Cyna ślubu: co dać do przyjaciół, rodziny, przyjaciela, znajomego

Zawartość:

Cyna ślubne – tak nazywa się w Europie 10 lat życia małżeńskiego.

load...

W Polsce i Niemczech, rocznica ta jest również nazywana różowa ślubu. Obie nazwy są bardzo symboliczne. Cyna – silny metalu, ale w tym samym czasie w stanie podjąć pożądany kształt jak długi 10-letniego życia rodzinnego: silny związek nie sumują się do jednego roku. A małżonkowie są zgodne i elastyczny w stosunku do siebie, mocno wytrzymać wszystkie burze rodzinnych. Nie usłana różami drogę, ale dają z radością tamte kwiaty ukochaną, pokryte ścieżki płatków róży rodzinnym i małżeńskim łożu. Wszystkie prezenty dla cyny ślubu powinny być piękne i harmonijne, jak relacje między małżonkami.

Powrót do spisu treści

Co może dać męża do żony, a żona – męża

Zazwyczaj ten ślub jest obchodzony uroczyście w przyjaznej mieszkaniami. Ponieważ ślub to dwie nazwy, wybierz prezent nie jest tak trudne – to doskonały wybór. Róża – symbol tej dacie. Jest to piękna tradycja, że ​​mąż daje żonie bukiet 11 róż: 10 z nich kwiaty – czerwony, symbol długiej i mocnej miłości, a jeden – z pewnością bieli. Czerwone i białe róże razem w bukiecie – znakiem jedności. Idealny prezent dla partnera życiowego mężem będzie elegancki wystrój. Może to być biżuterii cyny lub biżuterii z metali szlachetnych z kamieni, czerwone lub różowe kolory: jadeit, kwarc, koral, granat, turmalin, topaz. Korali – znakomity prezent, który może zwiększyć piękno i elegancję swojej żony.

load...

Miły prezent od męża może stać bielizna ustawić różowe, szkarłatne lub czerwonym. A w tonie kit – delikatna negliżu. Niezwykły dar jest elegancka sukienka z powyższych kolorów. Torebce lub torebki skórzane czerwono. I, oczywiście, najlepszy prezent dla tej rocznicy będzie czerwony samochód! Jeśli para nie są małżeństwem, mąż może kupić puszkę obrączki i złożyć wniosek do żony o ślubie w kościele.

Jeżeli mąż nie jest pozbawiony poczucia humoru, moja żona może dać mu puszkę żołnierzy i książki o tej samej nazwie bohater Hans Christian Andersen. Dla biznesu i pedantycznego spinki Mężczyźni są idealnym prezentem cyny. Oprócz prezentów cyny, można użyć dowolnego darem szkarłat, różowe lub czerwone. Może to być: różowa koszula, skóra nasycona brązowo-bordowy, czerwone pokrowce do samochodu i tak dalej.


Powrót do spisu treści

Prezenty od krewnych i innych osób

Rodzice są zawsze chętni, aby prezenty dla dzieci zdrowych i zgodnie z tradycjami. Mogą one dać cyny. Na przykład, doskonałym wyborem będzie zestaw sztućców cyny – od łyżki, widelce i dobrej jakości nie da jeden. Dywan lub gobelin czerwieni i różu – użyteczne i oryginalny prezent. Jedwabna pościel bordo lub jasnoczerwony – zawsze odpowiedni prezent, którego nigdy nie boli. Dla niezbyt przesądni dobry prezent byłby ścianie lub zegar biurkowy z ornamentem róż lub nadających się do uroczystych dat kolorach. Mogą być wygrawerowany. Dzieci mogą dać ich rodziców, na przykład, puchary cyny.

Co może być prezentem na ślub cyny z innymi gośćmi? Handmade-prezenty mogą być wykonane własnymi rękami, albo zamówić u artysty. Unikalny prezent ręcznie może stać się talizmanem i symbol małżeńskiego szczęścia. Oto kilka pomysłów na oryginalne prezenty od gości na weselu cyny:

 1. Portret rodzinny
 2. Podwójna kreskówki
 3. Lalki kreskówki „Just Married”
 4. Ceramiczne bukiet róż w koszu (na przykład, „Pink tkliwość”)
 5. Ślub fotokristall
 6. Waza „Róża”
 7. Obrus ​​bielizna z koronki „Biała Róża”
 8. Zestaw 2 stosy cyny
 9. Łyżka, cyna
 10. Flower Fairy Tin
 11. Butelka czerwonego wina drogie
 12. Tabela w łóżku śniadanie „With Love”
 13. świeca Tin
 14. Zestaw pamiątkowe kufle z elementów blaszanych
 15. Oryginalny obraz
 16. Dzbanek wody z cyny lub cyny elementów prac autora
 17. Cyna słonia-box

Oczywiście, wybór prezentu zależy od budżetu i budżetu rocznic rodzinnych. Jeśli rocznice żyją dość skromnie użyteczny prezent może być, na przykład, robot kuchenny Sprzęt AGD :., multivarka itp Pozycje te mogą również wybrać czerwony lub różowy kolor. Jeśli nadal masz trudności z wyborem prezentów, ale bohaterów dnia – swoich bliskich przyjaciół, można przekazać pieniądze na piękne kartki pocztowej kopertę z życzeniami i talon do sklepu. Można również dać duży prawego Jubileuszu darem skinuvshis dużą firmę, po stwierdzeniu, że są potrzebne.

load...