Czy samice zazdrość mężczyzn: to katastrofalne skutki dla relacji

To prawda, że ​​nie wszystkie problemy rodziny kręci się wokół jednej osoby – męża. Nie niepełnosprawne chore mogą korzystać i piękne podłogi. Pierwsze miejsce w rankingu „kobiecych wad”, oczywiście, bierze miłość ukochanego misia mózgu. Jak pies czasami, wiesz, karmić jej jedzenie, a ona wciąż jest pełen szczęścia gryzie ktoś chce. Teraz rozumiem, co stowarzyszenie w odniesieniu do powyższych znaków może pojawić się w waszych umysłach, ale nie ma potrzeby, aby tak.Oglavlenie:

load...

Pierwsze miejsce to stanowczo. Ta wada społeczności kobiecej zdobył tyle punktów, że część druga nie będzie wkrótce szczęście przyjść wszędzie blisko tego wyniku. Ale mimo to, nawet jeśli zostały złowione przez buldoga nóg i nie puścić, to na pewno zauważy, że osa leci nad głową od czasu do czasu w żądło gołą otwartej przestrzeni. Ta osa jest daleko za głównym wada kobiecego jednego więcej „zabawy” cechę – zazdrość.

Zazdrosny mężczyzna – strach i przerażenie są niemożliwe z ludźmi, którzy czasami chcą strzelać w kolano, tak że w końcu zatrzymał się i poraskinul mózgi. Ale w porównaniu do kobiecej zazdrości – to kwiaty w wiosennej łące.

Witamy porażek logika

Zgadzam się, gdzie człowiek jest zazdrosny, że jest on z powodów logicznych (!): Żona trwałe usunięcie wszystkich wiadomości SMS, przychodzące, wychodzące połączenia, opóźnione w pracy, czasem przychodzi trochę zawodzi, że przestrzega wszystkich imprez firmowych wewnątrz i na zewnątrz, w ukryciu w jej przyjaciół. Nawet jeden z tych faktów można jakoś kuszące, aby myśleć, że kobieta coś ukrywa. Jest to logiczne? Pewnie!

load...

Wyłania żeński zazdrość? Nie usuwać SMS i połączeń telefonicznych – maskujących – usuwa tylko obciążające. Wszedł do domu z pracy wcześnie – zwłaszcza, aby nie wzbudzić podejrzeń. Nigdy nie pij na firmowych – aby utrzymać wszystko pod kontrolą. Mów otwarcie z przyjaciółmi na niejasnych zagadnień mnie – wymyślić ich szyfrowanie.

Gdzie jest logika ??? Oczywiście, rozumiem, że jesteś dziewczyną, jeszcze w trakcie czytania tego ustępu, zadawał sobie pytanie: „Co jest tak nielogiczne?”. I to jest cały problem!

– Jestem na stacji! „A ja widzę!”

Kiedy mężczyzna podejrzewa dziewczyna lub kobieta … powiedzmy, nieuczciwości, jego wnioski przynajmniej logiczne. Niech nie zawsze zdrowe, ale zawsze logiczne, a przynajmniej z teoretycznego punktu widzenia, mają prawo do istnienia. Tak, powodem do usunięcia SMS i rozmowy telefoniczne mogą być pragnienie, aby mężczyznę jakiegoś przyjemnego zaskoczenia. Ale on nie wie o tym! I po prostu nie wiem, a teraz, że istnieje element tajemnicy, to nie ma powodu, by podejrzewać, cokolwiek. Nawet terroryzm lub tajne prace w służbach bezpieczeństwa. Niech ten wiek nie może być, ale to logiczne!

I na jakiej dziewczęta rosną swoje podejrzenia?

– Kochanie, nie jesteś już działa?

– Nie, dali mi dzień wolny. Dlaczego nie idziesz?

– Ja też dałem!

– A dlaczego nie powiedzieć wczoraj?

– Dlatego też nie mów!

Wydaje wspólną sytuację, ale jest zazdrosny mózgu są już potrzebne? To jest drobna przyczyna podejrzenia powitalny niektóre dziewczyny mogą udać się na tyle, aby być obrażony przez wieczorem tyle … tyle … I prawie zacząć zbierać rzeczy i iść do mojej matki.

To wszystko jest takie dziewczynka? Dlaczego, skoro przyszedł szybko wycofane z eksploatacji, a potem idę do lewej? I wrócił szybko – więc nie jest palitsya? „Tak, i miał nawet czasu, aby umyć samochód!”

Podejrzenie – nie najgorsze. To wtedy łączy się kompleksowym zespołem zazdrości, to na ogół płaszcz! Futro z lisa polarnego, aby zrozumieć siebie!

0.

Walcz albo nauczyć się cieszyć?

Krakersy nie pomoże. No, chyba, że ​​zdecydowali się umieścić kwestię kulą w czoło. I nie rozwiązały, bo dziewczyny nie boli.

Czy jest sens, aby sobie z tym poradzić? Nie sądzę. Przeciwko skał granitowych z piórkiem nie udać. Tu trzeba być kreatywni ludzie – nauczyć się korzystać z zazdrości dla kobiet i wykonywać swoją pracę. Istotną rzeczą nie chodzi o niewierność jest mówić o!

Dziewczyny, co robisz takie oczy? Cóż, prawda? Jesteś twardą nosem … granitowe skały! Tak więc sam zdecydować …

PS Wszystko napisane powyżej nie stosuje się do ludzi, którzy zmieniają. Mówią, gdyż takie przydzielono osobną kotła do … no, rozumiesz gdzie.

Ivan Sopiga

load...