Czczo do utraty wagi

Zawartość:

Nadwaga – to nie tylko problem estetyczny. Tak, każdy chce wyglądać atrakcyjnie. Jednakże, kilka dodatkowych kg, a z każdym miesiącu staje się coraz bardziej, może prowadzić nie tylko do otyłości, ale również do wielu innych chorób: wysokiego ciśnienia krwi, zaburzenia czynności wątroby „nieprawidłowe” o aktywności serca. Przyczyny tych problemów jest inny: jest to predyspozycja genetyczna i niewydolność hormonalna w organizmie i zwiększone pragnienie jedzenia wskutek poniesienia stresu lub urazu. Ale wynik jest zawsze taki sam – stały przyrost masy ciała.

load...

Takie zmiany w zdrowie ludzi często prowadzi do zwiększonej senności, ospałości, często obserwowanym spadkiem zdolności umysłowych i trochę „zamieszania”. Aby pozostać w tej formie puszki, oczywiście, bardzo długi czas. Wielu ludzi nawet nie zauważy jak najmniej sześć miesięcy lub rok łuski zatrzymał się na około 10 kilogramów więcej niż przed. W tej sytuacji najważniejsze – czas, aby pomyśleć o tym, co go będzie. Pamiętaj, że nie ma nierozwiązywalne problemy. Będziemy mówić o technikach odchudzających dostępnych dzisiaj, i bliżej przyjrzeć się takim jak na czczo.

Korzyści z postem

Wielu z tych, którzy mają problemy z nadwagą, a nie walki, wolą „jam” trudności. Ale to jest droga do nikąd! Spójrz w lustro i porównywać się w przeszłości z tych, których odbicie widać w teraźniejszości, i po prostu powiedzieć: „Dość!”. Pierwszym krokiem w kierunku rozwiązania trudności – aby potwierdzić ich istnienie. Jeżeli początek został już zrobiony, przejdź do następnego etapu – etapu natychmiastowego leczenia.

Do utraty wagi, można wybrać kilka opcji. Obecnie istnieje wiele ośrodków wyspecjalizowanych w walce z nadwagą, istnieje ogromna liczba książek i metod mających na celu rozwiązanie tego rodzaju problemów, z różnych wszelkiego rodzaju dietach głowie. Innym sposobem, który daje trwałe rezultaty – na czczo. Jaka jest korzyść z tego, pytasz?

Po pierwsze, jeśli zdecydują się na pewien czas do jedzenia, utrata masy ciała jest szybkie i bezpieczne dla organizmu, zwiotczenie i obserwuje wiotkość skóry. Po drugie, ze względu na brak konieczności ostrego jedzenie samo procesie odchudzania jest łatwiejsze i osoba niesie łatwiej. Ponadto, dzięki tej technice można osiągnąć nie tylko utrata masy ciała i stać się o wiele szczuplejsze, ale także, aby zobaczyć pozytywne zmiany w ogólnym stanie zdrowia – będzie się „drugi” oddech, lekkość i lekkość w ruchach, znika zmęczenie, objawy niestrawności i uczucie pełności, normalizuje ciśnienie krwi i poprawę funkcji serca.

load...

Większość ludzi popełnia błędy, biorąc pod uwagę, że post – jest nieregularny, a całkowite odrzucenie jedzenia. Nie myl pojęć takich jak terapia rozładunku, diety i wymuszonym wyrzeczeniu żywności. Sama natura mówi nam, co zrobić, jeśli zdrowia dał awarii. Tak chore zwierzę nigdy nie będzie tam tak długo, jak to czuje się znacznie lepiej. Na podstawie tych obserwacji, specjaliści opracowali i ta metoda odchudzania. Dietetycy uważają, że post na celu poprawę, jest uzasadnione. Jednak wszystko należy podchodzić rozsądnie. Jeśli zdecydujesz się schudnąć w ten sposób, należy skonsultować się z lekarzem. Inaczej bezmyślny siebie może prowadzić do poważnych konsekwencji, aby wyeliminować to będzie bardzo trudne.

Jak można głodzić: różne techniki

Niektóre odchudzania nie jeść po sześciu, są tacy, którzy wolą, aby całkowicie zrezygnować z jedzenia. Ale dlaczego i po co? – to główne pytanie. Wybierając się na czczo, należy skonsultować się ze specjalistą, czytać literaturę w ogóle uzyskać wiedzę, aby zrobić to dobrze i nie powodują sobie więcej szkody.

Każda z osób w różnym stopniu, „pod wpływem alkoholu”, co może prowadzić do różnych chorób, czasem dość ciężkie. W tym przypadku, oczyszczanie przez czczo – zbawienia. Stąpanie na tej drodze, że jest wymagane, aby usunąć nadmiar w jelitach. W ten sposób uwalnia się od zanieczyszczeń, organizm przechodzi na zasilanie awaryjne z jego rezerw własnych, czyli białek, tłuszczów i węglowodanów. Właściwa dieta schemat przepisane przez lekarza po pełnego badania i przechodząc pod jego kontrolą, jak również wyjście z niego seryjny – klucz do zdrowia i sukcesów! Post jest wyłącznie na szczupłą sylwetkę nie powinno być celem samym w sobie. Pamiętaj, że silna redukcja masy ciała może prowadzić do nieodwracalnych skutkach. Istnieją różne metody i rodzaje odchudzania medycznego, który jest opisany poniżej.

Suche czczo

Ta metoda leczenia polega na całkowitą rezygnację z pożywienia i płynów przez pewien okres czasu. Ponadto, niektóre źródła zalecane nawet przez jakiś czas się nie myć, wziąć prysznic, a nie wannę, do płukania jamy ustnej i porzucić mycie rąk – na ogół całkowicie ograniczyć kontakt z wodą. Uważa się, że suche czczo daje najlepsze rezultaty tylko wtedy, gdy są w pełni zgodne z tymi zasadami. Ten kurs jest zazwyczaj około jednego do trzech dni. Przekazać go lepiej w specjalistycznych sanatoriach lub kompleksów rekreacyjnych, pod nadzorem specjalisty w sprawie indywidualnego programu. Po pierwsze, jest psychologicznie łatwiej, a po drugie, w przypadku problemów zdrowotnych zawsze zostały pomogło.

Wody na czczo

Jest to typowa metoda utraty masy ciała i leczenia niektórych chorób. Taki post obejmuje całkowite odrzucenie jedzenia i picia tylko wody, w dowolnej ilości. Aby prawidłowo wyjść z tego stanu, to najlepiej pić w okresie od wczesnych godzin porannych aż do lunchu kilka szklanek świeżego soku z marchwi. Ponadto, w celu zwiększenia efektu oczyszczania, osoby uprawiające tej metody, zaleca się, aby stosować tylko wodą destylowaną.

Gwintowane tryb głodzenie

Ta metoda nazywa się czasem cykliczne. Jego cechą – jeść i głodować okresy. Powiedzmy, na jeden dzień tam, i w ciągu najbliższych 48 godzin całkowicie wyrzec się jedzenia. Lub wykorzystać go w takich pomieszczeń: dwa dni po trzy. Generalnie prowadzi się na sucho czczo kaskadowe, to znaczy w cieczy niespożywczych jest również wykluczone z diety. Aby prawidłowo wyjść z tego cyklu, trzeba pić dużo wody, a po chwili – szklanka niskotłuszczowego jogurtu.

Na czczo herbaty ziołowej lub soku

Głód herbata dla miłośników zielonych (ziołowych) napoje. W tym przypadku tylko wolno pić niesłodzone herbaty i całkowicie zrezygnować z jedzenia. Jeśli chodzi o metody odchudzania w sokach, wtedy można jeść tylko owoce i warzywa świeże. Program ten zabieg przyczynia się do ogólnego oczyszczania organizmu z toksyn, bogate w witaminy, i, oczywiście, utrata masy ciała.

Czas trwania głodówki

Do zwalczania otyłości wymaga zintegrowanego podejścia – silną wolę i stosowanych ograniczeń w żywności i niskokalorycznej diety i regularnej aktywności fizycznej, a także gimnastyka i procedur wodnych. Ponadto, należy rozumieć, że to zajmie kilka miesięcy wysiłek, aby detrenirovat jego nadmierny apetyt. Niektórzy uważają, że nie są one tak dużo jeść, ale trzeba więcej, aby powstrzymać się w tym samym czasie, aby jeść w małych porcjach, bardzo starannie żucia. W tym przypadku organ „zadowolonych” mniejsza jego wartość, ponieważ istnieje związek pomiędzy nasyceniem i ile zostało wyprodukowane ruchy żucia. Jest również w procesie mielenia żywności w jamie ustnej zwiększa perystaltykę kilkakrotnie w jelitach, co z kolei wspomaga gojenie i poprawić pracę przewodu pokarmowego.

Metody czczo klasyfikowane nie tylko sposobem realizacji, ale również czas jego trwania. Na przykład, jeden dzień lub codziennie to rodzaj czczo dziennie raz w tygodniu, który obejmuje odmowę jedzenia, ale zużycie wody. Najbardziej powszechne wśród zwolenników okresie odchudzanie – trzy dni. W tym czasie osiągnął najlepszy wynik, a jednocześnie negatywne konsekwencje odmowy jedzenia są bardzo niskie. Bardzo długo siedem dni na czczo jest skierowany przede wszystkim do oczyszczania całego ciała i pozbycie się pewnych dolegliwości, a dziesięć dni lub miesięcy powinny być przeprowadzane wyłącznie w wyspecjalizowanych instytucjach.

W jaki sposób odchudzania

Ponieważ na czczo do utraty wagi lub leczenia, należy zrozumieć, że ten proces jest dość skomplikowany i trudny z fizycznego i psychologicznego punktu widzenia. Jednak te techniki działają dla utraty wagi, bo z pierwszego stopienia zapasów tłuszczu w organizmie. Na początku, utrata wagi może być maksymalnie jeden lub dwa kg dziennie, a następnie jest zmniejszenie parametru – 300 gramów. Oto przykład schemat:

  1. Na jednodniową odmowy jeść osoba traci od jednego do trzech kilogramów.
  2. W ciągu najbliższych pięciu do dziesięciu dni, w zależności od doświadczenia, „opuszcza” siedem (plus lub minus trzy).
  3. Czczo w średnim okresie (od dziesięciu do czternastu dni), ubytek masy jest około dziesięć do dwunastu kg. Jeśli nie przestaniesz, dalszy spadek – około jednego kilograma na trzy dni.

Jednak średnie. Istnieje kilka czynników, które wpływają na stopień, w którym masa ciała szybko spada. Spójrzmy na nich.

Doświadczenie

Ludzie regularnie ćwiczyć na czczo w celu poprawy stanu zdrowia, utraty wagi jest znacznie mniej niż początkujący. Im częściej takie imprezy odbywają się, tym szybciej porusza się ciało do zasilenia rezerw wewnętrznych konsekwencji – nieznaczny spadek masy ciała. Na początek wystąpienia hipoglikemii kryzys później mechanizmy „przełączania” pracować dłużej i kilo „topić” szybko. Ponadto, w stopniu oczyszczania, co prowadzi do stałej głodu, a następnie otrzymujących środki organizm zdrowej żywności będą używane oszczędnie.

Tryb silnik

Wydaje się, że bardziej fizyczne działania w okresie postu, tym większa powinna zmniejszyć ciężar. Jednak w rzeczywistości osoby prowadzące aktywny tryb życia mogą stracić kilogramy mniej niż trzymać z leżenia w łóżku. Jest to szczególnie zauważalne po hipoglikemii kryzysu. Wynika to z faktu, że nasze ciało, a po południu ruch zaczyna silnie absorbują azotu, węgla i tlenu, i używać ich w biosyntezie. W nocy, wymiana gazowa jest ograniczona, a mamy wielką gorliwość do korzystania z zasobów wewnętrznych. Dlatego przeniesienie między nieżywnościowych, oprócz ty „nakarmić” swoje ciało. W tym przypadku głównym zasada – nie przemęczać!

Dodatkowe procedury. Jeśli chcesz krótki czas, aby pozbyć się zbędnych kilogramów, a następnie w procesie utraty wagi lojalnych współpracowników – dodatkowe procedury. Na przykład, basen, sauna, masaże i inne – pomagają poprawić krążenie krwi, dzięki czemu procesy metaboliczne w organizmie, a spożycie tłuszczu jest znacznie szybsze.

Pierwszeństwo suche czczo

Ten post jest najlepiej stosować w początkowym etapie wejścia do normalnej. Najlepszym rozwiązaniem – podczas kilku pierwszych dni (dwa lub trzy) bez wody, a następnie z niego korzystać, koncentrując się na stan zdrowia. Przeprowadzenie sposób, aby schudnąć, jak również leczenie, stosując się do dłuższych terminów, bez odpowiedniego doświadczenia nadzoru medycznego i dość niebezpieczne. Lekarze nie zalecają stosowanie „suchych” dni w środku cyklu regularnym czczo, ponieważ w tym okresie organizm potrzebuje wody do pełnego biosyntezy. W pierwszych dwóch lub trzech dniach całkowitego wyrzeczenia żywności, gdy ciało przechodzi na wewnętrznym zasilaniem, w związku z aktywną lipolizy, wystarczającej własnej cieczy. Również w tkankach ciała mają pewien margines nadmiaru wody, więc o tej porze suchej czczo jest przenoszone znacznie łatwiej i prowadzi do szybkiej utraty wagi.

Istnieje wyraźna wzoru: lepsza kondycja osoby przed rozpoczęciem postu, tym łatwiej przepływa dalszego procesu, a tym mniej będzie on stracić kilogramów. Faktem jest, że zdrowy organizm szybko przełącza się na wewnętrznym zasilaczem i oszczędnego zużycia niezbędnych substancji. W przeciwnym razie, jeśli masz jakiekolwiek dolegliwości, dodatkowa energia i zasoby przeznaczone na rekultywację.

Konstytucja i wiek

Czczo, młodzi ludzie schudnąć szybciej niż w podeszłym wieku, co wiąże się ze zwiększoną aktywnością procesów metabolicznych zachodzących w młodym organizmie. Ponadto osoba, pełniejsze, bardziej traci kilogramy w ciągu pierwszych kilku dni, jak jest usuwanie nadmiaru płynu, który zebrał się w tkankach.

Praktyka postu

Uważa się, że najlepsze wyniki uzyskuje się przez głodujących długość w połączeniu z odpowiednią dietą później. Faktem jest, że większość występuje utrata masy ciała w pierwszych dwóch tygodniach nie jeść. Ponadto, pozwala na uruchomienie mechanizmu głębokiego oczyszczania organizmu, które odbywają się długo po zakończeniu kursu. Najlepszym rozwiązaniem – aby spędzić trochę czasu (około dwa lub trzy) warunki średnie głód, natomiast po użyciu „zdrowych” produktów spożywczych na miesiąc.

Innym czynnikiem ważne – czyszczenie procedury, które niekoniecznie muszą być wykonane przed dietą. Należy zacząć od jednodniowego zrzeczenie się jedzeniem, a następnie zwiększyć czas postu.

To nie będzie tylko stopniowo zmniejszyć wagę, ale także „Program” samemu przeprowadzić właściwą drogę życia, zrezygnować z przejadania się. Jeśli nie nauczysz się kontrolować swoje pragnienia w okresie zdrowienia, jest głodny dla dwóch lub trzech tygodni, nie będzie uzyskać dobre wyniki, a następnie ponownie się lepiej. W rzeczywistości, po czczo organizm zaczyna aktywnie wchłonąć składniki odżywcze utraconych w tym czasie, więc jeśli sam czas nie ogranicza, waga powróci do poprzedniego stanu. Można nawet oglądać nadmiar tych wskaźników na kilku kilogramów.

Dlatego też, jeśli twoim celem – tylko do zmniejszenia masy ciała, ale nie całkowicie zmienić sposób rolno nawyki, potem głód przyniesie rezultaty krótkoterminowych. Zastanów się, czy w tym przypadku, aby zmusić swoje ciało?

load...