Czy aspiryna jest skuteczna żylaków?

Lekarze często przepisują aspirynę żylaki – jedna z najczęstszych chorób naczyniowych. Podstawowym sposobem leczenia i zapobiegania tej chorobie jest rozcieńczenie krwi, a zatem przepisać aspirynę. Żylaki uderzył ponad 60% wszystkich osób starszych, dodatkowo, choroba jest problemem „choroby cywilizacyjne” – w wyniku rozwoju transportu i ludzie mają mniej do zrobienia, co również przyczynia się do powstawania i rozprzestrzeniania się choroby.

load...

Ważne jest, aby pamiętać, że chodzenie i upłynniania krwią odpowiedniej diety lub za pomocą innych metod, to najlepsza profilaktyka chorób. Najczęstszymi leki przeciwzakrzepowe, takie jak kwas acetylosalicylowy () z żylakami, powoływani są w bardzo ciepłej pogody, gdy krew gęstnieje. Jednak samo i niewłaściwe stosowanie leków może prowadzić do pogorszenia stanu zdrowia i innych negatywnych skutków. Rozważyć zastosowanie aspiryny w celu zapobiegania i leczenia chorób i negatywnych konsekwencji, które mogą wyniknąć podczas nadmiernego użycia.

Krótka informacja na tle choroby

Statki żylaki jest jedną z najstarszych chorób – opisuje różne źródła starożytnego Egiptu i Grecji. Dzięki tej choroby lekarz starał się aktywnie walczyć starożytnego świata, takich jak Hipokrates i Galen. Pod koniec 19 wieku, zaproponowano leczenie tej choroby za pomocą operacji – celowo uszkodzone żyły, a następnie nałożony podwiązania naczyń i wystąpił proces odzyskiwania. Jednak to było bardzo bolesne, ale po przywróceniu naczyń zaczęli wracać do stanu sprzed zabiegu.

Bardziej skuteczne leczenie zostało zaproponowane w połowie lat 20-tych ubiegłego wieku, radzieckiego naukowca oraz dr SA Rheinberg. Wprowadził 20% chlorku strontu (bromek) w naczyniu i węzłów, które były żylaków zachowana. To było mniej bolesne, ale w ten sam sposób co operacja, dał tylko chwilowy efekt. W nowym stuleciu, w 2008 roku, polscy naukowcy przeprowadzili badania i stwierdzili, że na terytorium Polski choroba trochę snu – występuje jedynie około 45% wszystkich osób starszych (w porównaniu do 60% w Europie i 65% w USA).

load...

W rzeczywistości, żylaki – szczep zastawek żylnych z różnych przyczyn. Jednym z powodów jest gęsta krew. Dlatego profilaktyka i leczenie żylaków zaleca specjalną dietę i leki do rozrzedzenia krwi.

Główne objawy obrzęku kończyn dolnych oraz częste drgawek. Często pojawiają się u kobiet po ciąży i mężczyzn, którzy mają wysoką wysiłku fizycznego i ciągle na nogach. Kolejny powód – brak ruchu, szczególnie w siedzącym trybem pracy. W tym przypadku nie jest uwięziony przez naczyń, co prowadzi również do nieprawidłowego działania zastawek naczyniowych. Bardzo ważnym powodem jest gęsty i krwi – leukocyty w tym przypadku hit ściany naczyń krwionośnych i zaworów, co prowadzi do zwiększenia ich sztywności i deformacji. Jest to w celu zapobiegania i zmniejszenia tego efektu przepisać aspirynę z żylakami.

 

Aspiryna: FAQ

Aspiryna (nazwa domowe – kwas acetylosalicylowy), – jest bardzo silnym lekiem, który posiada właściwości przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwzapalne. Lek ten jest najważniejszym produktem leczniczym z listy Światowej Organizacji Zdrowia. Doprowadziło to także do wykazu leków podstawowych Polsce. Pod nazwą „Aspiryna” sprzedaje swoje produkty wyłącznie niemiecki koncern farmakologiczny „Bayer”, krajowe firmy farmaceutyczne produkują go pod nazwą „Aspirin”.

Do produkcji na skalę przemysłową, to medycyna zaczęła się w 1874 roku, aw 1875 roku został on stosowany w celu zmniejszenia temperatury wszędzie. Później stwierdzono, i inne właściwości kwasowe i jego zastosowanie rozszerzony.

Kwas acetylosalicylowy to produkt naturalny, który jest otrzymywany z kory wierzbowej, a surowy kwas może powodować zgaga, nudności i ból brzucha. Trawienie stali przeprowadzono w roku 1897 – to wtedy firma „Bayer” został po raz pierwszy zsyntetyzowany oczyszczonego kwasu, nadając mu nazwę aspiryny.

Pomimo otwarcia recepty, aspiryna nadal badać i odkrywać jego nowe funkcje. Tak więc, pod koniec lat 70-tych ubiegłego wieku, radzieccy naukowcy efekt krzepnięcie krwi wykryto w wyniku narażenia na działanie kwasu, a następnie zaczęli używać aspiryny z żylaków i innych chorób układu krążenia. A w 1983 roku amerykańscy naukowcy wykazali, że lek może być profilaktyczne przeciwko zawału serca anginy. Na początku zero latach nowego wieku, japońscy naukowcy stwierdzono, że aspiryna zmniejsza ryzyko zachorowania na raka.

Własności leku

Obecnie, w celu zbadania właściwości aspiryny są:

  1. Efekt przeciwzapalny. Wynika to z faktu, że kwas zapalenie zmniejsza przepuszczalność naczyń włosowatych, która obniża energię czynny proces zapalny.
  2. Efekt przeciwgorączkowy. Podobnie jak w przypadku powyższego kwasu acetylosalicylowego dotyka termoregulacji centrów, co prowadzi do obniżenia temperatury.
  3. Efekt przeciwbólowy. Ten efekt jest podobny przeciwgorączkowe, tylko w tym przypadku, działanie kwasu podatnego centrów bólowych, ponadto, zmniejsza działania bradykininy.
  4. Efekt Krovorazzhizhayuschy. On jest także związane ze spadkiem naczyń włosowatych, co powoduje obniżenie ciśnienia krwi i rozcieńczalników.

Sposoby leczenia żylaków

Często pacjenci próbują leczyć żylaki na wewnętrznej poprzez otrzymywanie różnych leków lub nalewek medycyny tradycyjnej. W chwili obecnej istnieje wiele leków, które wpływają na krzepliwość krwi, stopić je itd Na ogół, takimi środkami są środki przeciwkrzepliwe, a są one często stosowane do leczenia zakrzepicy żylnej.

Jednak środki te są uważane za niebezpieczne dla zdrowia i życia ludzi, co znacznie ogranicza ich stosowanie. Są one zwykle używane tylko w szpitalach, pod stałym nadzorem lekarzy (czyli tylko wtedy, gdy pacjent jest w szpitalu). Głównym zagrożeniem dla większości leków przeciwzakrzepowych – znaczący spadek krzepliwości krwi, co może prowadzić do poważnego krwawienia.

Wszystkie te negatywne właściwości nie posiadają kwas acetylosalicylowy. Szczegóły dotyczące jego właściwości opisane powyżej. Aspiryna zapobiega uzyskaniu skrzepów krwi, które są utworzone przez wiązania z płytkami (najmniejszy krwinek we krwi), przy czym nie powstają skrzepliny, co ma negatywny wpływ na zawory żylnej. W procesie monitorowania wpływu aspiryny na krwi z żylaków udowodniono, że aspiryna krzepnięcia jest prawie żadnego wpływu, a proces jest prawie taka sama jak bez użycia leków. To znacznie zmniejsza ryzyko krwawienia wewnętrznego.

Jednak nie jest to prawdą w przypadku chorób żył, bo we krwi żylnej i tętniczej krwawienie ma inny mechanizm krzepnięcia. Na przykład, kwas acetylosalicylowy ma praktycznie żadnego negatywnego wpływu na krzepnięcie krwi żylnej.

Wynika to zmniejszyć ryzyko wystąpienia zakrzepów krwi, następuje przerzedzenie zapobieganie i leczenie żylaków aspiryny. Jest to spowodowane spadkiem aktywności płytek krwi. Jednak regularne przyjmowanie leku nie jest zalecane. Obecnie istnieją dwa sposoby aspiryny: wewnętrzny i zewnętrzny.

Kiedy krajowej konsumpcji narkotyków aspiryna żuć przed posiłkami i pić jogurt (lub inne środki ochronne). Odbywa się to dwa razy dziennie przez tydzień.

Stosowane zewnętrznie aspiryny nalewki: 10 tabletki zmielono na proszek, wlać 200 ml alkoholu, nalegają na 48 godzin, po czym dokonać opakowania, które jest stosowane do kończyn.

Jednakże aspiryna jest przeciwwskazane, więc jego stosowanie powinno być tylko po konsultacji z lekarzem.

load...