Czas na wakacje

Letnie wakacje trwać tak długo! Gdzie umieścić dziecko do niego był dobry opieki nad dzieckiem? Bo rodzice pracują i letnie wakacje nie może dać.

Lato – czas na święta. A jeśli dziecko jest najlepszy czas, rodzice dumpingowych wiele problemów. Gdzie umieścić dziecko w lecie? Dobrze, jeśli są dziadkowie, może nie tylko opiekować się dzieckiem i karmić go, ale również pracować z nim, aby dowiedzieć się czegoś nowego.

load...

Dzieci chętnie uczą się niech gigantycznych baniek mydlanych i połowu ryb. Wszelkie zajęcie jest przydatna, jeśli nie wiąże się z zagrożeniem dla życia. Jeśli dziecko jest nadpobudliwe i używane do „stać ich ziemi” i dziadkowie będą trudne do radzenia sobie z nim. W tym przypadku, nie wahaj się, że warto wziąć bilet i wysłać ostrzejszy dziecko w obozie sportowym dla dzieci.

Na torty babcinych

Tak więc, rodzina Privalov szczęście, a rodzice zgodzili się wziąć wnuka do niej na lato. Zakładamy, klasyczną wersję – żyją we wsi. Otworzy przestrzeń, naturalne jedzenie. Wszystko to, oczywiście, dobrze. I to właśnie potomkowie będą zaangażowani w woli? rodzice komputer jest mało prawdopodobne, aby być dostarczone do wsi, więc gry są anulowane. TV oglądania nudnych i babcia ciasta może wkrótce znudzi … Konieczne jest, aby chodzić z rówieśnikami w godzinach wieczornych. I tu zaczynają się „przygoda”: dzieci mogą łatwo wspinać się do sporu w skarbcu transformatora lub popływać w kanału odpływowego. Ile wypadków zdarza się z młodych ludzi w okresie letnim dla tych powodów! Chociaż, jeśli dziecko jest niezależną, dobrze wykształconych i dziadkowie mieli władzę, można zostawić go na tydzień, przy zachowaniu stałego połączenia.

Obóz letni

Jeśli jest to możliwe – to lepiej wysłać dziecko na kolonie. Tam będzie stale nadzorowane przez osobę dorosłą. Nauczyciele i doradcy wziąć odpowiedzialność za życie i zdrowie dziecka. Wszystkie dzieci są różne. Kolektywiści natury przyzwyczaić natychmiast. Znajdź znajomych o tych samych zainteresowaniach, są zaangażowane w kręgach, brać udział w konkursach.

Małomówny dzieci przebywają w zespole hałaśliwe dzieci wydawać na pierwszy tortur. Ale to tylko w pierwszych dniach, podczas gdy patrzysz i odzwyczaić od warunków domu cieplarnianych. Jednak rytm życia obozu dziecięcego wkrótce przenosi je, a dzieci chętnie spędzić wakacje, nauczyć się pożarów Kindle i uczestniczyć we wspólnych działaniach. Obóz – to dobra szkoła życia, dzieci stają się bardziej niezależne i dorosłych.

load...

Wakacje „w domu”

Tak więc, nie ma miejsca, aby wysłać dziecko i to lato do domu. Konieczne jest, aby od razu dokonać rezerwacji: młodsi uczniowie nie mogą być pozostawione same w domu. To niebezpieczne. Dlatego konieczne jest albo zatrudnić opiekunkę lub poprosić dziadków opiekować się dzieckiem. Jeśli dzieci „buntownik”, domagając się niezależności, należy mówić cicho, aby omówić sytuację. Wieczorowe – wymagane zajęcia z dziećmi. I niech nagroda będzie „wędrówka” w sklepie z zabawkami dla dzieci.

Nastolatków twardych, są one trudne do opanowania. Najstraszniejsza rzecz – jest to złe towarzystwo. Mamusie i tatusiowie muszą mieć świadomość, z którymi dziecko ma przyjaciół, co robi i jak spędzają wolny czas. I że nastolatek czuje się „w biznesie”, można spróbować zorganizować to na kilka godzin pracy – rozdawanie ulotek lub pomaganie w myjni samochodowej. Ma to kolejny plus: kieszonkowe zarobione przez własnej pracy, nie spędził na nonsens.

load...