Ćwiczenia z hantlami strony – w celu osiągnięcia idealnych form

Zawartość:

Powszechnie wiadomo, że jest to niezbędne do uprawiania sportu i robi regularne ćwiczenia, jeśli chcesz, aby zawsze mieć dobrą figurę. Ale ruch zwykle, a średnia szybko nudzi, zaczyna się uczynić je mieć „jakiś”, a jako wynik efektu nie działa. Ale jeśli używasz hantle, możliwe jest szeroko zmieniać same ćwiczenia.

load...

Ponieważ wagi odbywają się w rękach, a nacisk w tworzeniu idealnych form wykonane go w dłoniach, zbyt. Ale ręce są uważane za najtrudniejszy część ciała w zakresie odzysku kształtu. I musimy dołożyć wszelkich starań, aby w otwartym sukienkę, w wieczorowej sukni z obcisłych rękawach, to wyglądał świetnie.

Co najważniejsze, musimy natychmiast wyjaśnienia – ćwiczenia ramion z ciężarkami powinno być wykonywane regularnie. Jeśli naprawdę chcesz się wiosną i latem być przygotowany, a następnie rozpocząć lekcje teraz. Każdego dnia, bez przerw i wyjścia metodycznie wykonać każde ćwiczenie. Tylko cierpliwość i wytrwałość, wytrwałość i praca daje pożądanego rezultatu.

Robi an_0

Najbardziej problematyczny obszar rękach kobiety jest w środku. Przedłużyć ramiona w bok i spojrzeć na linii, która biegnie od pachy do łokci. Wiszące luźnej skóry i kołysała się jak galareta? Zgadzam się, trochę przyjemne. To an_0 czuje się całkiem swobodnie – nie był pompowany. Tak, mają zamiar zrobić w pierwszej kolejności, a tam będzie następujący program.

load...
  • Pozycja – stojąc. Proste plecy, kolana zgięte w poluprisede, ręce wzdłuż ciała. Ręce z hantlami są zawrócił. Teraz zaczynają gięcia łokcie. Dla większej wydajności (wzrost napięcia) an_0 łokcie należy przechowywać szczelnie do tułowia;
  • Praktycznie powtórzyć pierwsze ćwiczenie. Różnica polega na tym, że teraz jest to konieczne, aby podnieść rękę z kolei;
  • Upieramy i przekładać ręce w innej pozycji: podnosimy je nad głową i przeplatając palce w zamku. Tutaj można używać hantle. Teraz upuść ręce za plecy;
  • Stoisko z nogi lekko ugięte. Przedłużone ramiona w przedniej części ciała. Palm z hantlami „wygląd” w dół. A teraz zaciska dłonie, zgięcia w łokciu je do piersi. Upewnij się, że twoje ruchy nie są ostre – powinien odbywać się płynnie, bez szarpnięć.

Ważne jest, aby prawidłowo oddychać. Pierwszy wdech, a następnie wydech. Można nawet zrobić głośny oddech – głośno, syczący dźwięk będzie miało korzystny wpływ na płuca. W ogóle, to nie zaszkodzi zastosowanie dla takiego szkolenia i niektóre ćwiczenia oddechowe.

Jeśli wykonane regularnie, te cztery ćwiczenia, a miesiąc później będzie widać pierwsze efekty, a mianowicie -leather nie będą wiszące i ręce nabędzie zgrabny kształt. Tylko uważaj – jeśli te lekcje są bardzo łatwo zranić plecy. Dlatego głównym zasada – utrzymywać proste plecy! To spłaszczone ramiona, doprowadzić łopatki razem – w skrócie, aby doskonałą postawę.

Nawiasem mówiąc, te ćwiczenia nie tylko wiązać an_0, ale także wzmocnić mięśnie pleców. To jest bardzo dobre dla tych, którzy pracują siedzącej i stojącej, którzy zmuszeni są co wieczór do masażu i „rozproszenia” zastoju krwi w plecy i ramiona. Po takich ćwiczeniach przejść bóle głowy i uczucie „cola” pomiędzy łopatkami.

Zwracamy się do bicepsów

Każdy wie, co się biceps – dwugłowego mięsień znajdujący się na zewnętrznym ramieniu. Aby nie iść do anatomii, wystarczy wiedzieć, że okrągłości ramion i ładny gęstości zależy od stanu tego konkretnego mięśnia. Tak, wszystko w porządku.

  • Siadamy na krześle i ustawia jego stopami rozstawionymi na szerokość barków. Połóż ręce na kolanach, dłonie zwrócił się z hantlami. Teraz ugnij łokcie;
  • Wszystko robimy to samo, ale teraz na przemian lewą i prawą rękę;
  • Ręce się rozwodem w ręku (z podstawą) i zaczynają się podnieść je nad głową. Poruszono tam spotkała ich ręce i wrócił do swojej pierwotnej pozycji. To ćwiczenie jest dość trudna, więc spróbuj wykonać to łagodnie, nie od razu zacząć od dużej ilości czasu;
  • Teraz siadamy na podłodze, trzymać plecy prosto, a moje ręce z hantlami powinny leżeć na nogach. Teraz, podnieść ręce do góry, zatrzymany przez 30 sekund, a następnie idzie w dół. Ważne jest, aby wykonać ćwiczenia bez kołysania. Oznacza to, że należy po prostu siedzieć, nie ruszaj, tylko ręce pracują.

Ćwiczenia na biceps i an_0, powinny być wykonywane 10-20 razy. Oczywiście, po raz pierwszy jest mało prawdopodobne, aby być w stanie wykonać pełen zakres, ale musimy pilnie zwiększyć liczbę podejść. Można rozpocząć z zaledwie 2-3 razy. Najważniejsze jest to, aby rozpocząć w ogóle! I to jest nasze wieczne lenistwo tylko odpręża i zapobiega ja „rzeźbić” swoje idealne ciało.

Ogólnie uważa się, że „praca” biceps jest dość proste i łatwe. Te same pompek to pomóc. Tylko trzeba zrobić je prawidłowo. Jeśli wolisz zrobić pompek na podłodze, należy wiedzieć, że jak pompa i an_0, biceps i. Jeśli na stolcu rozkładanymi, ławki, jest tylko biceps. I w tym ćwiczeniu, uważaj na siebie. Nie powinno skręcać, zgięcie i huśtawka w ogóle. Ruch odbywa się wyłącznie ręcznie. Niektóre z pań śpiewać i pomóc sobie i łuk z powrotem – to jest złe!

Bardzo skuteczny trening jest kształtowanie ręce można zrobić na pasku. Po tym wszystkim, cały ciężar spoczywa tu właśnie na biceps – to w przypadku prostego pull-up. Jeśli jesteś w stanie unieść tułów nad barem i wyprostuj ręce, następnie wyczerpują an_0.

Jeśli naprawdę chcesz wzmocnić ramiona, a następnie wszystkie ćwiczenia muszą być wykonane z hantlami w dłoniach. Nawet ćwiczenia banalne wielu trenerów spędzić go z nimi.

Dodatkowe techniki

Nawet jeśli nie wszystkie ćwiczenia na bieżąco, nikt nie daje gwarancji, że będzie szybko dojść do pożądanego wyniku. Dlatego dostroić do dłuższej imprezy. Należy zwrócić uwagę na skórze – w takich rozciągniętych i osłabionych mięśni, zawsze cellulitu i rozstępów. Wystarczy wyobrazić – zacisnąć mięśnie, skórę, a nawet stać się trochę twarde, ale ani „skórki pomarańczowej” lub białawe serpentyny nigdzie sami nie odejdzie. W związku z tym, należy uwzględnić w planie zajęć masażu, sauny i być może leczenia uzdrowiskowego. Nawet regularny masaż z miodem będzie czynić cuda!

Jeśli to możliwe, upewnij się kupić abonament na siłowni. Wszystkie takie same klasy pod okiem profesjonalnego trenera będzie o wiele bardziej skuteczne. Istnieje możliwość, aby przetrenować, ale jest mało prawdopodobne, aby chciał mieć zawyżone potężne ramiona. Chociaż, oczywiście, jest to sprawa indywidualna i każdy wybiera własną drogę. Ale najbardziej akceptowalne dla pań – gęsta, zaokrąglone ramiona i zacisnął uchwyt.

I pamiętaj, aby być w dobrym nastroju! Jeśli wszystko odbywa się „pod przymusem”, wtedy nic się nie dzieje. Tylko ustawienie się do nowego życia pełnego przygód i pasji. Trzeba być niezwyciężony motywacja. Zaproś do zatrudniania swoich przyjaciół, powiesić na ścianie obrazów pięknych i zgrabnych pań. Więcej spacer na świeżym powietrzu, pójść na lodowisko lub po prostu jogging na pobliskim placu lub parku. I nie wstydź się, gdy idziesz do pierwszego wyścigu, można zauważyć, ze zdziwieniem, jak wiele osób zaangażowanych!

load...