Ćwiczenia z wałkiem naciskać na straży talii

Zawartość:

Mieć idealny Press – marzenie każdego szanującego kobiety. I niech to nie będzie tak zwane „kostki”, ale prasa nie chce być luźne. To pytanie staje się szczególnie pilne po zimie. Ale to nie zawsze jest możliwe, aby być jak w fitness-klubu. Powoduje to, że kobiety lubią podkręcić prasy w domu. Ale jak to zrobić w domu? Za radą przyjaciół, wiele kobiet starał się angażować w różne video – rolek. I jak to często bywa w takich przypadkach, nie widząc szybkich rezultatów, rzucając trening.

load...

Nie jest tajemnicą, że cienkie ludzie wymawiane mięśnie brzucha, choć nawet nie starał się huśtawka. Jak można wyjaśnić to zjawisko? Fakt, że prasa daje ładny małą ilość tkanki tłuszczowej, a nie ciężkich ćwiczeń. Oznacza to, że z tego wszystkiego jest to konieczne, aby zabrać go na pokład? Aby mieć piękną prasę, pierwszym miejscem jest dieta, a dopiero potem wywiercić prasy. I znowu dochodzimy do prasy wiertła. Jeśli nie ma możliwości lub pragną być jak na siłowni, i mają miły naciśnij chcesz, jak być w tym przypadku?

Roller prasy – panaceum na silne mięśnie

Istnieje wiele ćwiczeń do trenowania mięśni brzucha, a ze skorup i bez muszli. Jednym z najczęstszych i zwykłych pocisków do treningu mięśni brzucha to gimnastyka wałek. On daje dobrą moc obciążenia małych rozmiarów i zajmuje mało miejsca w mieszkaniu. Ćwiczenia z rolki można wykonać w dowolnym miejscu. Podstawowym warunkiem tego – obecność przestrzeni.

Efekt będzie zauważalny w ciągu tygodnia od szkolenia. Przed przystąpieniem do ćwiczeń z wałka należy wiedzieć, że mają swoje zalety i wady. Główną zaletą tych sesji jest do pracy wszystkie mięśnie brzucha i nie tylko … W mięśnie brzucha pracują mięśnie naramienny, mięśnie ramion, mięśnie – wznoszący i skośne. Jedna wada – jeśli nie są przeszkoleni, rolka może być travmoopasen dla ciebie, ponieważ daje duże obciążenie na mięśni lędźwiowych.

load...

Jeśli chcesz mieć ciało swoje marzenia, a następnie udać się do niektórych trudności i ograniczeń. Recenzje wyników treningu ćwiczenia gimnastyczne z wałkiem dostępnych w Internecie. Mamy odwagę? Następnie idź do sklepu wałkiem. Warto jest stosunkowo tani, tak że dziura w budżecie „nie pęka”.

Co on podoba?

Jest to najprostszy kompaktowy symulator, który pozwala trenować nie tylko mięśnie brzucha, ale także ramion, nóg, bioder, pleców i ramion. Naturalnie pompowanie prasie bez jakichkolwiek urządzeń będzie najbardziej idealnym rozwiązaniem, które nie wymaga rozwiązywania problemów z zakupem symulatorów i uczenia się, jak one działają. Ale, jak doświadczenie pokazuje, że film robi ćwiczenia na mięśnie brzucha pompy Bole skuteczne.

Zanim pojawi się na treningu z wałka, należy zapoznać się z jego strukturą. To jest tak proste, że jego twórcy i nie chce być nazywany geniuszem. Więc umieścić koło na osi i podał sportowiec, spragniony, aby mieć ładny definicji mięśni. Co dziwne, ale poziom skuteczności prostego symulatora może konkurować z najbardziej poważnych i złożonych.

Z biegiem czasu, projekt rolka dla prasy zmieniło się na lepsze. Teraz na półkach specjalistycznych sklepach sportowych można znaleźć modele z jednego lub dwóch kołach gumowych i uchwytów, co zmniejsza hałas podróży i wyeliminowanie uszkodzeń skóry rąk. Nikt nie twierdzi, że ćwiczenia rolkowe nie są łatwe, ale jedno jest świadomość przyszłych wyników musi być zabawa do pracy z symulatorem.

Jak pracować z wałkiem?

Szkolenie z rolką będzie szczególnie przydatna dla tych kobiet, które chcą odzyskać swój dawny kształt po ciąży. Ale trzeba włożyć wiele pracy i efektem tych ćwiczeń jest znacznie więcej niż jakiekolwiek inne ćwiczenia z domowych pocisków. Najważniejsze jest właściwe ćwiczenia gimnastyczne z wałkiem. Na jaki rodzaj mięśni skierował swoje działania?

A efekt jest naprawdę uniwersalne. Podczas pracy w górnej części korpusu zaangażowany ramion i barków, ale największy ciężar jest na mięśnie klatki piersiowej i mięśni pleców. Środkowa część grup mięśniowych otrzymał ogromny ciężar – tak zginacze – prostowniki prasy, dolnej części pleców, ścięgna i mięśnia czworogłowego – czyli notorycznie obszarów problemowych. Ale żeby zrobić to ćwiczenie dość trudne.

Podczas ćwiczeń gimnastycznych z rolki jest bardzo ważne Prawidłowe oddychanie: nachylenie ciała – na wdechu, wyprostuj – wydech. Powtórz każde ćwiczenie 10-15 razy. Wykonywać ćwiczenia z wałkiem do prasy może być z pozycji stojącej na kolanach, leżąc na podłodze, stojąc na nogach. Dla wygody ćwiczeń dla prasy huśtawka musi zakupić matę siłowni.

Ćwiczenia dla prasy huśtawka trochę. Są one jednak wystarczające do treningu mięśni brzucha. Podstawowym warunkiem powodzenia jest systematyczność i wytrwałość podczas treningu. Za pierwszym razem, mięśnie na pewno boli, ale jest niepraktyczne, aby zatrzymać działanie, a po prostu trzeba ćwiczyć codziennie. Z biegiem czasu, ból mięśni odejdzie.

Przedłużacz z wałkiem naciskać na kolanach

Pozycją wyjściową do tego ćwiczenia – Stojak na kolanach. Gimnastyka wideo trzeba umieścić na podłodze przed sobą. Wyprostuj ramiona i chude na wałku koła. Przesuwając go do przodu jednocześnie obniżyć tułów aż aż dotknie biodra piersi. Kompletna ćwiczenie powracając do swojej pierwotnej pozycji odwrotnej ruchu. Powtórz ćwiczenie 10-15 razy w dwóch podejściach.

Weź pozycję wyjściową do tego ćwiczenia – Stojak na kolanach. Umieścić rolkę gimnastyczne na powierzchni podłogi przed nim. Wyprostuj ramiona i chude na rolce. Jednocześnie sprawnie przenieść go przed siebie i przechylić ciało do maksimum, aż piersi nie dotykać powierzchni podłogi. Po dotknięciu podłogi, przerwa na kilka sekund. Po chwili, powrót do pozycji wyjściowej wstecznym ruchu. Powtórz ćwiczenie 10-15 razy w dwóch podejściach.

Przedłużacz z wałkiem do druku, leżąc na brzuchu

Pozycja wyjściowa – leżeć na brzuchu. Gimnastyka naciśnij wałek jest postęp wyciągniętej ręce. Speleo i nie odrywając biodra z podłogi, ciągnąć film dla siebie. Zatrzymanie i ruchu wstecz z powrotem do pozycji wyjściowej. Powtórz ćwiczenie 10-15 razy w dwóch podejściach.

Przedłużacz z roller siedzi na podłodze

Pozycja wyjściowa – usiąść na podłodze, wyprostuj nogi i ciągnąć do przodu. Gimnastyka naciśnij wałek jest na prawo od Ciebie. Bez odrywania stóp od podłogi, proste ramiona poruszają się klip do boku tak długo, jak piersi nie dotykać podłogi. Następnie powracają do położenia początkowego ruchu powrotnego. To samo powtórz położenia wałka na lewo od Ciebie. Podczas tego ćwiczenia, jest obciążenie mięśni skośnych. Ćwiczenia powinny być wykonywane powoli. Powtórz 10 razy na każdej stronie w dwóch podejściach.
Pozycja wyjściowa – usiąść na podłodze. Nogi ugięte w kolanach. Walec gimnastyczny trzymać w ręku i przejść pod stopami. Trzymając kierownicę w rękach, nogach chudych na uchwyt. Powolny ruch wyprostuj nogi do kolan dotknąć piersi. Odwrócona ruch z powrotem do pozycji wyjściowej. Powtórz ćwiczenie 10-15 razy w dwóch podejściach.

Przedłużacz z wałkiem na wyprostowanymi nogami

Pozycja wyjściowa – zaraz prosto, stopy powinny być szerokość barków. Koło gimnastyczne ustawić nachylenie podłogi przed nim. Oprzeć się mu prosto w ramiona. Powoli przesuwaj gimnastyczne rolkę do przodu, tak długo, jak piersi nie dotykać podłogi. Wstrzymać się na kilka sekund. Odwrócona ruch z powrotem do pozycji wyjściowej. Powtórz ćwiczenie 10-15 razy w dwóch podejściach.

Szkolenie z gimnastycznego wałkiem bardzo dobrze pomaga przywrócić płaski brzuch kobiety, które wymówił obszarów problemowych. Aby postawić się w odpowiedniej formie będą wystarczające do prowadzenia szkoleń przez dziesięć minut dziennie. Ćwiczenia z prasy walcowej, aby pomóc zachować swoje brzucha podciągnąć stan.

Jak wspomniano wcześniej, prawidłowe oddychanie – jest podstawowym wymogiem podczas ćwiczeń z wałkiem. Jeśli nieprawidłowe oddychanie efekt ćwiczeń jest ograniczona, ponieważ mięśnie nie otrzyma wymaganej ilości tlenu.

Jednocześnie nie należy zapominać, że powinien być umiarkowany w swoich pragnień. To nie powinno być zbyt „gorliwy”, aby osiągnąć swoje cele. Ponieważ nieprawidłowego oddychania w połączeniu z niewłaściwym realizacji ćwiczeń prowadzi do wyniku, który jest absolutnie przeciwny do oczekiwany. Szczególnie należy zwrócić uwagę na te aspekty podczas wykonywania ćwiczeń w treningu mięśni brzucha.

Ostrzeżenia i porady dla kobiet

Statystyk medycznych wynika, że ​​kobiety, które często i przez długie godziny pociągiem, to w dziedzinie problemów ginekologii. Najczęściej problem związany z wypadaniem narządów kobiecych, stojących sportowców, tancerzy.

Problemy te wynikają z pracy trenerów nie zwracają wystarczającej uwagi do prawidłowego wykonania ćwiczeń na mięśnie brzucha. Kobiety prowadzące takiego szkolenia, nie ostrzegają, że zbyt dużej siły przy napięciu prasie, gdyż zostały wypchnięte narządów moczowych układu rozrodczego. Można to wytłumaczyć faktem, iż znaczna redukcja prasy powoduje wzrost ciśnienia w jamie brzusznej. Ciśnienie wewnętrzne naciska macicy, pochwy i pęcherza, starając się wcisnąć je na zewnątrz. Tylko zmniejszenie mięśni miednicy nie spada w dół i te organy.

Kobiety muszą wiedzieć, że aby zapobiec niepożądanym zjawiskiem będzie wykonywać tylko mięśnie dna miednicy. Wykonywania ćwiczeń na mięśnie brzucha, trzeba dużo pracować mięśnie dna miednicy przed każdym prasie napięcia. Takie ćwiczenia projektowe dla brzucha to jedyny słuszny. Obecnie sytuacja się zmieniła, choć nie zawsze kobieta wyjaśnił wdrożenia takiego ćwiczenia techniki. Do dziś nie wszyscy trenerzy ostrzegają kobiety o potrzebie zmniejszenia mięśni dna miednicy podczas ćwiczeń na mięśnie brzucha przed dowolnym napięciu.

Więc wiemy, że mięśnie miednicy wykonują związane z wykonywaniem przez nas funkcję ochronną wystąpienia problemów ginekologicznych. Do jakości wykonania tej funkcji, mięśnie dna miednicy po prostu muszą być wzmocnione. Dla tego też, istnieją specjalne ćwiczenia. Ale to już inna historia. A teraz, drodzy kobieta, pamiętać o kilku prawd:

Nigdy nie zapominaj, że Twoje zdrowie jest w Twoich rękach. Bądź zdrowy, być piękny i kochany.

load...