czy przepisy trzeba intuicyjnego szkolenia

Zawartość

Co znajduje się w intuicyjny trening? Praktyka ta, która jest używana przez sportowców (amatorów nie są aż tak istotne), dobrze znając swoje ciało. Te lata były przeszkolone zgodnie z planami i wiedzą, co działa a co nie. Co pan osobiście wiedzieć o swoim ciele? Ile razy trzeba usiąść, nogi zaczęły rosnąć? W podejściu? Co działa na ciebie, intensywność lub objętość? A może najlepiej pomóc dziwne ćwiczenia izotoniczne, że oprócz ciebie nikt w pokoju nie? Albo odwrotnie, skoki, jeszcze raz, i jeszcze więcej skoków? Mimo intuicyjnej szkolenia w modzie, gorąco zalecamy, aby nie trenować jak chcesz i czujesz się w tym dniu do tych, którzy obiektywnie są nowe sprawności. Tak, jak i na poziomie średnim nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem.

load...

[Powrót do spisu treści]

Dlaczego intuicyjne szkolenia dobra

Jak pisał F. Hatfield kulturyści Daj większą różnorodność ćwiczeń. Tak, zjawisko to jest od dawna znane. Dla kulturystów pracować stos ćwiczeń i mnóstwo objętości, nie nastawia się na kilogram „matematyczne” podnoszenie ciężarów programy, które działają w celu podniesienia większego znaczenia i nie dać się zranić. Ze względu na zdrowie i kondycję, pojęcie, które nie należą urazy, klasyczne kulturystycznych „do awarii” i nie zawsze pasuje.

Normalnie, nasz organizm sam wie, kiedy przestać. Albo, jak my, frustrujące, mówić i pisać, gdy szkolenie sabotaż i psują wszystko. Jeśli są, nikt nie słucha ćwiczenia na schematach głośności dla profesjonalistów i nie spać w ciągu dnia i nie przykleja się w łaźni tureckiej przez kilka godzin, zadanie – nauczyć się czuć „intuicyjną stronę”, która oddziela skutecznego działania urazowego cierpienia nie jest jasne, co.

Wariant następnego. Wszyscy czujemy się choroby, choroby i tak dalej. Męka jego trener nieograniczone „Cóż, mogę przyjść na siłownię w masce, dobrze, mam tylko głupie przeziębienie, a nawet temperatura doszło dziś cały dzień w godzinach porannych,” ask to samo ze swoim ciałem. Jeżeli protest nie jest gwałtowny, ale wyraźnie, iść do łóżka z czystym sumieniem. To nie jest myśleć o szkoleniu, a potem nagle, nawet amortyzatory zaczną ćwiczyć w domu.

load...

Innym rozwiązaniem, gdy intuicyjny trening jest dobre. Pociąg do biegania, próbując zbudować wytrzymałość, a odległość od dawna przekroczyła 10 km. Na tym poziomie, prawie niezawodnie odczuwać dzień, kiedy nie jest to konieczne do uruchomienia. Ponieważ, jak jeden zły ruch i Dom-szpitalu dwa tygodnie „.

[Powrót do spisu treści]

Intuicyjny szkolenia dla utraty wagi?

Teraz, być uczciwym. Lubisz ćwiczenia? A mój przyjaciel dziewczyny szczerze wierzy, że intensywne. Uwaga, lista ćwiczeń:

  • Rumuński pręta o wadze 20 kg na pasku, od 4 do 15;
  • Bułgarskie przysiady dzielone bez ciężarów, trzymając rękę pionowego wspornika (szczerze mówiąc, nie trenować tę dziewczynę i że będzie musiała mnie do tego retencji złamał nawet w pierwszej sesji treningowej, i uprzejmie uczęszczanych lonży z hantlami w prostej opuszczonymi rękami ), od 4 do 20 z przerwą zsypami (rąk oderwać, przepraszam, nogi) i rozciąganie;
  • Wyskakując z przysiadów. A my siebie skoki 5 centymetrów, a przysiad równolegle, z rozszerzeniem ataku na pokojówkę. Wszystkie 4 do 20;
  • Dobrze, a na końcu, podobnie jak oparzenia, że ​​paniom klasyczny przysiad bez obciążania

To jak myślisz, intensywny trening? Robi to samo, na przykład słup 1, 5 jego wagi w ręku w pierwszym treningu i ćwiczeń siłowych we wszystkich innych dziewczynki otrzymałby rekordowe poziomy. Zaledwie pięć lat do 1 roku. Albo posryvala przedramię, a ta konkretna dziewczyna nie może zachować jej szyi i rąk używa różowe paski. Ramiączka – z pewnością jest to fajne, ale obowiązek uczyć prawidłowego chwytu nie jest wolny. Albo złamali nos, jak lonży na jednej nodze, to po prostu nie powstrzymywać neutralne i krople do nosa, z którego ubezpiecza go trzymając się za ręce do wsparcia.

Zapytałem kiedyś, dlaczego to jest. Okazuje się, że to do utraty wagi. O ostatniej dziewczyny rozszerzeniem czytania na sportowców A, o rumuńskim – widoczne na jednym kanale, a reszta jest pamiętany z jakiegoś błyszczącego magazynu na fitness. Cóż, Seto-repeat program z tego samego miejsca, po 20 powtórzeń – to z pewnością utraty wagi! Muszę powiedzieć, że wygląd naszej bohaterki nie zmienia się to, jak sześć miesięcy. I nie ze złośliwości, ale dlatego, że droga, jeśli to czytasz, to już schudnąć i tak nigdzie, wczoraj widziałem pośrednictwem piersiowej Jersey. I w szkoleniu to dobry pomysł, aby spróbować zbudować coś bardziej progresywny. Progressive planu, mam na myśli.

[Powrót do spisu treści]

Ale chcę zrobić jako bikinistka!

Dziewczyny, co pokażemy w instagrame facebook – jedna dziesiąta tego, co się robi. I nikt nigdy nie pokazuje jego progresji. I to jest, przepraszam, mają wszyscy, którzy widzimy rezultaty.

A teraz o specyficznym „intuicyjny” wiertarki bez planu. Co jest źle? I nie przeszkadza w kucki w końcu? Jeśli mamy to zrobić bez wagi, ma sens zrobić squat tempo, zwiększając tempo z każdej klasy, a stara, na przykład, przez pół minuty, nie 15, a 30 powtórzeń, albo działają w ten sam przysiad „w głębi” i powstrzymywać. Ogólnie rzecz biorąc, należy wykonać jedną z najcenniejszych ćwiczeń treningu siłowego w „halturka”.

Źle jest tutaj i dobór ćwiczeń też. Tutaj bądźmy szczerzy. Nie możemy zrobić przysiad bułgarski podziału? Tak, nie martw się, gdy nie mogliśmy chodzić zabawny i pokuśtykał na czworakach ku uciesze młodych rodziców. Dowiedz się mała. Po pierwsze – normalny przysiad bez raznozhek. Następnie – bez lonży otyagosheniya na stabilnej powierzchni. Potem – jego własny, ale z hantlami. Następnie – z sztangą. A kiedy w odcinku, a Smith? Jeśli to możliwe, nigdy.

Z „rumuński” zbyt złe o wszystkim. Jeśli nie możemy w tym ćwiczeniu, wziąć ciężar, coś jest nie tak lub rozciąganie, a następnie pierwszą -tyanutsya bez ciężarów, a następnie pracować z nim. A jeśli nie można utrzymać wagę – z uchwytem. I choć nie mamy rozwiązać nasze wyniki treningu siłowego jak próbuje złapać kota gołymi rękoma, bieganie boso przez las iglasty.

[Powrót do spisu treści]

Krótki szopka poprzez intuicyjny trening

Na początek – najprostszym powtórzenia reguł. Po pierwsze, jesteśmy zawsze podstawowe ćwiczenia. Jeśli reszta treningu składa się z ruchów wielostawowymi, umieścić je jak złożoność najbardziej złożonej koordynacji na początku. W przykładzie z kobietą, mimo że miejsce nie było błędne stanowisko BSP. Wykonujemy nie więcej niż 12 pracujących podejścia grupy. Maksimum – 15, a następnie, jeśli jesteśmy daleko od bycia początkującym sportu.
odcinające specyficzne symulatory ruchu mięśni wyjąć koniec treningu. Nie rób je w pozycjach odwróconych anatomicznie nienaturalnych. I nawet jeśli nie mamy nic do roboty desperackich i lewo siły, następnym razem staramy się zwiększać intensywność (pamiętaj technikę i wagi), a nie ponownie zwiększyć głośność. Pamiętaj, że nawet mistrzowie dużej objętości treningu rzadko bardziej niż 7 ruchów na treningu. I „gonić” jakość. Jednak, jak zawsze.

Elena Selivanova

load...