Czczo dzień na wodzie – niezawodną pomoc w utracie wagi


load...

Czczo dzień polega na jedzeniu żadnego konkretnego produktu przez wyładowania. Utrzymywane w tych dniach często nie, na przykład, po dłuższym okresie wakacji lub obfitej uczty. Czczo dzień na wodzie pozwoli organizmowi odpocząć trochę, ponieważ proces trawienia żywności zajmuje sporo czasu i wysiłku, tak aby pozbyć się toksyn i elementarny czysty po prostu nie pozostanie. Zrzut – to dobry sposób, aby pomóc ciało i pozbyć się kilku dodatkowych kilogramów.

Czczo dzień na wodzie nadaje się nie tylko dla tych, którzy zdecydowali się schudnąć, ale także szczupłych dziewczyn, które uciekają się do takich metod, a nie do utraty wagi, ale dla poprawy zdrowia. Najważniejsze, że absolutorium nie był zbyt uciążliwy i nie powoduje żadnego dyskomfortu. Po ciągłych myśli o żywności i głodu nie pozwoli Ci skoncentrować się na biznesie, ale nastrój jest beznadziejnie wadliwy.

Jak prawidłowo przeprowadzić dni rozładowania na wodzie

Zasady diety zrzutu na wodzie nie odbiegają od zasad inne dni postu. Tylko zamiast jedzenia trzeba jeść przez cały czas tylko woda. Dziennie, średnio, należy pić 3-4 litry wody używanej do czyszczenia, i to jest bardzo ważne, aby prawidłowo pić. Aby to zrobić, równomiernie rozprowadzić całą objętość, na przykład, napój w szklance wody na 1 co 40-45 minut.

Nie jest konieczne, dla czasu do picia więcej niż 500 ml płynu, ponieważ jest szkodliwy dla żołądka i powoduje większe obciążenie na nerki. Jeżeli dzień na czczo na wodzie gwałtownie zwiększone pragnienie, nie martw się – to jest całkiem normalne. Organizm jest wyczyszczone i potrzebuje płyn do usuwania toksyn, więc upewnij się, że gasi pragnienie.

load...


Jaką wodę najlepiej pić w dniach postu na wodzie

Wiele dziewcząt, którzy zdecydowali się prowadzić regularne czczo dni na wodzie, to pytanie. Oczywiście, może być używany i zwykła woda z kranu, ale jest to dość trudne, a także zawiera wiele dodatków. Dlatego idealnie – sprężyną lub również woda. Jeśli nie jest to możliwe, możemy ograniczyć jakości woda mineralna ze sklepu. Jeśli zdecydujesz się używać wody z kranu, a następnie wstępnie filtrować ją lub odstawić.

Jak radzić sobie z uczuciem głodu w ciągu dnia na czczo

Dzień na czczo do utraty wagi – to jest zawsze poważny sprawdzian silnej woli i wytrwałości, a zwłaszcza na czczo wody. Aby pozostać na właściwej drodze i stać cały dzień, musisz nauczyć się być oderwany od myślenia o jedzeniu i głodu. Co dziwne, to nie jest trudne do zrobienia, jeśli nie prostych wskazówek:

 • Dostroić się do pozytywnego i spróbuj spojrzeć na rozładunek, jako sposób, aby pomóc sobie, a nie deprywacji z ulubionych potraw. Jutro coś zjeść pyszne jabłka, ale dziś będzie oczyszczony od niepotrzebnego balastu.
 • Przy stałej pomysł na temat jedzenia, spróbuj uciec. Jest to czysto psychologiczny głód, który nie powinien nabrać. Idź coś zrobić zabawne i interesujące lub po prostu zdrzemnąć.
 • Dokonać rzeczy, które od dawna są odłożyć na później. Więc upiec dwie pieczenie na jednym ogniu na raz.
 • Wziąć prysznic kontrastu lub chłodną kąpiel. To nie tylko odpocząć i uciec, ale również przyspieszyć proces oczyszczania organizmu.
 • Pić łykami wody. Jeśli pijesz szklankę płynu w jednym haustem, czujesz się nasycony.
 • Spacer po mieście, ale starają się unikać miejsc, w których może być kuszony przez smaków.
 • Medytować, słuchać relaksującej muzyki lub po prostu poczytać ciekawą książkę.
 • Jeśli głód nie do zniesienia, przed snem rozpuścić w ciepłej wodzie pół łyżeczki miodu i trochę soku z cytryny. Napój ten pomoże nie tylko nacieszyć, ale również pomóc zdolność nerki do wydalania odpadów.

Wynikiem rozładowania dzień na wodzie

Wynik, który można osiągnąć za pomocą rozładowania dzień na wodzie do utraty wagi zależy przede wszystkim od osoby, wstępnych danych i nastroju. Ale poprawa zdrowia i niektóre zmiany będzie można zauważyć dość szybko, zwłaszcza jeśli regularnie ćwiczyć rozładunku razy w tygodniu. Poziom energii i witalności zwiększa kilkakrotnie więcej, to będzie dużo wolnego czasu, które mogą i powinny być wykorzystywane rozsądnie.

Wbrew powszechnemu przekonaniu w momencie wypisu dnia na akwenie nie jest wyczerpana. Przeciwnie, komórki zaczynają rosnąć szybciej, a procesy przyswajania składników odżywczych przyspieszył je. Oznacza to, że proces aktualizacji przebiega, a tkanki są przywracane i czyszczone dzięki tej jednodniowej głodówki.

Najbardziej wyraźne zmiany zachodzące w skórze: Gładkie zmarszczki, pryszcze i zaskórniki znikają, a cera staje się o wiele zdrowsze. Można zauważyć, że odnawiane i rumieniec na policzkach. Nawet wygląd będą jaśniejsze ze względu na dzień rozładowania, chyba że regularnie ćwiczyć.

Pozytywna dni rozładowania na wodzie wpływa nie tylko na skórę, ale także stawów. Picie dużej ilości płynów, aby pomóc organizmowi przynieść soli mocznika, które odkładają się w stawach i ograniczyć ich mobilność. To nic dziwnego, że jest na czczo jest zalecane u pacjentów z łagodnymi postaciami zapalenia stawów.

Przede wszystkim, co jest wymienione powyżej, można również stracić 4-6 kg na miesiąc, jeśli was raz w tygodniu, aby wyładować na wodzie, aby schudnąć. To oczywiście nie jest tak dużo, ale dużo. Lekarze nie zalecają utraty wagi zbyt szybko, normą jest 3-5 kg ​​miesięcznie. Ale warto pamiętać, że osoby o większej masie ciała schudnąć szybciej niż smukłe, którzy chcą pozbyć się zaledwie 5 kg, pojawiły się podczas świąt lub wakacji. Tak, że wszystkie dane są względne, szybkość utraty masy ciała zależy od poziomu aktywności fizycznej i przemiany materii.


Przeciwwskazania

W każdej diety istnieją przeciwwskazania. I dzień na czczo do utraty wagi nie jest wyjątkiem. Upewnij się przed zorganizować rozładunek na wodzie, skonsultować się z lekarzem, gdyż nawet jeden dzień na czczo może być niebezpieczne. Również dzień na czczo wody są przeciwwskazane:

 • Bez opieki medycznej dla osób w wieku emerytalnym i dojrzewania;
 • W obecności choroby serca lub nerek;
 • Pod zmniejszonym ciśnieniem krwi;
 • W cukrzycy;
 • W okresie ciąży i laktacji;
 • Podczas miesiączki;
 • Ze słabością i częste zawroty głowy.

Jeśli są przeciwwskazane dzień na czczo do utraty wagi na wodzie, nie rozpaczaj. Można wybrać inny typ wyładowania, łagodny i delikatny, ale nie mniej skuteczne. Po tym wszystkim, wiele wariantów, co oznacza, że ​​wybór jest zawsze. Główne podejście do tej procedury w sposób odpowiedzialny, nie szkodliwe dla zdrowia!