Czego kobiety chcą od mężczyzn: tajemnica Madryt sąd

Zawartość:

Girl – jest tajemniczy i niesamowity. Wydawałoby się, że człowiek jest podana racjonalność, ale w tym samym czasie, płeć żeńska nie boli, że aktywnie poszukuje go używać. Dowiedzieliśmy się, jak zrobić karierę, i poleciał w kosmos, a dzieci nie zapomnij zabrać ze sobą – ale nie! Tyle przechodzi przez emocje, dlatego czasem jest tak trudno zrozumieć, co kobiety chcą od mężczyzn. Jednak razgrebli to wszystko razem i przedstawiać uwagę bardzo interesujących faktów.

load...

Co używamy od ludzi?

Ktoś pytanie może wydawać się głupie, ale tak naprawdę, to warto myśleć. W życiu każdego z nas mężczyźni wykonują swoje specyficzne funkcje. Czy kobieta chce jej partnera do ich przeprowadzenia. Niektóre z nich wyglądają jak nadmiernych żądań, a niektóre wydają się być coś za pewnik. Co jest tak przydatne dla nas, nasi drodzy mężczyźni?

 • Pomoc w rozwiązywaniu rzeczywistych problemów

  Kto inny jak nie człowiek jest w stanie latać w środku nocy, jak Superman i naprawić nieszczelny kran, aby uspokoić hałaśliwy sąsiadów i wyciągnąć z samochodu zaspie jego dziewczyną! Mimo to, kobiety – Słaba płeć, które czasami muszą czuć zapisane. Nikt nie musi niespełnione obietnice, niekończące się dokuczliwy i skarg z całego świata – każda kobieta marzy o silnym partnerem, który będzie dla niej wsparciem.

  load...
 • Wsparcie

  Na szczęście, nie zawsze trzeba wyskoczyć z trudnymi sytuacjami. Czasami chcemy tylko duchowe wsparcie i ciepło. To może być wyrażona w silnym ramieniem i kamizelki przewidzianej dziewczęcych łez lub zachęcanie słów wypowiadanych szeptem do ucha, ale wsparcie powinno być w życiu każdego z nas.

 • Seks

  Co odróżnia relacje kobiet i mężczyzn ze wszystkich innych rodzajów relacji? Oczywiście, seks. To właśnie z powodu atrakcyjności seksualnej robić szalone rzeczy i czuć się szczęśliwy. Jeśli człowiek nie może zaspokoić kobietę w łóżku, a następnie, nie wiedząc o tym, że zawsze będzie odczuwać brak bazy w intymnej relacji. I prędzej czy później skończy się to niepowodzeniem.

 • Miłość

  Byliśmy zaskoczeni, że możemy oddzielić seks od miłości? I na próżno! Zgadzam się, te dwa pojęcia nie są identyczne, nie są wymienne i mogą występować w całkowitej izolacji. Ale jesteśmy jednakowo zarówno w potrzebie. Niestety, nikt nie był w stanie odpowiedzieć na pytanie, czym jest miłość. Jednak każda kobieta może łatwo powiedzieć lubi konkretnego człowieka, czy nie. I, oczywiście, chcemy być obok niej z najbliższymi.

 • Ciekawe firma

  Nie powinniśmy zapominać o przyjazną element komunikacji między mężczyzną i kobietą. Logiczne jest, że każda dziewczyna chce mieć partnera, który podziela jej interesy, z którym zabawy i nudny rozrywką. Generalnie, aby mieć coś do powiedzenia i zrobienia czegoś razem.

 • Rozwój

  Tak więc świat, że mężczyźni są znacznie bardziej aktywne kobiety mają tendencję do przekazania do rozwoju i poszukiwania nowych horyzontów. I to jest to, czego oczekują od niego, którego wybraliśmy jako partnera. Mimo to, że ważne jest, aby być blisko silnej i energicznej osoby, która może doprowadzić nas razem.

Cóż, zapoznał się? Policz ile przedmiotów ma ona zastosowanie do Ciebie. Nie zdziw się, że chcesz wszystko na raz w tej samej osobie. Ale nie należy się spodziewać, że wszystko będzie tak. Człowiek – nie biorobot, a to nie jest włączona realizację części programu na. Jeśli coś z powyższych (oprócz miłości, oczywiście), nie ma problemu, to może warto spojrzeć na kogoś innego, aby odciążyć trochę ukochanej?

Portret człowieka doskonałego

Kontynuując rozmowa rozpoczęła się, chcę zwrócić uwagę, że idealny mężczyzna nie istnieje w naturze. Tak, są w filmach, książkach i piosenkach. Ale pomyśl o tym: Czy wiesz, co najmniej jeden z idealnego mężczyzny? A jeśli przychodzi do głowy obraz kogoś, powiedzieć – wiesz o tym absolutnie wszystko? Prawdopodobnie nie, ponieważ każdy ma wady, a jeśli nie są one widoczne, to jesteś z nich po prostu nie wiem. Rozprawa będzie rzucili się od niego z całym pośpiechem. Dlatego opisany poniżej jest an_1 idealnego partnera – kolejne szkice, które pomagają zrozumieć, co kobiety chcą od mężczyzn.

Ambicja – to jest to, co przyciąga nowoczesnej kobiety na pewnym poziomie prymitywnym i podświadomości. Dostępność ambicji nie mówi nam o aktualnych osiągnięciach i przyszłych zwycięstw, a każdy z nas chce być blisko samca alfa. Kobiety są ważne zapach sukcesu, więc nawet jeśli teraz człowiek jest niczym, ale on rusza do przodu, będzie trzymać partnera obok niego. Ale nie przesadzaj z ambicji, ponieważ dysząc pracoholików nie wyglądają bardzo ekscytujące. W ogóle nie musi być równowaga, a nadmiar może być kompensowane przez zdolność pracowity, aby odpocząć i wesołość.
Zdrowy i pozytywny człowiek – to jest to, czego potrzebujemy!

Pomimo młodzieńczej chęci chodzić z „cool” chłopca w klasie, w wieku dorosłym oddziaływania magnetycznego zaczynają posiadać talenty i zdolności. Po pierwsze, że sama w sobie oznacza, że ​​człowiek może być zabawne. Po drugie, jest to aluzja do przyszłego sukcesu, przynosząc do swego nałogu. Po trzecie, jest to przejaw wyjątkowości i indywidualności, ponieważ dostępność talentów w każdej dziedzinie już wyróżnia człowieka spośród innych. Ogólnie rzecz biorąc, zdolność do czegoś może być dość silny afrodyzjak, że człowiek powinien znaleźć hosta.

To dziwne, że wciąż nie wspomnieli o męskości. Prawdopodobnie dlatego, że wydaje się brać za pewnik – człowiek powinien być człowiekiem. I przejawia się w niemal wszystko: odwaga, opanowanie, wytrwałość, wytrzymałość, zdolność do podejmowania szybkich decyzji i być mocne pragnienie, aby chronić słabych, etc. … Jest to podstawowa cecha, która dotyka każdą kobietę. Jednak to nie powinno być zbyt „wypukły”, na granicy brutalności brudnych skarpet i tygodniowych włosia.

Czy wiesz, co nas dotyka nawet więcej niż czystej męskości? To jest to samo, ale w połączeniu z wrażliwością emocjonalną. Och, ten koktajl, który każda kobieta jest piersiach, i to natychmiast zaczyna marzyć o domu wypoczynkowego dla rodziny z czwórką dzieci. Wrażliwość sprawia, że ​​człowiek żywą osobę, która jest w stanie przeżyć głębokie uczucia i emocje. Co jeszcze można chcieć?

Poczucie humoru idealny mężczyzna powinien bynajmniej nie ostatnie miejsce. Są kobiety, dla których jest to jakość najważniejszym i decydującym czynnikiem przy wyborze partnera problem. Jest ziarno prawdy na ten pomysł: przecież człowiek z poczuciem humoru, nigdy nie będzie się nudzić.

Każdy z nas ma silny instynkt macierzyński. Prawie każdy z nas prędzej czy później stać się matką, a człowiek z przyszłości, możemy oszacować, aw szczególności i przydatność do wykonywania roli ojca. Niestety, nawet najpiękniejszy pojazd wszystkie te cechy mogą być „odrzucony”, ponieważ jego nieuwagi na pytanie „dziecko”. To naturalne, że kobieta wybiera partnerów jego ojca swoich przyszłych dzieci, a mężczyźni powinni wziąć to pod uwagę.

Są to główne cechy, które kobieta chce zobaczyć swojego mężczyznę. Oczywiście, że coś każdy z nas przypisuje większe znaczenie, jako coś mniej. Mogą być też inne rzeczy, które będą decydujące: chwałę, zdolność do bycia duszą firmy, zamiłowaniem do kreatywności, pokora, etc. … Jest to an_1 idealnego człowieka, jak również ich postacie, ale ogólny kierunek myślenia w tym kierunku jest znane i rozumiane.

Porady dla kobiet

Wreszcie, nie jest ostatnie pytanie: kobieta nie chce zbyt wiele? A co zrobić z wszystkich pragnień i zachcianek? Przez wieki, walczymy trudno znaleźć idealnego mężczyznę, a oni z kolei szukasz kobiety, która zabierze ich takimi, jakimi są. Czujesz sprzeczność? Ale sprawy nie są tak smutne, jak mogłoby się wydawać. Nie ma w arsenale sztuczek specjalny kobiet, aby pomóc osiągnąć szczęście „i nasze, i twoje.”

 1. Bądź konkretny

  Jak wiadomo, ludzie prawie nie rozumieją subtelne i niejednoznaczne wskazówki. Czy wiesz, jakie są bardzo boi? Wyrażenie: „I będą zadowoleni z wszystkiego, drogi!”. To stawia ich w ślepy zaułek, bo nikt nie wie, co zrobić. W tym przypadku, prawo do konkretnego wniosku ze wskazaniem, co kobieta chce w danym momencie. To samo odnosi się do innych aspektów życia.

 2. Nie porównać ją z innym mężczyzną

  My sami kochać tyle męskość i siłę – więc dlaczego ich upokorzyć? Takie operacje są bardzo szkodliwe dla ich psychiki, więc nie daj się słowa takie jak: „Mąż mój przyjaciel Masha dał jej futro, a ty mi nic powiedzieć.” Nic jednak gniewu i agresji, z reguły nie powoduje. I rzeczywiście szkodliwe dla relacji – zaczynasz wątpić w swój wybór, a człowiek czuje.

 3. Motywować właściwie

  Ponieważ mówiliśmy o tym, jak uzyskać silne połowę ludzkości, które są niezbędne tam, warto pamiętać: Droga do serca mężczyzny przez żołądek i uczucia. Zanim zapytasz go o coś, dać go do właściwego stanu zadowolenia. Kochać i dbać o mężczyźni chcą otaczający Łagodne i delikatne kobiety, więc wyciąć je i trzymać się dokuczliwy znaczeniu. Lepiej jest spróbować udowodnić w sposób przekonujący, dlaczego on powinien coś zrobić, albo sprowokować go do dobrego własną wspaniałość. Jest to najlepsza motywacja dla niego!

 4. Bądź mądrzejszy

  Czasami kobiety należą do tej wymagającej stanie, gdy wydaje się, że człowiek zawsze coś musi: być silny, aby kochać, dbać, troszczyć się, aby spędzić czas, itd. … Jednak, jeśli powiesz mu o tym, że był zaskoczony i szalenie vzbryknet. Niestety, stosunek seksualny to kobieta musi być mądrzejszy i bardziej wydajne, przebiegły i osiągnięcia pożądanej czułości. My również nie może być mściwy – w dużej mierze od zdolności kobiety do odpuszczania zbudować szczęśliwy związek.

 5. Rozważmy różnicę

  Mężczyźni – z Marsa, kobiety – z Wenus. Nie powinniśmy zapominać o globalne różnice są odczuwalne wszędzie: mowy, myślenia, postaw, charakteru, zainteresowań i upodobań. Dlatego, aby coś powiedzieć, nie zapomnij, aby przełożyć je na prostym językiem dla człowieka – język logiki, specyfiki i działania. Oczywiście, po długim związku z kobietami, mężczyźni uczą się nam zrozumieć, ale powinny one pomóc.

Czego pragną kobiety? Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie. Tak, to nie jest potrzebne, ponieważ w przeciwnym razie życie jest z nami od skomplikowanych roller coaster stałby się nudny przestrzegać instrukcji i zasad. Zniknie sok i smak. Więc nie głowią się rozwiązać ten globalny problem – bardziej ważne, aby zrozumieć, że chciał konkretnej kobiety, które mogą być postrzegane przeciwnie.

load...