Ćwiczenia płaskiej żołądka i cienką pasa

Zawartość:

Jest mało prawdopodobne, że na świecie istnieje co najmniej jedna kobieta, w stu procentach zadowoleni ze swojego wyglądu. Nawet smukła dziewczyna z parametrami dziewięćdziesiąt sześćdziesięciu dziewięćdziesiąt ogłoszeniowych dodatkowych milimetrów w pasie i pobiegł na oślep w sali gimnastycznej, aby poprawić sytuację. Co możemy powiedzieć o tych, których kształt nie można nazwać idealnym nawet na odcinku? Są niestety w oczy zobaczyć ich brzuch i miejsce domniemanego talii. Oto tylko ćwiczeń fizycznych, w przeciwieństwie do pierwszego, są one nie spieszy, preferując rzuca zazdrosne spojrzenia chudy szczęście i zapoznać się z setek powodów jego „wymuszonej” bezczynności.

load...

Co powstrzymuje nas, aby przejść dla sportu?

Tu wracasz do domu z pracy, wszystko tak zmęczony, złamane, głodny. Do spraw wewnętrznych – jest pełna! Naczynia do mycia, jeść, gotować, sprzątać kota, dzieci wodzy (zdarza się, wręcz przeciwnie: do czyszczenia i wyprostować kota dla dzieci – którzy są jak szczęście). A jeszcze mój mąż wraca do domu z pracy, warczy i czyste skarpetki wymaga. Jakie ćwiczenia na płaski brzuch, można powiedzieć, to niekończący się szereg problemów życiowych? To byłoby na tyle, aby wymusić na noc, aby dostać się z kanapy – i to jest dobre!

I tu i tam! Jeśli jesteś całkowicie uczciwym wobec siebie, zdasz sobie sprawę, że półgodzinny wykład z obręczy lub gantelkami wolisz jedzenia ciast przed telewizorem przed snem. A głównym uzasadnieniem dla tej hańby nie będzie nawet zmęczenie i lenistwo, a pomysł, że „wszystko to samo bezużyteczne, był gruby – grubszy i zatrzymać.” Jak mówią w niezbyt dobrej przysłowie: jeśli przybiera na wadze znacznie, więc można znowu jeść do sytości. Więc? Czy nigdy nie stają się cieńsze i bardziej seksownego?

Wcale nie. W rzeczywistości, wszystko zależy od naszej własnej motywacji. Tyle, ile chcielibyśmy zapewnić wszystkich, że chcesz schudnąć, nasze działania (lub raczej zaniechania) często wskazują na coś przeciwnego. Trudno to przyznać, ale dla niektórych z nas tłuszczu, który bezpiecznie ukrywa od otaczającego płaski brzuch i smukłą talię, służy jako swego rodzaju barierę ochronną. Dlaczego dołożyć starań, aby poprawić swój wygląd, jeśli pełnią nadal wszystko zepsuć? Siedzieć sobie spokojnie na kanapie i jeść pierogi, bolesny grymas na widok kształtnych piękno migające na ekranie telewizora. I ćwiczenia – oni pomóc w takiej choroby, w tym wieku?

Pomyśl o tym: nie tak dawno temu w Księdze Rekordów Guinnessa ma kobietę z talii trzydziestu ośmiu centymetrów. Czy wiesz, co ona osiągnęła wiek podobne wyniki (parametry swojego ciała w chwili ustalania rekord – 99-38-99)? Na siedemdziesięciu trzech lat! Nawet jeśli ona – dobrze karmione, pod warunkiem amerykański – nie zna surowym życiu polskich gospodyń domowych, nie pozbawia go z tych samych setek powodów, aby usiąść i nic nie robić. Na pewno są młodsze niż ta słodka pani, jak i pod względem silniejszego zdrowia (to podoba czy nie, i siedemdziesięciu trzech lat z pewnością miało wpływ!). Oczywiście, taka cienka talia radykalnie, radzimy nie, ale mówić o jaki rodzaj ćwiczeń pomoże Ci usunąć tłuszcz z brzucha i talii, może dobrze. Najważniejsze – to bardzo, bardzo chcą stać się szczuplejsze i młodsi, a następnie niczego do ciebie na ramieniu!

load...


Ćwiczenia na talię

Online można znaleźć szeroki wybór różnych technik w celu zwiększenia napięcia mięśni i spalania tłuszczu w obszarach problemowych. Proponujemy Państwu dwa proste ćwiczenia, które będą tworzyć cuda z pasa!

Strona rozciąganie

 • Nogi na szerokości trzydziestu – czterdziestu centymetrów, ręce na biodrach, tuż nad kolanami. Zegnij kolana, jakby masz zamiar usiąść.
 • Wdech, wydech i wstrzymaj oddech. Pociągnij brzuch, pozostań w tej pozycji przez pięć lub sześć sekund, a następnie podjąć pierwotnej pozycji.
 • Opuść prawą rękę tak, że jego łokieć dotykając prawego kolana zgięte. Ponieważ maksymalna amplituda lewą nogą w kierunku wyciągania, ciągnąc skarpetkę.
 • Nie odrywając stóp od podłogi, należy przeciągnąć górną lewą rękę – tak, jeśli chcesz osiągnąć szczyt niewidzialna ręka pozostaje prosto (i znajduje się w pobliżu głowy).
 • Ważne: zginać gdy konieczne jest ściśle bokiem!
 • Ustalić położenie, liczyć do ośmiu. Weź oddech, i zmienić pozycję.

Czy to trzy razy w jednym kierunku i trzy razy – w drugiej.

Ćwiczenia „Samolot”

To ćwiczenie – wielki odcinek dla swoich stron i talii. Na pewno zrobiono to ćwiczenie przed – zajęciach wychowania fizycznego lub w połączeniu z prezenterem telewizyjnym porannego treningu. Nadszedł czas, aby przypomnieć sobie stare dobre „samolot” i doskonalić swoją talię do pożądanej wielkości.

 • Stań ze stopami rozstawionymi na szerokość barków, kolana lekko ugięte.
 • Umieść dłonie tuż nad kolanami i wstrzymać oddech przez osiem sekund (nie trochę czasu, aby liczyć sekundy wolniej).
 • Ledwo wstrzymując oddech, weź lewą nogę prosto w bok i sięgnąć po łokieć lewej ręki do prawej zgiętym kolanem.
 • Prawa ręka nie powracać. Ustalić położenie na pięć sekund.
 • Zakręt niższe, dotknąć lewym przedramieniu prawej nodze.
 • Fix to stanowisko przez osiem sekund.

Powtórz ćwiczenie trzy razy dla każdej nogi. W żadnym wypadku nie ignoruj ​​zasad oddech podczas ćwiczeń, w przeciwnym razie wynik będzie daleko od oczekiwano.


Ćwiczenia na płaski brzuch

Niestety, nie ćwiczenia nie pomogą uzyskać płaski brzuch napięty, w ciągu tygodnia. Na przykład, człowiek, który sprawia, że ​​wyświetlacz na plaży kostkę jego potężny tors, poświęcić siłowni co najmniej pięć godzin tygodniowo. Jesteśmy z wami, te kostki całkowicie bezużyteczne, ale po prostu spalić „tłuszczu pad” brzuch na kilka sesji, niestety, nie będzie działać. Ale nie boimy się trudności, prawda? Więc zacznijmy!

Przed rozpoczęciem ćwiczeń, konieczne jest, aby trzymać ocieplenia masaż brzucha. Do tych celów możemy wykreślić krem ​​do masażu do obszaru problemowego (można cellulit) i zacząć obsługiwać szczypta ruchy skóry. Czyni to procedurę co najmniej pięć minut. Jednakże, jeśli masz poważne choroby narządów wewnętrznych trawienie lub żeńskich narządów wewnętrznych – Uważaj, najprawdopodobniej, masaż brzucha jest przeciwwskazany u ciebie! Skonsultować się z lekarzem.

Skała naciśnij lepiej po treningu na pasie – więc trzeba przygotować żołądek do aktywności fizycznej i uniknąć potencjalnych obrażeń. Fakt, że niedoświadczony człowiek nie powinien od razu przejść do ćwiczeń energetycznych dla prasy, albo po prostu nie razognetes następnego dnia rano, i pragnienie, aby poprawić sobie cię nie będzie.

Tak, leżała na podłodze miękki dywan i usiąść. Zaczynamy ćwiczenia:

Wzmocnienie dolną i górną część prasy

 • Weź pozycji siedzącej i unieść nogi zgięte w kolanach. Ciągnąć skarpetki i zamrażać w tej pozycji, bez obniżania nogi na podłogę.
 • Zakręt w łokciach, dłonie się obok pośladków.
 • Na wydechu, zaczynają powoli ugnij łokcie, odrzucając sprawę.
 • Próbować wyprostować nogi tak, że są równoległe do podłogi.

Wykonaj to ćwiczenie pięć lub sześć razy.

Wzmocnienie bocznych mięśni brzucha

 • Zapoznaj się z pozycji leżącej, przewracać się na bok.
 • Pochylony łokieć na podłodze, powoli podnieś całe ciało aż przedramię nie jest całkowicie wyprostować.
 • Fix tej pozycji przez jedną minutę.
 • Powoli wróć do pozycji wyjściowej.

Wykonaj to ćwiczenie co najmniej dwa razy na każdym boku.

Chwyć wydajności fizycznej, nie należy zapominać o właściwym odżywianiu. Niestety, kolejny kawałek tortu podczas swojego ulubionego serialu łatwo zanegować wszystkie swoje wysiłki: albo płaski brzuch lub talia nie dostaniesz. I nie ograniczać się tylko do jednego ćwiczenia w domu: bardziej aktywny tryb życia prowadzisz, tym szybciej pożegnanie z znienawidzonych kilogramów i centymetrów w talii.

Możesz zapisać się na basen, obrócić obręcz, aby przejść na ściance wspinaczkowej w końcu. Nawiasem mówiąc, ostatni sposób – ścianka wspinaczkowa – wybitnie usuwa tłuszcz jest po bokach i talii. Zaledwie miesiąc wspinaczkowa „Skała” pozwoli Ci zmienić się nie do poznania: dodatkowy ciężar i stopić na swoim ciele. Najważniejsze – przestać użalać się nad sobą i zacząć działać. Płaski brzuch i szczupła talia – uczyni!

load...