„Ćwiczenia okaleczone Rysunek” bądź zasady Sztuk treningów

Dzieł
Zawartość

został on wrócił! Wczoraj został poproszony przez klienta i powiedział do mojej klasy, że miałem „te rzeczy na nogach”, a teraz oni wyrośli, i, oczywiście, to jest straszne. Tłumacz – „Sztuczki” większość dziewice nazywa czworogłowy mięśnie przedniej części uda. Mięsień wydłuża nogę, jest zaangażowany w większości „ruchu” i rutynowych ćwiczeń fitness. Kiedy nie dzwonić czworogłowego cierpienie, odtwarzacz stopy, uda, jak pitching … odkryje przerażającą tajemnicę, „rzeczy” masz wiele wzrost dowolnym stylu szkoleń, ale z drugiej strony utracone „uszy” do papieża, „doły” na nogi, fałdy na brzuchu a nawet „policzki Mashkin” na pasie, więc ćwiczyć na pewno warto. W rzeczywistości, niektóre z ćwiczeń rzeczywiście sprawi, że bardziej masywne, dobrze myślących fanów kategorycznie Model posiada specjalną łaskę trenplany, mówić o nich.

load...

[Powrót do spisu treści]

Jako sportowcy rosnąć i dlatego nie będzie działać ciężki trening

Szczerze mówiąc, zawsze jestem skłonny do płaczu zapytać o wzroście mięśni dziewcząt: „Co jesz tego atomowej i jak wiadro”. Cóż, jak widać, jest to związane z faktem, że mam większość klasycznych „odrębnego” mięśni systemy rosną wyjątkowo złe, a ja nie ukrywam, jak mięśni ciała. Waga zacząłem Dial, na tyle dziwnie, kiedy zacząłem trenować w ramach planów PowerCrossfit. Jednak dla tych, którzy są nieco zaznajomieni z fizjologii człowieka, to nie jest jeszcze cud dla niektórych. CrossFit daje 2 główne warunki wzrostu – wystarczającej zdolności szkoleniowych i wyraźnie ustaloną częstotliwością do odzysku.

W skrócie, mięśnie rosną kiedy tworzymy taką siłę napędową, która pozwala uzyskać dobry stres i dać jak najwięcej czasu i energii na czas do odzyskania ciała i „leczyć” mikrourazy włókien mięśniowych. Proces Akceleratory są następujące czynniki:

  • Dobry sen, przez ponad 7 godzin dziennie;
  • Stała wysoka (wyższa codzienne wydatki na200-700 kcal) odżywcze;
  • Stabilnym okresem ożywienia między treningami;
  • Nadmierna obecność w diecie z punktu widzenia normalnego ilości ludzkiego białka – do 4 g na 1 kg ciężaru własnego;
  • Brak napięcia nerwowego, stresu, zrelaksowany styl życia

Dla mężczyzn, twierdzenie „The X Factor”, czyli testosteronu. Lepszym systemem funkcjonowania hormonów, a wyższa jakość naturalnego testosteronu, tym bardziej skutecznie „rosnąć” sportowca. Dla kobiet – ogólnie dobre tłuszcze. Mówiąc najprościej, sportsmenka „rośnie”, jeśli jego dieta zawiera co najmniej 70 gramów dobrych tłuszczów dziennie. To nie pozwala na taką ilość „obalić” system hormonalny i stężenie w organizmie w celu zapewnienia środków dla regeneracji mięśni, a nie obsługiwać funkcji reprodukcyjnej w diecie niskotłuszczowej.

load...

Mówiąc najprościej, to „dorosnąć”, jeśli okaże siłę trenować i pluć na diecie niskokalorycznej, ale nie na jakość spożywanych pokarmów. „Wynik” na jakość – również rośnie, ale nie kosztem zwiększający masę mięśniową, lecz zestaw tłuszczu. Fani szybkiej i taniej jest obecnie prokrichat refren: „ciężko trenować i jeść mniej, a mięśnie nie będą rosły.” Tak, oczywiście, ale pożyczać niskokalorycznej diety z ciężkim treningu może być maksymalnie 8-12 tygodni, a następnie rozpocząć zniszczenie wszystkich układów organizmu. Nawiasem mówiąc, okres rekonwalescencji po takich doświadczeniach trwa 4-8 miesięcy. W sporcie zawodowym, to „okres rekonwalescencji i etap zestaw RPT”. Po prostu, gdy połączenie ciężkiego treningu i powinno nizkokaloriyki miesiąc zapomnieć drogę do sali, a potem długi i żmudny, aby przywrócić sprawność fizyczną, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej kaloryczności diety. Oczywiście system ten nie pasuje do naszych wdzięku potencjalnych klientów, ponieważ wahania masy ciała w nim stanowią przeciętnie 8-12 kg rocznie.

[Powrót do spisu treści]

Warunki Sztuk szkolenia

Nawiasem mówiąc, większość kobiet wie, te same zasady są głęboko poziomie intuicyjnym. Chodzić do każdego pomieszczenia. Wiele dziewcząt Squats z Barbell cięższych niż 30 kg? Zazwyczaj 1-2, i wyglądają jak zawodowych sportowców. O zhimah i staje pręty ja nic nie mówią – co czyni je średnio jedna kobieta na zmianę (6 godzin), która szkoli własnych. Reszta gantelek rozcieńczania kosztów ważącego 3 kg i postępy stopy, oraz kilka zestawów awarii w prasie. Ciężkie treningi dają siłę i dobrą reakcję metaboliczną. Oni dosłownie „wyciska” z organizmu ostatniej kropli tłuszczu, ale również zwiększyć mięśnie, a tym samym o 20 kg cięższe pręty „potencjalnie delikatne” powinny zostać zapomniane.

Bez podający się za ostateczną prawdę pragnę zauważyć, że zdecydowana większość kobiet rozwijają, większą wytrzymałość i wytrzymałość zasilania, zamiast siły i mocy, a dwie ostatnie cechy wymagają koncentracji na maksymalnej siły i pań, w przeważającej części, koncentruje się na procesie, Dlatego rozwija nudnovato, z mojego punktu widzenia, kształtowanie i inne grupy „aerobik”.

W tym samym czasie nadmiar chłodnych aerobic zwiększenie apetytu. Dlatego właśnie lepiej, który spędza dzień i śpi na wszystkich tych stepów i zumba. Oni nie mogą pomóc, ale banalne, i jeść wszystko, co jest złe Nailed, i pozbyć się tego nie da – tak stworzyliśmy naturę. Tak więc okazuje się, że nie można podnieść dużo masy i pójść daleko z cardio również nie jest zalecane. Co robić? Rozsądne „środkowe” wygląda następująco:

  • Treningu siłowego z małych odważników w wadze, ale znaczącej liczby powtórzeń;
  • Nie

  • Więcej niż 5 godzin cardio w tygodniu, podniósł się intensywnością;
  • Wyjątek „ruchów prowokatorzy” indywidualnego wzrostu mięśni;
  • Rozładunek te grupy mięśni, które pracują dużo w życiu codziennym

Jak sprawić, by ten plan treningowy? Lazy można zatrudnić osobistego trenera, przemyślany i pracowity musi przede wszystkim, aby wykazać, że mają „swinging” Active wszystko i wyładować te same mięśnie. Konkretne techniki, przeczytaj poniższy artykuł.

Elena Selivanova

load...