Człowiek w miłości można się nauczyć


Zawartość:

„Kocha – nie kocha.” To pytanie niepokoi umysły kobiet od niepamiętnych czasów.

load...

Jak rozpoznać oznaki zakochany? Zobacz, czy on jest naprawdę zakochany, i ta gra nie jest pusty?


Powrót do spisu treści

Psychologia miłości

Psychologia nie jest po prostu „natknęliśmy się” w sprawach związków miłosnych. To – nieznane częścią ludzkiego życia. Jednak z pomocą psychologii, „rozpoznać” miłość jest łatwe.

Tak, to jest naturalne, że objawy zakochanego mężczyzny różnią się od miłosnych znaków u kobiet. Wynika to z biologicznego roli mężczyzn w rodzinie i społeczeństwie. Mężczyźni nie mają tendencję do „czuć” dziewczynę profesjonalnej przydatności jako przyszłą żonę, a kobieta będzie pytać „dlaczego”? Dlaczego nie wygląda jak godzinę temu? Dlaczego nagle odwrócił się i odszedł? Dlaczego jest on teraz chłodno minął, a wczoraj był tak miły i opiekuńczy?

load...

Kobiety mają tendencję do wątpliwości co do związku, ze względu na ich rolę biologiczną – roli matki. Z tego powodu kobiety są zawsze „sprawdzić siłę” poczuciem człowieka, czy jest on gotowy stanąć test pod nazwą „rodziny”. Mężczyźni przeraża takie podejście. Bardzo często nazywają ich kobiety obraźliwe słowa – „histeria” i „suka”. I nie była histeryczna, ona po prostu sprawdza stabilność męskiej psychiki skutków wysokich. Po tym wszystkim, ona wie, że oboje muszą się obudzić w nocy przez krzyki dziecka. Nie każdy człowiek jest niedźwiedź!

Więc co jest oznaką miłości do człowieka?

Przede wszystkim, jest to przejaw troski. W tym przypadku słowo „głupiec, umieścić na swojej kapelusz – zima na ulicy” – jest również problemem. Czasem nawet bardziej niż bukietem czerwonych róż i fałszywe zdanie „jesteś tak dobrze pod tym śniegiem!” Człowiek zakochany przeżywa na jego wybrany nie mniej niż kobiety do jej kochanka. Jednak to nie będzie w otwarty, aby pokazać swoje uczucia. Zdarza się, że wszystkie twoje zmysły będą wyrażać w jeden krótki gest – na przykład, nerwowo poprawiając krawat. Nie należy oczekiwać, że człowiek zakochany jest do podjęcia wszelkich stosunków inicjatywy. To będzie tak jak ty, aby bój się zadzwonić lub nawet na ciebie patrzeć w twarz.

Jeśli jesteś – to mądra kobieta, pomaga mu otworzyć się na ciebie. Ukoić oczy, daje nadzieję, podpowiedź – a on będzie wdzięczny i łagodny miłość. Często kobiety są zahamowane przez skruchę mężczyzn uwagi niegrzeczny, krzycząc i próbując upokorzyć człowieka. To nie może być wykonana w każdym razie! istnieje ryzyko, aby wrogów. Nawet jeśli nie są wzajemne uczucia mężczyzn, nie bądź niegrzeczny do niego, znacznie mniej śmiech na nich. Mężczyzna ego – rzecz jest bardziej krucha niż mogłoby się wydawać. Często jest to podstawa popełnił straszliwe zbrodnie.


Powrót do spisu treści

Siedem Znaki miłości do śmierci mężczyzny

  1. Zachowanie człowieka w miłości się zmienia. Pedant w miłości może stać się bardzo rozproszony w obecności swojej pani. Dla niego jest zaskoczeniem pojawienie się nowego uczucia. Z reguły ludzie nie bardzo chcą pokazać swoje słabości w otoczeniu innych ludzi, dlatego też może to zrobić, „nie wyglądają” w kierunku obiektu zainteresowania. Do wydania go, w międzyczasie, może być proste rozpraszania. Jeśli człowiek „patałach” w życiu, w obecności ukochanej, że może stać się, wręcz przeciwnie, bardzo zbierane i bardzo wesoły. Co do zasady, przyjaciół zauważyć te zmiany, a nawet „żart” na faceta, który jest postrzegany przez niego dość boleśnie.
  2. Większą uwagę do ukochanej. Nawet jeśli nie patrzeć na ukochaną w jej obecności, on zawsze potajemnie zastanawiać, jak spędza czas, w którym to się dzieje z dziećmi kogoś. Ponadto, jeśli kobieta ma męża lub chłopaka, będzie postrzegać ją jako przeciwnika i szukać wad w nim.
  3. Badając zachowanie kochanka, mężczyzna starać się go znaleźć „podejście”. Może on nagle zapisać w tym samym trybie, w którym idzie, albo dostać psa w twarz w parku podczas spaceru. W tym przypadku, przed pierwszym zaproszeniem „w filmie” może być miesiąc. Rada z dziewcząt – jeśli widzisz, że człowiek robi wszystko powyższe, pokaż pierwszą inicjatywę. Nie bezpośrednio oczywiście aluzja. Powiedzieć, że w filmie jest świetny film, a ty naprawdę chciałby pójść na sesji. Po tym wszystkim, czasem to będzie rok przed najodważniejsi z nich odważył się w pierwszym etapie.
  4. Często człowiek zakochany w pierwszym, drugim i trzecim dniem zachowuje się wyjątkowo głupio. Nie włączaj go po pierwszym Miss. Jeden Bóg wie, jak się martwi. Nawet dorosły człowiek czterdzieści trzy wyższe wykształcenie w stanie rozmawiać absolutny nonsens nie lepsze niż „blondynka”. Nie powinno się żartować z niego. Lepiej po prostu pomóc uspokoić. On będzie zmienić po pewnym czasie.
  5. Będzie starał się być dobry w oczach jego pani: zadba o sąsiadów, rzucić złe nawyki, jeśli pani nie jest miłe.
  6. Człowiek w miłości będzie starał się zarobić więcej. To jego naturalne pragnienie, aby zapewnić jego rodzinie, która rozpocznie się jego „ruchu” we właściwym kierunku.
  7. Patrzy po sobie. Jeśli ma on najmniejszego podejrzenia, że ​​może być spotkanie z ukochaną, on odwiedzić golenie fryzjer do niebieskiego, od stóp do głów ubrana na biało, i tak dalej.

Przede wszystkim należy pamiętać, że kochająca osoba i miłość – to jeszcze różne rzeczy. Kochający człowiek kocha „aż po grób”, a miłość – tylko jego pierwszy krok w kierunku prawdziwej miłości. Tylko w sprzyjających zbiegu wszystkich okoliczności mężczyzny w miłości może „otworzyć się” na teraźniejszości i wielkim uczuciem.

load...