Czczo dzień na ryżu – co jest tajemnicą?

Zawartość:

Ilu z was, drodzy czytelnicy, nie marzy o idealnej diety, która będzie łatwo i naturalnie pozbyć się dodatkowych kilogramów, aby oczyścić organizm i poprawy zdrowia? Być może te jednostki. Ale nie możemy przejść na dietę, tak jak to – trzeba przygotować się do nadchodzących zmian w stylu życia. I idealnym wyborem do tego celu jest na czczo dni na ryżu.

load...

Korzyści z dni na czczo

Istnieje wiele opcji wyładowczych do utraty wagi, ale jest to na czczo ryż dzień jest uważany za najlepszy, ponieważ to ziarno ma luksusowy właściwości oczyszczające. Rysunek łagodne ciała, toksyny, usuwa nadmiar płynu, jak i jakościowo oczyszcza jelita. Ponadto, liczba ta zawiera wymaganą ilość węglowodanów i białek do spalania tłuszczu. Więc dzień na czczo ryżu – to nie tylko sposób, aby doprowadzić narządów wewnętrznych w porządku, ale sposób osiągnięcia cienką talię!

Dlaczego ryż czczo dzień skuteczność i bezpieczeństwo stosowania diety? Po pierwsze, jest to realna pomoc w oczyszczeniu organizmu. Po tym wszystkim, nasz organizm jest otwarty 24 godziny na dobę bez przerw i dni wolnych. Wyobraź sobie, jak robi się zmęczeni niekończącą się dietą i głodu? Urządzanie dzień absolutorium o ryżu, dajesz żołądku przerwę i odpoczynek, gdyż liczba ta jest znacznie łatwiej wchłaniane i trawione niż zwykle różnorodnej żywności. Z powodu takiego organu jedzenie rozworu można uruchomić wewnętrzny mechanizm samooczyszczania, w którym szybko przynosi nagromadzone śmieci. Po tym wszystkim, w inne dni po prostu nie jest wystarczająco dużo czasu na to i wysiłku.


Jak prawidłowo przeprowadzić dni rozładowania na ryżu?

Optymalnie zorganizować dzień na czczo ryżu przynajmniej 1 raz w tygodniu. Dieta powinna być obecna przy niskokalorycznych produktów spożywczych tego samego typu. Nie należy mylić podczas rozładunku diety białka, tłuszcze i węglowodany. Spowoduje to zmniejszenie wydajności i pogorszyć wynik. Pierwsze kroki na diecie dla obchodzenia dnia, ważne jest, aby pamiętać o kilku prostych zasad.

load...
  • Nie zaczynaj dzień postu na ryżu, jeśli czujesz się źle lub osłabienie. Jest lepiej odłożyć aż do zakładu naprawczego.
  • Nie rób dni postu, kiedy masz zły nastrój. Istotnie, głównym kluczem do sukcesu – pozytywne nastawienie!
  • Wybierz, aby oczyścić organizm są dni, kiedy nie wykonują i poziom aktywności fizycznej nie jest zbyt wysoka. Jest to konieczne, aby organizm naprawdę wypoczęty.
  • Planować nie tylko an_2, ale także dzień w ogóle. Jest ważne, aby ciągle były zajęte czymś, a czas na myśli jedzenia zostało. Czytać książki, które od dawna utknął na półce, obejrzeć film, który od dawna chciał spędzać czas z przyjaciółmi lub po prostu wybrać się na spacer.
  • Jeść w dniach diety odprowadzić więcej wody. Pożądane jest, aby przekąskę pić około 2 litrów.
  • Prawidłowo wyjść z absolutorium. Nie opieraj się na słodki, tłuszcz, itp Optymalnie wykorzystywać Nazajutrz mieszanek warzywnych, owoców i soków. Mięso drobiowe, gotowane na parze, a produkty mleczne o niskiej zawartości tłuszczu pozwoli Ci wystarczająco szybko.

Przygotowanie do dnia rozładowania na ryż jest również niezwykle ważne. Po wybraniu dnia do rozładunku, przygotowania ryżu. Jest to bardzo ważny punkt, ponieważ jedzenie gotowane ziarna tylko nie dostaniesz taki dobry wynik. Dlatego z góry na 4 dni przed wyznaczonym terminem ryżu namoczone w ciepłej wodzie, a każdy dzień, należy zmieniać wodę.

Faktem jest, że w procesie moczenia ziarna ryżu powstaje na części, które po prostu pochłania szkodliwe substancje w sobie i usuwa je z organizmu. Przez ten składnik poprawia przemianę materii, oczyszcza wątrobę i nerki. Ale można użyć przegotowanej jęczmienia. Najlepiej jest użyć odchudzanie brązowy ryż, ale jeśli nie jest to możliwe, dopasowanie i klasyczny biały.

Menu na czczo dzień na ryżu

Zanurzenia w wodzie w ciągu 3 dni lub wrzenia 100 g ryżu. Ważne jest, aby pamiętać, że sól nie jest używane w tamtych czasach w ogóle. Powstały objętość jest podzielona na trzy równe części: śniadanie, obiad i kolacja. Ugotowany ryż mogą być przechowywane w lodówce przed spożyciem i podgrzać w łaźni parowej.

Można zmieniać warzyw lub owoców owsiankę, ale nie więcej niż 100 g dziennie. Ale Zieloni nie są do nich ograniczone, dzięki czemu można łatwo dodać do każdego posiłku. Pij najlepszych herbat ziołowych lub zieloną herbatę godziny po posiłku lub pół godziny przed posiłkiem.

Co jest na czczo dni na ryżu?

Oczywiście, na czczo dni do utraty wagi – jest to dobre i niedrogie rozwiązanie. Ale nie każdy może spędzić cały dzień na jednym tylko ryżu bez soli i wody. Dlatego też nie były miękkie zmienności czczo dzień, w którym wzięło udział 2-3 rodzajów produktów. Oto kilka przykładów takich zrzutów.

  • Apple i ryż na czczo dni

Ogólnie rzecz biorąc, ten przepis nie różni się od klasycznego dzień postu. Jedynym odstępstwem od zasad – zamiast wody i herbaty można pić tylko sok jabłkowy. Ale jeśli głód stał się tak obsesyjne że go tolerować żadne siły może być rozpieszczana parę słodko-kwaśnym jabłkiem jest średniej wielkości.

  • Mleko ryżowe dni czczo

Innym bardzo popularnym sposobem na dzień odchudzania czczo. Lub ryż moczy się w stanie wrzenia, jak w klasycznym przykładem wykonania, ale nie jest podzielna przez 3 i 5 części. Każdy posiłek powinien pić 300ml mleka o niskiej zawartości tłuszczu. Mleko pomaga czuć sytość szybciej.

  • Fitness czczo dni na ryżu

Ta opcja jest wybierana do siebie ludzi, którzy w kółko, próbując utrzymać zdrowy styl życia. W dniu przegotowanej lub nasycona 1st Class ryżu bez soli. Owsianka dodaje 1st. Litra sezamowy i kurkumę lub zmiękczana. Napój w taki dna wyładowczego pozostawia zielonej herbaty bez cukru i czystej wody.

Jak widać, na czczo dni – jest to dość prosty zabieg, który można łatwo zorganizować raz w tygodniu. Więc można pomóc organizmowi się zdrowsze i szczuplejsze ciało i piękniejsze. Ale nie zapominaj o aktywności fizycznej, ponieważ nie dieta, a głód nie daje zbudowany sylwetkę bez sportu!

load...