Czy to możliwe, aby pozbyć się rozstępów? Odpowiedź jest!

Zawartość:

Rozstępy na skórze raczej przygnębiające zjawisko, które mogą powodować Każda kobieta negatywne emocje. Każdy z nas chce wyglądać młoda, atrakcyjna i walczy spot wszyscy gładkie, piękne i elastyczną skórę. Pojawienie się rozstępów przyczynić się do kilku czynników. Po pierwsze, ciąża, podczas której organizm kobiety jest narażony na silne przepięciami hormonalnych. Po drugie, dojrzewanie dziewcząt, też nie jest bez hormonów tutaj. I po trzecie – rozciąganie może „dekorować” swoje ciało, jeśli Schudłem dramatycznie, na przykład, dziesięć kilogramów. I wtedy pojawia się pytanie – czy to możliwe, aby pozbyć się rozstępów? Jak dać skórze pierwotny wygląd? W tym artykule omówimy ten konkretny problem.

load...

Wypowiedzieć wojnę rozstępów za pomocą właściwego odżywiania

Pokarmy, które jemy, ma silny wpływ na nasz organizm. I fizyczny stan skóry jest zależne od naszej diety. Jedzenie źle, nigdy nie będzie w stanie dać skórze wystarczającą liczbę niezbędnych niej witamin. I rozpocząć walkę z rozstępami jest konieczne do zbadania używanych produktów.

Orzechy, owoce, zioła, olej roślinny, owoce i warzywa zawierają substancje, które nadają skórze jej elastyczność. Dlatego, zanim zadać pytanie – czy aby wygrać serpentyny może chcesz się upewnić, że produkty te są z pewnością będzie obecny w codziennej diecie.

Brak płynu w tym samym negatywny wpływ na skórę, zwłaszcza dla kobiet w ciąży lub kobiet, które udają się na ścisłej diecie. Oni polecili dodatkowego nawilżenia skóry stosując specjalne kosmetyki, które zawierają ekstrakty roślinne i kolagenu.

Olej słonecznikowy przeciw rozstępom

Polki od dawna stosowane różne oleje dać skórze elastyczność i jędrność. Zasadniczo, to coś zaufany olej lniany – wystarczy natrzeć w skórę we właściwym miejscu. Dzisiaj, eksperci zalecają stosowanie migdałowy, olej z oliwek i olej z kiełków pszenicy. Wszystkie one zawierają wystarczającą ilość witaminy E, oraz przyczynia regenerację skóry. Jeśli skóra jest tłusta, to lepiej jest użyć czystego oleju migdałowego. Sucha skóra jest bardziej przydatny do mieszania się w równych częściach z oleju z kiełków pszenicy.

load...

Jeśli „zaprzyjaźnić” z olejkami aromatycznymi i wykorzystywać je w połączeniu z roślin, możliwe jest, aby zorganizować w domu prawdziwe SPA. Na przykład, takie jak oleje pomarańczy, cytryny i drzewa różanego oleju można włączyć, aby pozbyć się rozstępów jest nie tylko użyteczne, ale także całkiem przyjemna procedura. Należy po prostu dodać kilka kropel dowolnego z tych olejów w gotowaniu i elewacja nastrój jest udzielana przez długi czas!

Masaże i okłady

Opisana powyżej procedura może pomóc w przypadku rozciągania „słaby”, tylko widoczne na skórze. W bardziej zaawansowanych przypadkach zaleca się stosować różne okłady i zapisać się na kurs masażu. Profesjonalnych masażystów wiedzieć, jak pomóc w tej sytuacji. Nie wymagają aktywnego masażu, który poprawia krążenie krwi i metabolizm. Szczególnie skuteczne są procedury brzusznej. Na ogół, należy masa rozciągania może być w dowolnym obszarze innym niż gruczołów sutkowych.

Do skutku wycieczka do masażysty był najwyższy, konieczne jest ustalenie jej opakowaniu. W tym celu wszystkie elementy mogą być wykorzystane, zawierające kolagen, masło kakaowe, lanolinę, elastynę lub inny środek regenerujący. Zastosuj produkt na skórze, zawinąć folię i odpocząć w cieple na chwilę.

Pozbyć się rozstępów w kabinie

W salonach kosmetycznych specjalizujących się w banery, doprowadzić skórę w celu mogą być znacznie szybsze, ale koszt jest przyjemność być znacznie droższe. Produkuje okłady wodorosty, błoto, różne żele. Ten sam personel salonu może zaoferować inne metody radzenia sobie z bardzo wyraźnie zaznaczoną rozstępów. Na przykład za pomocą ultradźwięków lub korekcji laserowej terapii.

Przed przejściem do salonu, należy dowiedzieć się o nim jak najwięcej informacji, jak to możliwe. Pomyśl, być może jeden z Twoich znajomych tutaj pozbyła się rozstępów i bardzo go chwalił? Lub przeczytać opinie na ten temat na swoim ulubionym forum w internecie. W każdym razie, to nie jest konieczne, aby zaufać tylko jasne reklamy.

Chirurgia plastyczna

W szczególnie ciężkich przypadkach lekarze uciekają się do zabiegu – abdominoplastyka. Ten rodzaj operacji plastycznej może pozbyć się rozstępów poprzez wycięcie nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej depozytów. Oczywiście, taka operacja jest najbardziej skutecznym sposobem usuwania skaz skórnych, ale to, jak każdy inny zabieg chirurgiczny, szereg przeciwwskazań i mogą powodować komplikacje pooperacyjne.

Niektórzy doświadczeni lekarze starają się wyjaśnić do kobiet, które rozciąga się – to nie jest tak dużo, „zło”, aby przejść do łóżka, bo z nich pod nóż nie jest konieczne. Użyj bardziej oszczędnych sposobów radzenia sobie z tym problemem, nawet jeśli nie od razu, ale rozstępy znikną i będziesz czuć się znowu młody i piękny!

load...