Czczo dzień na zielonej herbaty. Proste zasady

Zawartość:

Czczo dzień na zielonej herbaty od dawna zyskały dobrą reputację. Pomagają utrzymać sylwetkę w dobrej kondycji, a ponadto mieć efekt zdrowy na ciele, oczyszczając go z toksyn. Istnieje kilka opcji dla obsługi tych dni, i to chcemy powiedzieć więcej.

load...

Jaki jest dzień na czczo

W skrócie, dzień rozładowania na zielonej herbaty lub innego produktu – wakacje dla organizmu jako całości i dla przewodu pokarmowego w szczególności. Bez obciążania żołądka zwykle ilość żywności, dajemy możliwość relaksu dla wszystkich systemów biorących udział w trawieniu pokarmu. Jest to pierwszy. I drugi. W ten sposób możemy oczyścić i przywrócić zdrowie organizmu. I jako miły bonus dostać odchudzanie.

Dzień na czczo są szeroko stosowane w dietetyce i mogą mieć zupełnie inną zawartość: węglowodanów, kefir, jabłko, itp Każdy wybiera dzień na czczo według własnego uznania. Można przeprowadzić, na przykład, dwa dni w tygodniu rozładunku: Kefir i herbata. Oznacza to, że w dzisiejszych czasach żywność jest ograniczona wyłącznie do spożycia przez fakt produktu, który został wybrany do rozładunku.

Trudne? Od pierwszej chwili trudno jest dopasować do diety, ale gdy staje się nawykiem, uwierz mi, będziesz czekać na te dni jest patrząc po zachowaniu takiej diety przynosi wymierne efekty. Po pierwsze, pozostawia nadwagę, a po drugie, jest znacznie poprawiły wygląd. Świeża cera, skóra elastyczna, nie ma worki pod oczami – Jeśli marzyłeś o tym?

Innym ważnym punktem, który chciałby, aby zatrzymać. Jeśli wprowadzisz dni na czczo w systemie, można pozbyć się nadmiaru kilogramów bez zwiotczenie skóry, słabe zdrowie, które jest zazwyczaj obserwowany przy użyciu tak zwanych „szybko” diety. Podczas rozładunku masa traci powoli, ale pewnie, jako dodatkowa zaleta polega na tym, że z nie będą zwracane taka kilogramów odchudzanie.

load...

Czczo dzień na zielonej herbaty

W Chinach, Japonii i innych krajów azjatyckich, zielona herbata zawsze uważana była za napój zdrowia i długowieczności. Przez dość długi czas, napój ten jest uważany za własne i w Europie. Dietetycy są doceniane uzdrawiającą moc zielonej herbaty i jest aktywnie wykorzystywany w wagi programów utraty dającej przynajmniej raz w tygodniu do przeprowadzenia dzień wylotową na herbatę. Jeśli zrobisz to regularnie, można osiągnąć imponujące rezultaty.

Jak zbudować dzień postu w zielonej herbacie? Istnieje kilka opcji dla takiego wyładowania: tylko zielona herbata i nic więcej, czy zielona herbata jako głównego produktu, a oprócz niego jakiegoś dodatkowego jedzenia. Mogą to być owoce, jagody, warzywa, sałatki. Innymi słowy, jeśli nie czujesz siłę, by wytrzymać wyładowania tylko zielonej herbaty, nadal można sobie pozwolić na jakieś lekkie posiłki. Oczywiście, najlepszym rozwiązaniem jest dzień na czczo zielonej herbaty bez żadnych dodatków.

W celu odprowadzenia dni na rzecz maksymalnego herbata zielona, ​​należy wybrać wysokiej jakości luźne herbaty liściastej (można z dodatkami – jaśmin, kawałki owoców tropikalnych) i jej prawa do zaparzania. Smak herbaty i jej korzystne właściwości, przede wszystkim zależy od wody – powinny być miękkie i dobrze oczyszczone. Optymalne wykorzystanie wody roztopionym.

Nie jest konieczne, aby wypełnić zielonej herbaty z wrzącą wodą, temperatura wody nie powinna przekraczać 80 stopni Celsjusza. Jedna część spawania mogą być stosowane trzy razy – za każdym razem herbata będzie pełniej „otworzyć” swój smak i aromat. Zielona herbata może być spożywany zarówno na gorąco lub na zimno.

W ciągu dnia można pić na czczo pół do dwóch litrów zielonej herbaty. Należy pić mało i często. Nie trzeba w tym dniu innym płynie, a jeśli jest taka potrzeba, to najlepiej pić wodę mineralną bez gazu lub rozpuszczoną wodę.

To może być parzona zielona herbata z mlekiem. Taki wariant odprowadzania dnia daje również doskonałe wyniki. W tym przypadku praktycznie nie ma uczucie głodu. Na ogół, mieszanina produktów jest bardzo przydatne dla organizmu. Zielona herbata z mlekiem jest znacznie lepiej wchłaniany i nie powoduje dyskomfortu w żołądku. Napój ma silną moczopędne czynnikiem, bardzo dobre likwiduje obrzęki, wyprowadzanie niepotrzebny płyn.

Brewing? trzy opcje

  1. Naparu z herbaty w konwencjonalny sposób, a następnie dodać do mleka, w stosunku od 50 do 50.
  2. Mleko wrzenia, ochłodzono do 70-80 ° i wlać do zielonej herbaty. Zaparzać około 15 minut, aby filtrować.
  3. Herbata napar w wodzie i zaparzać 20 minut. Następnie dodać gorącego mleka i pozostawić wszystko razem przez kolejne 10 minut, następnie przecedzić.

Na litr wody lub mleka jest jedną łyżkę liści herbaty. Napój ten, jak już wspomniano, ma bardzo silne działanie moczopędne. Dlatego konieczne jest, aby pić wodę dla nawodnieniu.

Czczo dzień na zielonej herbaty przed i po

Czy muszę się jakoś specjalnie przygotować się do dnia wypisu? To pytanie często pojawia się w tych, którzy nigdy nie ucieka się do takiej diety. Nie ma specjalnych wymagań, ale, oczywiście, w przeddzień wartości nieznacznie zmniejszyć ilość spożywanego pokarmu, aby nie przejadać, a jeść coś bardzo łatwy do obiadu.

To samo można powiedzieć o dniu, który następuje po rozładunku. Nie powinno się iść na jedzenie, jest mnóstwo tłuszczu i słodkie. Jeść mało i często, większość codziennej diecie Take owoce, warzywa, wszelkiego rodzaju sałatek. Jeśli chcesz pokarm, należy dać pierwszeństwo do ryb lub dietetycznych odmian mięsa (kurczak, królik, Turcja).

Czczo dzień na herbatę z odpowiednim podejściem i prawej psychicznego nastroju rozważy podejścia do diety, przejdź na zdrowego stylu życia, a tym samym do normalizacji masy ciała i poprawy ciało.

load...