Czy to możliwe, aby zarobić na blogu: kilka wskazówek dla początkujących

Większość internautów przestali rozważyć pobyt w sieci jako rozrywkę. I coraz częściej myślał o pytanie, jak zrobić wirtualny część życia w dodatkowe źródło dochodu. Spójrzmy na najprostszy sposób na zarabianie pieniędzy i spróbować dowiedzieć się, jak zarabiać na blogu.

load...

Światowa sieć coraz bardziej jak „Pole Cudów”, propozycje Pestryaev stać się bogatym, grzebiąc kilka monet. Wszelkiego rodzaju guru biznesu sieciowego na każdym kliknięciem beckoning zainwestować swoje ciężko zarobione w „solidnych” fundusze i „sprawdzonych” papiery wartościowe zakupione do ciebie, jeśli nie zamieni się na chwilę w drugim Rothschild, to przynajmniej będziesz miał coś zostawić nasze wnuki sukcesja. Ale jak wiesz, darmowy ser – wyraźny znak obecności pułapka na myszy. A z nieba wylewanie pieniądze tylko w bajkach i filmach. W rzeczywistości, sposób na zarabianie pieniędzy w Internecie jest, ale jest to sposób na zarabianie pieniędzy, a nie stać się bogatym znikąd, tworząc kapitał z powietrza.

Konfigurowanie lub powrócić do życia blogu

Jeśli masz już bloga, to jedyną rzeczą, którą musisz zrobić – jest oczyszczenie go ze starych postów. Zaczynamy nowy etap w życiu danej sieci. A jeśli nie masz bloga, a następnie przewinął go. Ale nie bezmyślnie, byle gdzie. Wybierz platformę dla swojego bloga. Na początku może to być blog na wolnym komputerze. On dostarczy Ci gotowej platformy, a wszystko, co pozostaje – jest rozpoczęcie wypełniania swoim blogu ciekawe i przydatnych treści. Plus bezpłatna usługa hostingu jest to, że nic Cię nie kosztuje, a liczba użytkowników jest duża wylegiwanie. A jeśli wybrać odpowiedni temat na swoim blogu, frekwencja i popularność mogą rosnąć bardzo szybko i łatwo. Ale dopiero teraz.

Istotną niedogodnością darmowego hostingu jest to, że zdolność do zarabiania na blogu jest minimalne. Tak, i zarządzanie blogu jest czysto nominalna. W dowolnym momencie, bez wyjaśnienia administracja może zamknąć bloga. Nie wierzysz mi? Uważnie przeczytać umowę użytkownika i przekonaj się sam. Jeśli ustawisz cel do osiągnięcia zysków z bloga, to najlepiej kupić domenę i znaleźć niezawodne i niedrogie hosting. Trzeba wymyślić ciekawą nazwę dla unikalnej domenie. Jest to bardzo ważne. Nazwa blog powinien być krótki, oryginalny, i daje wyobrażenie o tematem bloga.

Spotykają się na ubrania

Kolejny ważny szczegół będzie silnik na swoim blogu. Zasadniczo, którzy zarabiają na blogu przez dłuższy czas wystarczający zrusyfikowanych zalecane WordPress. Jest to bardzo wygodna platforma do blogowania. Po zainstalowaniu silnik powinien pracować przy projekcie. To musi być w zgodzie z tematem bloga. Jeśli chcesz, aby podkreślić swoją indywidualność, możliwe jest zamówienie specjalistycznego projektowania. To – „opakowanie” dla swojego „produktu”. I tak powinno być rozpoznawalne i estetycznie miłe dla oka.

load...

Nie ważne co, ważne jest – jak

Jeśli uważasz, że masz możliwość zarabiania na blogu zależy od tego, co piszesz – jesteś w błędzie. Badania pokazują, że nie jest ważne, a nie sam motyw, a twój osobisty interes w jej wiedzy i umiejętności, aby to temat popularny wśród czytelników. IT – czytelnicy, bo mówimy o sprawach blogu damskiej. W swoim życiu zawodowym, jest coś nowego i ciekawego? Napisz o tym. Czy masz jakieś hobby, a masz coś do akcji? I może poszerzyć krąg ludzi, którzy są gotowi przyjść do Ciebie użyteczny, a co najważniejsze, piękne i dobrze opisanych informacji.

Nawet jego własna praca może spowodować tak duże zainteresowanie, że ruch na swoim blogu wzrosną do niespotykanych wysokościach. Sfera interesów ludzi, co drugi krajanie z internetu, tak szeroko, że Twój blog będzie na pewno znajdziesz swoich stałych czytelników, gotowe podzielić się z wami swoje interesy. Należy zauważyć, że kobiety są często w stanie sprawić, że sieć tak samo jak mężczyźni, a czasami więcej. Najważniejsze, że wszystkie wpisy w blogu zostały na jednym temacie. Wystarczy wyobrazić sobie, że trzeba komuś powiedzieć o tym, co jest dedykowany temat na swoim blogu. Prezentowane? I teraz starają się wyrazić w jednym zdaniu bez użycia „i”, „lub nawet” a „lub”. Nie ma potrzeby się spieszyć z jednego tematu na drugi. Jeśli uważasz, że jest to możliwe do przeprowadzenia na sobie kilka blogów – Get innego. Blogi i wypełnić odpowiednie treści. Twój upór pewnością pomoże rozwiązać pytanie, jak zarabiać na blogu.

Napisz często pisać prawdziwe

Ale to nie wszystko. Rzadkie blogach – wrogów. Zdecydowaliśmy się dokonać, a zatem konieczne jest nie tylko powoduje wstępne zainteresowanie, ale również do utrzymywania go na właściwym poziomie. Wiele kobiet blogerzy zarabiają, mówienie tajemnice różnych rzemiosł. Niektóre dzielić swoje kulinarne sekrety, a ktoś mówi nam w swoim blogu na temat najnowszych trendów w branży mody. Są tacy, którzy stają się specjalistom w podejmowaniu własne zapachy, które nawet teraz można nauczyć się, jak stworzyć zapach, który będzie odpowiadał na ciebie. Najważniejsze jest to, aby pisać o wszystkim pięknie. Ale poza tym, informacje powinny być unikalne i istotne, jak to możliwe. Jest w czytniku blog powinien dostać coś, że nie znajdzie się w żadnym innym. I nie zapomnij o publiczności. Każda z tekstu powinien być napisany jest tak dostępne, jak to możliwe dla swoich czytelników.

Znajomych – swoje bogactwo

Utworzeniu bloga i myślę, że powinien natychmiast stają się popularne. Ale nie wszystko jest takie proste. Na początkowym etapie promocji bloga musisz nauczyć się być przyjaciółmi. Ma być przyjaciółmi, ale nie konkurować. Tylko współpraca może skorzystać. Angażują się w reklamie swojego bloga. Spacer po stronie i forum o podobnym tematem. Spotkać z ludźmi komunikować, informacje zakładowego. I w swoich profilach, te strony i fora aby umieścić linki do swojego bloga. Jeśli zachowują się wystarczająco kompetentny, ludzie przyjdą do ciebie i pobyt, jeśli im się podoba to, co piszesz.

Dobrym sposobem na promowanie swojego bloga jest pisać artykuły o podobnej tematyce do popularnych środków z obowiązkowym odniesieniu do swojego bloga. Ponadto, będzie przydatny do pisania SEO zoptymalizowane artykuły. Na przykład za pomocą systemu Yandex.Direct, można dowiedzieć się najczęściej wymagane przez użytkowników wyszukiwania fraz przez pewien okres czasu, a na ich podstawie tworzyć treści na swoim blogu. Dla niektórych może się wydawać, że jest to proces zbyt czasochłonne; ale mamy już powiedział, że to jest prawdziwa praca, która wymaga wysiłku i odpowiedzialnego podejścia.

Reputacja musi pracować dla Ciebie

Pracowałeś na tyle na jego reputacji i właściwego specjalisty blogger? Teraz to wszystko pracować dla Ciebie. Ruch na swoim blogu urósł na tyle? Zapisy cytowań przekroczyła swoje najśmielsze marzenia?

Nawiasem mówiąc, to wszystko można nazwać łatwe. CIT – indeks tematyczny cytowania używanego przez Yandex oceniającym strony wśród wyników wyszukiwania. Linki przychodzące do bardziej swoim blogu, tym wyższy wskaźnik. To samo odnosi się do skrótów PR – wskaźnik Trust, wyszukiwarki tylko wtedy innego – . Należy jednak pamiętać, że ważne jest nie tylko ilość linków, ale jakość samego materiału.

Teraz można przejść do reklamodawców. Na początku może trzeba szukać reklamodawców. I do pracy, pomimo faktu, że Twój blog jest na tyle popularny, trzeba być z serca. Po tym wszystkim, idea, jak zarabiać na blogu, to nie przyszedł sam. Teraz, aby Twój blog zaczął generować dochód, należy zarabia.

Płatnych artykułów

Idź do najbliższej wymiany (takich wymian na wadze Internet, są chętni do pracy z popularnych blogów, ponieważ nie wiemy dokładnie, jaki wpływ na umysły czytelników wykształconych blogerów). I mieści się w blogu płatnego artykułu. Może to być opowieść o pewnym wydarzeniu, produktu, usługi lub strony internetowej. Za to, że ten artykuł pojawia się w swoim blogu, powinno się zapłacić. Ale musimy pamiętać, że płatność jest obliczana na podstawie obecności, aktywne linki (linki, które prowadzą czytelnika bezpośrednio do witryny reklamodawcy) i czas, w którym ten artykuł jest zastój w swoim blogu. A jeśli się pisać artykuły promocyjne, gdzie wstawić link do reklamodawcy, to będzie w stanie zarobić więcej. Najważniejsze, że masz pomysł, co piśmie. Więc spróbuj, że nawet w tym przypadku, artykuł reklamowy zbieżne z tematem bloga.

Próbuje zarabiać pieniądze, nie zapomnij o czytelnika. Są to prawdziwi ludzie, a jeśli twój blog zamieni się w jedną wielką reklamą w słupek, po prostu przestać nadchodzi. Wtedy nie tylko zarobić, ale także był zmieszany tych ludzi, którzy byli zainteresowani w blogu. Wszystko jest dobre z umiarem.

Programy partnerskie

Zastanawiasz się, czy możliwe jest, aby zarabiać na swoim blogu, należy zwrócić uwagę, aby uczestniczyć w programy partnerskie. Programy partnerskie, gdzie jest to możliwe, powinien być zbliżony do tematu bloga. I wtedy reklama będzie wyglądać bardziej organicznie z resztą materiału. Na przykład, jeśli większość swojego bloga poświęconego soapmaking domowego lub produkcji świec, program partnerski może być odpowiednie szkolenia lub sklepów internetowych, gdzie można kupić wszystko, czego potrzeba do tej działalności. Zyskasz siebie i pomóc czytelnikom uzyskać niezbędne i przydatne informacje dla nich. Reklama nowości literatury na dany temat jest także miły. Najważniejsze jest to, spróbuj do zapoznania się z tym, co to jest promowanie, bo szum nie będzie daleko.

Krążył reklama kontekstowa

To wszystko jest bardzo proste. Umieścić na swoim blogu lub tekstu reklam graficznych, a płacisz za każde kliknięcie-through do zasobów reklamodawcy. Wartość zarobków zależy od ruchu, więc nie zapomnij o stałej uzupełnianie treści na temat bloga. Niektórzy reklamodawcy są bardzo drobiazgowo odnoszą się do obecności i „wiek” blogów, które umieszczają reklamy. Chociaż można znaleźć i tych, którzy pracują z nowo przybyłych.

Linki tekstowe i banery

Wydaje się, że wszystko w naszym artykule o tym, jak zarabiać na blogu, zaprojektowany, aby przekonać się, że wszystko jest bardzo proste. Ale wszystko bardzo proste, jeśli wcześniej pracował na sumieniu, a Twój blog jest popularny. Blog reklamować na możliwość umieszczenia banera reklamowego, należy wiązać z biurem – i wszystko! Dostajesz pieniądze na coś, co czytelnicy przejść do witryny reklamodawcy ze swojej strony. Jedyną rzeczą do dyskusji – jest okresem, podczas którego sztandar zawiśnie w swoim blogu. Zwykle termin jest dla jednego lub więcej miesięcy. W twoim przypadku, im dłużej tym lepiej. Te banery i linki tekstowe może być kilka.

Zarabiać na usługach udostępniania

W ten sposób zarabiać na blogu jest za nieuczciwe wiele początkujących. Trudno zarobić dużo, ale dodatkowe sto dolarów nie zaszkodzi, więc bierzemy go na pokładzie. Po pierwsze, trzeba wypełnić przydatna dla plików czytelników w jednym z hostingu plików i zarabiać za to ze czytelnicy bloga wrócić, aby pobrać plik.

Płatny dostęp do artykułów

W swoich artykułach, można mówić o tajniki udanych zarobków na blogu lub napisać zupełnie nowy sposób prawidłowo wyciąć sprawę sukni? Czytelnicy będą widzieć jako właściwy w zakresie wybranego artykułu? Należy używać. Po wszelkie informacje – to pieniądze. I to też może zarabiać pieniądze.

Jeśli uważnie przeczytać nasz artykuł, zdaliśmy sobie sprawę, że odpowiedź na pytanie, czy możliwe jest, aby zarabiać na blogu – tak. A jeśli spróbujesz go samodzielnie, otrzymasz potwierdzenie tego, wyrażone w kategoriach pieniężnych. Niezależnie od tego, czy zarobki na blogu pierwotnego lub wtórnego, pamiętaj – to jest praca! Jeśli chcesz zarobić, trzeba spróbować. Musimy inwestować w projekcie sił, czasu i nowych pomysłów.

Powodzenia w staraniach!

load...