Czekolada okład w domu: Skład osobowy i zasady mieszaniny

Czekolada okład w domu – prawdziwa rozkosz dla ciała i duszy, które mogą dać sobie każdą kobietę. Ze względu na łączny wpływ na organizm, która obejmuje masaż, maska ​​piękności, aromaterapii i terapii, okład czekoladowy nie tylko pomaga poprawić kondycję skóry i dostosować kształt, ale także skutecznie radzić sobie ze stresem, stres, energiczne i podnieść nastrój. Nic dziwnego, że procedura ta cieszy się szeroką popularnością w prestiżowych salonach kosmetycznych oraz luksusowe spa.

load...

Zawartość:

Na obszarach rzeczywistych działań Chocolate „atakami»

Najlepsze strony – im więcej czekolady, tym lepiej! Strach na rysunku nie jest warto, bo gdy aplikacja zewnętrzna czekolady zamienia się w bezwzględnego wojownika z nadmierną wagą. Regularne korzystanie z kosmetyków czekoladowych, możesz być pewny, że będziesz w czekoladzie! 🙂

Uzdrowienie składu Kosmetyki czekoladowe

Czekolada – popularnym przysmakiem, który jest miłością, a dzieci i dorośli. Ostatnio pojawił się w składzie kosmetyków, aby wzbogacić cenne składniki odżywcze nie tylko nasze żołądki, ale również skóry. Czekolada zawiera wiele sodu, potasu, żelaza, magnezu, wapnia, teobromina, fenyloetyloamina (normalnie wytwarzane w organizmie podczas mi), fitosterole i białek roślinnych, witamin. Oczywiście, piękno czekolada ma bardzo mało wspólnego z ciasta, tak, to jest piękne i apetyczne takie fundusze nie wyglądało, spróbuj je na smak nie jest tego warta. Główne składniki czynne czekoladowych kosmetyków używane:

load...
 • Ziarna kakaowe

Ziarna kakaowe są podstawą czekolady. Zawierają one dużo wapnia, fosforu, żelaza, białka, sole mineralne. Poprawiają krążenie krwi, wzmacniają ściany naczyń krwionośnych, a także silny środek antycellulitowy.

 • Masło kakaowe

55% ziaren kakaowych składa się z oleju, która ma przyjemny smak czekoladowy i brązowym. To jest bogate w witaminy F Skład masła kakaowego zawiera również niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (palmitynowy, stearynowy, linolowy, oleinowy), które posiadają wilgoci w skórze i mają wyraźne właściwości regeneracyjnych, a zwłaszcza zdolność do naprawy błony komórkowe. Ze względu na zawartość polifenoli, które mają silne działanie przeciwutleniające, masło kakaowe zapobiega pojawianiu się zmarszczek i pozwala poradzić sobie ze stresem. Masło kakaowe jest doskonałe nawilża i odżywia skórę, nadając jej elastyczność i gładkość, ma działanie odmładzające.

 • Kofeina

Kofeina – Natural Energy, jeden z najlepszych sposobów walki z cellulitem i nadwagi. Kofeina aktywuje lipolizę – rozbicie tkanki tłuszczowej i zwraca elastyczność skóry. Ponadto pobudza krążenie krwi, zapobiega obrzęk, poprawę przepływu krwi i limfy.

 • Teobromina i teofilina

Substancje te alkaloidy grupy rozszerzają naczynia krwionośne, krążenie krwi, aktywować reakcje biochemiczne w skórze i zapewniają efekt dokręcania.

Korzystanie czekoladowe okłady

 • Aktywacja syntezę kolagenu, który poprawia elastyczność skóry i zmarszczek; Poprawa
 • Procesów metabolicznych w skórze;
 • Korekcja

 • Postać poprzez redukcję tkanki tłuszczowej;
 • Miękkie delikatne oczyszczanie skóry, usuwanie toksyn i nadmiaru płynów;
 • Eliminacji

 • Trądzik i plamy starcze;
 • Fortyfikacji lli_1, mineralizację skóry i nasycenia jej składników odżywczych;

 • Podnoszenia efekt dla skóry dojrzałej;
 • Uwolnić się od stresu i produkcję endorfin – hormonu szczęścia.

Zabieg czekoladowy w domu

Zaleca się nie wcześniej niż dwa do trzech godzin po posiłku rozpocząć procedurę. Przed zabiegiem, to będzie użyteczne i przyjemne do jedzenia trochę gorzki gorzkiej czekolady lub kubek gorącej czekolady Natural.

Tak jak w przypadku innych typów opakowań, obejmując czekolada musi być poprzedzone dokładnego oczyszczania ciała. Do tego celu idealnie pasuje peeling do kawy, które można łatwo wytworzyć z łatwo dostępnych środków, wystarczy wymieszać fusy z ulubionym żelem pod prysznic. Czekolada jest bardzo dobrze z kawą, więc najlepszym wstępem czekoladowy przysmak trudno wymyślić! Nie jest zbyt leniwy, aby wziąć ciepły prysznic, i robić peelingu przed owijania, gdyż przyczyniają się do procedur przygotowawczych rozszerzenie porów i poprawić wchłanianie składników mieszanki czekolady.

Na dokładnie oczyszczoną i dobrze popłynął na ciało będzie równomiernie cienką warstwą przygotowanej mieszanki czekolady i śmietany maska, zwracając szczególną uwagę na obszary problemowe. Traktowane obszary owinąć folią spożywczą. To tworzenie tak zwanego „efektu cieplarnianego”, który uruchamia lipolizy.

W salonach kosmetycznych w celu zwiększenia pozytywnych efektów i lepszą penetrację w głąb skóry substancji czynnych stosowanych koc termiczny. W domu, można użyć zwykły ciepły koc.

Czas trwania leczenia wynosi 30 minut. Można nawet zdrzemnąć. Kiedy czas przeznaczony jest do góry, uwolniony od „kokonu”, przejdź do kąpieli i zmyć całą ciepłą wodę.

W ciągu 48 godzin po opakowaniu czekolady, pożądane jest, aby powstrzymać się od jedzenia smażonych i tłustych pokarmów, alkoholu, napojów gazowanych, słodycze i kawę.

Ponadto wyraźny efekt kosmetyczny, z aromatem czekolady zawinąć pomaga zwalczyć zmęczenie i rozdrażnienie, daje poczucie bezpieczeństwa, spokoju i wewnętrznej harmonii.

Czekolada mieszanki do owijania domu

Do wszystkich zasad i maksymalnych korzyści dla organizmu do przechowywania czekolady Body Wrap w domu, trzeba będzie proszek kakaowy bez dodatku mleka i cukru, który zawiera optymalną ilość tonizujące skórę i rozbija tłuszcze kofeiny.

 • mieszanka oparta na kakaowym proszkiem

300-500 g proszku kakaowego, wlać 500 ml gorącej wody. Powinien dostać pasty, konsystencja przypomina gęstą śmietanę. Daj ją do ostygnięcia do 35-40 stopni. Zastosuj pastę do ukończonych problemowych obszarach nawet czekolada, cienkie warstwy. Jesteśmy owijanie folią i zawinąć w koc.

 • mieszanka oparta na czarnej czekolady

W celu przygotowania mieszaniny można dodać zasadę i gorzkiej czekolady czarnej, którego zawartość kakao wynosi co najmniej 70%. Para płytek do stopienia parę. Stopiona masa czekoladowa dodać dwie łyżeczki oliwy z oliwek. Otrzymując mieszaniny do ochłodzenia się do odpowiedniej temperatury, i umieścić w czystej skóry.

Aby poprawić krążenie krwi i aktywują rozpad tłuszczów w mieszance podstawowej można dodać trochę pieprzu lub chili cynamon.

Do domu, można użyć okłady czekoladowe i profesjonalnych kosmetyków – kremów, masek czekoladowych, które są dodatkowo wzbogacone o ekstrakty roślinne, oleje, wodorosty, lanoliny.

Okłady czekoladowe powinny być wykonywane regularnie w celu osiągnięcia trwałych pozytywnych rezultatów. Minimalna powinna składać się z 4-7 zabiegów w ciągu jednego miesiąca. Czekolada okład w domu to nie tylko doskonale odżywia i odmładza skórę, ale także nadaje mu bardzo uwodzicielski odcień bursztynu złoty miód. Dodatkowo, procedura ta jest powszechna, nadaje się do wszystkich rodzajów skóry i w każdym wieku. Jedyną prawdziwą przeciwwskazanie do stosowania produktów kosmetycznych na bazie kakao jest alergia, który występuje bardzo często, to zanim procedura jest wymagana do przeprowadzenia testu na małym obszarze wrażliwości skóry.

Przepis Wideo czekolady oznacza

load...