Czy to bezpieczne Rzęsy: procedurę w domu i wideo opinii i wyników

Kto nie chce klaskać rzęsy i latać? Każdy pragnie każda kobieta, bez wyjątku. Niestety, natura obdarzyła puszyste i długie rzęsy to nie wszystko. Jak osiągnąć to piękno? Do niedawna było wiadomo, jeden prosty sposób – w celu uzupełnienia jakości lub wydłużanie rzęs raspushivayuschey. Ale super efekt nie liczy się tutaj. Rzęsy, oczywiście, stają się czarne, większe i dłużej, ale wszystko z umiarem. Otóż, nie jest to jedyny sposób. Nowoczesne kobiety mogą rzęs, odnosząc się do salonu piękności.

load...

Zwiększ rzęsy niedawno, ale procedura natychmiast stał się popularny. Po tym wszystkim, nie trzeba malować rzęsy każdego ranka i każdego wieczoru, aby zmyć farbę. Czy chcesz dowiedzieć się, jak to zrobić rzęs i czy istnieją przeciwwskazania do tego zabiegu? Zebraliśmy się w tym artykule wszystkie niezbędne informacje. Recenzje rzęs odmiany. Niektóre dziewczyny zadowoleni z tej procedury, inni twierdzą, że ze względu na rzęsy stracili własne rzęsy, które miały do ​​odzyskania przez kilka miesięcy. Aby to zrobić, czy nie zrobić rzęs – to zależy od Ciebie. Postaramy się powiedzieć o tej procedurze.

Zawartość:

Wideo z żmudnych procesie budowania

Jaka jest procedura rzęs

To jest proces klejenia małe kępki sztucznych rzęs lub indywidualnego rzęsek do linii rzęs ze specjalnym klejem. Przed budować rzęsy, trzeba wybrać kolor i długość przedłużanie rzęs. Ponadto, należy zdecydować, jaki rodzaj budowy wybrać. Po tym, mistrz może rozpocząć pracę. Materiały do ​​rzęs może być sztuczne lub naturalne (jedwab lub futra norek włosy). Jeśli budować rzęsy po raz pierwszy, to zaleca się, aby zrezygnować z tworzyw sztucznych. Zawierają one włókien nylonowych, które mogą powodować reakcje alergiczne.

load...

Rzęsy o pojemności do 8 mm nazywane są krótkie, 8-10 mm – średnie, 12 mm lub więcej – długo. Średnia długość rzęs – to najlepszy wybór. Będą wyglądać naturalnie i nie będzie kolidować. Klej do eskalacji jest czarny lub bezbarwny. Bezbarwne samoprzylepne dobre maski umieszcza zrosty i czarny eyeliner wygląda. Nakładane rzęsy lub jeden lub belek.

Czy mogę dokonać rzęs w domu? Jeśli trenujesz ciężko i długo, jak to możliwe. Oczywiście klej na rzęski na każdej nieruchomości, prawie nie mają cierpliwości, ale wiązkę pasty 2-3 – dlaczego nie?

Jakie metody są stosowane

 • Niekompletne pojemności

Sztuczne rzęsy nie są przyklejone do naturalnych rzęs każda oraz o przebiegu. Okazuje się, że efekt oddzielnie odrastają rzęsy. Jeśli własne rzęsy świecą, ważne jest, aby je pomalować przed procedurami build-up, lub nowe rzęsy będą kontrastowały z tymi, które od dawna się tutaj.

 • Objętość rzęs

Sposób ten określa się również jako pełną mocą, gdy każda fizyczna rzęs przyklejone sztuczne. Kreator jest bardzo długa i żmudna, i, oczywiście, drogi w stosunku do klienta. Ale wynik jest tego warta: rzęsy wyglądają bardzo naturalnie.

 • Pojemność objętościowa w dwóch rzędach

Ten rodzaj budynku nadaje się do dziewczyn, które mają bardzo mało własnych rzęs. Każdy rzęska sztucznego, który przylega do każdego z jego klejone jedno sztuczne. Rzęsy w tym przypadku są tak grube, że czasami wyglądają nienaturalnie (jak narzut). Aby uniknąć tego efektu, kapitan czasami przykleić drugi rząd sztucznych rzęs nie do każdej rzęski iz przerwami.

Jak długo rzęsy

Z reguły nie więcej niż 15-20 dni, ale amerykańscy lekarze kosmetologów są przekonani, że dalsze usprawnienia w technologii budowlanej może przedłużyć żywotność. Po tym wszystkim, nasze naturalne rzęsy zbyt krótko. Rosną ich maksymalna długość 2-3 tygodni, a po upadku, ustępując nowym rzęs. Spadek własne rzęsy – oczywiście wypadają i tych, którzy do niego przylega. Dlatego, długie rzęsy, aby rozszerzyć usługi, które zostały zbudowane w kabinie, jest to niemożliwe. Mimo to, istnieją pewne zasady, zauważając, że można cieszyć się długie rzęsy dłuższe.

 • Staraj się nie częściej płakać.
 • Nie trzeć oczu ręcznikiem lub rąk.
 • 48 godzin po przygotowaniach, unikać łaźnie parowe na twarz.
 • Nie idź do kąpieli lub saunie.
 • Minimalizacja wykorzystania kosmetyków. Ty i nie będzie vrazlet rzęsy. Jeśli malować rzęsy mascara i cień do oczu, na codzień usuwając makijaż oczu będzie znaleźć sobie krótkie rzęsy 2-3.
 • Zauważ, że rzęsy boją oleju. Dlatego też, jeśli trzeba usunąć rzęsy w domu, trochę oleju do wacikiem i stosować do oczu na przemian. Podobnie działa jakiegokolwiek tłuszczu. Krem do twarzy, kremy do oczu można rozpuścić klej do rzęs.
 • Naliczone rzęs szczotki ze specjalną szczotką.
 • Spać bardzo ostrożnie, starając się nie uszkodzić rzęsy. Dlatego też spać na plecach lub na boku.
 • W żadnym wypadku nie zwijają przedłużonych rzęs. Mocowania można złamać. Ponadto, w przypadku klejenia rzęs lekko podkrucheny, więc wyglądają całkiem naturalne. Nie psuj domu skręcający kreatora rzęs.

Czy budować rzęsy

Bezpieczne. Nikt nie może dać jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Jeśli ustawisz go do maskary sprzedającego, powie to, że jest to bardzo niebezpieczne. Jeśli przyjdziesz do salonu, co czyni tę procedurę, masz pewność, że rzęsy całkowicie bezpieczne. Ani jedno, ani drugie stwierdzenie nie może być dla Ciebie 100%. Indywidualnie.

Przeciwwskazania rzęs

 • Nie budować rzęsy, jeśli jesteś uczulony na kleju. Aby skorzystać z żywicy rzęs klej, który kosmetycznych Zastrzeżenia patentowe zupełnie nieszkodliwe. Jednak w celu zabezpieczenia się przed ewentualnymi reakcjami alergicznymi, poprosić serwisanta trzymać parę rzęsek, że jesteś taki jak oni przez 2-3 dni. Jeśli twoje powieki poprawnie odpowiedzieć na to klej, można łatwo przykleić inne rzęsy.
 • Często spojówek oka lub błony śluzowej jest często stan zapalny? W tym przypadku, lepiej powstrzymać się od rzęs.
 • Jeśli własne rzęsy są słabe, nie mogli znieść surowość napowietrznych. Po kilku dniach zaczną wychodzić jeden po drugim, będzie lewym „łysych” oczy i żałował poświęconego czasu i pieniędzy.
 • Jeśli – właściciel skóry tłustej, z pewnością można budować rzęsy. Ale wiem, że nie będzie trwał długo.
 • Wiele dziewczyn interesuje się pytanie: Czy jest możliwe zbudowanie rzęsy dla osób noszących soczewki kontaktowe. Brak przeciwwskazań medycznych. Ale kiedy zdjąć lub umieścić na obiektywie, naliczone rzęski nie wytrzymują i upadku.

Porady Wideo doświadczył główny i ocena klienta

Wiele dziewczyn nie tylko z powodu zbyt rzęsa łapie ich sztuczne pochodzenie w oku. Dlatego upewnij się, że czyni mistrza w toku postępowania, i pamiętaj: ważne jest, aby nie przesadzić z belek lub rzęsek. Pragnienie, aby grubsze rzęsy możliwie doprowadzi do nienaturalne. Najlepiej jest, aby dać pierwszeństwo do tradycyjnego pojemności: 2-3 wklejony wiązkę średniej długości na zewnętrznym kąciku oka. Wtedy nikt nie będzie wątpił naturalność rzęs.

load...