Czy istnieje przyjaźń między kobietą i mężczyzną z tego?

Zawartość:

Zdecydowana odpowiedź na to pytanie nie same kobiety. Niektórzy mówią, że nie są nawet cytowany jako przykład jego przyjazne stosunki z kolegami i kolegów w instytucie. Poważniej myśleć o tym, jak może istnieć przyjaźń między mężczyzną a kobietą zobaczyć wiele sprzecznych przykładów życiowych. Jeszcze inni twierdzą kategorycznie, że nie zdarza się, że wszystkie te stosunki są oparte na atrakcyjności seksualnej.

load...

Więc po prostu trzeba spojrzeć na sprawy i dowiedzieć się, czy istnieje przyjaźń, co to może być i dlaczego jest to potrzebne w ogóle. Proponujemy zacząć od poglądów psychologów i zdecydować, czy takie uczucia wiążą chłopców i dziewcząt, mężczyzn i kobiet.

Ludzie, którzy mówią, że są bardzo dobrymi przyjaciółmi różnej płci po prostu nie zdarza się zazwyczaj argumentują swoje opinie fizjologię. Tak więc, oni twierdzą, że mężczyzna współczucie wobec kobiet, w większości przypadków opiera się na łasce i chęci proszę. Innymi słowy, młody człowiek wykonywania pragnienie dziewczyny, pomagając jej w pracy iw codziennych sytuacjach, słuchanie wszystkich swoich osobistych tajemnic, zawsze stara się zaimponować i nie stać się tylko przyjaciel. Patrząc na sytuację z tego punktu widzenia, możemy stwierdzić, że wszystkie relacje między ludźmi różnej płci był początkowo zaangażowany w dążeniu do seksu.

Ale nie sądzę, że przyjaźń między mężczyzną a kobietą jest niemożliwe, ponieważ istnieje drugi punkt widzenia w tej sprawie, która, nawiasem mówiąc, jest podzielane przez większość psychologów. Eksperci uważają, że dwie osoby różnej płci nie muszą być tylko przyjaciółmi, komunikujące się w tej samej firmie. Tak, facet i dziewczyna może być dobrymi przyjaciółmi, i wyjaśnił, fakt ten jest bardzo prosty. Każdy z nas, niezależnie od płci, cieszy mnóstwo zabawy. To z kolei opiera się na wzajemnych zainteresowań, hobby, zasad. A jeśli facet i dziewczyna chat jest tak, jak to jest przyjemne, to nieuchronnie przynosi im. Dwie osoby zaczynają się martwić o siebie dbać, aby zapewnić wsparcie. Co to jest, jeśli nie przyjaźń? Oczywiście, z biegiem czasu może stać się miłością lub, wręcz przeciwnie, zerwać (niestety, zdarza się, ale takie jest życie).

Nawiasem mówiąc, argument żelaza na korzyść twierdząca odpowiedź na pytanie, czy istnieje przyjaźń między mężczyzną a kobietą, jest fakt, że są niezbędne stosunki tego rodzaju każdej płci. Tak, nowoczesne psychologowie podkreślają, że wszelkie piękno, nawet taka, w której nie ma uwolnienia od rozentuzjazmowanych fanów, trzeba jednego człowieka. Taki związek z osobą przeciwnej płci będą użyteczne w kilka sposobów.

load...

Dlaczego dziewczyna byłaby znajomość z mężczyzną?

 1. Między przyjaciółmi różnej płci nie ma konkurencji, nie ma stałej porównania. Wszelkie przyjaciół, nawet najbardziej dawna, dobry, wielki, choć ciągle w coś, ale zorientowane względem siebie. W życiu, bardzo często zdarza się, że dziewczynka, choć nie wprost, ale na poziomie podświadomości, porównuje się do swojej dziewczyny, patrząc, jeden z nich dwa piękne, jeden więcej stałych fanów, którzy prosperować zorganizować swoje życie osobiste i karierę.

  W takim otoczeniu konkurencyjnym, zwłaszcza utraty, ona nie może lub nie chce zaufać wszystkie moje sekrety blisko niej kobiety. Ale człowiek – łatwo. Facet nie jest konkurentem – to po prostu nie może konkurować z dziewczyną na każdy z powyższych elementów. System i rozwijanie przyjaznych stosunków z mężczyzną, kobieta może czuć się pewnie.

 2. Młody i przystojny facet może być doskonałym towarzyszem wypraw przez wszystkich przewoźników. Pojawiając się z przystojnym mężczyzną na imprezach firmowych, może drażnić pracowników-plotki. Poza tym, jest to świetny sposób, aby udowodnić swoją atrakcyjność i poczucie smaku: przychodzący z eleganckiego kawalera, ona ujawnia również, że udało mu się z czymś do odsetek. I to nie jest tak ważne, że satelita nie jest bardzo entuzjastyczny wielbiciel i przyjaciel – to nie jest rozpoznawane.

  Ponadto, nie jest miłym facetem na razie, można sprawić, że ktoś zazdrosny: często zdarza się, że obecność innego dżentelmena, który jest konkurentem, zmuszając człowieka działać bardziej zdecydowanie.

 3. Ten człowiek ma inną psychikę, aby mógł dać rady w takiej sytuacji, w której wola nie jest w stanie nawet najlepszym przyjacielem. Ponadto, w wielu przypadkach najbardziej użyteczne rzeczą w życiu jest właśnie widok Człowiek patrząc na nią obiektywnie, a nie przez pryzmat relacji miłosnych. Tak, można bezpiecznie powiedzieć, że ta bluzka nie jest to, że trzeba stracić lub zyskać na wadze. Wraz z nim kobieta, przynajmniej będzie wiedział, jak jest ona postrzegana przez mężczyzn.
 4. Zaprzyjaźnij się z mężczyzną wygodnym najmniej ze względu na różnorodność. Kiedy koleżanki ze wszystkimi swoimi problemami nudzą, tylko przyjemność rozmawiać z kimś, kto ma inne problemy. Nie jest tajemnicą, że mężczyźni żyją według innych interesów, więc z nich zawsze można znaleźć nowe tematy rozmowy. Ponadto, faceci wygodne przy rozmowie: nie trzeba wywołać każdy dzień z nich, nie obrażę się, jeśli zapomni zapytać dzisiaj, jak robią.

  Często zdarza się, że przyjaciele z różnych płci nie spełniają i nie rozmawiają ze sobą od dłuższego czasu (np tydzień, dwa, trzy). Ale gdy zaczynają mówić, tematy konwersacji są zawsze brakuje, a dwie osoby dostać prawdziwą przyjemność z faktu, że w wiadomościach zakładowego i opinii.

 5. Dla wielu dziewcząt przyjaźnić się z mężczyzną dogodnej także z praktycznego punktu widzenia. Człowiek, zawsze można poprosić, aby przybić półki sprawiają, że wylot, przesuń szafki i inne ciężkie meble. Znajomy nie odmówi pomocy, aw zamian będzie można karmić smaczny obiad lub kolację. I nie pomyłka, relacji opartej na praktyczność, najczęściej jest to silny, ale nie napięta i cool. To jest dokładnie ten przypadek, kiedy gwałtowne namiętności są zastąpione przez gładkie uczucia przywiązania i szacunku.

W skrócie, przyjaźń z mężczyzną poręcznym dziewczynki – to może również wystąpić, a ostatnio przez długi czas, prawie całe życie. Ale musimy zrozumieć, że taki związek ma swoje „pułapek”. Zdarza się, że między mężczyzną a kobietą istnieją okoliczności, które niszczą bardzo silną przyjaźń. Dlatego trzeba zwrócić uwagę na ewentualne niuanse takich stosunków.

Co może zniszczyć przyjaźń dziewczyny i chłopaka?

 • Zmiany w swoim życiu osobistym – Oczywiście, ktoś z przyjaciółmi (lub oba), prędzej czy później pojawia się druga połowa. I bardzo często zdarza się, że nowa osoba nie może zrozumieć, ani zaakceptować taką przyjaźń – dostaje zazdrosny, chce więcej uwagi. To może nawet uczynić go do wymogów ustaniu takiego bliskiego kontaktu z płcią przeciwną. Oczywiście, często zdarza się sytuację odwrotną, gdzie mieszka z mężem lub chłopakiem, a ona ma nowy (na przykład partnera do tańca, pracownik lub inną osobę z którą był dla niektórych powodem zbliżyły).

  W tym przypadku również może być argumentem, obrażenie skandale. Dlatego ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że zmiany w życiu osobistym może zniszczyć przyjaźń, bo w wyborze między dwojgiem ludzi, nie każda kobieta odmawia jej przyszłego męża dla zachowania dobrego przyjaciela, a każdy człowiek odejdzie od swojej drugiej połowy w związku z dziewczyną.

 • „Maski”, to nie są czasy, kiedy facet jest rzeczywiście fanem, gotowa czekać na swoją szansę w ostatnich latach. Taka osoba może tylko „grać” przyjaźń gdy będą pewne zmiany w życiu osobistym dziewczynki (np separacji lub rozwodu kobieta z mężem), od razu zaproponował swoją kandydaturę. Jednak często zdarza się, że człowiek chce czegoś więcej, ale nie chce być przyjacielem, ale nie tracą swego drogiego serce kobiety.

  „Maska” mogą być różne, ale fakt jej obecności może zrujnować przyjaźnie. Zwłaszcza, gdy dziewczyna nie jest gotowa do kontynuowania tak blisko do czynienia z nieodwzajemnionej miłości ze swoim mężczyzną.

 • Awarie podczas „zastój” w swoim życiu osobistym. Jeśli mężczyzna i kobieta ściśle komunikować się przez długi czas, są one dość swobodnie rozmawiać na ten temat seksu. Ponadto, prawdziwi przyjaciele zawsze dzielić się swoimi problemami, mówić o tym stanie rzeczy na osobiste przodu. W odpowiednich warunkach (zarówno przez długi czas po prostu nie mają seks, młodzież złowionych w romantycznej atmosferze, zrelaksowany, pili) sprawę, że dedykowana komunikacja wieczór kończy burzliwą noc.

  Ale następnego dnia, konsekwencje nie są długo czekać. Prawdopodobnie chłopiec i dziewczynka wola para zakochanych, wziąć ślub i żyć szczęśliwie w małżeństwie. Może one krótko i spotkał się rozstać, ale utrzymanie a nawet wzmocnienie ich przyjazne stosunki, ponieważ wiążą się one bardziej ogólnych punktów. Ale zdarza się, że po takim przypadkowy seks mężczyzna i kobieta zaczyna czuć się nieswojo. Oni nie starają się poruszyć ten temat, lub zadzwoń do wszystkiego, co wydarzyło się błąd między wzrostem napięcia, stają się mniej prawdopodobne, aby porozmawiać i spotkać. W rezultacie ciepło ich związek stopniowo zanika. Ta ostatnia opcja jest konieczne, aby pamiętać, nawet jeśli nie masz nic do wiązania seks jako znajomego nic.

Zamknij i długotrwały kontakt między młodymi ludźmi z różnych płci zawsze wiąże się z wieloma niuansami. I tak na pytanie, czy możliwe jest przyjaźń między mężczyzną i kobietą, można odpowiedzieć twierdząco, ale z zastrzeżeniami. Tak, istnieje, ale tylko wtedy, gdy każdy z nich jest zobowiązany do poszanowania drugiej osoby, gdy obaj są związani wzajemnych interesów, łatwo komunikować się i starają się być tylko przyjaciółmi, kochankami, a nie zwykłych znajomych lub partnerów biznesowych.

load...