Czy istnieje życie po utracie wagi?

Zawartość

Bardzo często notorycznie „schudnąć” staje się niemal głównym celem i jedynym powodem istnienia dziewczynki. Praktykowanie ciężko dieta i intensywne szkolenie jest prawie pewien, że to sposób na życie – nie zawsze. Jest to pewność siebie i prowadzi nas, co często prowadzi do szczytu samym ścieżką, która rozpoczęła się z zakupem monitorowania subskrypcji i serwisu z dietami. Obiektywne brytyjscy dietetycy z Uniwersytetu w Cambridge na pewno żyć pełnią życia i zachować nową „niski” waga może jedynie 3% dziewcząt i kobiet. Ale w naszej mocy, aby obalić brytyjskich statystyk. Przynajmniej jestem pewien, że aby utrzymać wynik jest łatwiejsze niż go osiągnąć. Bo teraz to życie zdrowe nawyki i świadomość faktu, że aby schudnąć – to jest trudne. Nauczmy się żyć w nowym ciele.

load...

[Powrót do spisu treści]

Dlaczego wszyscy piszą o utracie wagi, a nikt nie pisze o utrzymanie wagi

Otwórz dowolny magazyn sportowy dnia. W rzeczywistości, jeśli mieszkasz w Polsce, wybór jest niewielki – fan-made „Iron World” jest bardziej męski „koniec Muscle & Fitness”, a także „Vimens Heath” na równi z „Shape”. Pierwszy będzie trudno nazwać nas nic ściągać, a ponieważ większość redsostava „Iron” Wierzymy, że główną część ciała kobiety – kapłana, dowiesz się odchylić go do jego 90% artykułów. Reszta może bezpiecznie wysyłać swoje chłopaka lub męża – ten styl szkolenia w celu oddzielenia dziewczyny, zdecydowana większość z nich nie są ważne. „Mięśnie” nie jest zbyt korzystny dla dziewczynek, ale ostatnie dwie edycje każdym numerze opublikowanym na programy odchudzania, diety dla niego także, a lista kremy z cellulitem.

Jest nawet ludzie z normalnych, ogólnie rzecz biorąc, dobry mentalność i waga zaczyna się kąpać i patrzeć na dodatkowych fałd. A jednak – robić ćwiczenia do utraty wagi, i siedzieć na diecie. Więc powiem ci jedno – nadal w tym samym duchu, osiągnięcie prawidłowej masy – napełnić szczupły, ale bardzo, bardzo młody zamorochennye plasuje BDD. Są ludzie, którzy wierzą, że strasznie gruba, choć w rzeczywistości przypominają piosenkarka Madonna.

Dlaczego piszą tylko o utracie wagi? Tak, po prostu dlatego, że większość ludzi nie są tak ostrożne jak ty, mój czytelnik cieńsze i wciąż stara się usunąć, wyciąć, zmniejszyć i suche. Potężny ruch umysłu, aby oddzielić się od masy – nie ma już potrzeby, aby schudnąć, a zatem „ćwiczenia do utraty wagi” nie jest dla ciebie. Należy jednak pamiętać o tym, jak zachować kształt jest bardzo ważne, a teraz powiem ci o głównych różnicach pomiędzy „hudeniya” od życia.

load...

[Powrót do spisu treści]

Droga Wojownika, który również znajduje się w miłości do sportu

Jeśli jesteś tak przywiązany do sprawności, jest ona gotowa do często korzystają intensywnie iz oddaniem, nadszedł czas, aby opuścić szkolenie grupy w klubie fitness na rzecz czegoś bardziej interesującego. Problem z grupy tylko tym, że intensywność nie zmienia je, „rok” i są przeznaczone dla początkujących i „średnio”.

Najprostszym krokiem – poważnie robić to, co lubisz w formacie fitness. I schudnąć w tańcu? Naprzód, marsz w szkole tańca, dobrym wyborem jest tu wspaniałe – a pylon i taniec brzucha, hip-hop, a nawet para Ameryki Łacińskiej. Kochałem akvu? Przejdź do sekcji nawigacji dla dorosłych wierzy pływanie bardziej technicznych znacznie lepiej pracuje z ciałem niż wiele sztuczek fitness.

Kochankowie kierunki ciała i umysłu bezpośrednia droga do szkoły jogi lub qigong, a wentylatory trenazherka bez mojego „inteligentnych” przemówieniach wszyscy wiemy – lub oddzielnego treningu CrossFit lub ciężkiego lub już dość trójboju. Przez wszystkie te działania będą musiały znaleźć szkołę lub autokar, ale bardziej interesujące jest to sposób, w jaki sport.

Przekrój i innych szkół specjalistycznych „cooler” klub fitness, które dają bardziej konkretnych obciążeń i pracuje w nich w pełni zaspokaja potrzeby i uzyskać kształt wychudzonego ciała. I postanowił zaangażować się w każdym dniu, w trybie „bardziej zrelaksowany” i czas na odpoczynek będzie, też.

Jeśli chodzi o dietę, rada może być jeden. Dieta – Twój przyjaciel na całe życie. Reset „kalorii” wagi? Stopniowo dodawać wartości energetycznej, tak trzymać, ale nie przytyć. Powoli zamknąć fizjologiczną normę węglowodanów, jeśli w ogóle, zostały zredukowane do utraty wagi i delikatnie dodać nowe potrawy, jeśli schudnąć owoców i warzyw mono-diety.

[Powrót do spisu treści]

Fitnessista Tak czy wysiłki utrzymania

Jeśli chcesz zachować tylko zajęcia w klubie fitness lub w domu, a sport nie przyciągają jako samodzielna forma spędzania wolnego czasu, postępuj według poniższych wskazówek:

  • Nie praktykuje Tabata, Circuit Training Trening o wysokiej intensywności jest większa niż 3 tygodnie, co 3 miesiące, jeśli robisz w siłowni. Użyj mikrocykl – najpierw pracować nad zwiększeniem wagi pracowników, organizując szkolenia na zasadzie podziału szkolenia, a następnie dodać do równowagi ruchu i więcej cardio, a dopiero na końcu przejść do vysokointesivnuyu plan pracy;
  • Spróbuj odwiedzić różne zajęcia grupowe – niech podstawą będą dwie klasy mocy grupę tygodniowo, dodać resztę, w zależności od stanu zdrowia;
  • Wpisz swój plan treningu na bilans 1-2, rozciąganie i prawidłowej pozycji ciała w ciągu tygodnia. Pamiętaj, aby ćwiczyć Pilates, joga lub równowagi ciała do „redystrybucji” obciążenie z dużymi mięśniami wszystkich mięśni ciała;
  • Spróbuj poruszać się w codziennym życiu – iść pieszo, spacer zamiast siedzieć w kawiarni z przyjaciółmi, jeździć na rowerze.

A co nagle jeść ciastka lub przewlekłą wakacje? Uświadom sobie raz na zawsze, że „poślizg” nie uda – w każdym przypadku trzeba wrócić do zdrowej diety i ćwiczeń fizycznych, jeśli chcesz zachować harmonię. Ale siedzieć na ścisłej diecie nie jest konieczne – wystarczy, aby utrzymać normalne treningi stały państwowe i żywienia. Powodzenia i nie ulec pokusie „swing” na diecie Swing – stale przyrost masy ciała i schudnąć – nie jest zbyt ciekawy, a co najważniejsze, nieopłacalne aktywności.

load...