Czy to możliwe, aby wyzdrowieć w ciągu 3 miesięcy?

Zawartość

Siadamy na diecie i oczekują natychmiastowych rezultatów. Marzymy, ale po prostu wsiada do sukni balu, ale będzie tam tańczyć, a nie do podparcia ściany, pocenie się po 1-2 utwory. Mamy czekać i mieć nadzieję, uważamy, idź do klubu fitness … Tymczasem nawet oficjalne organizacje zdrowia mówią nam coś w stylu „nie będzie działać, człowiek.” Podczas rosyjskich urzędników cichych dietetyków, US zaktualizowane informacje na temat żywienia dla zwykłych obywateli, a także, że były one niektóre z kluczowych zmian.

load...

[Powrót do spisu treści]

Dlaczego nie uczymy … albo już nie Kuchenki

W naszym kraju większość lekarzy albo zalecane „Liczenie kalorii” w abstrakcyjnej formie. Albo radzimy płyty zasada, czyli pół zapełnić talerza warzyw lub owoców, trzeci – mięso lub ryby, trzeci – owsiankę. I cieszymy się tym od 3 do 5 razy dziennie. Korzystnie normalnie 5. Ale to jest możliwe i 3, jeśli masz przekąski składa się z kilku twaróg, orzechy i owoce. Ogólnie rzecz biorąc, wszystko jest w porządku, ale jeśli robi sprawności zasilania, prawdopodobnie nie będzie wystarczająco dużo białka i węglowodany i tłuszcze, too. I skończy swoją podróż w kraju ścisłą deficytu, co właśnie się dzieje.

Ogólnie rzecz biorąc, amerykański rząd zrozumiał, że obywatele tego naczynia, które Tray – wciąż przejadać. I jak zalecenia 2017 zawierają dobrą starą tabelę kalorii i ilość pożywienia, które należy zjeść w gramach zdrowotnych.

Generalnie, idea złapaliśmy – jeść kilogram warzyw i funt mięsa. I funt ziarna, jeśli mamy normalne zużycie kalorii.

Zalecić dietę 1000-1200 kcal? Osób starszych pacjentów otyłych. Zazwyczaj kalorii odchudzania leży 1400-1800 kcal. Wydawać by się mogło, nie jest niczym nowym w tabeli nr. Wyłącznie te same dane jak w scenariuszu dla części i płyt.

load...

[Powrót do spisu treści]

Wzorzec zachowań żywieniowych i zdrowotnych

A rząd USA mówi się w zaleceniach, że dzieci powinny być karmione prawidłowo z bardzo młodym wieku. Ponieważ trudno jest wyzdrowieć przez noc. Zalecenia wyraźnie stwierdził, że jeśli proporcja cukru i tłuszczów trans w diecie więcej niż 10%, ryzyko, że dana osoba będzie miała problemy z sercem, naczyń krwionośnych, ciśnienie, układ hormonalny i nadwagi znacznie wzrosła. Jednocześnie konieczne jest do przestrzegania zasad przez całe życie z młodzieżą.

Więc to świetnie, oczywiście, że zaczynamy nowe życie w poniedziałek, ale nawet według oficjalnych źródeł, to nie zawsze działa.

Rząd Stanów Zjednoczonych spędza dużo pieniędzy, aby uczyć ludzi do jedzenia w ten sposób, i ogólnie, jest mniej więcej chleb i sałatki, wybierając różne rodzaje mięsa, nie tylko wołowiny, które mogą „paczka” w kok na hamburgery.

W swoim rodzinnym kraju, widzimy tylko zdjęcia o mocy piramidy i rozproszone artykuły o korzyściach płynących z otrębów chleb. Który, nawiasem mówiąc, z cukrem i nie zawsze z naturalnych drożdży.

[Powrót do spisu treści]

Co robić i co faktycznie podążać

Z płyty jest oczywiste, że można wykluczyć tylko jedno – słodkie i przekąski. Wszystko inne, w tym mleka, który jest powszechnie wydalony ze zdrowej diety lub tak nie powinno być. Nawet fasola, które mamy prawie nikt nie kupuje. Nawet warzywa mają być podzielone na ciemny zielony, czerwony, i „innych”, to jest to, że można dostać antyoksydanty z pożywienia i nie goni mgliste rodzaju tabletek. Ale liczba owoców znacznie zakłócić laika. Filiżanka jagód lub jabłko dziennie. Ale to znów, aby zapobiec niezamierzonemu przejadalismy albo nie uzyskanie dużej ilości kalorii fruktozy.

Tu, oczywiście, trzeba zrozumieć, że zalecenia nie zostały napisane dla najzdrowszy naród na świecie. Co mamy? To szczerze mówiąc, widziałem dużo ciemnozielonych warzyw w zimie i nie zamrażać? Sałatka zielona nie jest brane pod uwagę. Jest to na ogół jasnozielony, czyli należy do kategorii „inne”, a nie w kategorii „warzywa”,

Jeśli chodzi o źródła białka zalecane, że Amerykanie mają nie tylko pierś kurczaka i owoce morza, i wołowiny też. Ale takie pokarmy jak „śmieci” w żadnym zaleceń. Podczas gdy w katalogach domowych spełniają Diet.

Ogólnie rzecz biorąc, możemy również zjeść w podobnym stylu, a łatwiej jest zbóż i chleba, które mogą być uznane za właściwe w tej cenie i nie jest zbyt „załadowane” oraz pieczywo cukier.

Niestety lub na szczęście wszystkie problemy związane z odżywianiem, tworzymy sami. Jeśli nie regularnie gotować i robić kiełbasy i pierogów jako „mięso”, to będzie naturalny i listę tłuszczów, a całkowita ilość soli. Jeśli nie nadal gotować i kupić chleb z serii „najtańszy, najbardziej biały, najsmaczniejsze” – trochę soli i cukru w ​​pościg. I stara się utrzymać dobry poziom energii poprzez pochłanianie kilogramów cukierków i prowadzić do problemów z poziomem cukru i przejadania się, ale także do nadwagi, too.

Nie ma wiarygodnych danych, jak dokładnie masz stać się bardziej zdrowe, jeśli się normalne produkty nie siedzieć na diecie z okresowymi zakłóceniami na „normalne jedzenie”, oczywiście że nie. Ale sam fakt, że cukier i trans oficjalnie ograniczone do regulacji w niektórych krajach, powinien dać nam wstrzymać.

I tak 10% nie oznacza „nie, nie”. Oczywiście, nie będziemy chorować i cierpieć, jeśli jesz to samo cukierków w ograniczonej liczbie, a czasami kładziemy kawałek margaryny na chleb nie jest najbardziej ekologiczne. Wystarczy, produkty te nie powinny leżeć w oparciu o dietę, to wszystko.

Elena Selivanova

load...