Czczo dni na kefir

Zawartość:

Bądź piękna nie zabraniają. Nowoczesne kobiety mocno uchwycić tę regułę, a każdy dzień nadal walczyć o prawo do bycia atrakcyjnym. Idą do fryzjera, kosmetyczki, wspaniałe stroje zakupione w zagranicznych stron – a wszystko do rana, uśmiechem zadowolenia na swoje odbicie w lustrze.

load...

Walka trwa powodu. Jako dowód podziwu tego człowieka kolei dziewczęta następnie, zaproszeni i niszczyć stragany kwiatowe. Tutaj jest – długo oczekiwany trofeum. I nie mówimy o kolorowy bukiet, wazon zdobienia. Mówimy o człowieku, kobieta może być nazywany satysfakcja „my”. Towarzyszy milczące cesji idzie do urzędu stanu cywilnego lub po prostu do transportu rzeczy w mieszkaniu kawalerskim w jednej z pięknych dni.

Niektóre z dziewcząt po to niewybaczalne zrelaksowany, wierząc, że w tej walce wygrali. Ale nie biorą pod uwagę faktu, że równe są jeszcze wspaniali gracze, którzy są gotowi do gry bez zasad, a które nie mogą niepokoić pieczątkę w paszporcie z innym mężczyzną. Przekonany? Najwyraźniej tak, jak wiele kobiet są teraz podnosząc głowę z niepokojem, czy ograniczenie do serwisu? Ale trzeba nie patrzeć na niego, ale dla siebie.

Czy prawo fryzurę, jak przejść przez cały dom, nie wpisane tam przez weekend dodatkowym ciężarem. I ostatni punkt jest znacznie trudniejsza do zmiany, jako powłoka może być łatwo zastąpiony przez garniturze domu, wyciąć włosy. Ale dodatkowy ciężar będzie prześladować cię przez długi czas, z cichymi wyrzutem spoglądając fałdy na bokach. Co robić? Pokorny? Na pewno nie! Spędź dzień na czczo kefir, a twoje kilo odparować całkowicie w ciągu 24 godzin. Jest udowodnione!

Najbardziej śmiałe może zdecydować się na szybką utratę wagi ścisłej diety na jednym jogurcie. Ci, którzy postrzegają głód jako tortury, odpowiednie warianty mieszane kefir rozładunku dni. Zainteresowany? Następnie opiszemy szczegółowo.

load...

Czczo dzień na kefir: tajemnice i subtelności

Ze względu na to, co jest tak skuteczny dni rozładowania Kefir? Po pierwsze, jest to naturalny produkt, który nie szkodzi organizmowi. Kefir poprawia funkcjonowanie przewodu pokarmowego do trawienia w godzinę i znacznie odświeża cerę, kto ją pije. W dniach postu mlecznego napoju zaspokaja głód bez dodawania dodatkowych kilogramów. Po kefir – niskokaloryczne napoje, a on jest prawie niemożliwe do odzyskania. Dlatego jest przepisany przez dietetyków do utraty wagi. A jeśli korzyści z tego sfermentowanego napoju mlecznego dla Ciebie definitywnie udowodniono, porozmawiajmy o tym bezpośrednio czczo dnia kefir i wszystkich jego odmian.

Kefir rozładunek netto

Jeśli jesteś w stanie spędzić cały dzień na jednym jogurcie, a następnie można użyć tak zwanych „czystych samochodów ciężarowych”. Istotą tej metody odchudzania jest prosta: pić kefir. A ilość nie jest ograniczona. Wypić pół litra dziennie? Wielki. Zwiększona objętość dwóch litrów i pół? Dietetycy są przeciw. Najważniejsze – nie jeść i nie pić niczego innego niż jogurt. Takie czczo dni można przeprowadzić maksymalnie cztery razy w miesiącu. Przeciwwskazania kefir diety praktycznie żaden. Jedynym ograniczeniem – to uważać kobiet, które cierpią z powodu chorób układu żołądkowo-jelitowego i wyan_4ą kwasowość.


Kefir i jagody na czczo dni

Ta opcja rozładunek jest idealnym miejscem dla tych, którzy chcą schudnąć w letnie dni. Ponieważ o tej porze roku natury rozpieszcza nas ze świeżych owoców, które nie tylko podwyższyć nastrój, ale także wyeliminować dodatkowe kilogramy. Kupiony przed dniem rozładować swoje ulubione owoce, jogurt i przewidywanie wyczyścić lodówkę z hamburgery wyan_4okalorycznych, makaronów i innych zakazanych produktów, które będą utrudniały Ci schudnąć.

Na śniadanie, wypić szklankę kefiru i jedzą żadnych owoców i w dowolnej ilości. W porze lunchu, kubek jogurtu ponownie, ale tym razem wszystko owocu można zdecydować tylko dla jabłek. Na kolację zapraszamy do pełnego sałatki owocowe. Tylko zatankować to nie musi słodkim syropem lub śmietany i jogurtu. W ciągu dnia, a ponadto jogurt do picia do 2,5 litra wody oczyszczonej. Kolacja musiałaby wydać na kilka jabłek. Na koniec dnia będziesz w stanie osiągnąć zmniejszenie masy ciała o 1-1,5 kg.

Czczo dzień z jogurtu i płatków owsianych

Metoda ta utrata masy nie tylko skuteczne, ale jest również stosunkowo zróżnicowanej diety. Spędzić go jak można w letnie dni, a zimą.

 • Śniadanie: pół szklanki płatków owsianych, parzona wrzątkiem wieczorem, szklanka kefiru;
 • Obiad: kubek bulionu z bioder;
 • Obiad: 2 jabłka i szklankę kefiru;
 • Przekąska: szklanka kefiru;
 • Obiad: dwa krakersy i herbata z cytryną;
 • Przed pójściem do łóżka kolejny kubek jogurtu.

Czczo dzień z jogurtu i an_4u

Świetna opcja rozładunek na jogurt i an_4 będzie odpowiadał nie tylko, którzy chcą schudnąć, ale również ludzie cierpią z powodu kamicy. Jej zasada jest prosta. Cały dzień nie może jeść. Przez cały czas można wypić litr an_4u i pół litra kefiru. Napoje muszą być zmieniane. Szklanka an_4u – szklanka kefiru, i tak dalej. Nawiasem mówiąc, nie zalecamy, aby kupić an_4 gotowe pakowane i uczynić go najbardziej. Świeże owoce i an_4owirówka, aby Ci pomóc!

Arbuz-Kefir dni rozładowania

Po raz kolejny, wersja lato odchudzania. Bo to był ciepły dzień uczynić nas nosić minimum odzieży i zwrócić uwagę na dodatkowy ciężar. Po wszystkie fałdy w talii jest znacznie łatwiej ukryć pod grubą sweter, zamiast pod guipure koszulce, prawda? W tym czasie musimy dojrzałego melona i pół litra kefiru. Tylko doradzić, aby starannie wybrać kolejną dietę. Po tym wszystkim, trzeba jeść arbuza 24 godzin. Dlatego ważne jest, aby była ona łagodny i słodki.

Więc śniadanie. Jeść w trzeciej porannej arbuza i popijając szklanką kefiru. W porze lunchu – tylko kefir. Na kolację zapraszamy do cukierka z powrotem kawałek arbuza. Kefir można pić przez cały dzień bez ograniczeń. Ale wieczorem, użyć trochę tajemnicy w celu doprowadzenia wszystkich niechcianych toksyn z organizmu. Napełnić gorącą kąpiel i iść na kolację. Woda do ciała wydzielają szkodliwych substancji, które udało się uzyskać wystarczająco wszystkich ostatnich dni, kiedy całkowicie zapomnieć o zdrowym stylu życia.

Kefir i wyładunku ryb dni

Są rzadkie wyjątki od reguły, gdy dieta jest odżywcze. Kefir i post ryba dni – wyraźne potwierdzenie. Więc jeśli chcesz schudnąć, zjeść smaczny posiłek i nie chcesz spędzić niekończące się dni na diecie, a potem pisać. Trzeba będzie kilo ryb, litr jogurtu, funt pomidorów i ogórków.

 • Śniadanie: kromka gotowanej ryby, herbata ziołowa;
 • Drugie śniadanie: kubek jogurtu;
 • Obiad: kawałek gotowanej ryby, surówka z ogórków i pomidorów, kubek jogurtu;
 • Przekąska: szklanka kefiru;
 • Obiad: gotowana ryba, pomidor, jogurt;
 • Przed pójściem do łóżka – kolejną szklankę kefiru.

Ten dzień Kefir wydzielina jest wystarczająco elastyczny. Jego menu mogą być zmieniane w celu uzupełnienia, wzbogacenia owoce. Najważniejsze – jest umiar i jogurt. To właśnie w tym fermentowanych napojów mlecznych i jest sekretem utraty wagi.


Kefir i ogórek na czczo dni

Na ten przepis odchudzania potrzebne będą nie tylko jogurt, ale kilogram świeżych ogórków. Nie istnieją ścisłe reguły postępowania z dnia. Można nawet przeciąć mizerią i ubierać ją z oliwą z oliwek i ziołami. Najważniejsze – nie przejadać i często pić kefir. Jeśli nabiał napój podczas długich dni odchudzania zmęczony, można zastąpić go wodą mineralną lub herbaty ziołowej. Ale przed pójściem spać, bez względu na to, jak chcesz, napić kefir.

Kefir sera czczo dni

Czczo dzień jest dwojakiego rodzaju w jogurt i twaróg. Który z nich jest bardziej wydajny – ty decydujesz. Będziemy dostarczy Ci z opisami obu metod odchudzania ze szczegółowym menu na cały dzień.

Opcja 1

 • Śniadanie: trzy łyżki beztłuszczowego jogurtu, kubek jogurtu;
 • Przekąska: szklanka kefiru;
 • Obiad: 100 g odtłuszczonego jogurtu ze świeżymi owocami i jogurtem;
 • Przekąski: szkło kefiru bez zmian;
 • Obiad: trzy łyżki twarożku, przyprawione z łyżeczką miodu i kubek jogurtu.
 • Przed snem: kefir.

Opcja 2

 • Śniadanie: bulion biodra, trzy łyżki twarogu, łyżeczka miodu, kubek jogurtu;
 • Drugie śniadanie: kubek jogurtu;
 • Obiad: 100 g twarożku ze świeżymi owocami, biodra rosół, kubek jogurtu;
 • Przekąska: szklanka kefiru;
 • Obiad: trzy łyżki twarożku z miodem, szklanka kefiru, wywar z kojących ziół.

Jak widzimy dwa warianty serem i dzień kefir czczo jest bardzo podobna, więc można zrobić trzeci wariant, zmieszanie dwóch proponowanych opcji.

Kefir i ziemniaków na czczo dni

Będziesz zaskoczony, aby zobaczyć w wykazie składników gotowanych ziemniaków? Niemniej jednak, jest to dokładnie to, co dietetycy polecam. I zamiast spędzać długie dni na wyczerpującym diety, lepiej spędzić następne 24 godzin z prawidłowo, a waga będzie odbijać. Oczywiście, rzucać 10 kilogramów dziennie, nie można, ale gramy 800-1000 – łatwo.

 • Śniadanie: dwa gotowane ziemniaki, szklanka jogurtu;
 • Obiad: herbata z biodra z grzankami;
 • Obiad: znowu dwa ziemniaki, kubek jogurtu;
 • Przekąska: szklanka kefiru;
 • Obiad: pozostałe dwa ziemniaki, szkła z dzikiej róży herbaty;
 • Przed pójściem do łóżka – kubek jogurtu.

Do dowolnego dnia rozładowania Kefir z wszystkimi wyżej przyniósł długo oczekiwany odchudzania, trzeba przestrzegać kilku ważnych zasad:

 1. Jeść cały dzień, nie więcej niż 1200 kalorii;
 2. Upewnij się, że ilość jogurtu w menu zawsze było więcej niż reszta składników;
 3. Wybierz tylko jogurt o niskiej zawartości tłuszczu;
 4. Powtórz rozładowania co najmniej raz w miesiącu, aby ustalić wynik.

Chciałbym podsumować wszystkie powyższe. To nie ma znaczenia, w jaki sposób masz zamiar schudnąć. Najważniejsze w tym przypadku – pragnienie. Że przynosi 60% sukcesu imprezy. Dlatego też montaż duchem uwalnia weekend rozładunku i zatrzymać clog gałek ocznych lodówce. Jesteśmy pewni, że w swoim mieście grono sklepów, w przypadku nagły głód jest silniejszy. I jeśli poszedł do sklepu, zostaw kłamstwo czekolada na swoim miejscu i przejść do sekcji mleczarskim. Po tym wszystkim, jedynym produktem, który można mieć pod dostatkiem – to jogurt.

load...