Czy to możliwe, aby zwiększyć piersi bez operacji?

Zawartość:

Jak zwiększyć raka piersi w domu, bez uciekania się do operacji? To pytanie zapewne zastanawiał się co drugą kobietę. W tym artykule postaramy się odpowiedzieć tak szczegółowo. Najpierw trochę teorii. Zacznijmy od tego, że piersi – to nie jest monolitem, to ma kilka elementów, a mianowicie: mięsień piersiowy, gruczołów sutkowych w formie akcji, w tkance tłuszczowej.

load...

Dławik – endokrynną narządów, wytwarzają mleko. Tkanka tłuszczowa chroni przed hipotermią i urazów. Mięśnie – to tkanka łączna. To właśnie te „trzy filary” i opiera powiększania piersi. Wpływ na każdym segmencie indywidualnie może prowadzić do bardzo imponujących wyników.

Wśród metod powiększania piersi są następujące: wizualne, ćwiczeń i masażu, hormonalna terapia, medycyna ludowa. I oczywiście, można odwołać się do zabiegu. Jednak wiele osób nie zgadzają się na tak ważnego kroku. Przyjrzyjmy się każdej z metod oraz zidentyfikować wszystkie swoje zalety i wady.

Powiększenie piersi za pomocą preparatów hormonalnych

Dławik składa się z płatów i segmentami, ma wypukłą strukturę. Fizycznie działać bezpośrednio na żelazo nie jest zalecane, ponieważ może przyczynić się do mikrourazów rozwoju formacji włóknistych. W tym przypadku, to pójdzie nie o piękno, ale o zdrowie i zachowania organizmu jako całości. Dlatego też, najbardziej powszechnym sposobem ekspozycji na gruczołu sutkowego hormonalne środki. Być może najbardziej znanym można uznać za doustnych środków antykoncepcyjnych.

load...

Hormony, które wpływają na wielkość piersi? W pierwszej kolejności – jest estrogen – żeńskie hormony płciowe, które są odpowiedzialne za kształt rodzaju żeńskiego, stymulować rozwój piersi, rozpowszechnianie podskórnej tkanki tłuszczowej. W tym samym czasie, estrogen – substancja odpowiedzialna za ciążą i porodem. Patologiczny brak tego hormonu sprawia, że ​​kobieca postać w „nastolatek”, czasami wpływa tylko piersi (często ma rozmiar zero), a także prowadzi do pielęgnacji czy bezpłodność.

Nadmiar estrogenów jest łatwy do opisania jasny przykład. Od tego hormonu z wielu sterydów, wyobrazić sobie wiele przesadny pitching – góra mięśni na znacznie zmniejszoną czynnością seksualną. W wersji damskiej z nadmiaru estrogenów – duża ilość tłuszczu równomiernie rozłożonym, ryzyko zawału serca, żylaki. Ale w tym samym czasie pierś czwartego wymiaru. Więc rozważyć, czy taki wzrost jest konieczne?

Prolaktyna – hormon produkowany w gruczole sutkowym podczas dojrzewania (w niewielkich ilościach) w czasie ciąży, i bezpośrednio po urodzeniu. Wydzielanie prolaktyny przez cały okres karmienia piersią. Prawdopodobnie wszyscy zauważyli, że kobiety w ciąży i karmiących matek mają szczególnie imponujący rozmiar biustu. Nawet ci, którzy jako pierwsi nosili przed ciąża rozmiaru stanika po porodzie kupić drugi lub trzeci. Sposób złe, że nadmierne pobudzenie tego hormonu mogą prowadzić do poważnych problemów związanych z układu hormonalnego, do powstawania guzów.

Innym często występującym hormonem zalecany do powiększania piersi jest hormon wzrostu. Ten hormon peptydowy jest używany z pewnymi sukcesami w kręgach sportowych. Jego zadaniem – rosnąć jak mięśni i szkieletu w ogóle. Mniej leków jest to, że daje to ogólny wzrost, nie tylko w obszarze klatki piersiowej.

Powiększenie piersi wizualny

Pochodzić od razu na myśl lata liceum, kiedy nastolatki podkładać w biustonosz z bawełny. Trochę niewygodne, ale metoda ta ma prawo do istnienia. W chwili obecnej został zmodyfikowany z zastosowaniem najnowszych technologii. Wymyślić obniżony piersi niewidzialnych kubki silikonowe, które pozwalają utrzymać go zawsze napięta. Wiele odmian bielizny korygującej.

Szczególnie popularne są biustonosze z częścią wkładki gdzie uszczelka w postaci płatków zwiększa objętość i podnosi piersi. Co jest już mówimy o efekt push-up i modeli piankowych. Najważniejszą rzeczą przy wyborze model bielizny, na podstawie swoich uczuć. Biustonosz nie należy trzeć, wyciskać lub wywierają skutki kompresji.

Ćwiczenia fizyczne na powiększenie piersi

Pamiętaj słynne powiedzenie: „Cierpliwość i trochę wysiłku” Dotyczy to również siłownia, gdzie obciążenie jest nakierowanych na rozwój mięśni klatki piersiowej. Ale jeśli czas nie jest siłownia, możliwe jest, aby wykonać ćwiczenia w domu. Jeśli ich wydajność jest zobowiązany do przestrzegania pewnych warunków. Po pierwsze, regularność. Po drugie, obciążenie musi być odczuwalne, że jest ważniejsza niż ilość, i podejść jakościowych. Więc, ćwiczenia na powiększenie piersi.

 • Zanurza stojącej lub ścianie

  Opierając się o framugę drzwi, rozciągnąć ramiona, spoczywa na przeciwnej stronie ościeżnicy. Robimy albo wyrzucenie lub pompek. W pierwszym przypadku staraliśmy, jakby chciał pchnąć drzwi, gdy tylko napinając mięśnie klatki piersiowej. W drugim – ugnij łokcie pod kątem 90 °. Mamy push-upy. Dziesięć razy w dwóch podejściach. Jak również do banalnych pompek z prostej ciała, równolegle do palm.

 • Ćwiczenia „modlitwa”

  Konieczne jest podjęcie wygodnej pozycji, zarówno w pozycji stojącej lub siedzącej, najważniejsze, aby oddać nacisk, że nie ma na nim obciążenia. Dołącz do rąk palm palmowego, łokieć – prostopadle do podłogi. Na głęboki oddech, aby wycisnąć ręce bardzo śledzić obciążenie powinno być wyłącznie piersią. Na wydechu, odpocząć walki długoterminowej. Liczba egzekucji nie ma znaczenia. Gimnastyki przez 5-7 minuty.

 • Ruchy imitacja narciarz

  Jest to niezbędne do przeprowadzenia tego ćwiczenia z ciężarkami, takie jak hantle i butelki wody. Ten szybko doprowadzi do formularza bocznych mięśni klatki piersiowej. Wykonać dwa zestawy 25 huśtawki.

 • Ćwiczenia z hantlami

  Poczuj górna mięśnia piersiowego pomaga ćwiczenia z hantlami. W pozycji leżącej ostrza pozycja pinch, tak aby miały one formę litery „V”. Wyciągnij ręce do góry, absolutnie równoległe. Pominąć, gięcie na łokciach. Dwa zestawy osiem razy.

Ćwiczenie ma korzystny wpływ na napięcie mięśni, niesamowitą tablicy. Najważniejsze – jest to system, i pragnienie. Robi je, ty posposobstvuete niewielki wzrost biustu. A jeśli twój cel – być twarde i napięte piersi, nie trzeba żadnych operacji lub biorąc hormony. Wyniki mogą być osiągnięte jedynie staranności.

Masaż dla powiększania piersi

„Magia” krem ​​do zwiększenia nie jest skuteczna przez siebie, ponieważ skóra nie jest w stanie przekazać większość składników z zewnątrz. Ale będą one idealnymi pomocnikami podczas masażu piersi. Przede wszystkim, trzeba zmiękczyć skórę, tak aby nie zranić ją w tym procesie. Nadaje się jako zwykły krem, i jeden, który jest reklamowany. Zastrzeżenie, że nie jest tak, że jest bezużyteczny. Tylko jego zadaniem jest, aby skóra jędrna i gładka jak to możliwe, może pozbyć się rozstępów. Struktura piersi to nie ma znaczenia.

Stosując krem ​​pochodzi ruchem okrężnym, bardzo ostrożnie i delikatnie. Następnie wykonać ruch masowania w postaci uderzeń, na przykład odcinek piersi i sutka do góry w kierunku pod pachami. Strefa runda uścisk. Czas trwania leczenia nie więcej niż 5 minut.

Równie skuteczny jest masaż. Ale należy pamiętać, że zbyt duże ciśnienie wody może uszkodzić delikatną skórę piersi. Zwyczajne Bicze – jest to bardzo skuteczny tonik. Tak, że codzienne korzystanie z duszy jako Hydro – jest nie tylko przyjemne, ale użyteczna procedura. Zwiększyć elastyczność piersi dokręcić zwiotczenie skóry, co sprawia, że ​​biust bardziej zwarta i zaokrąglona.

Tradycyjne metody

Powiększanie piersi tradycyjne metody jest znana od dawna. Każdy słyszał spekulacje, że kiełki podnosi biust. Co jeść je codziennie, a nie operacja powiększania nie będzie konieczne. Zauważ, że kapusta nie zawierają fito-estrogeny, ale ich efekt jest łagodny i tylko obserwuje się w okresie dojrzewania. Dlatego korzystanie z kapustą w tym przypadku – tylko mit. Jednak istnieją pewne produkty, które naprawdę pomóc w tej kwestii.

Przede wszystkim, to chmiel. Wzrost wynika z tych samych hormonów roślinnych. Niektórzy ludzie uważają, że nadmiar tych substancji mogą wpływać na ogólną kondycję organizmu. W rzeczywistości nie jest to prawdą. Oczywiście, jeśli tylko dopełnić liczbę odurzającego napoju, który jest bardzo dużo kalorii, a potem mogą pojawić się problemy. Ale jeśli tylko wrzącej wody do warzenia chmielu stożki, to należy się spodziewać, że efekt. W tym samym tempie nie powinna przekraczać 7 dni w miesiącu.

Odbieranie gęstych pokarmów, takich jak banany, miód i orzechy, ryż z owsianką, tłustych także prowadzi do wzrostu piersi. Ale reszta ciała jest również rośnie. Można zauważyć, że wszystkie kobiety z nadwagą mają większe piersi. Dlatego metoda ta może być oddalona o ile, oczywiście, nie chcesz, aby przekształcić się w „kok”.

Picie wody mineralnej, aby zwiększyć rozmiar piersi – jest niczym więcej niż mit. W ogóle, to nie może wpływać na biust sam, ale pozytywny wpływ na metabolizm, może przyczynić się do normalizacji procesów hormonalnych, a zatem jako opcja, do powiększania piersi.

Niezależnie od wybranej metody wybrał dla siebie nie jest, należy pamiętać, że przyjmowanie leków powinno odbywać się wyłącznie pod nadzorem lekarza. W każdym razie, na piorun i liczyć nadmierny wzrost piersi nie jest konieczne. Wszystkie metody, które nie dotyczą operacji, są przeznaczone wyłącznie do podnoszenia i zwiększyć do maksimum jednego rozmiaru.

load...