Ćwiczenia zwiększające pośladki: wyrzeźbić piękną dupę

Zawartość:

Pop – jest to najbardziej uwodzicielski i atrakcyjną częścią ciała dziewcząt. To wszystko, a także na klatce piersiowej, wszystkie oczy są samce. A zwłaszcza w okresie letnim, gdy na wysokości sezonu urlop, wakacje i plaża stron, kwestia utraty wagi jest szczególnie istotne. Oczywiście dążyć do uporządkowania kawałek przez kilka tygodni – pomysł nie jest najlepszy, ale uczynić ją bardziej stonowanych całkowicie możliwe. Dzisiaj patrzymy na najbardziej skutecznych i przydatnych ćwiczeń dla powiększania pośladków i zbadać jak zrobić kapłan bardziej stonowanych i sexy, ale najpierw porozmawiajmy o samych mięśni pośladkowych.

load...

Mięśnie pośladków – jeden z najpotężniejszych i największa w organizmie człowieka. Ich funkcjonalność jest podobna do działalności deltoids, ale są one znacznie bardziej rozwinięty. Jest to spowodowane przede wszystkim przez ludzi dwunożnego lokomocji i codziennej aktywności – większość obciążenia po prostu spada na pośladkach i nogach.

Co ciekawe struktura mięśni pośladkowych. Te trzy sparowane mięśni: duże, średnie i małe. Większość diament mięśni, spłaszczony kształt – najpotężniejszy. Zaczyna się na kości miednicy, a następnie dołączone do kości udowej. Jest to duży mięsień bezpośrednio wpływa na staw biodrowy ze względu na jego wagę. Jego główną funkcją – rozbudowa i obrót ud na zewnątrz, a także trzymać kolana w wolnym, nie zagiętym położeniu. Jego druga funkcja jest doprowadzenie biodra i prostowanie tułowia i miednicy przedłużenia.

Średnia różnica mięśni jest to, że zaczyna się na biodrowych, a następnie pozycji w dół, to idzie do grubej ścięgna. Tylne belki mięśnie te zlokalizowane są w ramach pierwszego, więcej mięśni. Ale małe mięśnie w ich struktura jest podobna do średniej. O to samo, a ich funkcję: Przydzielenie uda wewnątrz i na zewnątrz, trzymając ciało w pozycji pionowej.

Jak widać, znaczenie mięśni pośladkowych jest ogromna. Kwestia w jakim stanie są one zależy funkcjonowanie naszego organizmu jako całości. Dlatego konieczne jest, że pośladki są w sporcie, trenować stan. Po tym wszystkim, to nie tylko efekt estetyczny – mówimy o zdrowie. W zasadzie, pośladki i uda trening nie jest bardzo skomplikowane, ale niektóre niuanse, jak będziemy rozmawiać i być brane pod uwagę.

load...

Szkolimy pośladków i ud

W celu uczynienia mocniej tyłek, zawyżone i dokręcone, należy zwrócić uwagę na trzy elementy: sport, diety i pielęgnacji urody. Jest to kompleks pozwoli osiągnąć maksymalną wydajność. Oczywiście, trening na siłowni przyniesie więcej korzyści, a efekt będzie jednak oczywiste, przy odpowiednim podejściu, pożądany efekt można uzyskać poprzez angażowanie się w domu.

Tak więc, o szkoleniu. Pierwsze ćwiczenie – jest, oczywiście, przysiadów. Być może jest to najbardziej wydajne i proste ćwiczenia, przeznaczone do pośladków i ud. Przysiady są różne, można je wykonać ze sztangą lub hantlami, książek lub piłki – jak chcesz, w zależności od celu. Aby rozpocząć można zrobić, to nie bardzo głębokie, gładkie upy, aby rozgrzać mięśnie. Jednak staramy się, aby twoje pośladki dotknęły pięty – prędzej czy później trzeba przyjść do niego. Przysiady wykonywane są przez dwóch lub trzech zestawów, z których każdy – piętnaście przysiadów. Ważne jest, aby upewnić się, że pięta nie jest ustalona na podłodze, w przeciwnym razie efekt ćwiczeń będzie się zmniejszać.

Drugie ćwiczenie, które jest przydatne dla ud i pośladków mięśni – chodzenie wzdłuż ściany. To brzmi dziwnie, ale jest to dość proste. Połóż się na podłodze, ramiona prosto po bokach. Nogi, zgięcia w kolanach pod kątem prostym, reszta jak najwięcej o ścianę. Teraz zacząć chodzić. Kilka kroków w górę pary – w dół. Co jest trudność? Podczas treningu, staram się nie brać pośladki z podłogi. Wykonać piętnaście razy.

Kolejne proste ćwiczenia do wykonywania w domu. Trzeba tylko piłki i krzesło. Siedząc na krześle, przytrzymać piłkę między kolanami. Jego potrzeba do kompresji przez trzydzieści sekund, a następnie, po przerwie, ponownie zacząć go skompresować. Czy piętnaście powtórzeń. Po pewnym czasie, należy zwiększyć liczbę powtórzeń.

Czwarte ćwiczenie ma na celu wzmocnić mięśnie pośladków i ud wewnętrznych. Usiądź na podłodze, wyciągając ręce do tyłu i odpoczynku je na podłodze. Zaczynają się poruszać do przodu na podłodze, a następnie z powrotem, jak najlepszego wykorzystania swoich pośladków. Upewnij się, że twoje nogi nie zginać – poruszać się tylko przez pośladki. Będzie to wystarczy, aby wyglądać tak pięć minut.

Szczególna uwaga powinna być nie mniej skuteczne noga wygina do tyłu. Pozwolą one, z jednej strony, do pracy mięśnie pośladków, az drugiej – do bardziej smukłe nogi i tyłek – dokręcone. Aby wykonać trzeba tylko krzesło. Wstać i oprzeć się na plecach rękami. Wykonaj huśtawki z powrotem, starają się podnieść w tym samym tempie, tak wysokie, jak to możliwe. Na każdą nogę – dziesięć do piętnastu powtórzeń. Odmianą tego ćwiczenia – huśtawki z boku i przechyla się na krześle. To wzmocni mięśnie ud i pozbyć się nadmiernej objętości.

Aby wykonać sześć ćwiczeń uprites kolana i łokcie na podłodze, plecy proste. Wyprostuj jedną nogę w kolanie i zaczynają podnosić ją tak, że noga iz powrotem wynosiła w linii prostej. Już w stanie wykonywać mahi start – górę iw dół. Trzeba zrobić trzy zestawy, każdy zawierający piętnaście powtórzeń – jest na każdej nodze. Ważne jest, aby upewnić się, że z tyłu pozostaje prosty. Zabieg ten jest niezwykle skuteczny na mięśnie pośladków.

Uczynić bardziej atrakcyjne pośladki i nogi – szczupły, umożliwiają ataki. Będą one przydatne do wewnętrznych mięśni ud. Wykonaj ćwiczenie w następujący sposób: weź głęboki wypad do przodu, mocno zachwiała się kilka razy. Że stopa który stoi z tyłu, musi opierać się wyłącznie na pieszo, ale w każdym razie nie na palcu. Nie jest konieczne, aby załadować się na raz do maksimum – start z pięciu do siedmiu strzałów. Następnie zwiększyć do dwunastu do piętnastu rzuca na każdej nodze.

Skuteczne ćwiczenia do wykonywania w domu – to „łuk”. Połóż się na brzuchu. Wtedy trzeba podnieść ciało i dłonie, tworząc „łuk”. Po tym, opuść ramiona i unieś nogi. Konieczne jest przeprowadzenie sześciu do dziesięciu razy, to byłoby na tyle, aby rozgrzać mięśnie obszaru problemowego.

Ugięcia są tak skuteczne jak squat. Są one przeznaczone dla mięśni pośladków, ud i nóg. Nie musisz ciężkich hantli. Stań wyprostowany, ze stopami razem. Weź hantle. Zaczynają brać prawą nogę do tyłu. Podnieś ręce do góry, w jaskini. Teraz weź pozycji wyjściowej i powtórz na lewej nodze. To trwa od dziesięciu do piętnastu powtórzeń.

Innym prostym ćwiczeniem – nachylenie hantle. Postawić stopę na krześle, ramiona. Weź naprzód zginać. Bend aż hantle nie dotykać podłogi. Powtórz dwanaście razy na każdą nogę. Teraz przesuń ręce na talii, trzymając nogi razem. Teraz wystarczy przechylić się do tyłu, uważając, aby nie zginać nogi. Powtórz dwanaście razy.

Skakanka – świetny sposób, aby rozgrzać mięśnie. Skocz rytmicznie na palcach dwóch nogach. Oddychanie koniecznie musi być głęboko i równomiernie. Czas skoki – pięć do siedmiu minut. Można to zrobić ćwiczenia rano i wieczorem – im więcej, tym lepiej.

Wiadomym jest, aby wszystkich „rower” nie tylko pomaga uczynić nogi smuklejsze, ale także podkręcić pośladki. Przydatne jest ćwiczenie dla mięśni biodra i dolnej prasy. Połóż się na podłodze, ramionami. Teraz podnieś swoje nogi pod sorokapyatigradusnym kątem. Śledzić ruchy podobne do jazdy na rowerze, na dziesięć do piętnastu minut. Zachować maksymalną amplitudę i utrzymać niższą proste nogawki.

Wreszcie, proste i skuteczne ćwiczenia, których celem – głębokie studium mięśni bioder i pośladków – „łódki”. Połóż się na brzuchu, głowa ręce za plecami. Tkać swoje palce do zamka i nie rozewrzeć. Teraz podnieś ręce i nogi bez zginania kolan. W tej pozycji, pauza za dwadzieścia do trzydziestu sekund. Wykonać dziesięć powtórzeń.

Powyższy zestaw ćwiczeń, choć na celu poprawę mięśni pośladkowych, ma pozytywny wpływ na cały organizm jako całość, dzięki czemu jest cieńszy i bardziej sportowa. Jeśli chcesz po prostu pracować pośladki siebie, trzeba będzie wykonać te pojedyncze ćwiczenia jak wyciskanie lub hodowlanych noga nogi uruchomionych na symulatorze. Nadaje się jako dyspozycji i przynieść i mahi których mówiliśmy powyżej.

Prawidłowa rozciąganie

W procesie szkolenia swoje ciało w domu lub na siłowni, jazdy tłuszczu i zagęszczania, pompowanie mięśni, ważne jest, aby pamiętać o rozciąganiu. Pomaga pozbyć się nadmiaru objętości, przy jednoczesnym zachowaniu zacisnąć mięśnie. Ponadto rozciąganie pozwala nie tylko zwiększyć efektywność ćwiczeń, ale także ruchy bardziej zgrabna i chód – wdzięku i gładka. Zgadzam się, piękna dziewczyna jest bardzo ważne.

Jak jest prawidłowe rozciąganie? Usiądź na podłodze, zginanie lewe kolano. Teraz weź ją tak, że wewnętrzna strona ud jest na podłodze. Jednocześnie prawa noga nadal być zgięta w kolanie, ale leży na powierzchni zewnętrznej stronie. Naciśnij prawą nogę do przodu lewe udo. Uważnie śledzić powolne stoku przez prawą nogę do przodu – to potrwają prawy pośladek. To samo odnosi się do lewej strony. Powtórz to rozciąganie tak często, jak to możliwe, przed głównymi zajęć sportowych i po nich.

Powyższy zestaw ćwiczeń plus odcinku – to jest klucz do idealnej figury. W krótkim okresie czasu będziesz zadowolony zacisnąć mięśnie bioder i pośladków i smukłej figury znak jako całość. Jednak w celu dokonania zakorzenione, nie zapomnij użyć specjalne kosmetyki antycellulitowe i gotować.

Należy zauważyć, zarośla i żele do ciała, pobudzenie aktywnego spalania nadmiaru tłuszczu i zmniejszenia „skórki pomarańczowej”. Wydać Homemade otula biodra. Jeżeli fundusze pozwalają, profesjonalny procesy spalania tłuszczu.

 

I, oczywiście, stosować się do prawidłowego odżywiania – coś, bez których wszelkie ćwiczenia będą nieskuteczne. Zapomnij o fast foodów. To zintegrowane podejście pozwoli Ci szybko osiągnąć ten cel i zachwyci tych wokół jej smukłej, rzeźbiona postać!

load...