Czy kobiecie prawo do kontroli na każdym kroku człowiek i że zakazuje wszelkich

– Piję Wiara nie pozwala!

– Czy jesteś muzułmaninem?

– Nie, Vera – moja żona. 80 kg relsoukladchitsa.

Zawartość:

Dlatego konieczne jest, aby obrócić świat wokół palca! Co można z jego czterech tuzinów żywej wagi? Jest obrażony i zagroził opuścić. To działa, ale nie na długo: prędzej czy później zmęczony szantażu i gróźb, przestaje reagować na nich, czy weźmie od ciebie. Tu i baśnie kończą! Ale to wszystko to żart, nie martw się: można zabronić mu nic nie relsoukladchitsa, że ​​nie posiadają moc. To jej pulchny, silna kobieta musi wykorzystać swoją przewagę fizyczną do czynienia z mężczyzna – Stałe, że „nie-nie”, kiedy zaproponował żadnego napoju khalyavnykh lub jakieś uroki życia rozwiązłe. Twoje cię kocha, a zatem zawsze słuchać „prawidłowej” widzenia. Wszystko jest dobrze!

load...

Wiara nie jest bez 80 kg, ale to relsoukladchitsa!

„Nie palić, mnie lizać popielniczkę?”

„Nie pije piwa, jego żołądek od rośnie!”

„Nie komunikować się z kolegą, nie lubię!”

„Nie wyprzedzać, boję się!”

Nie, nie, nie, nie, nie – nikogo „nie ma”. Wydaje się, że nie kobietę spotkać i lalki, które zna tylko jedno zdanie. I niczego nie dowodzą: jeśli chcesz mieć normalne relacje – przyzwyczaić się do posłuszeństwa. W przeciwnym razie, obrażenie argumenty, łzy – wszystkie rzeczy, które lubisz przynajmniej u dziewczynek.

load...

I dowiedzieć się, czy masz prawo do zakazania mu coś? On pali. Ok, ale to jego wybór, jego zdrowie i życie. Dlaczego nie chcesz, żeby to zrobić? Może on musi palić się do obrazu? Może jego praca jest taka, że ​​niemożliwe jest ustanowienie normalnych stosunków handlowych bez przerwy papierosy? Czy jesteś pewien, że prawo w tym przypadku?

Wróciłem do domu trochę pijany. W ubiegłym tygodniu, a tydzień przed przyjazdem, too. „Jesteś tak sopeshsya, a ja nie chcę faceta / męża alkoholu!” Jest to rozsądne! Ale zastanawiałem się, gdzie był i dlaczego piją? Nikt nie uzasadnia alkoholizm, i wszyscy jesteśmy dla zdrowego stylu życia. Ale znowu, to może być wszystko dla sprawy, a w trosce o dobre samopoczucie w statusie kobiet / małżonków.

– Jakim partnerem biznesowym, który wywołuje tak cię o 10 wieczorem?

– To Irina, odpowiednik projekt, który mamy obecnie rozwija.

– A mężczyzn partnerzy nie sadzić?

Z prośbą, aby nie palić – dobrze, niech tak będzie. Niech częste vypivosy dozwolonych do nałożenia zakazu. Ale to, co przeraża ludzi, ponieważ mają inną podłogę?

Ale z drugiej strony, zadaję sobie pytanie: nie wszystkie z tych samych ludzi – ludzi biznesu pracy w przyszłości, i tylko marzy o tym, aby zapewnić swojej rodzinie najlepszy. Niektóre z nich są po prostu z bezwładnością na przerwę dymu z innego personelu biurowego, w piątek na piwo lub coś mocniejszego po zakończeniu kolejnego tygodnia pracy, a później połączenia nie pochodzą od partnerów biznesowych i samotny rozwiedzionych kobiet, które w samotną rozwódką.

Ban nie może pozwolić

Więc co robić? Ty pomieszane ze mną już? Nie gniewaj się, tylko dzisiaj mam imprezę korporacyjną, gdzie abstynentem niepalący i miał odejść od konwencjonalnych. I więcej niż raz. Boczna również nazvanivaet kolega pyta o radę na temat wszelkich kwestii naszego wspólnego projektu. A potem praktycznie nocy i polowania snu, a jedna myśl jest nawiedzony: jaki miałoby mi trochę zadymionych lekko nietrzeźwym, ciągle niespokojny połączeń telefonicznych, czy prawe ucho Wzięłam prysznic pytania (co, gdzie nie), a po lewej – zalecenie (o tym, jak się zachowywać, nie jest to konieczne).

0.

Tak, że będzie trudne. I baw się w tym samym czasie, który jest dany, aby ją przeczytać, a teraz pisze. Mimo, że nadal będzie napisać coś takiego: „I nie mamy życiowe, chłopaki, z tymi dziewczynami, i jedno wyjście – aby rzucić i uciekać.” I chciałbym podkreślić te słowa w pogrubioną kursywą na pewno widzieli. I niech to będzie myślał i doświadczony. Po tym wszystkim, powiedzmy, bezpośrednio lub skrycie – dwie różne rzeczy. A efekt jest inaczej.

Ale nie mam dziewczynę, ale sąsiad. To wiem. A istotą zastrzeżeniach do niego też dowiedział się, jak cienkie ściany. I napisać to wszystko też ich straszna kłótnia skłoniło mnie. Idź, mówię, niech przeczytać

Ivan Sopiga

load...