Czy muszę tryb dziecko: Jak będzie przestrzeganie ścisłego reżimu malucha

pedagogika medyczna nie stoi, i pewnie iść do przodu, łamiąc prezentację naszych matek i babć na temat ciąży, porodu i rodzicielstwa. Tak, nasza rodzina jest jeszcze 10-15 lat temu byli przekonani, że system potrzebuje noworodka w pierwszych dniach życia. Nawet w szpitalach, dzieci były w osobnej sali, matki nie miały ani swaddled ani karmić je na żądanie. Nawet matki byli pewni, że dziecko chce jeść tylko raz na trzy godziny całą resztę czasu on zhivitsya słodzonego czy tylko przegotowaną wodę, która zaoferowała mu opiekunem.

load...

Zawartość:

Jeżeli nadal potrzebna jest tryb … rodzice?

Nowoczesne lekarze, psycholodzy, pedagodzy i rodzice uważają, że noworodek powinien żyć na kogoś nałożony przepisami. Szczególnie trudne do przestrzegania dzieci karmione piersią. Są one w rzeczywistości muszą być karmione na żądanie, podczas gdy w butelce jest dużo łatwiej: pewien okres między karmieniami nadal istnieje.

Czy muszę mieć pulchną małą tryb chłopca?

Istnieje wiele powodów, które nie dają dziecku każdego dnia w tym samym czasie do wykonywania tej samej czynności. Po pierwsze, dziecko budzi się każdego dnia w różnych momentach. Czas budzenia zależy i dalszych działań. Po drugie, dziecko może czuć się źle. Wtedy będzie absolutnie nietypowe zachowanie.

load...

Nie ma sensu uczyć niczego do rodziców noworodka codziennej rutyny. Będzie pracować dla siebie przybliżonego wieku sześciu miesięcy leczenia. Uważny matki i ojcowie uczą się przestrzegać sygnały noworodka i będzie w stanie wiedzieć, kiedy trzeba grać, kiedy jeść, kiedy spać. To nierozsądne wymaga organizacji w momencie, gdy dziecko jest po prostu dostosowanie się do nieznanego nowego świata.

Na dzisiejszych dzieci i spartańskie wychowanie

Są rodzice, którzy próbują wprowadzić twardą codziennością dla dziecka od urodzenia. Wierzą, że konieczne jest, aby nie zepsuć okruchy. A jeśli nadal unikać kontaktu dotykowe (rzadko zabrać dziecko w ramionach), na przykład edukacja może przynieść szkodę. Po tym wszystkim, fizyczny kontakt z rodzicami dziecka niezbędne dla pełnego rozwoju jest. Uściski, pocałunki, z grą dla dzieci – sygnalizuje troski i miłości.

Wielu zwolenników reżimu uważają, że nie powinno się oddawać kaprysy dzieci: maluch powinien osiąść na własną rękę. Jeżeli jest ona sucha, dobrze karmione i zdrowy, w uwagi rodziców, on nie potrzebuje. Ale noworodka nie jest kapryśna. Wyraża swoje potrzeby. Czego można nauczyć dziecko, pozostawiając go płacze w łóżku? Tylko fakt, że pomoc dla niego nikt nie przychodzi.

Według badań, dzieci, którzy mieli bliskie relacje z rodzicami i częstego kontaktu dotykowego z nimi rośnie poczucie własnej osoby, nie jest łatwo poradzić sobie ze stresem, osiągnąć sukces w życiu. Natomiast dzieci, które zostały wychowane przez reżim, stają się agresywne lub wycofane w przyszłości. Czy nadal chcesz nauczyć noworodka dla reżimu? Przeciwnie, jest przyzwyczaić do niego.

load...