Człowiek – Ryby: jak wygrać swoją miłość

Zawartość:

Mężczyźni – Ryby – wrażliwy, niezwykle wrażliwe Marzyciele, żyjące w iluzorycznym świecie. Skryty i tajemniczy, często nie wiedzą, czego chcą od tego życia. Niezdecydowany, Ryby mają tendencję do wątpić we wszystko i rzadko trochę odpowiedzialne kroki na własną rękę. A dlaczego? Wiedzą, jak być szczęśliwym w niemal wszystkich okolicznościach, nie ma obok pięknej kobiety, czy … Ryby generalnie nie trzeba wiele. Jest to kawałek chleba na stole – i wystarczy.

load...

Dlatego też rzadko podejmują inicjatywę. Podkategoria fala odbędzie się przestrzenie wodne – doskonałe! Nie – zbyt dobrze. Mamy przejrzał płytkiej wodzie. Wszystko to ma również zastosowanie do stosunków ze słabszą płcią. Jeśli złapiesz rybę jakąkolwiek Fisherwoman grip – tak będzie. Nie podniósł jeden na haczyku – sport w środowisku naturalnym. Dlatego też decyzja o tym, jak wygrać Man – ryby, nie jest szczególnie trudne. Istnieją jednak pewne niuanse w nim.

Jak urok mężczyzny – Ryby

Zwykle ludzie urodzeni pod znakiem Ryb, różne miękkość, łagodność i życzliwość. Wydają się być bardzo uczciwy, więc prawdziwe współczucie innych. Ryba nie może znieść samotności i zawsze starać się być wśród ludzi. Niezwykle uroczy, kontaktowy, są bardzo popularne wśród kobiet. Sami starają się nie zakochać – Ryby przestraszyć silne uczucia, które tworzą chaos w ich świecie fantazji, która istnieje na własną rękę, nikt nie znane zasady.

W rzeczywistości, ryby są w stanie precyzyjnie popisywać. Co myślą i pamiętać, nikt nie wie. Duchowo kruche, tacy ludzie często cierpią z powodu przeciążenia emocjonalnego. W tym stanie stają się bardzo wrażliwe i mogą niewłaściwie reaguje na pytanie najbardziej błahe lub frazy.

Dziewczyny, które lubią człowieka – Ryby powinny zdawać sobie sprawę z tej funkcji psychiki. Jeśli został nagle zamknięty, zamknął się lub nagle stracił nerwy bez powodu – lepiej zostawić w spokoju faceta. On potrzebuje odpoczynku. W przeciwnym razie może się zdarzyć, kłótni. Oraz do ustanowienia relacji po to mają najbardziej. Ponieważ Ryb w każdym razie – czy tego czy te relacje. Będą zarządzać bez nich.

load...

Ogólnie rzecz biorąc, z Ryb wokół konieczności podjąć inicjatywę w swoje ręce. I znajomy z tym człowiekiem i dalszej komunikacji z nim – to wszystko zależy od kobiety. On jest niezdecydowany, skłonny wątpić, a inny jest wpływ. Nie trać czasu na flirt z tą osobą. Jest mało prawdopodobne, że będzie zwracać uwagę na takie zachowanie. Dla Ryb ważne, aby je zrozumieć. Dlatego najlepszym sposobem, aby ich zadowolić jest umiejętność słuchania i utrzymanie rozmowę podczas wykonywania ciepłe życzliwość.

Połowu ryb na haku jest całkiem proste. Wystarczy rozpocząć rozmowę na dowolny filozoficznego tematu. Ryby nie karmić chlebem, dawać jedynie spekulować o naturze istnienia i mistycznym wpływem na społeczeństwo. I do człowieka tego znaku połknięcia haczyka na tyle głębokim wystarczy napomknąć mu o fatalnej zgromadzenia i jego karmicznych konsekwencji. Mógł złapać tych fraz i zacząć myśleć o nich i tak, i reklamach. Będzie miał tylko wysłać rybę na właściwej ścieżce. Chętnie postawił stopę na nim, jeśli działają łagodnie i delikatnie.

Gdy mamy do czynienia z człowiekiem, z tym znakiem, trzeba nauczyć się natychmiast podnieść jego wahania nastroju. Wewnętrzny świat ryb jest bardzo ruchliwe i wrażliwe. To nie może być zmieniony. Dlatego kobieta, która zamierza podbić człowieka – Ryby powinny być subtelne poczucie, wrażliwy, romantyczny. Ona powinna być w stanie odgadnąć impulsy duszy wybranych, i traktować je uważnie i ze zrozumieniem. W przeciwnym razie, ryby odpływają do otwartego morza. Szorstkość, ziemistości, nadmierne pragmatyzm, ona nie może się ostać.

Dobrze, dobrze. Nauczyliśmy się zrozumieć człowieka-rybę, i dbać o jego wewnętrznym świecie, z zainteresowaniem dyskusji z nim Księdze Bławatska i parapsychologii … Czy to znaczy, że ryba jest mocno tkwi w naszych sieciach i możemy świętować zwycięstwo? Daleko od niego. By w końcu zdobyć ten kawaler, nie wystarczy być po prostu super, subtelne poczucie natury. Co więcej jest potrzebne?


Jaki powinien być towarzyszem życia człowieka – Ryby

Idealny mężczyzna urodzony pod znakiem Ryb – wrażliwej, delikatnej, tolerancyjnego i zarazem niezawodne i silną kobietą. Ona musi patrzeć na otaczającą rzeczywistość zupełnie trzeźwy i stanie iść z godnością najtrudniejszych sytuacjach. Ryba nie może dostać się do ochrony każdemu i wsparcia. Oni nie orientować się w świecie rzeczywistym, a jeśli ciśnienie będzie pęd do walki z niektórymi problemami, jest mało prawdopodobne, aby wygrać. Zrozumienie tego, ryby szukasz inicjatywy Kobieta małżeństwa, przedsiębiorstwa, pewność siebie. W tej silnej woli charakter musi łączyć go z kobiecością i liryzmu.

Co do stosunków intymnych, to tutaj na Ryb kilku konkretnych preferencji. Przyciąga ich aktywnego i przygód partnera z nieco sadystyczny. Jednak tendencje te mają być tylko sporadycznie, już grając rolę temperamentu, zmysłowy marzyciela. Ponieważ przedstawiciele tego znaku nie może znieść kobiet, dla których bliskość fizyczna jest ważniejsze niż duchowej strony relacji. Ryby wierzyć, że prawdziwa miłość nie powinna zależeć od cielesnego pożądania. Nie należą do typu ludzi, którzy są przyciągane głównie ze względu na płeć. Ci ludzie wolą mieć fizyczny Połączenie nastąpiło dopiero po ich głos dadzą serce.

Mężczyźni urodzeni pod tym znakiem nie można zarzucić. I to nie dlatego, że mają zbyt chore ego. Ryby i po prostu nie wierzą w ich własnej nieomylności. A jeśli dodamy oliwy do ognia, wskazując na wady, ich samoocena generalnie niższa od nigdzie. Jest mało prawdopodobne, że po tym można oczekiwać od człowieka-ryby przynajmniej niektóre uwagi lub działania. On po prostu idzie, myśląc, że nie jest godzien być czyimś partnerem w życiu, jak też złe dla świata.

Ryby potrzebują ciągłego potwierdzenia swojej przydatności i znaczenia. Nad nimi nie można wyśmiać lub ironiczny. Kobieta, która chce być z takim człowiekiem przez całe życie, należy starać się zaszczepić w nim poczucie bezpieczeństwa. Ale otwarty panowanie nad nim i jego życiu jest nie do przyjęcia. Jeszcze był człowiekiem. Dominacja powinna być taktowny ze środkami zrozumienia.

W ogóle, w celu związania człowieka-rybę, trzeba udowodnić swoją inicjatywę i zdolność do rozwiązywania problemów. Ale po prostu udowodnić, że nie jest konieczne, gdy w pewnym pytanie można sobie poradzić na własną rękę. Wykazać własną pomysłowość i sprawność młoda dama powinna mieć do czynienia z sytuacjami, które powodują trudności man. To powinno być łatwe i nawet zabawne, tak aby nie przestraszyć rybę z dysku twardego, a nie obrażać podpowiedź niekonsekwencji.

W skrócie, aby zdobyć serce mężczyzny ryb, dziewczyna musi być romantyczne, delikatne uczucia, delikatne i jednocześnie, determinacji, wytrwałości i przedsiębiorczy. W każdym razie jest to niemożliwe, aby pokazać ostrość osądu, rude, nietaktowne, niezdolność do przezwyciężenia trudności i niechęć, aby pomóc rozwiązać złożone problemy. To zniszczy zaufanie tak wrażliwych ludzi, a on właścicielem świat przez długi czas. Być może nawet na stałe.

Muszę powiedzieć, że nawet jeśli kobieta nie spełnia idealne kawaler, urodzony pod znakiem Ryb, mógł nadal z nią ożenić. Wystarczy do pani w odpowiednim czasie, aby być trwałe. Lud ten znak plastyczny i sugestii. Są one w stanie zobaczyć osoby, jak chce wyglądać. Więc do połowu ryb w ich sieciach może być pragmatyczny i pozbawiony duchowości, pani. Ale czy warto? Wielkie pytanie.

load...