Czy guma do żucia do pracy odchudzania?

Zawartość

Teraz sprzedają gumę do żucia, aby schudnąć. Kilka lat temu, wesoło śmiał się z radą Publiczności „zbyt chudych dziewczyn.” Cóż, pamiętam. „Jeśli chcesz jeść – napić się wody, jeśli nadal nie zwolniony. – Żuć gumę miętową, mięta zmniejsza uczucie głodu znowu nie zadziała. – Chew niczego i pluć.” Ogólnie rzecz biorąc, nic śmiesznego w takich rad nie mają – prowadzą one do bardzo poważne zaburzenia odżywiania. Który, nawiasem mówiąc, wiele osób w takiej czy innej formie jest zachowana nawet wtedy, gdy wiek już wykroczyła poza grupy docelowej publicznego „40 kg”.

load...

[Powrót do spisu treści]

Skąd wziął się gumę do żucia dla odchudzania

Gum potrawy lub Fit Body – jest to jedna i ta sama guma Chiński. Zainteresowani mogą udać się do Tao, a za pośrednictwem tłumacza elektronicznego oraz wszelkich kart kredytowych, aby zaopatrzyć przynajmniej przez resztę swojego życia.

Chińczycy, oczywiście, wynalazł proch, i zbudował Wielki Mur, ale guma do utraty wagi, ale z powodzeniem zapożyczone ze Stanów Zjednoczonych. Więc oświadczenia reklamowe o tym, że guma do żucia de amerykańskie nie jest zbyt daleko od prawdy. Gumę prototypem odchudzania stała się wspólna moc klocki „Stimorol”. Kto pamięta, różnią się one dość nieprzyjemny smak i lekką gorycz i zostały szybko przerwane. I żuć tej szkoły, jak wszyscy inni, szykując się wieczorami do egzaminów. Gum pomógł tak-tak, mocnej kawy – trochę lepiej.

Dawki guarany w bubble-gum-Energy były minimalne. Ale idea przedsiębiorczy Amerykanie lubił bo zmodernizowane przeżuwa i stworzył produkt spalania tłuszczu. W pierwszej wersji, że kofeiny i parę ekstraktów roślinnych. Jak wiecie, ekstrakty mogą być w zasadzie dowolny – główny „Apetyt na ciasto” efekt daje nam stymulację układu nerwowego.

load...

Ta guma stała się ulubionym produktem kulturystów społeczność amatorskich. Są to ludzie, którzy już iść na siłownię 5 razy w tygodniu, bez względu na to co i diety, ale nie odważą się podjąć „ciężka” spalaczy tłuszczu i obiektów sprzed treningu z dawek uderzeniowych kofeiny. Produkt zwiększa koncentrację i sprzedawane również.

Chiński „cue” pojawił się w odpowiednich tablicach w odległym 2010 roku. I to zostało sprzedane, a także inne suplementy diety tego pięknego kraju, z absolutnie bez wskazania dawkach. Dobrze, że – na pudełku jest napisane „chińskich ziół”, którego kolejna dawka?

Podczas gdy społeczeństwo było zajęte oglądając skandali wokół diety uzupełnia „grass-sibutraminovyh jest w tym kraju, guma stopniowo sprzedawane.

A kiedy w 2017 roku wszystkim tym, którzy chcą wykorzystać tych, którzy chcą zarabiać pieniądze, zaczął robić kursy o tym, jak kupować na Tao i odsprzedać współobywateli za niewielką prowizję różnorodnych towarów, gumy do żucia udał się największy, aw ogóle „nie przestraszył” rynek, Byliśmy z wami, że jest.

[Powrót do spisu treści]

Co to jest Dieta Gum

Ponadto do podstawy gumy i środek słodzący i środek aromatyzujący w gumie do żucia są:

  • Kolcowoju ekstraktu. Cóż, w których obejść się bez podstawowych artykułów chińskiej superfud export w ostatnich latach. Kto nie pamięta, Goji – nowy ananasa. Berry rzekomo promuje spalanie tłuszczu, ponieważ zawiera witaminy, minerały i aminokwasy, że to brzmi dziwnie, prawda? To, dietetycy ogół piszą, że z utratą tłuszczu z tych, którzy po prostu doabvlyaet jagody do sytuacji nie jest biegły diety biznesowych. Ale berry pomaga im uzyskać niezbędne Vitaminka;
  • Ekstrakt

  • Acai. Te jagody, ale tylko z Brazylii. Ponownie, jest źródłem witamin, zdrowych tłuszczów, minerałów. Podobnie jak inne jagody mają wysoką wartość odżywczą. Już nie „zhańbiony” w szeregu krajów figurujących w reklamach o utratę wagi bez diety;
  • Ekstrakt

  • Mango. Wiesz co? Źródło witamin, minerałów i substancji przypominających struktury ludzkie enzymy trawienne. Tłuszcz nie pali się znowu, ale przynajmniej poprawia trawienie;
  • Ekstrakt Garcinia cambogia

  • Od. Można go znaleźć w niektórych źródeł, że zmniejsza apetyt na słodycze. W rzeczywistości, do wyważania poziom cukru we krwi, jednak odnosi się do nie-specyficznego działania – jest to absolutnie nie wykryto we wszystkich przypadkach;
  • Ekstrakt

  • Zielonej kawy. Kwas chlorogenowy rzekomo obniża poziom glukozy we krwi i zmniejsza łaknienie, co jednak nie zostało wykazane. Kofeina stymuluje układ nerwowy i zmniejsza apetyt. Co okazało się, ale znowu nie jest specyficzny. Niektórzy ludzie mają mocnej kawy jest to, co nazywa się bardzo realne głód. Chcesz gumę z kofeiną?

[Powrót do spisu treści]

Aby pomóc potrawy Gum

Nie biorę tych przypadkach, gdy sprzedaż Gamowa dieta pomaga nam płacić hipotecznych, zapłacić pierwszą ratę za samochód i wybrać się na wycieczkę na Cypr w ogóle. Oczywiste jest, że guma do żucia pomaga swoim dobrych sprzedawców. Co z dietą?

Porada o gumie, która należy żuć, aby zmniejszyć apetyt, często błędnie rozumiane. Na tej samej wystawie „Biggest Loser”, które tak lubi cytować sprzedawców każdą gumę do utraty wagi, chłopaki i dziewczęta żuć po posiłku, tylko nie chce jeść deser. Często żuć gumę fanom wielowarstwowych obiady dla rodziny. Tak, aby nie spróbować podczas gotowania. I żuć gumy, kiedy trzeba siedzieć w „oficjalnej” i świątecznym stole więcej niż 1,5 godziny. Tak, jem twoje gorące, i żuć. Pomaga to nie przeciągać cięcie, wiesz.

Ponieważ dawka składników odżywczych w produkcie nie są znane, uważa za użyteczne właściwości poważnie nazwałbym zbyt szerokie uogólnienie. Żuć gumy zamiast jedzenia – bezpośredni sposób wiesz gdzie. Tak szybko, jak chce to zrobić, należy pamiętać, że „na zewnątrz” co do zasady, nie ma powrotu. Oraz jeden lub inna forma niezdrowej relacji z jedzeniem z pewnością pozostanie, nawet po sześciu miesiącach na czczo z gumy do żucia.

Co więcej, lekarze nie zalecają żuć coś na pusty żołądek, tak aby nie pobudzać aktywność wydzielniczą, a nie cierpieć potem pokarmowego chorób.

W końcu okazuje się, że guma do żucia nie może dieta „jest”, a nie pokarm, a we wszystkich innych przypadkach jest to możliwe do żucia najczęściej pad lub płyty, które leżą przy kasie w supermarkecie. Pomyśl o tym, nie wiem czy kupić nie wiadomo kto, nie wiadomo, aby uzyskać wynik.

load...