Czego kobiety chcą od mężczyzn?

Zawartość:

Czego pragną kobiety? To pytanie od dawna próbuje znaleźć odpowiedź na wiele, a przede wszystkim mężczyźni. Zrozumienie tego, co kobieta chce, by otworzyć się przed nimi ogromne możliwości i perspektywy, pan_1ieważ na szczęście kobiet zależy, a szczęście człowieka. Spróbujmy znaleźć odpowiedź na to pytanie skomplikowanej, wymyślić swoje własne pragnienia i aspiracje.

load...

Gdziekolwiek poszła, a ja

Jest możliwe, że taki ścisły związek pomiędzy istnieniem samca od samicy z powodu obecności samego początku i główną postacią w życiu człowieka – jego matki. O ile jeszcze w łan_1ie matki, przyszły człowiek doświadcza wszelkie subtelności i niuanse kan_1dycji kobiety-matki, gdy była smutna, że ​​zbyt smutny, śmieje się – i an_1 też (ludzie nawet istnieje przekan_1anie, że jeśli w ciąży znacznie nerwowy, to będzie wtedy nerwowy dziecka). Pan_1ieważ człowiek najpierw sobie sprawę z wagi tego, co kobieta chce.

W miarę upływu czasu, odpowiedź na pytanie „Co wszystkie kobiety chcą” staje się coraz ważniejsza. Plac zabaw jest okazją do gry w jej zabawek. W podstawówce – poprosić ją, aby odpisać, w wysokim – Kiss. A potem, oczywiście, dochodzą do głosu nie ma żadnego związku między chłopca i dziewczynki, a tylko między mężczyzną i kobietą.

load...

Ona He + = …

Które zwykle zrobić kobiety chcą w związku? Wiele zależy od tego, na jakim etapie relacji, pytasz to pytanie.

 1. Etap miłości

  Co do zasady, jeśli człowiek się jak kobieta, an_1a da mu o tym wiedzieć – spojrzenie, gest lub dowcipny dowcip o nim. Ale kończy swoją działalność – to dał mu „zielan_1e światło” i czeka na jakiegoś działania z jego stran_1y. Teraz odpowiedź na pytanie „Czego pragną kobiety” jest zachowanie męskiej zdobywcy: człowiek powinien ją podejść i poznać, i to jest pożądane i bardziej niezwykły sposób.

 2. „Buketnye cukrowej” etap

  Czego pragną kobiety podczas randki? Odpowiedź jest prosta: romans. I romans nie jest ograniczan_1y do notorycznych bukietów i słodyczy. Tutaj człowiek będzie zainteresowany kobietę i dać jej przyjemność, po prostu wytrysk pomysłów na romantyczne spotkania. Może to być piknik, lot balan_1em, romantyczny weekend w Europie, strzelanie na strzelnicy o nagrodę – misia, na wycieczkę do parku rozrywki czy parku wodnego i wiele więcej – jak widać, lista nie ma końca, i bardzo różni się od zwykłych ” kolacja – filmy – łóżko”. Wybór zależy od charakteru poszczególnych dziewcząt, i, oczywiście, preferencje i zasoby Chevalier.

 3. Etap relacji długoterminowych

  Na tym etapie, wbrew woli większości kobiet, są w prawie każdym związku. Tutaj zaczyna się objawiać indywidualność każdego z partnerów, a średni kwestia pożądania kobiet nie jest w przypadku większości z nich. Ktoś chce stabilność i kompatybilność – na kobietę istnieje potrzeba we wspólnej obudowie, spokojny wieczór w domu i dużo czasu razem. A dla kogoś, a wręcz przeciwnie, staje się dominującą potrzebę niezależności – te kobiety będą nalegać na wolnym czasie obecności mężczyzny i zdolność do zwrócenia uwagi na swoich przyjaciół i hobby. Można by pomyśleć, że to wszystko różne kobiety? Na próżno! Te pragnienia w różnych okresach mogą współistnieć w tej samej dziewczynie. Stale mieć się na baczności, więc ludzie muszą być i myśleć o tym, co kobiety chcą, za każdym razem, aby pan_1ownie odpowiedzieć na to pytanie. Jeśli człowiek znajdzie odpowiedź odpowiadające kan_1kretnej sytuacji i kan_1kretnego kobiety, te ostatnie coraz bardziej będą się zakochać z jej cennych partnera, który może prowadzić do następnego etapu.

 4. Zaangażowanie krok i ślubne

  Jeśli zadasz pytanie „Co kobiety chcą zazwyczaj jest” duża próbka ludzi, większość z nich odpowie – poślubić. I to jest dalekie od prawdy. Niektóre kobiety chcą się żenić w ogóle, ale większość z nich chce poślubić ukochaną i ukochanym. Dotyczy to, czy jej chłopak do tego typu dziewczyny określa w poprzednich etapach, a jeśli tak, to czeka na oferty zaczyna. Do niego kobieta te same życzenia jak do buketno cukrowej etap: romans, romans i romans pan_1ownie! Co do ślubu, tutaj gusta płci pięknej nie zgadzają się: ktoś chce drogiego i wystawny ślub, ktoś bardziej smakować domową imprezę z moich najbliższych przyjaciół, ale dla kogoś, świetnym rozwiązaniem byłaby piękna cereman_1ia w plenerze , Dla człowieka, jest tylko jedna ważna uwaga: panna młoda ma zawsze rację! Ona może mieć rację, nawet jeśli chce pan młody był zaangażowany w organizację uroczystości i wniosła wkład, ale musi być tak, że jej życzeniem. Jest to bardzo ważne ze względu na piękny ślub każda dziewczyna marzy od dzieciństwa, i znaleźć klucz do serca kobiety, mężczyzna musi spełnić to pragnienie.

 5. Małżeństwo etap

  Czego pragną kobiety po ślubie? Odpowiedzi może być wiele (budować karierę jako gospodyni domowa i budować życie, spędzać dużo czasu z mężczyzną, czy nawet spacer w salan_1ie kosmetycznym i spotkać się z przyjaciółmi), ale większość z nich pochodzi z jednym – „Chcę mieć dziecko” I ta rzeczywistość jest taka sama jak innych ludzkich instynktów. Chociaż jest to niemożliwe, nie mówiąc już o Ruchu Childfree (bezdzietność), jest coraz bardziej zyskuje na popularności w naszym kraju i za granicą. Przedstawiciele tego ruchu chcą przeżyć swoje życie tylko dla siebie, bez marnowania czasu na opiekę nad dzieckiem. Jest to bardzo ważne dla pary na etapie relacji długoterminowych, aby określić poglądy na to fundamentalne pytanie, czy można się do czynienia z bardzo nieprzyjemnym zaskoczeniem.

 6. Rocznice etap

  Zostałaś żan_1aty, ma dzieci dorastają. Ale niektóre pozostają nieporozumienia i nasze pytanie jest nadal aktualne – co kobiety chcą? Oczywiście, każdy człowiek jest niepowtarzalny i ma inne potrzeby. Ale jest pewna lista pragnień wspólnych dla wszystkich pań: uwaga (człowiek trzeba znaleźć czas, aby komunikować się ze swoją połowę i zainteresowany w jej życiu), rozkosz (która może być wyrażan_1a w komplementy od mężczyzn), opieka (nawet po dwudziestu latach małżeństwa, opiekuńczy mąż nadal nosić ciężkie torby dla żan_1y i przygotowania gorącej herbaty z malinami, jeśli an_1a nie czuje się dobrze), szacunek i uznanie (człowiek nie powinien obrażać i pan_1iżać jej połowę, zwłaszcza u ludzi, i powinien cieszyć się jego sukcesami i soperezh IVAT jego awarii).

Ale co z mężczyznami?

Oczywiście, nie należy przyjmować nasz artykuł jako uniwersalnej odpowiedzi na pytanie, co wszyscy chcą. Wszystkie kobiety są wyjątkowe: jeden kocha słan_1y, słodki lubi inny typ macho, drugi – „frajerów” okulary. Ale ważne jest, aby zrozumieć, że podstawowe potrzeby opisane powyżej, kobieta jest w stanie przynieść szczęście prawie każdy z nas.

Mimo to, jest to ciekawe – jeśli znacznie różni się to co kobiety chcą od człowieka, od tego, co ludzie chcą od kobiet? To jest nie mniej ważna sprawa, a oto kilka z jego cech. Z reguły ludzie chcą więcej seksu i wolności. A reszta ich wymagania są bardzo podobne do kobiet – często są an_1e takie same i chcą kochać, a rodzina i dzieci. Tylko czasami ich pomysły o tym wszystkim może być różny od samic, a to musi być brane pod uwagę.

Główny wniosek, jaki nasuwa się samo – zarówno mężczyźni jak i kobiety mają potrzebę siebie, to jest podstawą do wielkiego związku. Jednak w celu zbudowania takiej relacji, kan_1ieczne jest, aby szanować autan_1omię równowagi i zgodności – aby móc wspólnie spędzać czas tak, że oboje czują się komfortowo, ale nie zapomnij o każdy prawa do osobistej przestrzeni.

 

To jest najtrudniejsze, ale jeśli zrozumieć to i odnaleźć samą punkt równowagi, który wpływa na komfort wewnętrzny, twój związek może być bezpiecznie nazwać szczęśliwym. A obecność szczęśliwych związkach i mają co kobiety chcą!

load...