Czy muszę mieć różne sprawności i diety

Zawartość

Być może przyszedł do ludzi halowych powie w ciągu ostatnich kilku lat: „Tak, oczywiście, zróżnicowana dieta – klucz do uzyskania wszystkich niezbędnych witamin i minerałów, a także zróżnicowaną Fitness – co mięśnie nie mają czasu, aby dostosować się do obciążenia.” Szczerze mówiąc, to prawda. Ale tylko częściowo. Istnieją również sytuacje, w których cross-szkolenia wraz z dietą, którego celem jest wykorzystanie jak najwięcej różnych produktów, może opóźnić pojawienie się swoimi wynikami. Faktycznie, ja osobiście jeść dość monotonna, ale w treningu, trzymać się zasady „bazy powiększonej umiejętności”, a więc nie mogę powiedzieć, że moje Street Workout są dużo, w rzeczywistości identyczne.

load...

[Powrót do spisu treści]

Zróżnicowana dieta i minusy

Z zalet zróżnicowanej diety wszystko jasne:

 • Ci czerpać przyjemność z jedzenia, nie przegap, i można śmiało powiedzieć, że każdy posiłek sprawia, że ​​trochę szczęśliwsi;
 • Zawartość witamin i minerałów w diecie, ponieważ tak naprawdę, to ulega poprawie. Można powiedzieć, że „kwitnie i pachnie” makro-i skład, na przykład, jeśli jesz i kurczak i ryby, a jednocześnie uzyskać karnityna i kolagenu, i tak dalej;
 • Dieta nie wygląda dieta – to monotonne, samootrekatelnoe coś, co sprawia, że ​​każdy posiłek przeklinają;
 • Zawsze masz coś do zrobienia – Cooking Recipes, witryn gotowanie, jedzenie, gotowanie, gadżety i dyskusję z pierwszych trzech składników są zdolne do podejmowania nudny dzień

Wady mają jednak też:

 • Trzeba dokładnie zamorochitsya ze sporządzeniem wykazu produktów, zwłaszcza jeśli nie jedzą intuicyjne, ale w kbzhu. Jeść różnorodnie tygodni, zwykle trwa około 1, 5 godzin na weekend, aby zrobić listę produktów, które wcześniej dowiedzieć się, co naczynia do gotowania, i zachować swoje recepty terminarz;
 • Spędzić znacznie więcej czasu na myślenie kaloryczną i składu posiłków w gastronomii, będzie stale „przesłuchać” kelnerzy na temat „co robi i co wtedy masła i mąki, czy istnieje w sosie?”;
 • Istnieje ryzyko stania się „dietotsentrista”, a tak naprawdę spędzają zbyt wiele czasu i wysiłku na całej tej żywności. Zgadnij gdzie HLS wysłał w tej sytuacji?

Ja osobiście, na przykład, można zmienić w menu na gryki ryżu, grochu lub soczewicy, serem i grecki jogurt. Ale staram się robić to za każdym razem „i zmusił” mnie leń i nie potrzebują. To nienaukowe podejście do różnorodności.

load...

I, na przykład, wszystkie znane Zuzana Światło wierzy, że przy monotonnych posiłków śniadanie, obiad łatwiej przestrzegać diety. Zawsze wiesz jadłeś czy nie jeść, zawsze można kontrolować ilość i tak dalej. Ale na dobrą kolację Zuzana rozwiązuje wszystko, czego chcą w ciągu ZOZha. Okazuje się zbyt obsesję podejścia do zróżnicowanej diety.

Jeśli chodzi o witaminy, pierwiastki śladowe, moja osobista opinia jest taka, że ​​jeśli ćwiczysz, dostać je wszystkie jedzenie jest po prostu nierealne, a prędzej udać się do lekarza i odebrać odpowiednie kursy witamin i minerałów, a dostać „układ” pór roku lepsze. Niestety, nadmierne jedzenie powodu banalnej brak tiaminy i żelaza – nie taki rzadki przypadek, a nękany „dlaczego nie mogę jeść normalnie”, najlepiej odwiedzić profesjonalny.

[Powrót do spisu treści]

Różnorodne szkolenia i minusy

Istnieje kilka możliwych podejść:

 • CrossFit lub 9 dni mikrocykl z falistym periodyzacji. Jeśli uproszczenie, główną ideą CrossFit jest to, że można połączyć różne rodzaje obciążeń, najważniejsze – nie przesadzaj z odpowiednią siłą i samego cardio. Jednak na pierwszy rzut oka wydaje się, że krossfitovtsy nieprofesjonalny „młotkiem” stopy każdego dnia i ogólnie zrobić jedną cardio vysokointensinoe i nie ma siły. Aby nie wydawać się, przejdź do wyspecjalizowanego pomieszczenia lub dokładnie zapoznać się z zaleceniami na stronie internetowej autorów i nie odebrać treningu uliczny na zasadzie „coś chciałem”;
 • Cross-szkolenia lub mikrocykl tygodniowy zmiennego treningu na siły / wytrzymałości elektrycznej i cardio.
 • Czysta teoria „niespodzianka mięśni” – w jego absolutna jest stwierdzenie „każdy trening mi ćwiczenia, tryby ich realizacji i / lub ramię przyłożenia siły zaskoczyć mięśnie i uniknąć płaskowyże szkolenia.”

Idziemy do naszego Gwinei. Z CrossFit wszystko jest jasne. Jeśli połączyć to z treningiem siłowym, gimnastyki lub treningu wytrzymałościowego, dostać już CrossFit trener i niech pomogą Ci podnieść treningu uliczny do głównego celu szkolenia.

Cross-szkolenia na postulat „twardego planu zasilania” plus „różnorodne ćwiczenia cardio” – jest najlepszym rozwiązaniem dla utraty wagi. Na przykład, można przejść do siłowni 3 razy w tygodniu i zrobić plan, który będzie napisać do ciebie trener, i dalej robić 2-3 kardiosessii różną intensywność. Ponadto, jeśli celem nie jest „nauczyć się uruchomić / taniec / beat jak Gina Carano”, ale jako „odchudzania” można użyć dowolnego kardiozanyatiya.

Ale jeśli nie chcesz tylko schudnąć, ale także, na przykład, aby działać szybciej, będzie musiał wykonać dodatkową pracę nadal działa, nie Tai-Bo, że w ogóle, jest oczywiste.

Jeśli mówimy o „zaskoczenia”, który jasno priorytetów. I ta doktryna działa tylko u zbiegu z następujących okoliczności:

 • Dobrze zgromadzonej bazy, czyli umiejętność, jako minimum, squat, ławki i ciągnąć za dobry, poziom zużycia energii;
 • Dobrą znajomość anatomii władzy lub obecność podręcznika na rękę i chęć przepisać każdy plan treningowy treningu

I tak, „niespodzianka” nie prowadzi do podkręcania, jeśli chodzi o szkolenie pierwsza -t jest. Użyj tej metody jest bardzo dobre dla tych, którzy próbowali wszystkiego, co w ogóle, a nie można stracić ostatniego kilograma, ale nadal cierpi z powodu zmęczenia moralnego. Ponadto, „niespodzianka” działa dobrze, dwa lub trzy miesiące, ale na deficyt kalorii. Po … tak, organizm przyzwyczaja się i nie jest już „zaskoczy”. Ponadto, gdy istnieje ryzyko poślizgu na własny wniosek przeskoczyć wielokierunkowym treningu, na przykład, ślepy na jedno mikrocyklu rozwoju wzajemnie umiejętności, takich jak wytrzymałość i czystej siły.

Ogólnie rzecz biorąc, między nami dziewczynami, jest to „niespodzianka” podszedł do trenirovochek grupowej do głupich ludzi nie kursują codziennie o konieczności stemplowania pod tą samą muzykę taką samą sekwencję kroków.

Ogólnie rzecz biorąc, w różnorodności najważniejsze – nie tracą pierwotnego planu, a następnie, jak mówią, od preferencji i dobrego samopoczucia.

load...