Czy można wierzyć w sny?

Zawartość:

Każdy przynajmniej raz rano obudziłam się z myślą: „Dlaczego mam śniło?” To nie ma znaczenia, czy uważasz, że sen, lub po prostu zaskoczony Bright „film” nocny. Gdy ujrzał we śnie, że coś niezwykłego, ludzie myślą: co jeśli to nie jest bez powodu? Istnieje cała teoria klasyfikacji i dekodowania noktowizor. A najśmieszniejsze jest to, że ta sama rzecz może oznaczać bardzo różne wydarzenia.

load...

Dreamed ryby? Przez ciąży. Kobieta już psychicznie przygotowują się do macierzyństwa, a jej marzeniem książka w pośpiechu, „uspokój się”. Jak, jeśli marzył martwych ryb, jest to strata. A jeśli żyje, a następnie do szczęśliwej miłości. Dziewczynka idzie w myślach: żywe ryby marzyła czy martwy? Wydaje się, że połowa czytelnicy rozpoznają siebie w tym opisie. Więc, czy wierzyć w to, co nasze an_1 mają jakieś szczególne znaczenie, czy jest to strata czasu, a ich widzenie w nocy nie jest konieczne przywiązuje żadnej wagi do ??

Sen książki w starożytności

Więc zobaczmy: Czy można wierzyć w an_1, albo nie przewidzieć przyszłość? Biblia jest interpretowana jednoznacznie. Pamiętasz, jak Maryja dowiedziała się o ciąży? Jej mąż miał sen. On po prostu nie myśleć: czy wierzyć w to, co widzą, albo spojrzeć w ich środowisku bardziej uporządkowany człowiek przed nim. Nie będziemy kwestionować teorię biblijną. Wystarczy przyjąć jako fakt, że w snach wierzyli jeszcze przed przyjściem Chrystusa.

A jeśli spojrzeć na datę pierwszego wydania książki sen, staje się jasne, że interpretacja snów jest nadal zainteresowany naszej prababki. W dawnych czasach wierzono, że za pomocą snów z nami próbuje skontaktować i przekazać ważną wiadomość zmarłych przodków, a człowiek, który wierzy w niniejszym sprawozdaniu nie uznawanych za ekscentryczne. Więc co tak naprawdę znaczą nasze an_1? Starożytna metoda przewidywania przyszłości lub uprzedzeń z korzeniami w minionej epoki? Czy mam wierzyć w an_1, lub książek sen – to tylko zabawa dla naiwnych panienek?

load...

Sny w historii

Czy wierzysz, albo nie wierzyć w an_1, ale na korzyść proroczych wizji nocy wiele mówi o faktach. Pamiętajmy, niezwykłe marzenia o wielkich ludzi, którzy na czele tego ostatniego do wielkich odkryć. Mendelejew zobaczył swój słynny stół we śnie. Mendel odkrył prawa dziedziczności. Gauss – Prawo indukcji. Fleming marzył formułę penicyliny. Jednak wyniki tych snów jest bardzo łatwa do wytłumaczenia. Wszystkie te osoby przez długi czas rozważała przyszłych odkryć, a podczas snu mózg po prostu poproszony niezbędną decyzję. On „, pomyślał:” wszystkie kombinacje. A jeśli ludzie nie pamiętają ich sen, bym przyszedł do podjęcia prawidłowej decyzji w sposób naturalny. Rano.

Istnieją jednak przypadki, w historii, kiedy marzenia, a były to absolutnie niewytłumaczalne. Na przykład, Aleksander Wielki marzył o ziołach, które mogą wyleczyć śmiertelnej choroby jego przyjaciela. Abraham Lincoln marzył o własnej śmierci w przeddzień pogrzebu. Czy wierzysz w prorocze an_1 po tym? Sceptycy twierdzą, że te fakty – prosty przypadek.

Ale w czasach starożytnych ludzie nie myślą o tym, czy należy wierzyć w marzenia i ślepego zaufania w przewidywaniu czasem uratować życie. August widział we śnie, że wrogowie Slash swój namiot, a on się obudził, kazał położyć się nawzajem. A stary namiot rozkaz opuszczenia jako przynęty. I co o tym sądzisz? W ciągu kilku dni, a pierwszy namiotu tnie się na kawałki.

Te marzenia mogą być bezpiecznie zaliczany opatrzności. To jest coś niewytłumaczalnego, zmuszając naukowców mylić ramionami. Ale trzeba przyznać, że te prorocze wizje są bardzo rzadkie. Sen marzymy każdego dnia. Więc zostawmy niewyjaśnione fakty nauce, podczas gdy sami kontynuować dyskusję z marzeniami o zwyczajne, codzienne.

Wierzcie lub nie?

Wracając do naszego pytania: czy to możliwe, aby sądzić swoje marzenia? Możliwe jest czasami konieczne. Jak to często z pomocą snów z nami „, mówi” nasz mózg, nasza podświadomość. Będziesz na bieżąco analizować to, co się dzieje, a we śnie pojawi się obraz sytuacji logicznego wniosku. Na przykład student prowadził życie bezczynności, a w przeddzień egzaminów marzy, że nauczyciel stawia pod książeczki „niezadowalający”. A co, jeśli mogę zapytać, on miał dostarczyć? W rezultacie winić złe an_1, nie mniej złego nauczyciela i dziewczyna sama pozostawała w roli ofiary.

I panuje przekonanie, że an_1 nie powinno się prawdziwą noc. W przykładzie wykonania z kilku snów w życiu zajmuje dużo czasu. To doprowadza mnie do jeszcze inne wyjaśnienie wpływu proroczych snów – Auto-sugestia.

Come true? Z pewnością będzie to come true!

W rzeczywistości, jeśli wierzyć w an_1, czy nie – zależy od stopnia swojej ekspozycji na zewnętrznych wpływów i inspiracji. Miałem kawałek surowego mięsa do ciebie? Książka Sen usłużnie sugeruje: „choroba”. A co ty robisz? Zaczynasz słuchać własnego ciała w poszukiwaniu objawów lękowych. W rezultacie, złe samopoczucie, ból głowy, a po nadążając reszty wrzody, które mogą wystąpić, gdy w zdrowym organizmie. Wszystko zaczęło się od czego? Dopiero w śnie mięsa głównej!

Podsumowując

Tak, jest to możliwe, aby wierzyć w an_1? Prawdopodobnie już uwikłany w długiej mowie. W istocie, wszystko, co jest bardzo proste. Chciałbym, aby wierzyć w an_1? Na zdrowie. Wystarczy spojrzeć do książki Sen szał nie wpływa na przebieg swojego życia. I zawsze staram się analizować sen. Śniło mi się z kotem? Przewodnik będzie powiedzieć, że kot – jest zła. Ale we śnie obejrzałeś jej ulubiony. Czy była w stanie przynieść ci coś złego? Albo po prostu ostatniej nocy tęsknisz głaszcząc kota domowego, więc miała sen?

Uwierz Czy an_1 – ty decydujesz. I wreszcie, chcielibyśmy życzyć Wam przyjemne an_1. Niech nic, Marsowi resztę swojego sen!

load...