Ćwiczenia z hantlami strony

Każdy z nas, niezależnie od gustów, przyzwyczajeń i preferencji, chcesz być szczupła i stonowana. Po tym wszystkim, dobry kształt jest kluczem do zdrowia i seksualności wdzięku gwarancji – mężczyźni zawsze zwracać uwagę na wyrafinowany i pełen wdzięku postaci kobiecej.

load...

To po prostu nie każdy z nas ma czas na regularne ćwiczenia i regularne wizyty w siłowni – w wielu badaniach, praca i obowiązki zabrać wszystko, aż do ostatniej wolnej chwili. I wcale nie chęć być w pośpiechu wczesnym rankiem lub po męczącym dniu, gdy siły fizyczne i moralne już na schyłku.

Na szczęście istnieje alternatywa – ćwiczenia z hantlami dla kobiet w domu: każdy z nas może angażować się w komfortowych warunkach dla siebie i osiągnąć pożądany rezultat – by stać się bardziej piękne i sportowy. I dla całej jego efektywności treningu we własnym mieszkaniu może być znacznie wygodniejszy dostęp do siłowni – to mówimy, że po jego zalety:

 • Łapanie dom, możemy zaplanować czas ich szkolenia, wykonywać ćwiczenia w między obowiązkami i troszczy się, kiedy będzie się wyróżniać kilka wolnych minut. Co więcej, można nawet dostać się komfortowo w swoim ulubionym pokoju na zorganizowanie zajęć podczas swoich ulubionych programów telewizyjnych lub szeregowo, a połączenie tych dwóch rzeczy naraz, nie tracąc ani minuty swojego cennego czasu.
 • Ważną rolę odgrywa fakt, że wizyta na siłowni i trener lekcje kosztują, a zajęcia są bezpłatne w domu. Aby wybrać odpowiedni zestaw ćwiczeń, każdy z nas będzie w stanie utrzymać swoją kondycję bez szkody dla portfela.
 • Często trenerzy rozwijać i oferować cały program, który zawiera szereg ćwiczeń z hantlami dla kobiet: dla mięśni piersiowych, nogi, biceps, plecy. Dogania go ze specjalistą, można opracować kilka grup mięśni, nawet jeśli trzeba było ciągnąć jedno. Domowe treningi dają możliwość skupienia się na tych zagadnieniach, które chcesz poprawić w pierwszej kolejności.

Pomyślmy o naszych delikatnych uchwytach – oni zawsze muszą być piękne i sportowiec, więc możemy z dumą nosić t-shirt lub koszulka, aby pojawić się na plaży w kostiumie kąpielowym – w słoneczny letni harmonogram dnia nie ma gdzie długie rękawy.

Pamiętaj, że trener z siłowni można wybrać program szkoleniowy, który skupi się na prasie, piersi i ud, ramion i skupi się na to nie pierwszy. Dlatego konieczne jest, aby wziąć sytuację pod kontrolą i użyć jednego z gotowych systemów – wtedy lato, każda z nas będzie zapomnieć bluzki z długimi rękawami.

load...

Ćwiczenia z hantlami w domu

Odmiany z hantlami sportowych są najbardziej wygodny i wszechstronny „symulator”: można łatwo podnieść ciężar, który jest idealny dla początkujących, na wszystkich poziomach zaawansowania.

W tym przypadku, sprzęt sportowy kompleks wpływ na organizm: wzmacnia różne części ciała, nawet jeśli masz zamiar ćwiczyć tylko na rękach. Po tym wszystkim, w tym samym czasie wykonywać mięśnie brzucha, zwiększenie dolnej części pleców, wzmacnia układ sercowo-naczyniowy. W rezultacie, hantle są bardzo skuteczne, i to biorąc pod uwagę, że są one znacznie mniej wyrafinowane symulator sportowy, a który to zestaw ćwiczeń z nich nie będzie można spędzić wiele czasu.

Więc śmiało – wybierz sprzęt sportowy jest przechowywany w dobrym nastroju i chęci do pracy nad sobą, a zaczniemy wzmacniać swoje ciało i spalić kalorie.

Proste i skuteczne ćwiczenia z hantlami

Chcemy powiedzieć dość łatwe ćwiczenia, daje dobre rezultaty: czyniąc je regularnie, każdy z nas może być w doskonałej formie fizycznej. Oraz w celu zapewnienia skuteczności takiego szkolenia, wystarczy spojrzeć na dziewczyny, którzy wykonują podobny zestaw ćwiczeń z hantlami dla kobiet: dane zdjęcie smukłych i organów napięte sportowych najlepiej powiedzieć, że powinny być zaangażowane.

Należy pamiętać, że skupiamy się na tych technikach, będą mogli to zrobić z łatwością nawet najbardziej malutkie i kruche z nas, nawet dla początkujących z zerowym szkolenia.

Wielki wysiłek fizyczny, dobrze wzmacnia biceps i triceps, jest „winda”. Dla jego realizacji dziewczyną trzeba wziąć kilka małych hantlami, z których waga powinna wynosić maksymalnie 1,5 kg. „Winda”, aby zrobić stojąc na uwagę, co następuje:

 • Pozycji wyjściowej – broń spokojny i opuszczane wzdłuż korpusu;
 • Kosztem czasu – ramiona zgięte w łokciach i rosnąć;
 • Ze względu na dwa – strony w rozwodzie;
 • W liczbie do trzech – przez ramię boczne hodowane w dół, wracając do pozycji wyjściowej.

Każda dziewczyna może sam określić, ile razy do wykonywania jej „winda”: ​​zalecamy zaczynając od małej ilości czasu i stopniowo zwiększać obciążenia.

Innym prostym ćwiczenia z hantlami dla kobiet strony – „most”: to pomoże wzmocnić biceps. I wszystko, co jest potrzebne do tego, parę hantlami dwa kilogram. „The Bridge”, także nie stoi, i mapa drogowa dla jego realizacji jest prosta:

 • Pozycji wyjściowej – wyciągniętymi rękoma przed sobą;
 • Kosztem czasu – ich powstanie;
 • Ze względu na dwa – hantle strony panować głowy, a tak daleko, jak to możliwe;
 • Na rachunku trzech – oni wznoszą się ponownie, a po powrocie do pozycji wyjściowej.

Zalecenia dotyczące realizacji „pomost” są takie same, jak w przypadku „lift”: start z jednym podejściu, i kilka razy, stopniowo zwiększając obciążenie.

Wybierając dla siebie ćwiczenia z hantlami w domu dla kobiet, nie zapomnij uwzględnić w swoim kompleksowego programu „okablowania”. Po tym wszystkim, jest to dość łatwe do zrobienia, a to daje imponujący efekt – robi, staniesz się radością zauważyć, jak wzmocnienie biceps i triceps. Aby wykonać „okablowanie” należy wziąć parę hantlami polutorakilogrammovyh. Należy pamiętać, że to ćwiczenie jest wykonywane na podłodze, według poniższego prostego schematu:

 • Pozycji wyjściowej – ręce zgięte w łokciach i rozwiedli się w dłoni;
 • Kosztem czasu – muszą zacisnąć przed klatką piersiową;
 • Ze względu na dwie strony – należy rozcieńczyć w dłoni, przywracając je do ich pierwotnego położenia.

Z ilości czasu i liczby prostych metod: Ponownie uruchom małe, zwiększenie obciążenia w czasie.

Konieczne jest, aby powiedzieć, że z tego, co jest konieczne, aby rozpocząć realizację „most”, „windy”, „okablowanie” iw ogóle wszelkie ćwiczenia z hantlami dla kobiet w domu. Pamiętaj, że zbyt ostry początek tylko boli zamiast bliżej sukcesu: począwszy od zbyt dużym obciążeniem, po prostu przemęczenie, a następnego dnia nie będzie w stanie prawidłowo angażować. Oto nasza rada: weź dla siebie powyższe ćwiczenia, uzupełnić swoje techniki do innych grup mięśniowych (na przykład do klatki piersiowej), i zacząć realizować każdy z nich 15-20 razy w 3 setach. W tym przypadku, wszystkie mięśnie są rozgrzane w odpowiednim czasie, bez przeciążenia, a badania sami będą łatwe i przyjemne.

Proste ćwiczenia z hantlami na mięśnie klatki piersiowej

Proponujemy, aby dodać biceps i triceps szkoleniowych Program następujące łatwe i wystarczająco skuteczne techniki:

 • Muszę się położyć na ławce lub na przykład postawić stołek, tak aby możliwe było zginać kolana, umieszczając hantle na wysokości klatki piersiowej. Po wystarczy podnieść ręce do góry i powrócić do swojego pierwotnego położenia – pomimo swojej prostoty, metoda ta daje doskonałe rezultaty.
 • Do następnego ćwiczenia z hantlami dla kobiet dla mięśni piersiowych muszą mieć taką samą pozycję wyjściową, to znaczy, aby położyć się na ławce lub stolca. Następnie trzeba wyprostować ramiona i umieścić je w dłoni, kładąc hantle poniżej poziomu klatki piersiowej. A potem trzeba zmniejszyć ramiona nad głową, tak że dotykanie dwa sporty pocisku.
 • Poniższy proste ćwiczenie jest wykonywane stojąc, wiadomo na pewno każdy z nas. Ręce z hantlami są przedłużone do przodu, dłonie w górę, a następnie zginać w łokciach i powoli wyciągnął się na ramiona – to proste.
 • Aby wykonać to ćwiczenie, trzeba wstać prosto ze stopami rozstawionymi na szerokość barków. Następnie konieczne jest, aby wziąć hantle obiema rękami, umieszczając ją na wysokości klatki piersiowej. Potem wystarczy nacisnąć na jego klatce piersiowej, trzymając sprzęt sportowy, gięcie i umieszczenie w łokciu.
 • Jest jeszcze inny dobrze znane i skuteczne ćwiczenia z hantlami w domu dla kobiet – „nożyce”. Wykonywany sytuację: po prostu trzeba hodować i krzyżować wyciągnięte ramiona, trzymając sprzętu sportowego.

Zaleca się, aby wybrać kilka z tych ćwiczeń i uzupełnić swój program treningowy, w tym już na „podnoszenie”, „most”, „okablowanie”. Wtedy twoje zajęcia, na całej swej lekkości, będzie mógł wzmocnić kilka grup mięśniowych, zwracając uwagę na równe każdy z nich.

Program szkolenia ćwiczenie dla rąk

Dużo rozmawialiśmy o programie swoich przyszłych działań, jego kompilacji kilku skutecznych metod, więc po prostu trzeba powiedzieć, a jak trzeba podejść do jej realizacji.

Należy pamiętać, że każdy trening rozpoczyna się od rozgrzewki: zalecamy, aby wykonać kilka ćwiczeń z wybranego zestawu, ale bez sprzętu sportowego. Jesteś dobry rozgrzać mięśnie w trybie takim „delikatnym”, bez hantlami.

Nie zapominaj także, że być może trzeba rakiet o różnych masach do wykonywania konkretnego ćwiczenia. Zalecamy, aby nie zmienić program, jeśli „okablowanie” wymagane hantle 1,5 kg, to jest ich podjęcia, a nie dwa lub kilogram. Gdyż w przeciwnym razie istnieje ryzyko do naprężania mięśni lub wręcz przeciwnie, nie wystarczy, aby je załadować, a następnie program szkolenia będzie udaremniona.

Pomyślmy o tym, kiedy robi ćwiczenia z hantlami dla kobiet strony: konieczne jest opracowanie planu szkoleniowego dla intensywności . Debiutanci mięśnie potrzebują dzień na odpoczynek, więc zaleca się ćwiczyć 2-3 razy w tygodniu. Teraz zbliża: Każde ćwiczenie należy powtarzać 2-4 razy w odstępach co 45-60 sekund. Dla początkujących zaleca się wykonywanie ćwiczeń 10-15 razy: czy jest możliwe, aby łatwo można zwiększyć tę liczbę do 15-20.

Aby ćwiczenia były bardziej interesujące i skuteczne, konieczne jest, aby zmienić program złożonych wniosków co 1,5-2 miesięcy. Aby to zrobić, wystarczy umieścić w zbiorze innych ćwiczeń, albo przynajmniej zmienić swoje miejsca.

Krótko mówiąc, rozwój i wzmocnienie biceps i triceps, zależy tylko od nas, od naszej chęci i pragnienie, by być piękniejsza i bardziej atrakcyjna. Jest to krok, który trzeba zrobić – niech nam nie sądzę dwa razy, aby wykonać ćwiczenia z hantlami dla kobiet: fotografia smukłe, eleganckie i sportowe dziewczynki skłaniają nas, że jesteśmy na dobrej drodze.

load...