Czy muszę dać facetowi kwiaty i robić pleasantness?

„Do przerwy – nie budować!” – Powiedział kiedyś do mnie brat, po pojechałem na pełnej szybkości jego samochód zabawka na pięknej piaszczystej zamku zbudowanego przez nich. I tak to jest w życiu: tworzenie czegokolwiek wymaga twórczego myślenia, godziny pracy i dużo energii. Na zdjęciu, które artysta pisał kilka miesięcy, mogą być zniszczone w ciągu kilku minut, pozostawiając jasną Kupały koster.Oglavlenie:

load...

Stosunki między dwóch młodych mężczyzn są podobne do malowania Master: nie można zbudować w ciągu jednego dnia, nie może on obraz namalowany w nocy, stał się arcydziełem. Nawet pozornie proste czarny kwadrat, a on zażądał Malevich miesięcy ciężkiej pracy. Ale my, mali ludzie, takie stworzenia: godzina może rzeźbić bałwana, otmorazhivaya palce do wielkiego przeboju ze stopą przebić głową. Tak, jesteśmy, do cholery!

Czy kiedykolwiek złapany sobie myśleć, że dużo częściej, dłużej iz wielką przyjemnością kontemplować jak będzie wysłać słownych wnoś późno na trzy godziny dla człowieka, zamiast sobie wyobrazić, jak twój bohater dostał się do nieoczekiwanej sytuacji i musiał uratować świat? Mówi głośno, ale istota jest – zawsze wyciągnąć negatywny scenariusz. Okazuje się, przygotowując się do zerwania stosunków mamy na poziomie 5 gwiazdek, a ich konstrukcja na 2 ledwo dorównuje. A kiedy dziewczyna spotyka normalnym facetem, a ona niby chce normalnych stosunków, a nie można twierdzić, że drewno opałowe nie jest zniekształcone.

A ponieważ nie załamać, jeśli tylko jeden scenariusz w głowie – zamiast thriller melodramat z odrobiną humoru? Nie mówmy o dziewczynach, które popadły piekielna zabawa facet wykrawania mózgi: nie usiadł, nie wzrosła, a nie spojrzał na niego i nie podano. Raz, podczas podróży w autobusie skręcone cyklu „Kuchnia” i dlatego, że nie chcę słuchać odtwarzacza, ja przypadkowo włączone w niektórych scenach. I wiesz co? Oni ciągle krzyczy! Tak, to jest zabawne, dowcipne i sarkastyczny, ale starają się również komunikować się z ludźmi w prawdziwym życiu. Zwłaszcza z facetem!

load...

Aby poprawić sytuację!

Mówi się, że nie może być bardzo słodkie, a nie do przełknięcia i nie jest zbyt gorzki, nie wypluć. Jeśli będzie oddawać przez cały czas swojego chłopaka, to wkrótce będzie mu przeszkadzało, a on idzie do drugiej. Tak, my, wojownicy: cały czas chcemy nowych zwycięstw. Nie zrozumcie mnie źle, to jest natura! Ale musimy pamiętać, że żaden żołnierz nie będzie stać w pobliżu skał i czekać, aż wymyślił balon, aby przejść do niego: na niezdobytą rockową sidestep. Pamiętasz o słodka i gorzka? Musimy stale dążyć do równowagi, trzeba być w umiarkowanych ilościach nie do zdobycia, ale nie pozbawić trofea wojownikiem.

Wszystko jest powiedziane, że stosunki powinny być naturalne, pochodzą z serca i to wszystko. To wszystko prawda, ale jeśli twoje serce i charakter ich własne nie znaleźć sposoby, aby wzmocnić związek, to trzeba połączyć główne mięśnie ciała – mózg. Mózg – to jest siła! To pomaga szukać wyjścia z impasu i rozwikłać sploty skomplikowanych relacji. Ale dzisiaj nie chodzi o kompleksie.

Zapobieganie kontra leczenie

Wszystkie dziewczyny kochają kwiaty, uwagi i inne romans. Niektórzy uważają, że jest to wyłącznie obowiązkiem człowieka. Ale tak nie jest! Jeśli nie obchodzi o faceta i co jest między wami dalej, uprzejmość i musi pochodzić od ciebie też!

Nie mogłem zrozumieć, dlaczego „, jeśli chcesz – odpuścić” i „, aby otrzymać, trzeba najpierw dać.” Mówimy o sekundę, więc przykład podany jest w ten sposób. Kiedy pracowałem w biurze, gdy zadzwoniłem do mojej dziewczyny, powiedziała, że ​​chciał zobaczyć przez 2 minuty, a ja po prostu trzeba wyjść. Przyniosła mi coś do jedzenia … I wiesz co? Było bardzo miło! Zawsze jestem poważnie o swoich obowiązków służbowych, ale potem chciałem uciec z nią.

„Rebyatnichestvo” – można powiedzieć. Niech! Kiedyś, pod koniec dnia, mam w samochodzie, a woźny – przyp. Na małej kartce papieru paznokci napisem: „Jestem baaaardzo tęsknię!” Romans dzieci? Jest!

0.

Gdy razem udaliśmy się samochodem, a ona zdecydowała się pić wodę bezpośrednio z plastikowej butelki dwulitrowej, ale raz przyniósł go do buzi, humorysta (me) postanowił zwolnić dramatycznie. Zwłaszcza! Myślałam, nawet jeśli mnie nie zabije, to będzie obrażony przez co najmniej dwa tygodnie! Ale nie, śmialiśmy się tak mocno, że musiałem zatrzymać samochód. Głupiec, jak myślisz? Tak, ale takie mniejsze niż poważne momenty wyrzucanie ogromnych sum zdeponowanych w naszych stosunkach. Załóżmy później połączył wszystko w kasynie, ale te kilka miesięcy były najlepsze …

Nie należy się spodziewać do końca jutro relacjami, wzbogacić je dzisiaj i cieszyć się uśmiechy, a nie kłótni, nauczyć się budować i dostarczyć przed czymś oczekiwanym.

Ivan Sopiga

load...