Czy to możliwe, aby przetrenować nieodpowiednia dieta

Zawartość

Halo Konieczność radzenia sobie z nią na co dzień, więc można jeść wszystko i nie przytyć?

load...

Dorogoy nieznany przyjacielu, ja osobiście zabił w poszukiwaniu takiego sportu kilka lat swego życia. A dla mnie osobiście, to nie istnieje. Sędzia dla siebie – Kocham jeść, i robią to normalny człowiek, a nie devochkovymi porcje. Jeśli istnieje prosta polsko-radzieckie typu kotlety posiłek z makaronu, nawet klopsiki i kapusta będzie jedna taka część przyciąga średnio 700 kcal. A sport jesteśmy, że większość, zwiększa apetyt, zamiast je zmniejszyć.

Teraz wyobraź sobie te 4 porcje i przypadkowe garść cukierków. Ponad 3000 kcal czy to prawda? Załóżmy teraz, że spożywa ich osobowości – nie jest zawodowym sportowcem i ma usprawiedliwiać prozę życia i pracy. Co mamy na sporcie, która pozostaje? W najlepszym przypadku, godzinę dziennie. A oto, co wiemy, że wszystko w życiu jest iluzją, kalorie liczyć pobierz i jeszcze jakoś zacząć kontrolować swoją dietę.

[Powrót do spisu treści]

Kim jeść wszystko i nie przybierać na wadze

Wierzcie lub nie, mam takiego przyjaciela. Zrobiła w moim życiu nic, ale spacery z psem nie jest włączony. I jeść wszystko w najlepszej tradycji kiełbasa-makaronu dzieciństwa słodyczy. Tak, była 10 lat więcej niż ja, a procentowy udział tłuszczu w nim – mniej. Jest to przy założeniu przenoszenie mojej pracy, posiadania własnego szkolenia na dużą skalę i inne-inne. W jaki sposób? Więc po prostu jedzenie, by tak rzec, drapieżnika. Chciałem hamburgera? Proszę jedli, ale to może być następnie 8 godzin w ogóle o jedzeniu nie pamiętać. Albo pić rano na kawę z ciastem i wszystko, aż do wieczora, chyba że trzeba karmić rodzinny obiad – nic.

load...

W naturze nie ma cudów. Jeżeli dana osoba „zjada wszystko” i nie przybierać na wadze, po prostu intuicyjnie wpada najpiękniejszym punkcie masy nośnika i wszystkich. Brak cuda, znowu. I sportu w ogóle nie może być zaangażowany w ogóle, jeśli go nienawidzą.

[Powrót do spisu treści]

Sport „szczęście” i życie ich przedstawicieli

Przedstawiciele Życie sportów, które nie lepiej, trochę bardziej skomplikowane „kalorie zalogowanego kalorii spalone.” Zazwyczaj ludzie nie stara się poradzić sobie z cyklicznym sportu, zrobić bez nudnego diety.

Piesi na przykład jeść wszystko i cukier, a mają minimalną wagę i wysuszanie pozazdroszczenia. Wiesz, jak mieszka alpinistą? Warunkowe 10 tygodni trenuje na godzinę „wytrzymałość”, na przykład, działa na duże odległości w godzinach porannych (a nie 5, a nie 3 km, ale raczej dlatego, 10-12), a wieczorem „zamrożenia” na kilka godzin w siłowni, jak jest to konieczne umiejętności wspierać. Nie mówię o wszystkich wyjazdów tam szkolenie z zielenią, bezpiecznego korzystania z lekcji narzędzia lodu i innych.

Osoba porusza się średnio 3 godziny dziennie w normalnym życiu. A potem idzie w kampanii. Gdzie, przykro mi, że jedzenie musi pchać jak wyżyny Zwykle mają bardzo różne problemy, ale do jedzenia. I tak, fakt, że żywność zwykle musi ponieść na jego plecak, w górach, nawet 10 kg żywności ochotę wszystkich 50, ogranicza również nasz bohater. Od początku wędrówki, nawet „na sucho” osobowość pochodzić kilogramów 5 łatwiejsze. To wszystko.

I tak, jeśli – himalaista, może nie świecić żadnej pracy innej niż na własny rachunek, Freelancing, albo w rzeczywistości, prowadzącego pracy alpinstruktora lub trenera w siłowni. Jak to się mówi, czasem łatwiej jest jeść mniej.

Albo na przykład, biegi długodystansowe. Apetyt wzrasta, to zajmuje dużo węglowodanów. Wydawałoby się, to jest tutaj, raj czekolady. Ale nie było. Jest to niezbędne do uruchomienia co najmniej pół godziny, średnio, i to jest tak powiedzieć, poziom wentylatora, który nie świecą zwycięstwo. A czy inny PFD treningu, przejdź do masażu i fizjoterapii (więzadła i stawy nie lubią kolejny maraton), który, nawiasem mówiąc, nie za darmo.

Maraton w tym kraju nie zarabiają. Jest to niezbędne do pracy trenera w lekkiej atletyce, nie jest to najbardziej opłacalne w świecie, a klienci treningu fitness. Który maraton jest zwykle bęben, mają tylko mniej tłuszczu, więcej niż piękne ciało. Oczywiście, nie będzie najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, oglądając codziennie, jako sprawę swojego życia dziewczynka stara się wykorzystać do utraty wagi i późniejsze sukcesy żeni.

Tańczyć balet, nowoczesny i spalić kalorie zbyt dobrze. Czy masz 6 godzin na ćwiczenia tańca w jeden dzień? I godziny, aby sztandar szkoły? I tak, będziesz gotowy, aby wytrzymać stałe ciśnienie – ktoś w pracy może wydawać się, że masz wystarczająco dużo wdzięku kroki, ktoś – że ładna twarz nie wystarczy. A niektórzy wyjąć i umieścić baleriny wadze 48 kilogramów i już nie, bo partner jest tak trudno unieść go w powietrze. Ogólnie rzecz biorąc, wszystko koncentruje się na piękno cielesne, co do zasady, zatrudnienie dla ludzi z psychicznego i betonu, takich jak pewność siebie. Ponieważ dyskutować, krytykować i komentować prostu będzie stale.

Można też korzystać z polskich ciężarów. Bardziej humanitarny czasu zużycie, ale … Znowu, jeśli nie jesteś Paul Tsatsulin, wszystko masz w lewo w życiu – to praca instruktora fitness i okrągłymi oczami na widok swoich pracodawców jako swojej praktyce lekarza rodzinnego. Nie podoba dyrektora klubów fitness, wiesz, wszystko co odstaje od wspólnego rozumienia wychowania fizycznego. Gdy szarpnięcie i wstrząs ich uwidocznienia rozpadające się w płóciennym grzbietem, a nie, jak silne i piękne będą klienci.

I tak, wszystkie te sporty nie gwarantują, że ciało będzie jak w obrazie. Cykliczne sport zrobić „trochę mięśni, szybkość tłuszczu”, zwykle. I cokolwiek będziesz wyglądać, zależy od genetyki.

[Powrót do spisu treści]

Ale można też zbliżyć się do standardowego

Tak, większość moich klientów prowadzi 3-4 razy w tygodniu w pokoju i mieć normalne życie (jeśli nie jest to karierę w fitness i normalne rodziny, bez pomeshannost na fitness), więc jeść w 2017-2500 kcal. I to nie jest wielkim człowiekiem, ale jest lekki dziewczynki. I tak, to jest 2017-2500 kcal nie może angażować się w stałych obliczeń. Zwykle ludzie używają prostego diety „zasady talerze” lub „tag”, czy coś takiego. Albo po prostu wybrać to, co czują się zdrowsi. I nie, nie lepiej, ponieważ jest to normalne zasilanie. Oczywiście, istnieją różnego rodzaju ekscesy jak Nowy Rok lub podróży „all-inclusive” -ray. Ale powiem wam szczerze.

Osoba stale mieszkających na deficyt kalorii – to mit, czy przyjaciel, który próbuje sprzedać swoje diety lub stylu życia. Więc wynik na 2-3 kg tu i tam może być również sposobem na utrzymanie zdrowia. Ostatecznie, więcej jedzenia – szybszy metabolizm i mniejsze ryzyko powolny. Dlatego radzę zebrać wolę w pięści, a na znalezienie najmniej uciążliwe dla sposobu sterowania mocą, a nie stara się „spalić kalorie” poprzez sport.

Elena Selivanova

load...