Czy chcesz zaktualizować relacji z mężem? Zaktualizować sypialni

Często w rodzinie zdarza się, że chociaż masz świetne relacje z mężem, a nawet kochać się nawzajem, dzieci nie spowodować problemy, ale coś jest nie tak z tobą. Nagle skądś brane podrażnienie małżonka, coraz częściej pojawiają się niezrozumiałe obelgi na siebie i istnieje zapotrzebowanie na emeryturę, czy nie iść gdzieś na kilka tygodni.

load...

Może to tylko zmęczenie, ale najczęściej jest to spowodowane faktem, że po prostu dostarcza dyskomfort wspólne wakacje. Dawno minęły czasy, kiedy były wystarczające tylko do spółki nawzajem, a nie zwracać uwagę na wszystkie inne „rzeczy”, w tym wygody i komfortu spania razem. Ale jak zasnął, osoba szczególnie potrzebują poczucia bezpieczeństwa i komfortu stanie: wszystko, co miał, będąc jeszcze w łonie matki.

Spójrz na łóżku: jak to jest? Jeśli to stare skrzypiące łóżko z materacem i kłujących wełniany koc, idylla rodzina nie może czekać. Jeśli w nocy walczysz na okładkach, to dzień nie będzie w stanie się zgodzić.

Tak, aby pozbyć się negatywnych emocji w stosunku do siebie, trzeba najpierw stworzyć komfort w sypialni. Niech symbolem odnowienia swojej relacji będzie nowa w każdym sensie tego łóżka. Na przykład, jeśli masz zawsze spali na zwykłej stereotypu łóżku prostokątnym – zastąpić go rundy! Psycholodzy odkryli, że ludzie, którzy wybierają między innymi kawałki prostokąty – jest spolaryzowany w kierunku konfliktu, i odwrotnie, okrąg – symbol rzetelności i harmonii w relacjach rodzinnych.

Poza oryginalnym niestandardowym okrągły materac na łóżku to nie tylko elegancja, ale również większy komfort i wygodę. Po tym wszystkim, twoje ciało ruch nic nie będzie ograniczone do: każdej ścianie pokoju lub łóżka samej ścianie lub ciała żony, bo teraz można spać pod różnymi kątami w stosunku do siebie.

load...

Następnie należy upewnić się, że każdy z was był jego koc. Dzięki niemu można poruszać się niezależnie od siebie na łóżku, a koc spotka tylko swoje potrzeby w ciepło, lub odwrotnie, cool.

Obecnie sklepy oferują szeroki wybór różnych koce z różnych materiałów. Oczywiście, lepiej jest, jeśli to będzie włókien naturalnych pochodzenia zwierzęcego lub roślinnego. Na przykład, można kupić koc wielbłąda, gdzie wielbłąd włosy wydrążony w środku, a zatem łatwiej i lepiej zachować ciepło.

Konieczne jest, aby zwrócić uwagę na właściwości lecznicze koce wielbłąda. Dzięki niemu można leczyć wiele chorób. Na przykład, zimny typ

Nawet łatwiej byłoby koc z włókien bambusowych. Lato pod kocem bambusa nie jest gorący. Szczególnie zaleca się kupić bambusowe koce dla tych, którzy mają skłonność do reakcji alergicznych, gdyż nie powoduje alergii.

Zobaczysz, jak zmienić swój nastrój ze sobą powiązane, nie tylko przed snem iw nocy, ale również w pozostałej części czasu spędzonego razem!

load...