Czarny gliny cellulitu: skutecznym receptur kosmetycznych

Słowo „cellulit” jest negatywna reakcja, zwłaszcza u kobiet, kojarząc je z pełnymi bioder i talii nieobecności. W rzeczywistości, jest to bolesne manifestacją nieodłącznym elementem niemal wszystkich targów połowa ludzkości, daj mu trochę kształt staje się przerażające. Kosmetyki, wraz z dietą i ćwiczeniami, ma na celu poprawę stanu organizmu, a jednym z najbardziej skutecznych środków – czarny gliny cellulitu, których stosowanie jest znana od czasów starożytnych.

load...

Zawartość:

Działanie gliny skóry i organizmu jako całość

Jest oczywiste, że z pomocą zwykłych masek i okłady nie pozbyć lipodystrofii (tzw cellulitu naukowa), ale sprawiają, że skóra jest bardziej gładka, a nawet całkiem realne. Regularna ekspozycja na zabiegi kosmetyczne z wykorzystaniem naturalnych wyników materiałów w procesach, które dodatkowo dają pozytywne rezultaty:

 • minerały w stanie naturalnym w celu stymulowania produktów rozpadu wyjściowych i nasycenia komórek skóry składników odżywczych;
 • Zmniejszony obrzęk skóry właściwej ze względu na wycofanie nadmiaru wody stojącej;
 • Reguluje przepływ limfy, aktywizuje przepływ krwi, a po tym procesie wycofania i tłuszczów;
 • Różne składniki (olejki eteryczne, ekstrakty roślin użytkowych), wchodzą w skład aktywów na bazie gliny, aby miękka skóra, bardziej elastyczna, usunąć stare komórki.

Kompleks mineralnych naturalne reguluje kwasowości i oleistość skóry, napina porów, prowadzi do normalnego koloru. Oczywiście, jednym z warunków powodzenia – prawidłowości procedur i ich dostosowania do prawidłowej, zdrowej diety i aktywnego ćwiczenia. Jeśli przełamać codzienną rutynę, do przejadania się, wybierz pasywnych form rekreacji, czarny gliny na cellulit nie pomaga.

load...

Zastosowanie gliny opartych kosmetologii

Gęstą masę naturalnym kolorze czarnym to w różnych masek, narzędzi okłady i masaże. Rozważmy kilka z najbardziej popularnych zastosowań czarnej gliny.

Masaż obszarów problemowych

Kilka masaże łatwo pozbyć się depresji i poprawić funkcjonowanie wszystkich systemów organizmu. Zwiększenie skuteczności zabiegów masażu może być pomocą funkcji jest wykonany z gliny. Jeśli zdecydujesz się spędzić w domu kilku zabiegów masażu siebie, lepiej używać za każdym razem świeżą masę. Aby to zrobić, sucha glina zmieszana z wodą w ilości podano na opakowaniu. Najlepiej, należy uzyskać gęstą masę, konsystencję przypominającą kwaśną śmietaną. Należy umieścić na obszarach problemowych (na przykład Boudry lub pośladki) i masować siebie, silnych ruchów, jakby pocieranie kompozycji w głąb skóry. Wystarczy na 10-15 minut, po czym kompozycja jest łatwo przemyto ciepłą prysznicem. Po kilku sesjach będzie zobaczyć efekt: skóra staje się matowa, wygładzona i gładsza.

Ciepłe kąpiele dla wszystkich

Ciało. Niewielka ilość gliny, rozcieńcza się w kąpieli z ciepłej wody jest mało prawdopodobne, aby pomóc w cellulit, więc trzeba spędzić przyzwoitą kwotę, aby zapewnić pełną procedurę medyczną. Na każdy litr wody 20 g czarnej gliny. Konieczne jest, aby zanurzyć się w wodzie o temperaturze 40 ° C, przytrzymać przez co najmniej 20 minut w nim, a następnie spłukać ciepłą prysznicem i zastosować krem ​​odżywczy. Wraz z soli morskiej gliny może być użyty.

Maska z czarnym gliny

Maska nadwozia są nakładane w ten sam sposób jak w masce na twarz: przygotowuje się odpowiednią kompozycję stosuje się do regionu uda, pośladki lub pasie, następnie 15-20 minutach przemywa się ciepłą wodą. Kurs trwa około miesiąca, 2-3 razy w tygodniu.

Roztwór do maski składa się z następujących elementów:

 • Kilka łyżek suchej czarnej gliny (w zależności od obszaru traktowania);
 • Taką samą ilością świeżej kawy mielonej lub śpi;
 • Olejki eteryczne (rozmaryn, cynamon, zielona herbata, pomarańcza, trawa cytrynowa);
 • Ciepła woda.

Suche lub drażliwość skóra wymaga dodatkowego zasilania, więc mieszanka jest miło dodać olej (oliwa, siemię lniane, migdały). Przy stosowaniu kompozycji na skórę mogą być wykonywane elementy antycellulitowy masaż z wykorzystaniem głaskanie, pocieranie, naciskając. Po zdjęciu maski należy przywrócić równowagę skóry stosując balsam.

Technika pakowania

Cokolwiek owijania proces był w użyciu, wymaga starannego przygotowania. Ideal – do pary skórę w saunie lub wannie, jeśli nie ma takiej możliwości – wziąć gorącą kąpiel. Porów skóry rozszerzają się, górna warstwa jest miękka, a na tym etapie konieczne jest stosować peeling do usuwania starych, martwych komórek. Parę minut zajmie przygotowanie mieszaniny do owijania czarną glinę cellulitu.

Następnie wykonujemy zlecenia:

 • Być czarna masa na obszarach problemowych – pośladki, uda, brzuch, biodra;
 • Pokrycie leczonych obszarów folii nie oddychającego;
 • Ukrywanie ciepły koc lub koc;
 • Leżą w miłej atmosferze przez 30-40 minut;
 • Zdjąć folię, wziąć ciepły prysznic;
 • Pocierać skórę ręcznikiem, i odżywiają ją, stosując balsam lub krem ​​antycellulitowy.

Zapach olejków eterycznych, dodał do składu opakowania, cicha muzyka relaksacyjna i słabe oświetlenie pozwoli w pełni zrelaksować się w trakcie procedury i uczynić bardziej skutecznym sesja.

Kompozycje Przepisy z czarnym gliny

Podstawowym fundamentem, składający się tylko z czarnej gliny, przydatne w sobie, ale więcej witamin i minerałów nasyca podstawowa struktura uzupełniają różne dodatki.

Jednym z najbardziej popularnych kompozycji, między innymi uaktywnia krążenie krwi i metabolizm, – czarnej gliny z cynamonem. W przygotowane ze 100 g suchej masy proszku dodano kilka kropli olejku cytrusowego i 2-3 łyżki mielonego cynamonu. Być może, po zastosowaniu funkcji spowoduje lekkie mrowienie, co wynika z obecności oleju pomarańczowego lub mandarynki. Kurs składa się z 3 sesje tygodniowo prowadzone przez 2-3 miesięcy.

Nie mniej wymaga więc z dodatkiem kawy. Po gotowaniu, kawa organiczna ma grubość, tak że coś jest drugim składnikiem roztworu. Podczas aplikacji oznacza małe cząstki działają jako peeling. Kawa może być zastąpiony przez kakao.

Znanym Przepis czarnej gliny cellulitu z Laminaria. Ta sama ilość glonów i gliny rozcieńczonej w ciepłej wodzie, dokładnie wymieszane i uzyskaną masę pokrycia obszarów problemowych. Czasami stosuje się mieszaniny olejku cytryny dodano.

Środki na bazie czarnej gliny może poprawić stan skóry, ale ich użycie nie należy zapominać o dwóch ważnych rzeczy: częstotliwość i regularność stosowania.

load...