Czy warto żyć z mężem niekochanej?

Otshumeli ślub, latający miodowy euforię pierwszym okresie małżeństwa i … Okazało się, że osoba, dla której jesteś żonaty, a nie, że ty i miłości. Nie tęsknimy za, w przypadku jego nieobecności, a nie podziwiać jego każde słowo i czyn, a nie zadowoleni z radości, kiedy dotyka cię. I każdego dnia coraz bardziej przerażona sobie sprawę, że nie kochasz swojego współmałżonka i nie wiem, jak żyć z mężem niekochanej dalej.

load...

Niestety, ale takie sytuacje występują dość często. Są one szczególnie popularne w małżeństwach już od kilku lat. Wielu ludzi, którzy mieszkają w takich małżeństw kobiety na pytanie, czy podoba im mężów, trudno odpowiedzieć twierdząco. Tak, istnieje zwyczaj, nie ma, być może, szacunek, niektóre schorzenia. Ale miłość, niestety, już nie istnieje. Większość żon jest całkiem zadowolony z tej sytuacji. Podobnie jak, jaki rodzaj miłości mówimy, jeśli istnieje wspólny dom, wspólne dzieci, wspólne cele, w końcu! I po prostu przyzwyczaiłem się już do siebie przyzwyczailiśmy, dostosowane. Ale jest żona cierpi blisko niekochanej człowieka, ale w tym samym czasie, nie odważył się zrobić coś o swoim życiu. Czy mają rację? Dobrze, spróbujmy znaleźć odpowiedź na to trudne pytanie.

Czy warto żyć z mężem niekochanej?

Tak, niestety, zdarza się, że mieszkając przez jakiś czas w małżeństwie, kobieta nagle uświadamia sobie, że jej dziwne i nielubianym człowiekiem. Dlaczego tak się dzieje – kto wie? Czasami przyczyną zniknięcia miłości to seria rozczarowań, czasami spowodowane urazy małżonka, a czasem po prostu niezrozumiały brak zainteresowania własną połowę. Ale pozostaje faktem – miłość odeszła. I dobrze, jeśli kobieta będzie postrzegać ten fakt z jego wrodzonej naturalnej mądrości słabsza płeć. Wtedy będzie na to gotowy i starać się utrzymać spokój w rodzinie i przyjazną postawę wobec męża. Jednak nie wszyscy mają moc takiego czynu. Niektóre kobiety rozerwać więź małżeńską, a ktoś nadal żyć z niekochanej człowieka, torturowani i potajemnie płakać w poduszkę w nocy.

Zdecydowanie część z niekochanych mężów kobiety zwykle samowystarczalne, pewny siebie. Wolą być sam, ale nie żyć z tymi, którzy nie mają nic, ale wrogość, a nie przyczyn. Kobiety są słabe, podatne, niekiedy bardzo głębokie cierpienie, nie chce ryzykować. Niech niekochana, nienawistnych, ale to jej mąż, człowiek, który jest zawsze. Są po prostu boi nie jest w stanie stworzyć dość silny nowy związek z mężczyzną. Kto ma rację?

Każda z tych kobiet ma swoją własną słuszność. Jedno jest pewne – do podjęcia decyzji o ostatecznym zerwaniu z mężem, aby być tylko wtedy, gdy dojrzewa w potrzebie. Jeśli uważamy, że wybór ale rozwód, nie jest mądry, aby zdobyć poparcie swoich bliskich, rodziny lub przyjaciół. Po tym wszystkim, pomagają jedna kobieta może potrzebować w dowolnym momencie. W przeciwnym razie może się zdarzyć, że wsparcie będzie musiał skontaktować się z byłego małżonka, a to jest niepożądane. Po pierwsze, dlatego, że „martwe, tak martwy”, a powinien on być myślenie o nowej rodziny. Tworzenie byłoby dość trudne, jeśli była żona będzie końca niepokoić człowieka. No, a po drugie, również z faktu, że były małżonek może zacząć mieć nadzieję, że wszystko będzie z powrotem. Dlaczego go wprowadzać w błąd i muszą czekać na to, co nigdy nie nastąpi?

load...

Kobieta, postanawia zerwać z mężem niekochanej, będzie musiał się o to, że jej samoocena nie jest odrzucany. Niestety, nadal nie jest tak doskonałe społeczeństwo status rozwiedzionych kobiet jest nadal niższe od statusu małżeńskiego żony. Rozwiedziony kobieta jest postrzegana przez wielu jako albo rozwiązły osoby, lub jako niepowodzenie, nie mogąc utrzymać rodzinę razem. Jest to typowe dla małych miast, gdzie wielu ludzi znają się nawzajem. Przyczyny rozwodów w tym przypadku jest zazwyczaj nikt nie zrozumie. Kobieta po prostu potępić ją. Ale takie potępienie jest niewątpliwie wywiera presję na psychikę „razvedenki”, powodując, że kurczą się na oczach ludzi.

Jednak wyjście z tej sytuacji nie jest zbyt skomplikowana. Kobiety po prostu trzeba mocno zrozumieć, że ona nie żyje, aby zadowolić innych. Dlatego zdenerwowany nad tym, co mówią o swoich sąsiadów lub współpracowników, to nie jest konieczne. Nasze życie należy tylko do nas, a tylko nam zdecydować, co zrobić w danej sprawie.

Cóż, jeśli wszystkie rozwodzie z jakichś powodów nie jest pożądane? Jak się potem? Pomyślmy o tym, co byłoby najlepszym rozwiązaniem z tego małżeństwa z mężem niekochanej.

Jak zacząć nowe życie z mężem niekochanej?

Wiele kobiet, które nie kochają swoich mężów, nadal żyją w małżeństwie, bo dzieci razem. Jest to zrozumiałe – ojciec jest wuj jeszcze lepiej cudzej, i dzieci go kocham. I matki stosunek do papieża, by dotknąć ich w żaden sposób nie powinno być. Muszę powiedzieć, że ta sytuacja jest dość powszechne i jest to dość ciężki. Po tym wszystkim, kobieta, w tym przypadku, poświęca własne szczęście dla dobra dzieci.

Że to jest główna trudność polega. Mama i tata dziecko, oczywiście, ta sama droga. A rozwód jest zwykle bardzo głębokie urazy psychiczne dla niego. Jednakże, jeśli rodzice w domu stale występują skandali zadają na psychikę dziecka nie jest mniej poważnych udarów. I ukryć matkę i ojca od dziecka własnych relacji bardzo trudnych. Ponadto często winę za niepowodzenia życia rodzinnego para podświadomie nałożyć na ich dzieci. A dzieci – tworząc bardzo cienką wyczuwając wewnętrzny świat ich rodziców. Poczucie winy w nich osiedliła się na pewno i może pozostać na całe życie.

Wszystko to powinno uwzględniać kobiety, jeśli ona ma zamiar uratować małżeństwo z mężem niekochanej. Skandale w rodzinie powinny być ograniczone do minimum, w przeciwnym razie dom będzie królować Hell, który zepsuje dzieciństwo dziecko. A może przez całe życie. Jeśli nie bez wiecznych kłótni mogą myśleć, to lepiej zdecydować się na przerwę. W końcu rozwód nie oznacza końca relacji dzieci z ich ojcem. Dodatkowo, często zdarza się tak, że ojciec po rozwodzie zaczyna docierać do dzieci więcej niż w trakcie pobytu z nimi w tej samej rodziny. Dlatego też, jeśli żyją w małżeństwie z niekochanej mąż absolutnie nie do zniesienia, że ​​nie jest konieczne, aby utrzymać rodzinę w trosce o dzieci. Do niczego dobrego nie będzie.

Dobrze, jeśli uda się pogodzić się z obecnością licznych niekochanej mąż powinien myśleć – ale jest to naprawdę lubił? Jeśli odpowiedź jest jednoznaczna, prawdopodobnie lepsze niż nic do ukrycia i rozmawiać z mężem uczciwy (jeśli rozmowa nie jest związane z ryzykiem ogromnym skandalem). Pomoże to uniknąć w przyszłości wielu sytuacjach prowokowanie kłótni. Jak bym bardzo kochał swoją żonę, ani męża, prędzej czy później będzie on pogodzić się z faktem, że nie odwzajemnia jej. Ostatecznie, takie małżeństwa są bardzo częste.

Czasami kobieta wierzy, że jej mąż nie lubi, ale oszczędził go. Tutaj sytuacja jest niejednoznaczna. Rzeczywiście, czasami tylko myślimy, że miłość minęło, a my jesteśmy blisko kogoś tylko z poczucia litości. Miłość może przybierać różne formy i być wyrażony nawet nienawiść. Dlatego też, jeśli nie zdają się kochać męża, ale żałuję, powinien myśleć – być może jest to forma miłości? I wyobrazić sobie życie bez tej osoby. Czy to powodować ból emocjonalny? Jeśli przyczyna nie jest tak źle. Wówczas powstaje pytanie, jak zacząć nowe życie z mężem niekochanej, rozpaczliwie nie warto. Tylko przyzwyczajenie i rutyna domowego stępione zmysły i ożywić je do wysiłku, jak to możliwe. I trzeba, po prostu dlatego, że uczucia będzie łatwiej żyć.

Zdarza się tak, że kobieta będzie jak i chce zerwać z mężem, ale jednocześnie boi się odpowiedzialności, która spoczywa na ramionach po rozwodzie. Takie niezdecydowanie, w rzeczywistości, jest świadectwem tego, że uczucia do męża jeszcze nie minął, a moja żona potrzebuje jego troskę. W tym przypadku jest to po prostu konieczne, aby dokładnie zrozumieć siebie i uświadomić sobie, że obok tego człowieka, to jest naprawdę dobra. I bez byłoby źle. Po tym wszystkim, często źle zrozumieć, co nasze prawdziwe szczęście i rozpocząć pogoń za chimerę. A potem żal utraconego raju, urazumevaya wreszcie, że ex-mąż był dokładnie jeden potrzebujemy. Ale on ma inną rodzinę i coś zmienić, nie jest możliwe.

Jednym słowem, żyć lub nie z mężem niekochanej – kontrowersyjny problem. I go rozwiązać, każda kobieta powinna posiadać. Jeśli kolejna – kompletny obcy, nie powodują żadnych pozytywnych emocji, człowiek może lepiej go zostawić. Dlaczego dręczą go i siebie? Każdy z nas jest godna miłości i szczęścia, i nie można ich poświęcenia. Dobrze, jeśli pozytywne emocje są wciąż obecne … Wtedy, być może, warto aby utrzymać rodzinę?

load...