Czy jest to szkodliwe dla radzić sobie z każdym dniem?

Zawartość

Oto dziś staliśmy inteligentny, zaawansowany. Oto profesjonalnych sportowców i dobrze sobie z nim każdego dnia! Zwłaszcza jeśli cel – utrata wagi. Tu jest nie tylko wymyślił – odchudzanie gonochki pieniądze w Instagrame, konkurencji socjalistycznej w klubach dla bogatych liczby wizyt, banalnej wyścigu forumnye o liczbie kilometrów na bieżni. Osobiście uważam, że to wszystko nie jest bardzo potrzebne, jest bezużyteczny, a czasami niebezpieczne. Transakcja z każdym dniem może być tylko, jeśli jesteś zawodowym sportowcem lub autokaru, lub osoby zdolnej do po ciężkim treningu jeść i spać w ciągu dnia, zamiast biec do następnej prezentacji bardzo ważnym produktem w celu promowania swojej firmy. A potem, jeśli nie periodyzacji, zmiennym obciążeniom i szkolić cię „Kapłan biceps, plecy, naciśnij” i różne cechy fizyczne. Rozważmy popularne podejścia do treningu każdego dnia.

load...

[Powrót do spisu treści]

Dlaczego jest to konieczne

Powiedzmy, że jesteś księgowym. Wszystko swojej pracy – siedzieć przy komputerze 8 a czasami 12 godziny na dobę. Lubię swój zawód i fitonyashki nie aspiruje. Ale od swojego ulubionego rodzaju działalności oprócz imponującej wynagrodzenia, można również zdrętwiała szyja, ból rąk, głowy i po prostu zmęczony psychicznie siedzieć cały dzień. Należy słuchać zaleceń WHO i włączyć do codziennych 30 minut aktywności fizycznej.

Warto zauważyć, że szanowana organizacja zaleca, aby pół godziny w ciągu dnia, tak, że robimy CrossFit ciężarów ani wyrzucać. A żeby chodzić, pobiegać lub po prostu pieszo. Ogólnie rzecz biorąc, ta historia nie jest o nawet cardio, a tylko o ciało porusza się w przestrzeni.

Czy to pomoże schudnąć to? Wielkie pytanie, odpowiedź na to pytanie zależy od tego, ile jemy prawo. Ale często „spacerach” i tak nie przyciągają, z oczywistych powodów. Spędzimy dzień w niewygodnej odzieży i obuwia, które nie chcą chodzić. A po pracy, po prostu chcą się tam, gdzie nie ma obcymi i spokojna, dom jest tam. Następnie pojawia się pomysł, aby ćwiczyć codziennie.

load...

[Powrót do spisu treści]

Newbie

Moja opinia jest bardzo prosta. Członkowie nie będą angażować się w siłę każdego dnia, a nie powinny stosować podział. Może to prowadzić do poważnych następstw. Gdy przestaje być nowicjuszem? Przynajmniej rok regularnego zatrudnienia. Jak być początkującym z siedzącym trybem pracy? Na przykład, ponieważ:

  • Wybierz jakieś 3 dni, a nie kolejne, a następnego dnia, a prace ich wytrzymałość ćwiczenia z trenerem. Zadanie przed trenerem ustawiony jako „nauczyć się podstawowych ćwiczeń”, a nie jako „schudnąć za pomocą ćwiczeń” lub specjalisty będą jeździć w trybie głównie aerobowego, więc po prostu spalić więcej kalorii. I to coś, teraz po prostu nie jest to konieczne;

  • Pobyt 4 dni. Kilka z nich dedykujemy proste ćwiczenia aerobowe. Pomyśl o czymś takim pół godziny spacerem na pulsie „start” strefę tlenową lub poćwiczyć w eliptycznego trenerem lub rowerze stacjonarnym przy ul. Pozostałe dwa dni – dowolne ćwiczenia z elementami rozciągania swojego wyboru. Choć fitness, joga, nawet rozciągania. Co więcej, to lepiej, jeśli będzie rozciągać pójść do trenera, przynajmniej w odniesieniu do zajęć grupowych. Wybór niewłaściwego treningu, które rozciągają pilonistki-tancerzy, nie jest praktykowane dość twardy odcinek w gimnastyce. Spacer kilka miesięcy na „Body Mind” lub innej lekcji grupowej Klub zdobyć niezbędną mobilność.

  • Więc można wstawić do dnia od 30 do 60 minut aktywności fizycznej i aktywności fizycznej może wygrać

Gdy ta nie może być wykonana: Teraz dawki rzeczywistości. Jak śpisz? Niskokalorycznej diety ty co? Jeśli odpowiedź jest coś takiego jak 5-6 godzin i „potrzebują mniejszej 1000 kcal dziennie” krawat z codziennych treningów. Najprawdopodobniej nie Wolverine odzyskać od wszystkiego. Cóż, czy nie trzeba, aby schudnąć, jeśli jesteś Wolverine.

[Powrót do spisu treści]

Średni poziom codziennych ćwiczeń i

Typowe szkolenie szkolenia średniego szczebla, możemy rozwiązać następujące problemy:

  • Wytwarzanie energii. Oznacza to, że nauczyć się czegoś od następnego: Plyometrics, ćwiczenia podnoszenie ciężarów, szarpnięcie i push-podnośnik lub sprinty niemal maksymalnym obciążeniu;

  • Szkolenie jednym z podstawowych ćwiczeń siłowych. Wyciskanie, przysiad lub wygięte. Dla tych, „którzy potrzebują dodatkowych zajęć” – a nawet ciągnąc się i jedną z dostępnych opcji dla reżimu wojskowego. A wszystko to nie jest „właściwy” w jednym dniu szkolenia jako kulturystów panów i „rozmieszczone” na tydzień tak, że nasz bohater miał czasu, aby odzyskać od sportu;

  • ćwiczenia pomocnicze. W trybie łatwej o średniej masie, z relaksu i spokoju, proszę. Mogą być „Izolacja” do tych, które skupiają się bardziej na estetyczną celu. Albo odmiany podstawowych ćwiczeń pracują na tych lub innych „słabych punktów” podstawowych ruchów dla tych, którzy są ważniejsze niż siła. Lub hybryda pierwszą i drugą;

  • PFD lub trening wytrzymałościowy. Jeśli przyjaciel z nas jest zobowiązany do szybkiej utraty wagi, pokusa „wpakować” go również bieżnię na hałdzie w planie treningowym. Ale jak wszyscy zgadliście źle. Jaka jest prawidłowa? Indywidualnie wybrać liczbę PFD-ćwiczenia (można to trening obwodowy, kompleks z sztangą, ciężarki, hantle) lub niesławny cardio, że nie będzie „kill” klient, a jedynie służą jako pomost między pracy i wypoczynku;

  • Rozciąganie

Tak typowe problemy dla średniego szczebla zaproponować maksymalnie 4 treningi tygodniowo. W dniach odpoczynku, można go rozciągnąć lub joga, i zrobić kilka cardio nieakcentowanych, takich jak baseny. Wyjątkiem może być tylko ludzie, którzy nie sprawują władzy dla jednej lub innego powodu (fizycznych ograniczeń, wad postawy, uraz). Mogą to zrobić nieco bardziej intensywne cardio dni wolnego, na przykład, aby przesunąć się w tym samym sanek sprint stylem, czy stan zdrowia pozwala na pracę z wagą lub biegu w przedziale stylu.

Przetłumaczony na przystępne, to, że nie jest lepiej robić to codziennie, jeśli osiągnęły ten poziom szkolenia. Tutejsi ciężary, co do zasady, mają tendencję do własnego ciężaru ciała. A szoku, zmęczony ich nadmiernego OUN „poskakushkami” dość łatwo. Jak są „nerwy” i urazy? To bardzo proste, towarzysze, „uparyvayuschihsya” każdy dzień jest widoczny z daleka od konkretnego „hamowanie” i zaburzenia koordynacji ruchowej. Chcesz ćwiczyć? Naucz się chodzić, lub niektórych fanów, czytać książki na bieżni. Ale nie ćwiczą w siłowni.

[Powrót do spisu treści]

Ustawodawstwa świata kulturystyki

Ale ci, którzy nie są przeszkoleni przez jakość fizycznej, a „mięśnie”, nie jest znaczącym plusem. On i minus. Po osiągnięciu pewnego poziomu, muszą spędzić w pomieszczeniu około 5 treningów w tygodniu. Tak, i zrobić cardio. Ale nie pracują już zupełnie inny układ – trzeba „przejść” jedną grupę mięśniową maksymalnie 2 razy w tygodniu, cardio i ostrożnie włączyć do tego stopnia, że ​​osobiście nie powoduje „degradacji”, czyli obniżenie poziomu mięśni.

I jak być rozszerzone fitnesistam można go codziennie? Ludzie mają długie stażystów powinna, moim skromnym zdaniem, aby wybrać stronę lub rowerem do pracy na właściwości fizyczne. Trening wytrzymałościowy jest możliwe, aby umieścić w wysokości do 6 tygodniowo. Szkolenie na życie – nie jest dokładnie taka sama jak moc w tempie stają się one do pogodzenia z życiem w wysokości średnio ponad cztery sesje w tygodniu. Więc może warto rozważyć jako kryterium efektywności treningu?

Elena Selivanova

load...