Czy brzuch Płeć: ćwiczenia na górną prasy

Zawartość:

Piękno kobiety – łaską, naturalności i doskonałości we wszystkim. Przynajmniej każda dziewczyna chciałaby usłyszeć swój adres słów. Jednak, aby stać się idealnym, to musi być długa i wyczerpująca praca nad sobą, w tym nad jej figury. Oczywiście, najlepiej jest zacząć tworzyć swój własny, unikalny obraz o prawidłowych obszarów problemowych. Zgadzam się, bardzo niewiele osób jak zwiotczenie lub wiotki brzuch cellulit pokrycia biodra. Nie mniej powszechny problem – słaba prasa. Dzisiaj przyjrzymy się kilku ćwiczeń dla górnej prasy jest najbardziej efektywny i skuteczny.

load...

Jak poprawić skuteczność szkolenia

Ale przed skokiem prawo do wykonywania dyskusji, sprawdź kilka wskazówek, dzięki którym można nie tylko konkurują lenistwo, ale również przyjść do pożądanego rezultatu, podczas pracy na zewnątrz. Staraj się być świadomi tych wytycznych za każdym razem po prostu dotarcie do opłatą:

  • Przechowywać notebooka, gdzie można nagrać wszystkie ćwiczenia, które wykonują

Opisuje dokładny harmonogram zajęć i codziennie nim. Ćwiczenia na górnej i dolnej części prasy jest wymagane do wykonywania pięć razy w tygodniu – to wynik nie będzie zaczekać. Dla niektórych może się wydawać, że wpisy w notesie – tylko pustym przeliczenia czasu; ale wierz mi, to naprawdę działa. Kiedy widzisz, co trzeba zrobić, aby osiągnąć cel, ćwiczenie przyniesie znacznie więcej korzyści i wykonany z wielką przyjemnością.

  • Ważne jest nie ilość powtórzeń i wykonywać ćwiczenia, a ich jakość

Lepiej jest przeprowadzić z wielką starannością trzy lub cztery z najtrudniejszych ćwiczeń do górnej prasy, zamiast leniwie wykonać dziesięć lub piętnaście inne, lżejsze, ale mniej skuteczne. Prasa, podobnie jak każda inna część ciała potrzebuje stałej części szkolenia – zawsze o tym pamiętać. Ponieważ zaczynają uprawiać sport, nie opuszczają klasę dopiero później i nie przegap treningu.

load...
  • Nie dostać się na podłodze przed końcem czasu ładowania – zawsze trzymać głowę nad podłogą.

Poprzez ten prosty sposób wszystkie ćwiczenia prowadzone będą jeszcze bardziej skuteczne. To pozwala utrzymać mięśnie brzucha w ciągłym napięciu i tonu, który zwiększa skuteczność treningu w ogóle. Na początku może to wydawać się trudne, ale z czasem można się przyzwyczaić.

Pracujemy na górnej prasy

Biorąc pod uwagę skutecznych urządzeń do ćwiczeń, wybraliśmy najbardziej proste dla ciebie, ale jednocześnie użyteczne.

  • Podnosząc górną część tułowia

Jednym z klasycznych opcji, aby wzmocnić górną część prasy. Musisz ręcznik, zwinięte w rurkę – arkusz pod plecy, jeśli nie na macie i na podłodze. Połóż się na plecach podczas zginania nogi w kolanach i umieścić na podłodze, ręce są umieszczone z tyłu głowy. Podnieść obudowę, a zatrzymując się na szczycie przez kilka sekund, cofać. Tutaj wałek pomoże uniknąć przypływ powrotem. Wykonać dwa zestawy dwudziestu razy.

  • Kolano przednia

Ćwiczenie sprawności przez pracę przez głębokich mięśni brzucha i mięśni pleców, ramion i rąk. Aby wykonać kłamstwo stojak na brzuchu na podłodze, opierając się na rękach, zgięte w łokciach. Zauważ, że ręce musi leżeć równolegle do ciała. Teraz podnieś swoje ciało, opierając się tylko na palcach i przedramionach. Należy zwrócić uwagę na fakt, że nie ma ugięcie w plecy, a ciało było proste. W tym miejscu trzeba zatrzymać się na jedną minutę. Wykonać dwa zestawy dziesięciu powtórzeń każda.

  • Ugięcia

Równie skuteczny w działaniu powyżej prasy niż wzrost ciała lub łokciowej górnym stojaku. Tutaj musisz leżeć na brzuchu i rozprostowanie nóg, ze palce spoczywają na podłodze jak najwięcej. Przeplatać ręce za plecami, a następnie wdychać i tak wysokie Unieś tułów. W celu utrzymania równowagi, nacisnąć mocniej nogi na podłogę. W tej pozycji, uczynił dziesięć oddechów, po czym niżej. Zajmuje dwa podejścia, każdy z dwunastu powtórzeń.

  • Litera T

Kontynuując najlepszych ćwiczeń dla górnej prasy, warto pamiętać o „literę T”. Jeśli jest to spełnione całkowicie zaangażowany całe ciało, ważne jest, aby zachować równowagę. Jeżeli jesteś po raz pierwszy będą mogli wykonać to ćwiczenie, twój stan fizyczny jest godna podziwu. „Litera T” jest następujący: Lie twarzą do podłogi, a następnie podnieś spoczywa na wyciągniętych ramion i nóg. Po pierwsze, przenieść ciężar ciała na lewą rękę, wdrażając bagażnik i podnosząc prawą rękę nad nim tak, że ciało z rąk jak literą T. Staraj się trzymać w tej pozycji przez kilka sekund, po czym wróć do pozycji wyjściowej. Powtarzać dwadzieścia razy na każdym boku.

  • Stawać na głowie

Ćwiczenia wykonywane siedzi. Zegnij nogi, umieścić je na podłodze, wyprostuj plecy w tym samym czasie. Ręce wyciągnij przed siebie. Pierwszy krok polega na rozciąganie mięśni brzucha, a następnie poruszać się do tyłu (w tworzyć kąt czterdziestu pięciu stopni). Jednocześnie, ugnij ręce i ścisnąć palce w pięści. Wyobraź sobie, jeśli trzymać linę, która przechodzi przed tobą. Krótko trzymać w tej pozycji i powrót do pozycji wyjściowej. Ćwiczenie wymaga dziesięć powtórzeń.

  • Rzuca

Ćwiczenia z hantle. W prawej ręce wziąć hantle i podnieść go. Należy pamiętać, że łokieć był mniej więcej na wysokości uszu. Teraz zrobić krok lewą nogą i powoli schodzić w dół – uda powinny być równoległe do podłogi. Powrót do pozycji wyjściowej. Trzeba wykonać dwa podejścia, dwanaście do piętnastu powtórzeń w każdym zestawie.

Spróbuj pomiędzy jak wykonywać ćwiczenia, aby odzyskać oddech – mięśnie potrzebują odpoczynku. Początkowo zrobić dwa lub trzy powolne oddechy, czując prasa jest skompresowany. Następnie swobodnie oddychać, dopóki nie zostanie przywrócony spokój oddech. Początkowo ćwiczenia mogą wydawać się trudne, ale gdy się przyzwyczaić, to nie jest trudne do zrobienia więcej powtórzeń i podejścia, dzięki czemu już skuteczne ćwiczenia dadzą jeszcze lepsze wyniki.

Kilka słów na pożegnanie

Pomimo faktu, że te ćwiczenia na górną prasy jest bardzo prosta, to nie boli, aby stać się właścicielem sexy, piękne i dobrej prasy. Można bezpiecznie chodzić po plaży bez wstydzić się swoich wad ustrojowych – po prostu nie będzie! Zestaw ćwiczeń powyżej jest dobry, że położył się specjalnie do czynienia z domu, więc ich nie będzie trudne, nawet dla początkujących.

Istotne jest, że pracował nad sobą nieustannie. Zgadzam się, zdrowia i urody – to główne dary natury, które dla każdej dziewczyny szczególnie cenne. Staraj się jeść racjonalnie, dbać o twarz i ciało, kochasz siebie – i można zauważyć, że odbicie w lustrze jak będzie można o wiele więcej!

load...