Czy to możliwe, aby zwiększyć piersi z jod?

Każda sekunda urody niezadowoleni z ich wielkości piersi. W związku z tym, wiele dziewcząt szukasz sposobu, aby pomóc im zwiększyć pierś z jodem. Zaokrąglone, bujne piersi – marzenie każdej dziewczyny. Po tym wszystkim, z takim biustem dowolny ubrania będą wyglądać niesamowite. Właściciel pięknej piersi czuje się bardziej pewna siebie i atrakcyjna.

load...

Wybór metody

Aby sprawić, że biust elegancki, można szukać pomocy u chirurga plastycznego lub poeksperymentować ze środków ludowej, takich jak jod. Praca – to jest droga, która może sobie pozwolić na nie wszystkie piękno. Po zabiegu nie jest ból, pieczenie, i inne efekty uboczne. Podczas operacji nieoczekiwanego może się zdarzyć, to oczekiwany wynik nie będzie działać. Dlatego powiększania piersi jest konieczne, aby rozpocząć z lekkim i metod nieszkodliwych.

W ostatnich latach stał się popularnym sposobem, w którym jod użyto do powiększania piersi. Metoda ta jest stosunkowo tani i dostępny dla wszystkich grup ludności. Ale feedback był bardzo różny. Niektórzy piszą, że w ciągu ostatniego miesiąca udało się zwiększyć rozmiar biustu o 1. Inni skarżą się, że ciągłe stosowanie jodu do osiągnięcia pożądanego rezultatu nie okazała się na 3 miesiące. To wszystko zależy od możliwości ciała i wiary w sukces przedsiębiorstwa.

Najpierw musisz dowiedzieć się, co znajduje się w piersi. Piersi kobiet – żelazo, podskórnej tkanki tłuszczowej i skóry. Im więcej tłuszczu, tym większy biust. Grubość każdej piersi przechodzi dużą ilość naczyń krwionośnych. Zastosowanie jodu na skórze umożliwia rozszerzenie naczyń krwionośnych, prowadzi do zwiększenia przepływu krwi w późniejszym czasie. W rezultacie, pęcznieje piersi, staje się większa. W tym przypadku, jod pomaga osiągnąć marginalne wyniki, ale jest krótkotrwały. W ciągu kilku godzin, efekt znika.

load...

Wskazówki dotyczące korzystania jodu

Aby uzyskać powiększenie piersi z jodem, trzeba przestrzegać kilku zasad.

Przed rozpoczęciem procedury należy pary ciało w ciepłej wodzie. Do tego pasuje standardowej kąpieli.

Po kąpieli, trzeba wytrzeć skrzynię z ręcznikiem do nacierania obszar dobrze. Jeśli używać ręczników żadnego dyskomfortu, delikatny masaż może być wykonane po prostu ręcznie.

Nanosić za pomocą jodu gazikiem. Aby to zrobić, należy podjąć normalną apteka lekarstwo, ale po raz pierwszy należy rozcieńczyć przegotowaną wodą. Następnie jod stosuje się w takim stężeniu, w którym produkt jest sprzedawany.

Jak zwiększyć jodu klatkę piersiową? Środki stosowane do skóry, w postaci równoległych liniach lub okrągły spirali, który staje się węższy w kierunku sutka. Należy zachować ostrożność tak, że linie nie przecinają się. Sutek zostanie przyjęta, ponieważ jest dość delikatna skóra, a lek może spowodować oparzenia.

Kilka minut później, gdy narzędzie jest całkowicie suchy, ubierz. W tym okresie, nosić ubrania wykonane z naturalnych tkanin, które nie podrażniają skóry, ale wręcz przeciwnie, będą zawijać jego czułość, zabraknie świeżego powietrza.

Biustonosz nie zaleca się nosić Po zastosowaniu jodu. Ściska dławik i blokuje przepływ krwi i limfy do niego. Dlatego ta procedura powinna być prodelyvat na noc, tym razem z luźnym ubraniem.

Pomiędzy zabiegami musi nastąpić nie mniej niż 24 godzin. Pożądane jest, że nowa linia nie iść do starego, a odległość między nimi wynosi nie mniej niż 0,5 cm. Nawet jeżeli substancja jest szybko wchłaniany przez skórę w ciągu kilku minut zdeponowane linie nie są widoczne, więc nie należy ponownie prodelyvat manipulacja. Wszystko jest dobre z umiarem.

Negatywny wpływ leku

Chociaż jodu i bezpiecznych środków, ale jego dalszego użytkowania może prowadzić do negatywnych konsekwencji. Po tym wszystkim, po naniesieniu na skórę, jest łatwo wchłaniany do krwiobiegu i rozprzestrzenia się po całym organizmie. Duża liczba wyników jodu jego nagromadzania się w tarczycy, co naruszyła funkcji. W najcięższych przypadkach zatrucia tą substancją. Objawy są dość powszechne:

  • Kaszel;
  • Duszność;
  • Zaczerwienienie oka;
  • Niewyraźne widzenie;
  • Zapalna wysypka w postaci zaskórników, krost.

Dość często reakcji alergicznej na lek.

Jeśli nanosi się za pomocą kilku razy dziennie, może wystąpić o delikatnej skóry piersi oparzenia i stany zapalne. Gdy jest to konieczne pierwsze objawy porzucić lek, szukać natychmiastowej pomocy medycznej. Wszakże w przyszłym gruczołu trwałe urazy mogą powodować raka.

Przeciwwskazane manipulacja z dziewcząt, którzy mają wysypkę, przebyty nowotwór piersi na skórę biustu, a także matek karmiących.

Tak, dokładna odpowiedź na pytanie, czy jod piersi rośnie, nie mogą być podane. Lekarze odpowiedzieć przecząco, ale pozytywne opinie z dziewcząt, który próbuje na siebie metodologii myślenia.

Tylko kompleksowe podejście, aby pomóc osiągnąć pozytywne rezultaty. Są to specjalne ćwiczenia, stosowanie jodu i zwiększenie tkanki tłuszczowej. Czy użyć tej metody, aby rozwiązać każdy indywidualnie. Jeśli wszystko jest wykonane poprawnie, to nic złego nie zrobi.

load...