Czczo dni na jabłkach: utraty wagi szybkie i smaczne

Zawartość:

Co może być lepszego w letni dzień niż relaks w przyrodzie? Dobre towarzystwo, gitara, kebaby, zupa rybna i zupełny brak bodźców w postaci zrzędliwego sąsiada, wiecznie niezadowolony z szefem i głośnik na ścianie telewizora. Beauty! W takich momentach, zaczynasz doceniać życie. Co mogę powiedzieć! Nawet jedzenie na świeżym powietrzu wydaje różne gusta i nie zauważysz, jak jeść jedną porcję drugi, trzeci …. A potem wrócić do domu i zmierzyć się z twardą rzeczywistością.

load...

TV za ścianą spłonął, sąsiad udało się przechwycić cię w windzie i przelewać na zmęczonej głowy wanną stoczni plotek, a teraz jak szczęście miałoby spotkanie na poniedziałek. W ogóle, kompletny zestaw. Ale wydaje się więc tylko do Ciebie! W rzeczywistości, kula w ostatnich wakacji, które dostarczają łuski obojętnie poinformował, że zdobędziesz trzy kilo.

Pierwsza reakcja do zawyżonych odczytów wagi jest zawsze nieufność. Może Wagi są podzielone? Drugi – niespodzianka. I to jest naprawdę zaskakujące, ponieważ kebaby mięso było zaledwie trzech kilogramach, a reszta – dwie pary. Ale w tym przypadku cała żeńska połowa żeby mogła lepiej? Ten mistyczny … Wtedy emocje ustępują, a tam jest dobre pytanie: w jaki sposób z nich, dodatkowe kilogramy, pozbyć? Zwłaszcza jeśli są do Państwa dyspozycji przez cały dzień? Pomaga dzień na czczo na jabłkach.

Przepisy na czczo dni

Przed spieszyć się do sklepu dla jabłek, należy uważnie przeczytać wszystkie zasady trzeba wykonać następnego dnia. I zaopatrzyć się cierpliwości. Jest przydatna.

load...
 1. Jabłko na czczo dni, nie tylko zapewnia pewne diety, ale także zmniejszenie aktywności fizycznej. Oznacza to, że jeśli wykonuje codzienne pobiegać, wyrzuć go. Nawet ładne w każdym znaczeniu zakupy przyniesie więcej zmęczenie niż przyjemności. Co chcesz na czczo?
 2. Nie jest konieczne, aby rozciągnąć dzień postu w jabłkach na dwa dni. Rozumiemy pragnienie, aby schudnąć, ale nie przesadzaj, lub zagrażają aby rozstrój żołądka wraz z gwarantowanym uczucie słabości w pozostałej części tygodnia.
 3. W przeddzień rozładunku konieczne do picia silny środek przeczyszczający, aby oczyścić jelita. Po całym dniu jabłko – wlewem żółciopędnie traw kolekcji (z ograniczoną odżywiania występuje zastój żółci w wątrobie, a od potrzeby, aby pozbyć).
 4. Czczo dzień na jabłkach przyniesie większy efekt, jeśli zarówno głód wybrać się na masaż lub sauny.
 5. Jeśli nie można pochwalić siły woli, zalecamy, aby rozładować popołudnie w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu pusta lodówka. W dół z wszelkiego rodzaju przysmaków, które zapewnią Ci głodować! Załóżmy, że na półkach są tylko jabłka i jogurt. Wtedy masz gwarancję, aby nie spaść przez na widok apetycznych hamburgery.
 6. Więc jabłko na czczo dni za skalą ponownie pokazać właściwą liczbę, a masz zamiar świętować, świętować swój triumf w kawiarni lub restauracji. Stop! Nie jest konieczne, aby zamówić wszystko co można zobaczyć w an_1. Oprzeć się pokusie, aby pomóc wspomnieć o konsekwencjach tego kroku. Mnóstwo jedzenia po dobrowolnej głodówki prowadzi do zaburzenia żołądkowe i biegunkę. Nie chcesz spędzić cały wieczór w damskiej toalecie? Nie, nie, nie siedzieć w domu. Idź do kawiarni, ale nie zapominaj, że potrzeba zamówić lekki posiłek w małej ilości.

Jabłko dziennie na czczo an_1 oraz instrukcje

Więc już rozładowane lodówki, kupili jabłka i gotowi dać do dwóch lub trzech dodatkowych funtów? Doskonała! Teraz będziemy uczyć się, jak jeść prawo podczas jednodniowej jabłko diety.

Potrzebne będą:

 • 1,5 kg jabłek;
 • 2 litry wody mineralnej.

A potem to proste. Podzielić jabłka w 5-6 posiłkami i przemyć wszystkie wodę mineralną. Można piec plasterki jabłka, dodać trochę zabawy do diety, okazji, pieczone jabłka zawierają pektyny – silny chłonne, zwalniające z organizmu, dzięki czemu są znacznie bardziej użyteczne niż surowe.

Jeśli – miłośnik smacznym posiłku i po prostu fizycznie nie może znieść dzień na czczo na jabłkach, uzupełnienie diety sera. Aby to zrobić, trzeba będzie:

 • 750 gramów jabłkach;
 • 150 gramów twaróg niskotłuszczowej i śmietana bez cukru;
 • 2 litry wody mineralnej.

Podzielić każdy z produktów w trzech posiłków. Na śniadanie, jeść jabłka, na obiad – ser, i tak dalej. Można zwiększyć ilość wody mineralnej pijany dziennie, ale liczba serem i jabłka nie mogą być zmieniane.

Jeżeli wszystkie powyższe opcje nie lubisz, możesz schudnąć z pomocą jabłko-kefiru dni rozładunku. Będzie to wymagać:

 • 1 kg jabłek;
 • 1 litr jogurtu (2,5% tłuszczu).

Jak korzystać z tej listy, myślę, że można się domyślić. Rozciągnąć na kilka posiłków. Można pić wodę w szczelinach między przekąsek.


Czy wszystkie jabłka są takie same?

W rzeczywistości, wymagania są dość proste i są utraty wagi. Spróbuj wybrać słodkie jabłka. Kwaśne owoce naruszać przewodu pokarmowego i powodują apetyt. Oznacza to, że jeśli masz zapalenie żołądka lub wrzód, i nie można głodować kilka dni (zgodnie z wymaganiami normy diety), można spędzić dzień na czczo jabłko, ale pod warunkiem, że będzie jeść tylko słodkie owoce. Ponadto, jabłko zielony kolor więcej witaminy C niż w czerwonym, więc wybrać dokładnie im.

Wiele są niechętne do czczo dni ze strachu. Kto boi się głodu. Ktoś obawiali się, że dieta jabłko nie zmniejszy ciężar. Nie bój się. Podtrzymywać dzień wylotową na jabłkach jest o wiele łatwiejsze niż się wydaje na pierwszy rzut oka. Aha, a co do wyników, „woda nie płynie pod leżący kamień”. Tak długo, jak nadal jeść dużo, Twoja waga pozostanie taka sama. Chcesz zmienić? Zacząć coś zmienić w swoim życiu. Niech pierwszy krok do zmiany jest na czczo dni.

load...