Człowiek – Gemini: jak zdobyć jego serce

Zawartość:

Ach, ci mężczyźni Gemini … urocze, musujące niespokojne, którzy po prostu nie może nie podoba, to są one w stanie zakochać się w nikogo. Są tak dużo spontaniczność, nieprzewidywalność urok i fascynujące! Cóż, jak inaczej? W Gemini, nieaktywnych wielu osobistości, w tym samym czasie. A niektóre z nich, gdy się obudzi, to jest niemożliwe do przewidzenia. Każda osoba pojawia się, kiedy zechce, bez pytania czy cokolwiek niezależnie. Oni bardzo dużo, czasem radykalnie różnią się od siebie.

load...

Wszystkie osoby mają różne wymagania i różne interesy. Oto jak wygrać podwójne mężczyzny, jeśli dzisiaj on prim intelektualnej, jutro – lekkomyślny chłopiec, następnego dnia – Czeski romantyczny i tak dalej? Starają się zadowolić każdego z tych rodzajów … Trudno, oczywiście. Ale jest to możliwe. Teraz szukamy sposobu, aby kupić człowieka bliźniaka wszystko bez śladu.

Jak urok człowiek – Gemini

W ogóle, Gemini stawia sobie coraz to nowych wrażeń i doświadczeń emocjonalnych. Więc kochliwy, że na naszą korzyść. Jednak ta miłość jest przemijające, tak Bliźnięta urok nie wystarczy, aby mieć nadzieję na poważny związek z nim. Ale po pierwsze, najważniejsze – to nazwać procentowych. Z resztą potem zbadamy. Aby to zrobić, musimy uporządkować swój wygląd wyglądać po prostu oszałamiający. Bliźnięta z pewnością przyciągnie. Spośród wszystkich ludzi, a to jest coś, obok pięknych kobiet nie przechodzą! Koniecznie niech jakiś komplement lub żart. To było wtedy, i możemy odebrać na kryuchochek …

Ale nie należy zakładać, że bliźnięta z tym hakiem nie złamie. Po tym wszystkim, to jest wiele osobowości! Jeden złapany, a drugi będzie obracać. Najpierw trzeba czarujący uwodzicielka, a drugi wziął słodko nieśmiały. Tak, nigdy nie wiesz, kto będzie obiektem sympatii Gemini jutro? Uwielbia flirtować, ale flirt – nic więcej niż wciągająca gra. Długi zainteresowanie takiego człowieka może być tylko bardzo ciekawy rozmówca. Będzie ona rozbudzić jego uczucia niż nawet najbardziej wykwintne piękno.

Gemini jest niemożliwe do zdobycia urok ani przepaść, nie wirtuoza seksu. Tak, za chwilę będzie on cieszyć i urok i seksu, ale jeśli rozmowy z dziewczyną nie ma, będzie rosnąć zimną Bliźnięta. I odlecieć do poszukiwania tego, co może być coś ciekawego do rozmowy i kłótnie. Ponadto, to ciągnie do pań, uwielbiam przygody i niespodzianki. Dlatego natychmiast dostrzec wygląd Gemini – to nie wszystko. Jeśli nie możemy go przekonać, że przygody – naszym credo, i nie możemy spekulować na różne tematy, był „od ręki” szybko wzrasta. Więc rozwijać erudycję i spróbować odkryć swoją pasję do przygody z wszelkiego rodzaju.

load...

Muszę powiedzieć, że uczucia z bliźniaków nie odbiegają stabilność. Tak po prostu pozwolić mu pył ​​w oczy, udając, że to, co naprawdę nie są, to nie uda. Jeśli za rok lub dwa, mamy dość niekończących się sporów i przygodach i pielęgnować reszta, podwójne zmyć. Dobrze, że nie może żyć w inny sposób, i to jest to! Tak więc, zanim próbują podbić ten niespokojny typu, konieczne jest, aby dokładnie przemyśleć – i jeśli będziemy znosić takiego tempa życia? Może lepiej poszukać kogoś poflegmatichney? Po tym wszystkim, Bliźnięta będą miały cały czas coś intrygującego. Jest zdolny nie każda kobieta.

Ogólnie rzecz biorąc, mężczyzna nigdy nie dał bliźniaczy do pań w całości. Wydawało się, że nadają się do pewnego okresu, którego czas trwania nie można przewidzieć. W związku z tym, nie ma nic o tym, jak marzyć, aby oczyścić ten wiatropędny pełne ręce roboty. Nie Iron Fist nie pomoże. Gemini wolność. Aby go zamknąć, trzeba niech będzie sam.

Niech robi co chce. Dasz człowiekowi bliźniaka z jego dziewczyną, posiadać znacznie więcej niż próbując powstrzymać tego krnąbrnego typu użyciem gróźb lub oskarżenia. Ta ulotka nie mogą być zamknięte w klatce. Tak szybko, jak się czuje, że młoda dama chce ograniczyć jego wolność, a następnie uliznet od niego jak najdalej. A potem nie złapać, nie złapać!

Cóż, nie tracimy chęć połączyć swój los z tym dzikim, niezaskarżalny oswajania Sivko Bourke? Jeśli nie, to będziemy rozmawiać o tym, jak się zachowywać, tak że nie jest pomijany z dala od nas.


Co trzeba wiedzieć, aby utrzymać mężczyznę – Gemini

Do bliźniaków jak najmniej myśli o ucieczce, a nawet nie występuje w ogóle, konieczne jest, aby zawsze było interesujące nas. Oznacza to, że trzeba ciągle rozmawiać z nim w ogóle, nawet czysto męskich wątków. Nie, to nie jest konieczne w tym przypadku, aby zrozumieć, boks, piłka nożna, hokej. Będzie to wystarczy, aby zrobić słuchać słów twarzy rozmówcy i wklej odpowiednie do tego co on nieustannie pojawia, replika. Ale nadal udawać, że jesteśmy ogromnie podziwiałem elastyczność towarzysz umysłu i głębokość jego wiedzy.

Mężczyźni urodzeni pod innymi znakami, czasami można wiązać sobie, celowo wzbudzić ich zazdrość. Z bliźniakami ten numer nie przejdzie. Są zazdrośni, ale niezwykle dumni i drażliwy. A jeśli świadomie zacząć płacić zbyt dużo uwagi do kogoś innego, nasza ulubiona można łatwo przejść do dowolnej ujmujący. I nie wrócić do pozycji wyjściowej nie zostały. Ponieważ mężczyźni Gemini nie może znieść, gdy są one ignorowane.

Dokonywanie Człowiek, zrodzonego pod znakiem zodiaku, można martwić się trochę na chwilę zatrzymując się z nim spotkać. Gemini jest prawdopodobnie znudzi i rozważy, jakie są powody zniknięcia jego dziewczyną. A jeśli nagle pojawiają się i mamrocze coś niezrozumiale o przyczynach jego zniknięcia, wyrażając radość spotkania, pewnie stracił chęć do jazdy sam w różnych miejscach. Ale ten trik będą skuteczne tylko wtedy, gdy Gemini jest przyzwyczaić się do obecności kobiet w życiu. W przeciwnym razie istnieje ryzyko, że jego zniknięcie lub nie chciał zauważyć, albo przyjąć jako rzecz oczywistą.

Ogólnie rzecz biorąc, człowiek potrzebuje podwójnej siebie kobiety, w stanie to zrobić bez wsparcia silnej ręki. Popieram to po prostu nie mógł. Dlatego też nie ma potrzeby się wysilać swoje prośby o pomoc w rozwiązywaniu niektóre nawet niewielki problem. Nawet jeśli bliźniaki i będzie w stanie pomóc, ten rodzaj samoleczenia on naprawdę nie podoba. A ponieważ nie mogła zrobić sama, a ponieważ wydaje Gemini próbę zawiązać skrzydeł.

Bliźniacy nie lubią, gdy są one zalecane. Dlatego nie jest konieczne, aby wspiąć się je z instrukcją lub ostro wyrazić swoją opinię na temat decyzji pytanie. Na Gemini nie może wywierać presję na coś naleganie. Oni nadal iść swoją drogą, trzymając w ten sam czyn. Człowiek tego typu nigdy nie idą zgodnie z czyjegoś wymogu. Przeciwnie, ma to na odwrót. Jest to w zasadzie może być stosowany do dłoni. Jeśli kobieta jest mądry, aby coś osiągnąć, to będzie po prostu dać rady konflikcie z jego celami. W rezultacie Gemini zrobi dokładnie to, co chce.

Mając nadzieję na stworzenie silnego sojuszu z człowiekiem tego znaku, należy przypomnieć, że miał setki pomysłów w głowie w jednej chwili. I od razu rzuca się je realizować. Nadzieję, że przynajmniej jeden z jego planem, będzie on doprowadzić do końca, to nie jest konieczne. Jest to mało prawdopodobne. Nigdy nie wybrano ten wyrzut. Nie dlatego, że jest ona bardzo obrażony. Ponieważ pomysły powstają tylko jako odruch, by uniknąć nudy i monotonii. Aby zrealizować wszystkie ich życia w Twin po prostu nie mogę. Wymaga to zupełnie inna, solidne i uparty, nie jest właściwe dla takiej zmiennej i nieprzewidywalnej znak zodiaku. I muszą być zrozumiałe.

Bliźniacy nie może być ukryta lub impassible. Musi czuć, że jest on zaufany i nic nie jest wstrzymana. Tylko w ten sposób mogą być dołączone do dziewczyny Gemini. Ponieważ znajdzie w nim przyjaciela, z którym można rozmawiać o wszystkim. Przemycić w innych jest to niepokojące i odrażające. Bliźnięta i jestem zawsze szczery i wymaga tego samego od innych. Jednak to nie przyciągnąć jak najwięcej poufne rozmowy wiele dyskusji. Łapówka nie tyle romantyczny tkliwość kobieta jak jej zdolność do bycia dowcipnym, niekonwencjonalne myślenie.

Jeśli chodzi o intymnej strony życia, nie inspirować Bliźnięta, młoda dama będzie musiał stać pomysłowe marzyciel. Ci ludzie mierzi monotonii w seksie. Choć nie umieścić łóżko na pierwszy plan w związku, ale wciąż dają mu dużą wagę. Bliźnięta i wolą dać inicjatywę w partnera gry miłosne. Kobieta, która je przyjmuje, ale także spełnia ich wymagania intelektualne, nie będzie chciał kiedykolwiek stracić. No, oczywiście, jeśli nie będzie naruszać wolności osobistej.

Z Twins nie oczekuj entuzjastycznym przejawy emocji i sentymentalizmu. Ani jedno, ani drugie nie jest specyficzna dla przedstawicieli tego znaku. Uczucia trzymają w sobie i wierzą, że ich demonstracja nie jest dozwolone. Z punktu widzenia ludzi z tego znaku, więc nie tylko słabeuszy. Ponadto obawiają się, że kobieta może zastosować podobną szczerość dla swoich własnych celów. A powodem jego cierpienia. Twins ogólne nienawidzić nieuczciwego zysku nawet najmniejsze przejawy. Chcą hojne nastawienie, nie wymagają absolutnie żadnej korzyści.

Ogólnie rzecz biorąc, mężczyzna Twin próbuje uniknąć przytłaczające uczucia, ponieważ jest to związane z brakiem wolności. Ale co najważniejsze dla mieszkańców tego znaku – niezależność! Dlatego też, jak tylko dojdzie do poważnego związku, Gemini natychmiast lub zamienia wszystko w żart, albo przestaje mówić i pozostawia w sobie. Nie jest to konieczne ze względu na to doświadczenie jego zachowanie. Niech ją sam. Jeśli mamy wybierać zrozumieć, że spotkał się z jednego blisko miejsca, gdzie chcesz być tak długo, jak to możliwe, by mu o tym powiedzieć. Ale tylko czas pokaże. Więcej nie należy oczekiwać od niego.

Więc co jest potrzebne człowiekowi, Gemini zdecydował co chce nas widzieć u partnera życiowego? Trzeba mieć cechy, takie jak:

  • Dziki wyobraźnia;
  • Hilarious awanturnictwo;
  • Dobry pomysłowość;
  • Poczucie humoru;
  • Zdolność myślenia poza pole;
  • Intelekt rozwiniętych;
  • Towarzyskość;
  • Bezpośredniość w zachowaniu.

Jednym słowem, bliźniaki potrzebują kobiety, które nigdy nie będą się nudzić. Tak, nie jest to łatwe w czasach, aby być jego ciekawym rozmówcą, jeśli rozmowa nie jest nam znany na ten temat. Ale człowiek tego znaku nie jest ważne w poznaniu młodych pań czy to pytanie, a jej zdolność do uchwycenia istoty problemu. Jeśli nie mamy tej jakości, to należy starać się wiedzieć jak najwięcej. A potem trudności w komunikowaniu się ze swoimi bliskimi zostaną zredukowane do minimum.

Oczywiście, aby utrzymać bliźniaków, jeden interesujący dialog nie jest wystarczające. Zawsze pamiętaj – w żadnym wypadku nie może tolerować nawet cienia zastrzeżonej postawy wobec niego. Tak szybko, jak się czuje, to jest ukryte w nieznanym kierunku. W związku z tym, z jego patologicznej miłości wolności powinny być akceptowane. Jednak ma to swoje pozytywne strony. Wolność miłujących Bliźnięta nie ogranicza wolności innych. Dlatego też będzie w stanie zrobić tak, jak mu się podoba. W pewnych granicach, oczywiście.

W rzeczywistości, ludzie z tego znaku może również dokonać jego dziewczyną szczęśliwy. Nie są one ważne, status społeczny kobiet, jej sytuację finansową i nawyków. Gemini płaci niewiele uwagi na renomę swojej dziewczyny, jej stosunek do obowiązków rodzinnych i na ile to wydaje pieniądze. Najważniejsze – że dziewczynka była inteligentna, nie głupi, łatwy w prowadzeniu i uszanować jego wolność i inni.

W ogóle, jeśli są nieprzewidywalne i będzie w stanie przedstawić bliźniaczych niespodzianek mężczyzny, szanse wygrać go mamy. A jeśli dodamy do tego stałą obecność wyobraźnię gry, opracowanej intelektu i elastyczności umysłowej, zwiększyć szanse trzykrotnie. Bo wtedy można natychmiast reagować na emocjonalnych i duchowych zmian osobowości w swoim ulubionym i dostosować się do nich. Nietrwałość – zasadniczą cechą Gemini. Zmiana jest bardzo trudne. Lepiej jest spróbować stać się albo lotny lub stać się protekcjonalny „mama”, pożegnanie ukochanego synka swego nadmiernego umiłowania wolności i nieprzewidywalności w zachowaniu. A potem wszystko, co mamy marzenie się spełniło.

load...