Czekolada na czczo dni – i dieta może być „słodki”

Zawartość:

Czekolada – jest przedmiotem debaty o zagrożeniach i korzyściach, które uczyniły go legendarny produkt. Czy wiesz, gdzie historia powstaje czekolada? Starożytni Indianie Maya mają zwrócić uwagę na małe podłużne owoce egzotyczne drzewa. Gorzki napój z tych owoców było drogie, niech może sobie pozwolić tylko najbardziej wybitnych członków plemienia – liderów, kapłani, przywódcy. Nazwaliśmy ten napój „chokolatl” – gorzki napój, a to nie było w zwyczaju dla nas kakao, ale Indianie po prostu uwielbiam.

load...

Jaki jest dzień czekolady czczo nikt nie ma pojęcia, ale fani Napij wystarczyło. Aztekowie również uznać go za magią i byli mocno przekonani, że owoce zostały wysłane z nieba. Ponadto, ziarna kakaowca były prawdziwe pieniądze: tylko 10 ziaren można było kupić dużą królika, ale za 100 – zdrowa i silna niewolnikiem.

Czekolada na urodziny

W Europie, napój Indianie nie otrzymała odpowiedniego uznania – Smakuje okazało gorzki, a panie społeczeństwa boją się pić z powodu przekonania, że ​​następnie urodzić czarne dziecko. Ale jeden francuski lekarz domyślił dodać cukru w ​​gorzkim kakao, a potem był najbardziej popularny produkt dla dzieci i dorosłych – czekolada. Wielu lekarzy i naukowców z całego świata dyskutowali na temat korzyści lub szkody czekolady. I pozostawił tę kwestię otwartą, ale fakt, że czekolada jest produktem-paradoks – to fakt bezsporny. Sędzia dla siebie:

  • Uważa się, że czekolada powoduje reakcje alergiczne, ale japońscy lekarze właśnie z tego słodkiego traktują alergii u dzieci;
  • Wszyscy wierzymy, że czekolada jest szkodliwe dla zębów, a ostatnie badania potwierdziły, że ma właściwości antybakteryjne i jest zapobieganie próchnicy zębów;
  • „Od czekolady otrzymujemy tłuszczu” – to jest głupie! Zwiększenie masy ciała nie pochodzące z mleka, cukier i kakao, w nadmiernej ilości cukierków;
  • Jedliśmy dużo czekolady i ty „posypać”? Tak, każdy dermatolog potwierdzi, że nie ma naturalny trądzik z czekoladą!

I czekolada przypisuje się właściwości afrodyzjaków – nawiasem mówiąc, to naprawdę nie jest. Był stale nosił ze sobą nawet Dzhovanni kazanova – najsłynniejszy kochanek na świecie.

Korzyści z czekolady

Przed czekolady sprzedawane tylko w aptekach – masa zawiera minerały (potas, żelazo, magnez) i witaminy z grupy B i PP. Jeśli jesz czekolady w umiarkowanych ilościach, poprawia pamięć, zmniejsza powstawanie cholesterolu, zwiększoną uwagę. Ponadto czekolada łagodzi kobiet w PMS dni, zwiększa seksualności. Deser z ziaren kakao pomaga nawet w przypadku raka żołądka – to ostatnie badania.

load...

Czekolada jest inteligentne narzędzie do depresji – Eat dachówka „słodko-gorzkie” i będzie można poczuć się jak poprawiły nastrój – to ze względu na endorfin – hormonu szczęścia. Oraz w Szwajcarii, we wszystkich uzdrowisk od dawna stosowane czekoladowy wrap – skóra staje się aksamitna tylko, jak dziecko. Cud? Tak, ale jest ona dostępna dla każdego!

Czczo dni na czekoladzie

Tak, ale nie zdziw się! To szczęście i dla miłośników słodkich! Dzień na czczo czekolady – to ładne, smaczne i skuteczne. Wystarczy wiedzieć, jakie funkcje niosą ze sobą te dni. Przeanalizujmy je szczegółowo.

Dzień czekolady na czczo może mieć negatywny wpływ na wątrobę – zanim skontaktować się z lekarzem w celu wykluczenia jakichkolwiek problemów. Dni na czekoladzie występować w dwóch postaciach. W pierwszym – powinien być dzień jeść nie więcej niż dwa batony, każde 40 gramów. Można pić kawę z mlekiem i cukrem.

W drugim przykładzie poszczą dni używany 10 gram czekolady przed obiadem i przed kolacją, na około 10-15 minut przed posiłkiem. Że takie dni były wydajne, kupić tylko gorzkiej czekolady, kakao treść powinna wynosić co najmniej 80%. Ale mleko i białej czekolady schować – zawiera dużo cukru.

Cech „czekoladowym głodówki”

Należy zauważyć, że dieta mono jest dość ciężkie dla organizmu. Dlatego dla własnego spokoju, konieczne jest, aby badania lekarskie – może być żadnych ograniczeń. Na przykład, czekolada nie wydaje się być odpowiednie w przypadku chorób układu sercowo-naczyniowego. Ale w ogóle – to tak chłodny kiedy jesz słodkie z ideą utraty wagi!

W ciągu trzech dni rozładunku w czekoladzie może stracić między jednym a jednym i pół kg nadwagi. Taki dobry dzień, aby spędzić przed świętem, świętem – będzie wyglądać po prostu niesamowite! Ale liczba czczo dni nie mogą zostać przekroczone – nie więcej niż trzy w rzędzie. I powtórzyć to będzie możliwe dopiero po dwutygodniowej przerwie.

Pasta – Czekolada Dieta

Jeżeli wydzielina ciała na jednej czekolady nie jest pożądane, należy wymienić „słodki dzień” w bardziej łagodny sposób, aby schudnąć, na przykład, spróbuj diety makaronów czekolady. Polega ona na zmieszaniu produkt i zjeść posiłek. W podobnej diecie obejmuje następujące produkty:

  • Wszelkie makaron – nie więcej niż 200 gramów dziennie;
  • Sosy do nich, które zawierają niskie poziomy tłuszczów;
  • Owoce i warzywa w dowolnej ilości;
  • Woda lub sok;
  • Czekolada – nie więcej niż 30 gramów dziennie.

W tych dniach, nie trzeba jeść tylko jedną czekoladę. Dieta pozwala na mieszanie wszystkich powyższych produktów, a także podjadania między posiłkami. Jego funkcja jest w „odcinkowo” diety. Można jeść często, ale po trochu, można przygotować każdą potrawę, które najlepsze z tych produktów podoba. Tak naprawdę nie czuje głodu i czekolada pomaga organizmowi uzupełnić brakujące te dni jest energią.

Jak widać, czekolada zorganizować dni na czczo jest całkiem możliwe, a nawet konieczne. To takie miłe – schudnąć z przyjemnością! Oraz w celu upewnienia się co do prawdziwości wszystkich wyżej, po prostu spróbuj go na 20 minut przed posiłkiem, aby jeść co najmniej 20 gramów słodyczy, a zobaczysz na własne oczy, jak jeść mniejsze porcje. Stała zastosowanie czarnej czekolady pomaga zmniejszenie dziennego spożycia kalorii o 15%. Wystarczy mieć świadomość wszystkich środków – w każdym przypadku jest to niemożliwe, aby jeść tylko czekoladę – to będzie odwrotny efekt i zdrowia może dokładnie zepsuć.

load...