Czerwone sztandary – usunąć natychmiast!

Zawartość:

Jakie są rozstępy, wie chyba każdy. Pojawiają się na ciele, nie tylko u kobiet po porodzie, jak się powszechnie uważa. Skóra kobiet jest skłonność do powstawania więcej niż mężczyzn, ale mężczyźni mogą również pojawić się rozstępy. Rozstępy się na ciele na skutek uszkodzenia skóry, które jest mocno rozciągniętej, takich jak brzuch podczas ciąży lub podczas nadmiernej masy ciała.

load...

Banery i ich przyczyny

Rozstępy są pasy i linie, które mogą być w różnych kolorach, to osobliwe blizny na skórze. W medycynie, rozstępów, zwłaszcza czerwone, zwany „rozstępy”. To rozrywa skórę ze względu na jej silne napięcia. Te mikro-łzy są wypełnione tkanką łączną. Świeże, ostatnie rozstępy są czerwone, które dają im naczynia krwionośne znajdujące się w górnej warstwie naskórka. W ciągu kilku miesięcy zaczynają zmieniać kolor, rozjaśnić, może nawet zmienić szerokość rowków, zwiększenie wielkości. Główne przyczyny pojawienia się rozstępów na skórze może być następujący.

  • Ciąża

Głównym powodem pojawienia się rozstępów u kobiet jest ciąża. Po urodzeniu, rozciągając mocno widoczne na brzuchu i biodrach, ze względu na silne przerzedzenie skóry w tych miejscach. Również mogą pojawić się rozstępy na skórze piersi ze względu na powiększenie piersi.

  • Nadwaga

Szybki przyrost masy ciała, przyczynia się również do pojawienia się rozstępów na skórze. Z otyłością rozstępy pojawiają się nie tylko na udach i brzuchu, ale również na dłoniach i stopach. Również przyczynić się do ich wyglądu nagłych zmian masy ciała.

load...
  • Owłosienie

W okresie dojrzewania, mogą pojawić się rozstępy na ciele w biodrach, brzuchu, nogach. Od takich organizm może pozbyć się rozstępów na własną rękę, z powodu renowacji skóry nastolatka.

  • Zaburzenia równowagi hormonalnej, choroby endokrynologiczne

Due hormony usterka zakłócony wystarczającą produkcję elastyny ​​i kolagenu – podstawowe materiały budowlane skóry. W tym przypadku, rozstępy mogą pojawić się nawet w szczupłych osób.

Tkanki łącznej, które są wypełnione łzami na skórze, nie ma pigment i nie można go produkować. Dlatego rozciąganie nie jest tan, ale pozostają lekkie. Ponadto rozszerzenia nie są mieszki włosowe. Ostatnio pojawiły się rozstępy mają czerwonawy odcień, pozbyć najłatwiejszy. Rozstępy, które można zobaczyć więcej niż sześć miesięcy uznaje się na skórze „stare”. Aby się ich pozbyć, trzeba zrobić dużo wysiłku.

Usunąć rozstępy

Więc, czerwone rozstępy – najświeższe, ostatnio pojawiła się na skórze. Jest to logiczne założenie, że są one usuwane ze skóry będzie łatwiejsze. Ale tu trzeba spróbować. Po rozciągnięciu – to blizny i prosty nawilżający nie je wyczyścić. Aby pozbyć się czerwonych rozstępów, konieczne jest łączenie różnych sposobów.

Procedur medycznych

Zabiegi wykonywane są przez ekspertów, dermatologów i kosmetologów pomoże pozbyć nie tylko świeże, czerwone rozstępy, ale nawet z duszno. Procedury te są następujące: peelingi chemiczne, laserowy, a nawet chirurgii.

  • Peeling chemiczny

Peelingi chemiczne są wykonywane w salonach kosmetycznych i klinikach. Leczenie obejmuje zastosowanie specjalnej ciała kwasu skóry, który, jak spala górnych warstw naskórka. Peeling ten w swoim działaniu nie mogą być porównywane z pilinagmi powierzchni i złuszczający peeling. Specjaliści użyć kilku rodzajów kwasów – na powierzchownego peelingu, do średnich i głębokich. Procedura pomoże zmniejszyć lub całkowicie usunąć rozstępy na skórze.

  • Laserowy

Laserowy wymaga wcześniejszego przygotowania skóry do zabiegu. W ciągu miesiąca lub dwóch stale stosowane do skóry kremy i maści, zawierający wysokie stężenie witaminy C. Procedura wymaga użycia lasera, i który jest wypalony rozciąganie, jest ona wykonywana w znieczuleniu ogólnym i trwa około jednej godziny. Po zabiegu należy użyć gojenie i regenerujący krem, a skóra jest nadal nieco dotknięte przez oparzenie.

  • Terapia ultradźwiękowa

Dobry środek do usuwania rozstępów i poprawić ogólną kondycję skóry, jest masaż ultradźwiękowy. W tej procedurze, ultradźwięki penetruje nie tylko do warstw skóry, ale nawet w mięśniach i tkance tłuszczowej podskórnej. Poprawia krążenie krwi, w rozbiciu tkanki tłuszczowej, mięśni tone odezwie. Najnowsze rozciągając w ten sposób mogą być usunięte całkowicie.

  • Chirurgia

Chirurgiczne usunięcie części skóry, która ma rozstępy, zwany abdomenoplastikoy. Jest to najpoważniejsza forma usuwania rozstępów. Jest on używany tylko w skrajnych przypadkach, kiedy ciężkich postaci urazu i rozciągania skóry. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym, polega na nałożeniu szwów pooperacyjnych i ma długi okres rehabilitacji. Ponadto abdomenoplastika jest bardzo kosztowne i powinny być wykonywane wyłącznie przez wykwalifikowany personel.

Okłady i maski

Usunąć rozstępy, charakteryzujących się niedawnym pojawieniem się, pomagają różne okłady oraz stosowanie maści i kremy specjalne. Takie procedury są czyszczone rozciąganie w krótkim czasie, a odbywają się w wielu salonach kosmetycznych, ale także może być wykonane niezależnie.

Bardzo dobra pomoc z rozszerzeniami owinąć z wodorostów, w szczególności z spirulina. Roślina ta jest doskonale nawilża skórę, stymuluje metabolizm, poprawia krążenie krwi. PROBLEM obszary stosowane zawiesiny z pokruszonego folii glonów opasania, a następnie przez 30-50 minut w ciepłym zbiorcze. Maskować, następnie zmyć wodą i zastosować balsam wniosku, że dobrze współgra z masażu.

  • Kremy, maści, olejki

Kosmetyki arsenał jest bogaty w różnego rodzaju preparatach z stretch. Można je kupić w produkcie kosmetycznym, a także w aptekach. Usuwać objawy rozciągać przeznaczony płyny i maście, zawierające kolagen oraz elastynę, ekstraktów roślin leczniczych, olejki eteryczne, witaminy. Być również dobrym środki stosowania blizny krem. Pomoże to usunąć rozstępy na ciele, które pojawiły się stosunkowo niedawno.

Dobra pomoc w walce z rozstępami jest stosowanie olejów, które są doskonale nawilżają skórę i zmniejsza wygląd łez. Skorzystaj z tej olejów bazowych: oliwkowy, kokosowy, migdałowy, olej z kiełków pszenicy, orzechów macadamia i innych. W dość tych olejów należy dodać kilka kropli olejków eterycznych z pomarańczy lub mandarynki, lawendy, neroli, rozmaryn.

Masaż i ćwiczenia

Można przejść specjalne masaże w salonie piękności lub masaż, praca zawodowa gwarantuje pomóc usunąć rozstępy. Jednakże, masaż może być w domu. Aby to zrobić, należy oczyścić peeling skóry, pocierać gorąco z szorstkim ręcznikiem. Zapoznaj się z masła kakaowego można też dodać olejki eteryczne z rozmarynu lub neroli i wcierać mieszaninę energicznie ruch kołowy w obszarze problemów. Postępowanie powinno być prowadzone codziennie przez dwa tygodnie. Tylko widać pożądanych wyników na koniec tego okresu. Można również zrobić to wyrywanie masażu z masażem oleju lub każdy dobry nawilżający specjalny środek na rozstępy.

Warto też i ćwiczenia. Ćwiczenia spowoduje napięcia mięśniowego, który będzie zacisnąć skórę od wewnątrz i pomoże usunąć rozstępy. Będą dostarczane z dobrym dopływem krwi do obszarów problemowych w skórze, poprawiają drenaż limfatyczny, aktywną przemianę materii. Jeśli masz nadwagę, zapobiega aktywnie angażują się w sport, spróbować takich form ćwiczeń, takich jak joga, pilates czy stretching, oni też dadzą pożądanego rezultatu.

Dieta

Prawidłowe odżywianie pomoże szybko usunąć rozstępy. Na stole codziennie powinny być świeże warzywa i owoce, zboża, żywności użyteczne białko. Należy spożywać chude mięso i ryby, ponieważ białko zwierzęce jest najlepszym źródłem do syntezy kolagenu i elastyny ​​- materiałów budowlanych dla skóry. Dieta powinna zawierać witaminy, zwłaszcza A, C i E, jak również wszystkie niezbędne składniki mineralne, mikroelementy, takie jak: wapń, potas, krzem, który jest niezbędny także w skórze.

Korzystanie z jednej z powyższych metod, jak również łączenie kilku z nich, masz gwarancję, aby pozbyć się widocznych przejawów czerwonych rozstępów na skórze. Poprzez ciągłe monitorowanie masy ciała, robi ćwiczenia, oglądanie diety, nie będą w stanie usunąć te nieprzyjemne objawy na skórze, ale zawsze będzie wyglądać zdrowe i piękne!

load...