Czy muszę metodę odchudzania?

Zawartość

Często ludzie pytają mnie: „Czy jesteś zaznajomiony z metodologią i co to jest?”. Potem następuje listę regalia ten fakt, liczbę książek wydanych do nich, klinikach publicznych i modnych salonów odchudzających. Osobiście mam z procedurami jakoś nie rozwijać. Kiedy cierpiał utratę masy ciała, został w diecie Moda według grupy krwi psychoterapii przez dr Mirkin i diety Atkinsa. Minęło 10 lat, przy okazji, od chwili, kiedy zatrzymał „schudnąć” się. I co widzę? Psychoterapia dla świetlików, dieta ketogeniczna, diety bezglutenowej i dla tych, którzy wierzą w siłę i moc niektórych produktów. Jeśli nie można zarzucić, przepraszam, do wystroju, bez innowacji. To nie znaczy, że dobre i stary i nowy żadne metody. Jednak, jak wszystkie rzeczy „charakterze masowym” popularne metody nie są odpowiednie dla każdego.

load...

[Powrót do spisu treści]

Co ludzie szukają w metody autora

Jeden ze znanych na LiveJournal, Polska lady trwa do analizy problemów psychologicznych 100 dolarów za sesję. Innym znanym, ale na portalach takich jak „Wszystkie kobiety” i dyplomu lekarza – zajmuje dużo jak 7000 dla szczęścia svidetsya to tylko raz. I wiecie co? Druga konsultacja malowane aż do 2017 roku, a pierwsza jest chyba najmniej popularna.

Ale to, czego szukasz w klinice odchudzania lub psychologa? Dlaczego nie czytać książki pod tym samym ordynatorem kliniki lub blog znanego psychologa „w kwestiach żywności”? W innych klinikach odchudzania i szkołach staramy się przede wszystkim racjonalne wyjaśnienie zjawiska irracjonalne głównej osoby odchudzającej:

  • Wszyscy wiemy, zrozumieć można wytłumaczyć, ale zrezygnować z ciasta – Nie mogę. I jak to się dzieje – nie rozumiem. A co robić – nie wiem, bo mam pewne fanów na całym ciasta, które z jakiegoś powodu nie został jeszcze napowietrzane, przepraszam za naturalizmem

Wszystkie sane autorzy promować metody odchudzania są dwa proste pomysły – zdrowe, umiarkowanie ograniczona dieta i aktywność fizyczna jest wykonalne. Wydawałoby się, że wiesz, że to i tak bez innego mądry mądry człowiek lub dyplomu. Więc dlaczego nie zrobić?

load...

Odpowiedź na to pytanie jest inne. I to nie zawsze wiąże się z problemami psychologicznymi, jak się powszechnie uważa. Ktoś intuicyjnie nie wierzy, że jest to naprawdę możliwe, aby schudnąć do życia, ktoś przynosi doświadczenie babki i matki, a ktoś po prostu powiedział, że będzie torturą, pić kefir i zrobić dobrze zachowane Dorosłe samice bohaterka anegdotami o diecie histerię.

[Powrót do spisu treści]

Jak odróżnić najlepszy z tylko dobra technika

The Best – to taki, który będzie odpowiadał osobiście. Powiedzmy, że mam włosy na głowie stają dęba to tylko jedno odniesienie do „obciążenia bez napędu i zastąpienie ich peschey chodzenia.” Dla mnie jest to w jaki sposób zastąpić „MacBooka” na „1” z Pentium mojego dzieciństwa i spróbuj polvechera priladit trwać wszystkich niezbędnych urządzeń. Ktoś – jako podstawowy stosunek do odrzucenia śmietaną, ktoś drogie śniadania, a ktoś – późny obiad. Początkowo system, w którym warto zainwestować, muszą posiadać następujące cechy:

  • Zasad nie powinno doprowadzić do zakończenia odrzucenie wewnętrznej. Tworzenie deficyt kalorii może być na wiele sposobów, jeśli powiesz, nie podoba diety Kovalkova, można spojrzeć na coś z liczenia kalorii. Aby dowiedzieć się zasady, że byłoby lepiej, aby przeczytać system autora książki wcześniej nagrany w jego klinice w recepcji;
  • Zasady

  • Nie powinien być całkowicie niewykonalne. Wystarczy spojrzeć na alternatywnych metod leczenia. Co sprzedajemy różne kursy o tym, jak schudnąć z zielonych soków, czerwone banany i przekąski syroedcheskimi? Więc coś nie idzie po ulicach tłumu smukłych witarianie. I tak, byłem na diecie surowej żywności nie jest jako taka, ale relacja między zasadami swojego systemu odchudzania życie i wymagań. Jeśli to, co oferują daje hybrydowy Summer Camp i sekt, to lepiej zrezygnować w porządku, że tak powiem, zachowania własnej tożsamości;
  • Zasady

  • Nie powinien być całkowicie nieświadomi, albo początkowo zbyt surowe. Niektóre osoby z dyplomów medycznych propagowanie diety na 800-1000 kcal. Nie wiem, jakie były nauczane w liceum, ale motywacja do takiego polecenia może być tylko jeden – „Chcę, aby zarobić więcej pieniędzy, i tak wiele klientów pewnością straciły na wadze, ona obraca nakrętkę na najbardziej nie mogę.” Jak określić whether’m nie niebezpieczne dla zdrowia metody? Weź książkę, odpisuje jej średnią kalorii codziennego menu, a stosunek białek, tłuszczów i węglowodanów, a następnie wprowadź nazwę do najczęściej stosowanego dietetyka bez klejnotów w najczęstszych centrum medycznego. I pokazać je lekarzowi kartkę papieru. Najprawdopodobniej weźmiesz człowieka z najczęstszych „bezpiecznych” poglądów na temat deficytu, a on ci wyjaśnić.

[Powrót do spisu treści]

Komfort i społeczność

W trakcie hospitalizacji diet odchudzających i inne szkoły są także „partii”, przepraszam. Na przykład osoba, która nie pasuje do wesoły tłum w najbliższym trenazherke po prostu dlatego, że nienawidzi wszystkich rodzajów gruczołów i potu. Może ktoś uważa, że ​​jest nierealne trudno schudnąć i będzie musiała wspierać. I to jest bardzo możliwe, że aby dostać się do rodziny lub znajomych nie jest możliwe. Dochodzi do pomocy społeczność traci na wadze. Tak, komunikowania się z rówieśnikami daje wewnętrzny komfort. Ale to nie powinno prowadzić:

  • Do myśli, jak „Och, jaka jestem biedny, nieszczęśliwy, jak nie miałem szczęścia do tej wagi, a to jest mój przyjaciel w klinice, zbyt biedny i nieszczęśliwy”;
  • Do wspólnej promocji dowolnego typu nonsense kremów, pasy, przerobu i wspaniałych napojów kawowych. Dziwne, ale w społeczności, zmniejszając wagę dowolną metodą tak powszechne ogromnie długą dyskusję na temat Badakhshan i inne warunkowe bezużyteczne, a może nawet szkodliwe arsenał

W ogóle, od utraty wagi, tradycyjnie, za te pieniądze w szkole i w popularnym forum dietach odchudzających nie ma przewagę do siebie. W każdym razie, proces rozpocznie się i dojść do logicznego wniosku tylko wówczas, gdy osoba ta będzie zgodna z zasadami diety, i dać sobie wszystkie możliwe obciążenia. I wybacz, bezpłatnie lub zrobić – każdy decyduje za siebie. Klinika dieta nie będą gotować swoje piersi kurczaka i umieścić je w pojemniku. I na spacer zamiast na wycieczkę, aby go transportować na nie trafi. Więc, zwracając się do specjalistów o pomoc, nie odpisuje się też.

Elena Selivanova

load...