Czy jest możliwe, aby schudnąć w 2 miesiące na Nowy Rok

Zawartość

W przeddzień Nowego Roku, kwestia ta jest niepokojąca prawie każdego. Po tym wszystkim, absolutnie każda młoda dama Wiadomo, że zmniejszenie masy ciała będzie rozwiązywać globalne problemy … Nie, ludzkość jako samotna kobieta. Ale ironia. Najlepiej, aby rozpocząć proces spalania tłuszczu w 8 tygodni przed rozpoczęciem imprezy odpowiedzialny, jest to wydarzenie powinno być poprzedzone … Dobrze, dobrze zorganizowany cykl rekrutacji masy mięśniowej lub rekompozycji ciała. I w tym przypadku, 2 miesiące – zbyt krótki okres. To naprawdę nie będzie działać, a sukienka znów trzeba się wspinać po kładąc „obszarów problemowych” w gorset?

load...

[Powrót do spisu treści]

Odchudzanie Strategia trudne

Wszystko jest proste. Na pewno widziałeś więcej niż jednego lub dwóch kanałów o „Miss Bikini” i innych podobnych znaków. A słyszałeś o „body suszenia”. Chciałoby się powiedzieć coś z serii: „Nie powtarzaj tego w domu” W ogólności, nie jest miesiąc jest następujący:

1 tydzień – 2-3 g węglowodanów na 1 kg masy ciała, zdrowe fizjologiczne minimum tłuszczów, czyli Oraz 40 g 1, 2,5 g białka na 1 kg masy ciała;

Tydzień 2 – 1-2 g węglowodanów, a reszta – na tym samym poziomie;

Tydzień 3 – 1 g węglowodanów, poprzednie;

Tydzień 4 – 1 g węglowodanów, tłuszczu kawałki do 20 g / dzień, zazwyczaj zbiega się z rozpoczęciem przyjmowania omega-trzy, to znaczy, większość z tych samych tłuszczów otrzymywany z powodu dodawania / oleju z ryb;

load...

Tydzień 5 – 1 g węglowodanów, gdzieś w 5-6 dniu węglowodanów wzrasta do 2-3 g / dobę przez jeden dzień, a następnie stopniowo opada;

6 tygodniu – 0, 5-1 g węglowodanów dziennie, ilość tłuszczu może być podniesiona do 40 g;

Tydzień 7 – 0, 5-1 gramów węglowodanów, plus 1 bagażnika dni 3-4 gramów węglowodanów;

Tygodniu 8 – 0,5-1, 5 gramów węglowodanów.

Następnie płynne przejście jest wykonany – co tydzień dodaje 0. 5-1 gramów węglowodanów i oglądać „powodzi”, czy nie. Jeśli zacznie się „wypełnić” prawo węglowodany dodaje wolniej. Jednak w sprawiedliwości, ponieważ prawie nikt, a nie. Wszystko głównie zjada chętnie z powrotem prawie rzucił kg, a głównie chleb i słodycze. Wyciąga coś po nizkouglevodki na nich, zamiast gryki.

I słusznie, że to nie wszystko. Wesoła trenirovochki skonstruowane w ten sposób:

  • 2-3 razy w tygodniu, cardio na pusty żołądek, minut reklam na 45-60;
  • 1-2 razy w tygodniu przedział cardio po wagi, dobrym tempie; Moc
  • W rzeczywistości do wytwarzania środka. Jeśli jest ona dobra – pięć dni split, na zasadzie „duża grupa, małe grupy maruderów”. Jeśli to jest średnia – trzydniowy split, ale jeśli jesteś początkujący szczęśliwy – trening całego ciała z wariacji ćwiczeń i trybów, od czasu do czasu.

Plusy: to działa, zwłaszcza jeśli będziesz uczciwy wszystkim obserwować, a nie dać się oszukać, ani od ilości tłuszczu, ani na „. Nie przeciągać te ciasteczka u dziecka, to ty, wyobrażając sobie, iw ogóle, trochę rzeczą zaledwie 2 gramy węglowodanów”

Minusy: wszystko inne. Waga, wyrzucić w taki sposób, aby nie trzymać się uda w rozdaniach,. Cóż, można zrobić coś wierzysz, że świątecznym stole liczą węglowodanów. To jest coś w naszym kraju, w którym szklane soku i żywności nie jest brane pod uwagę? Plus, to dość szkodliwe dla zdrowia, zwłaszcza jeśli występują problemy z nerkami, serca, stawów. Ponadto, szkolenie na tej diecie, a przede wszystkim zrobić wszystkie dziewczyny ulubiony cardio, trudno jest o normalnej sprawności. W toku są profesjonalistami w predtrenirovochniki, kofeina, i że nawet cięższe. Miłośnicy picia kofeiny palnika tłuszczu są obliczane przez mimowolne potu w nieodpowiednich miejscach i drżenie kończyn górnych.

Ocena: dla silnego ducha, zwykle tolerować kofeiny we wszystkich jego formach. Albo dla tych, którzy mogą sobie pozwolić na 2 miesiące, aby wydostać się z tego swoją pracę i żyć w spokojnym miejscu, gdzie nic nie odrywa od diety i siłowni.

Specjalnie dla fanów niezależności: To nie jest połączona z grupą wysokiej intensywności cardio z dowolnym. Co do zasady, grupa kardiouroki przeznaczone do normalnych poziomów makroelementów i kalorii konsumpcji, zmniejszenie o 10%.

[Powrót do spisu treści]

Strategia utrata masy ciała nie jest mniej sztywna, ale węglowodany

Ta metoda utraty wagi jest znany popularnie jako Leangains 2 lub diety Hugh Jackman. Ostatnia opcja z redaktorów wymyślił magazynu fitness w świecie, ale także pierwszy system „lingeynsom” ma niewiele wspólnego. Co jest dobre – nie cofać się na węglowodany w ogóle. Tak, ziemniaki pieczone, gotowane ziarna gryki i brązowy ryż – nasze najlepszych przyjaciół. Dzień szkolenia. W dniu spoczynku „może być”, ale w ilości nie większej niż 2,3 g na 1 kg swojej wagi. Ale to nie o to chodzi. Najważniejsze, że trzeba zmieścić wszystkie swoje posiłki w odstępach 8-godzinnych, 16 godzin pozostałe „wolne” Będziecie najbardziej żywności do strawienia, sen, i aktywnie wydzielania hormonu wzrostu. Znaczy hormon wzrostu, tak niezbędne do budowania mięśni i spalanie tłuszczu.

Wszystkie mają 2 miesiące życia wokół takiego systemu:

W godzinach porannych, na początku, na jawie, skaczemy na rowerze czy cokolwiek to jest utknął w domu. 20-30 minut odstępach czasu. Potem kilka godzin wody pitnej i będzie inaczej wybrać ubrania na dzień, i rozkładają żywności w pojemnikach, a dzieci Rozwód przedszkola.

Rankiem po – jemy. Nie straszne, ale ściśle białka do tłuszczów. Cóż, nie, jajka, łosoś, warzywa w ogóle, wszystko, co człowiek z ulicy zjedzeniu kolacji.

Po 3-4 godzinach przychodzi obiad i zjemy porcję węglowodanów, białka i warzyw ponownie.

Po kolejnych kilku godzinach – przekąskę, można nawet owoce, przede wszystkim nie zapomnij

Białka. A po kilku godzinach – kolacja, po treningu – kompleks węglowodanów powiększonej Protein Plus warzyw „zamiast” szkolenia – wszystko to samo, ale bez węglowodanów.

Ile kalorii? Tak normalne kalorii. Około 10-20% deficytu będzie podtrzymać spalanie tłuszczu na tej diecie. Jednak, tak aby nie zepsuć swój karmy i składu ciała wraz z koniecznością radzenia sobie z jej mocy.

Nie, nie mnogopovtornymi siły dla dziewcząt, a każdy program, który zawiera bazę z barem, maksymalnie 10 powtórzeń w każdym zestawie i progresji skali. Robi „to” powinno być po 6 godzinach cardio 3 razy w tygodniu. Cardio, nawiasem mówiąc, można również zrobić 3-4 razy. Jeśli zwiększyć ilość szkoleń do 6, zastąpić część przedziałów „długie płaskie” sesji.

Plusy: delikatnie spoczywa na ludzkim umyśle, przyzwyczajony „nie jeść po sześciu.” Jednak w przeciwieństwie do nie mają moc i pomaga zorganizować szkolenie jest dość harmonijnie. A jeśli zważyć porcje, więc nie marzą dietetyk

Wady: Chodzi o niemożności pogodzenia z mnogopovtorkoy należy określić i zapamiętać. Wszystkie rodzaje treningu siłowego, „metabolizm” jest lepszym połączeniu z osławionego rozdziałem mocy, przynajmniej jeśli chodzi o przenośność.

Ocena: dla tych, którzy mają zwyczaj poszczenia w dłuższej perspektywie, czyli prawie wszyscy fani czczo dni i techniki cudze.

Dla miłośników amatorskiego 16 godzin nie muszą być przekształcone w 18 i 24, a porcje powinny być nadal umiarkowane.

load...