Czy kobiety muszą powracać?

Miałem klienta jeden. Ze szczerą niechęć do angażowania się w wytrwałości i silnej nienawiści do przerostu mięśni. Chciała schudnąć. Cóż, przypadek standardowy, około 10 kg nadwagi, że kompletność nie jest uważane w naszym nowoczesnym społeczeństwie. Ogólnie rzecz biorąc, dziewczyna nie chce powracać. Tu w każdym powiedzenia, a więc jest bardzo szeroka i będzie jeszcze gorzej, a nawet nie kobiece. Więc to, co ci powiem, swoją kobiecość powinna wejść do środka, od psychicznych i duchowych cech. I konieczne jest, aby powracać. Pure Health.

load...

Co się stanie, jeśli jesteś 30, masz dziecko, a nie powracać

Typowe sytuacje. Żyje siebie dziewczynę, młody, piękny, badania Institute, 5 godzin parę, a następnie – aż do książek. Dostać pracę, siedzieć tam przez 8 godzin dziennie, codziennie. A potem wziąć ślub i ciąży. Stąd zaczynają się problemy. Nasza bohaterka ma nic trudniejszego w biurze myszy życia nie zgłosiła. A potem, nagle, jego żołądek. I waży 2 kg na koniec ciąży. I więcej niż 10. I to powinien udać się na co dzień. Naturalnie, z tyłu zaczyna boleć.

I nadal boli, mimo radości z macierzyństwa później. Dziecko musi być pod ręką. Jest ona rośnie i przybiera na wadze. Jest to niezbędne do przygotowania posiłków. Odbywa się to w pozycji stojącej. Tymczasem lędźwi „spaść”. Oczywiście, nasza bohaterka idzie do szpitala, bo był stosowany w okresie ciąży iść właśnie tam. Zamiast, powiedzmy, w basenie. Lekarz powiedział, że de droga, jesteś stary dziewczyna, już myśli o duszy. Ale poważnie, zwykle wyznacza środek przeciwbólowy, co niektóre maści, ćwiczenia, a nawet niech świat i podejrzenia występ.

Tak więc pierwszą rzeczą do zrobienia jest, aby zastąpić lekarza i szpitala. Jeśli nie przypisano MRI, jakoś to wszystko wygląda i daje wątpliwe magicznych praktyk. A drugi – look kinezioterapevta LFKyu lub lekarza lub trenera z odpowiednim certyfikatem. I to jest coś, czego tak dużo trenować i przenieść się wraz z rodziną do tego życia? I wtedy wszystkie problemy można leczyć proste ćwiczenie powrotem. Przynajmniej chorują właśnie zatrzymać i schaby „spaść” po normalne gotowanie nie jest.

Dlaczego wirowania – głowy

Mięśnie centrum ciała – jest z powrotem, pośladki, przednią powierzchnię ud, ABS i mięśni pleców. Jeśli ty i ja iść na siłownię, mamy zazwyczaj estetyczny cel. Wydaje się, aby podkręcić pośladki i schudnąć. I oczywiście, nasze szkolenia zazwyczaj przybiera postać:

load...
  • Grono ćwiczeń na nogi, z którego pochodzą, – kogoś, blogów, stron internetowych i różnych innych takich zasobów. Zazwyczaj tam „chodzenie” rzuca, rzuca na boki, po przekątnej, przysiady różnym stopniu głębokości i poprawności technicznej (zwykle „nie” do „co najmniej kilka”, ale nie w istocie) i kilka tych samych kroków we wszystkich płaszczyznach;
  • Sto ćwiczenia w prasie, zwykle dlatego, że niektóre mocno zgięta pozycja, jak ten swing prasę, złapany rzuty do ściany, powiesić się do góry nogami, a prognuv biodra;
  • Mnóstwo cardio, zwykle z powodu serii, która pokazuje nam wszystkie znakomitych głośników w bikini. Chodzenie na bieżni rzuca, chodzenie po nim to samo, ale z najwyższym uniesieniem i ponownie chodzenia, ale w przeciwnym kierunku, a na eliptycznego trenerem

Jaki będzie wynik? Kontrowersyjna, ale z tyłu na pewno boli, zwłaszcza gdy w pogoni za „straży tylnej” zapomnieć o nim zupełnie. Tak, to oczywiście zrobić przeprostu i myślę, że wystarczającą ofiarą własnego zdrowia, ale tak nie jest.

Jak trzymać słupek i dlatego trzymamy to właściwie

Przychodzisz jako sztangą? Jak straszne, po prostu zatrzymać się? Napięte plecy? Tak banalne, należy zachować noże i powoduje ogromne obciążenie jest zwykle burza nieporozumień wśród zwykłych ludzi. I ten człowiek, tymczasem było sto kursy, treningi i tego typu rzeczy. I kuca prawie ze swoim ciężarem na plecach.

Tak, że można zmniejszyć „z powrotem połowę” W zasadzie, trzeba wykonać przynajmniej wyciągnąć pasek lub hantle do pasa na stoku. I to jest również „rozciągnąć” – przynajmniej każda lekka wersja pull-up.

Staje się „na pośladkach” (jest to popularna nazwa rumuńskiego trakcji) średnia z powrotem nie wystarczy. Więc jeśli należy poświęcić pół godziny cennego czasu wykonania bloku cofa.

Jeśli dodać te ćwiczenia do planu i nadal pozostają w deficyt kalorii, to nie będzie cud szeroki. Ogólnie rzecz biorąc, prawie się nie zmienia, tylko postawa będzie lepiej i ból odejdzie. A co do „pompowania back” zazwyczaj potrzebują zupełnie inny poziom stresu.

Elena Selivanova

load...