Ćwiczenia oddechowe zaciągana Marina Korpan

Zawartość:

Dieta, bieganie rano, herbaty do odchudzania – większość kobiet, które marzą zrzucić zbędne kilogramy, wszystkie te sposoby, aby wywołać straszliwe cierpienia. Dobrze, że jest niemożliwe, aby dać pyshnotelye wytrzymać ścisłej diety, nie pomagają im zamorskich cud herbat, ale nic jogging w miejscowym parku w godzinach porannych i nie mają do snu: tutaj jakby pracować, aby nie przespać, który już działa! Tu byłby taki magiczny sposób, aby schudnąć, nie wymaga żadnego czasochłonne, nie ma pieniędzy, to te panie z pewnością miały dla siebie poważnie. I jeśli można to zrobić bez wyczerpujących treningów, bez obręczy i hantlami, a nawet całkowicie bez diet … Żadna z kobiet ma nadwagę w kraju pozostanie faktem.

load...

Nie będzie w to uwierzyć, ale w ten sposób jedzenia! Wszystko dokładnie tak, jak marzył: nie dieta, a nie wyczerpujący sport, w rzeczywistości – na spacer, też nie będzie musiał, można schudnąć w domu! Jakim cudem, można zapytać. I nie to nie jest cud, a słynne ćwiczenia oddechowe z Marina Korpan! Jest taka wspaniała dziewczyna, która znalazła sposób, aby schudnąć z pomocą szeregu ćwiczeń mających na celu poprawić oddychanie.

Właściwie nie Marina wymyślił tę technikę, ponieważ kontrolować swoje ciało poprzez oddychanie ludzie wiedzieli, jak dawno temu. Weźmy, na przykład, nauki Yogi, który zwraca szczególną uwagę oddycha z pomocą poprawę zarówno ciało jak i duszę. Marina Korpan poszło nie tak daleko – jest tylko starannie studiował techniki diety z pomocą ćwiczeń oddechowych dwóch sławnych Amerykanów: Grir Chaylders i Dzhil Dzhonson.

Dzięki wiedzy o niezwykłych technik odchudzania, zbierana w książkach, ona sama była w stanie przekształcić od dziewczynki z wrodzoną tendencję do przybierania na wadze u wdzięku, smukłym damy. Obecnie Korpan wspólne ze wszystkimi tajniki ćwiczeń oddechowych do utraty wagi, za którą bardzo dużo. Wreszcie, teraz nasi rodacy mogą naśladownictwa i schudnąć bez torturowanie sobie diety.

Marina Korpan przedstawia dwa ćwiczenia oddechowe odchudzania: Bodyflex i Oksisayz. Oba z nich okazały się wśród dietetyków, którzy wybierają tych metod odchudzania.

load...


Ćwiczenia oddechowe do odchudzania Bodyflex

Piękno tej siłowni jest to, że dla rozwoju swojej technologii, nie jest konieczne, aby uczestniczyć w drogich centra fitness: tylko kilka razy, aby zobaczyć film instruktażowy, a można sobie poradzić w domu całkiem sama. Oczywiście, grając z doświadczonym instruktorem – to zawsze plus, nawet jeśli chodzi o piętnastu minutach ćwiczeń ćwiczenia oddechowe, ale … Jak to mówią, w centrum fitness, w domu najlepiej.

Istotą siłowni do utraty wagi jest łączenie głębokie oddychanie z ćwiczeniami do rozwijania elastyczności mięśni w całym ciele. Tak, dokładają starań, aby schudnąć jeszcze więcej, aby wykonywać ćwiczenia zalecane tylko we wczesnych godzinach porannych, i nic więcej! Tak zakorzenione sowy jest tu nie do pozazdroszczenia: jeśli chcesz – nie chcesz, i trzeba wstać rano.

Ale jeśli nie boją się tych trudności, w ciągu ostatniego miesiąca treningu można osiągnąć zadziwiające rezultaty. Zaobserwowano, że dziewczęta, które nadal jeść prawidłowo (ciastka i tak dalej), zostały zredukowane do jednego rozmiaru odzieży. Ci, którzy, będąc zaangażowany Bodyflex zaczyna również ograniczyć się kalorii, wspina się na ubrania nawet o dwa rozmiary poniżej! Jak jesteś taka motywacja?

To w żaden sposób nie oznacza, że ​​w celu osiągnięcia maksymalnych rezultatów musisz głodować lub przejść na dietę: przeciwnie, konieczne jest, aby jeść, inaczej twój metabolizm spowolni. Ale tu przejadać smażone ziemniaki i ciastka i można zatrzymać – wpłynie to na zdrowie, jak i talii.

Jednak jeśli idealnej figurze – bolesne szczupłości z kości wybrzuszenie umysłowych, oddychanie ćwiczenia Bodyflex nie pomoże. System ten pomysłowy przestanie spalać tłuszcz w czasie, gdy organizm myśli, Twoja waga jest optymalna. Oczywiście, można również być w stanie kontynuować utraty wagi, które zostały zaangażowane w trening siłowy, ale warto zastanowić się: puszkę, dobrze im te parametry modelu i jesteś dobry w swoim normalnym „ludzkiej” wagi?

Najbardziej skutecznym sposobem, aby schudnąć, że układ oddechowy kobiety z wystarczająco dużą tkanki tłuszczowej, a także tych, którzy z różnych powodów „nie jest przyjazny” ze sportem. Jeśli jesteś zapalonym gościem siłowni, a do perfekcji trzeba stracić kilka kilogramów, Bodyflex prawdopodobnie nie pomoże.

Ze względu na fakt, że ćwiczenia oddechowe Bodyflex opiera się na długich opóźnień oddechu, technika ta ma bardzo imponującą listę przeciwwskazań:

 • Wysokie lub niskie ciśnienie tętnicze krwi;
 • Astma oskrzelowa;
 • Wszelkie uraz głowy;
 • Jaskra;
 • Wysokie ciśnienie śródczaszkowe;
 • Zaburzenia rytmu serca, niewydolność serca;
 • Przepuklina;
 • Zaostrzenie choroby przewlekłe;
 • Ciąży (za każdym razem);
 • Nadczynność tarczycy;
 • Kamica żółciowa kamieniami więcej niż pięć milimetrów;
 • Podwyższona temperatura ciała.

Jeśli jesteś w grupie ryzyka, to należy poważnie zastanowić się, czy istnieją dodatkowe cale na pasie zdrowia. A jeśli pragnienie to zrobić ćwiczenia nieodparta, na pewno skonsultować się z lekarzem. A jeszcze lepiej – zwrócić uwagę na inne ćwiczenia oddechowe z Marina Korpan: Oksisayz.


Ćwiczenia oddechowe dla utraty wagi Oksisayz

Ta gimnastyka, jak również flex ciała, gwarantuje doskonałe rezultaty: w zaledwie tydzień szkolenia można łatwo pozbyć się pięć – dziesięć centymetrów w talii. Jednak, gimnastyka Oksisayz bardzo różni się od poprzedniego systemu odchudzania, ponieważ nie wymaga posiadania oddech! Wręcz przeciwnie, dzięki temu systemowi, ciało jest wręcz nasycona tlenem, a tłuszcz jest spalany bez śladu. Stąd Główną zaletą tego ćwiczenia oddechowe do utraty wagi: to nie ma praktycznie żadnych przeciwwskazań, może być praktykowane nawet dla kobiet w ciąży.

Kto nie angażować Oksisayzom? Tylko ludzie z zaburzeniami układu krążenia i układu oddechowego systemów, a także kobiet, które właśnie przeszły porodu. Reszta tej siłowni będzie nie tylko schudnąć, ale również poprawić swój stan zdrowia. Za granicą, to siłownia do odchudzania zyskał szeroką popularność, ale tu pojawił się niedawno (w naszym kraju promuje Marina Korpan).

Czy ćwiczenia fizyczne w obu ćwiczeniach oddechowych są podobne – nie ma nic skomplikowanego, wszystkie te ruchy doskonale zdajemy sobie sprawę z zajęć wychowania fizycznego. To po prostu wstrzymaj oddech w Oksisayz nie jest to konieczne, wszystko, co jest wymagane – „przeponowego oddechu”, aby dowiedzieć się szczególną Oznacza to, że oddychanie podczas ćwiczeń nie powinny karmić piersią, a żołądek i tak, że ramiona i pierś pozostają nieruchome.

Muszę powiedzieć, że znaczące wyniki pojawią się tylko wtedy, gdy angażują Oksisayzom dobę, siedem dni w tygodniu, nie brakuje ani jednego dnia! Ale wyniki będą cię inspirować, bo to ćwiczenia oddechowe działa cuda: Oprócz utraty wagi, można pozbyć się cellulitu, poprawia kondycję skóry, poprawić swoją aktywność seksualną i bieganie jest dziełem trawienia. Ponadto dziewczęta zaczynają angażować Oksisayzom zauważyli, że nie mają ochoty jeść duże porcje jedzenia, a niektórzy nawet przestał palić.

W przeciwieństwie Bodyflex, Oksisayzom angażować o każdej porze dnia, a nie rano i na czczo. Najważniejsze – nie jeść na dwie godziny przed treningiem. Nie jest konieczne, aby przeprowadzić całą serię ćwiczeń na raz, może być podzielona na piętnaście minut gimnastyki na trzy etapy. Jeśli podczas wykonywania szeregu ćwiczeń ktoś dzwoni telefon lub raskapriznichaetsya babe – to jest w porządku, to jest możliwe przerwanie siłownię i wykonywać swoją działalność. Jeśli później wznowić ćwiczenia, to nie ma wpływu na wynik końcowy: utrata masy ciała nie zostaną naruszone.

Jaki rodzaj ćwiczeń do wyboru – Bodyflex lub Oksisayz, zależy od ciebie. W każdym razie, nie jest wreszcie rewolucyjna technika, która pozwoli wszystkim dziewczętom nie-sportowe, nienawidzę dietę, aby znaleźć idealny kształt i zdrowia. Wyniki te zostały już setki kobiet, które wybrały ćwiczenia oddechowe dla odchudzania Mariny Korpan. Czy to jest czas, aby dołączyć, a ty?

load...