Ćwiczenia oddechowe do odchudzania: Bodyflex ćwiczenie na spalanie tłuszczu

Każda kobieta jest zawsze stara się wyglądać jeszcze bardziej atrakcyjne. Dla wielu, pragnienie, aby schudnąć jest jedną z najbardziej cenionych. Kobiety siedzą na wyczerpujących diet, spędzają godziny na siłowni, a niektórzy nawet połknąć tabletki. Co zrobić, jeśli podchodzimy do kwestii redukcji nadwagi prawidłowo? Po podłączeniu do odpowiedniej diety, ćwiczenia oddechowe do odchudzania i ćwiczeń, z postacią magiczną zachodzi przemiana.

load...

Zawartość:

Co Bodyflex

Flex ciała – to na siłowni, aby schudnąć. Technika Amerykańska Greer Childers. Przeponowa głębokie oddychanie jest podstawą tej metodologii. A jeśli jest to połączone z rozciąganiem i statyczne pozy tłuszcz spala się bardziej efektywnie.

Do normalnego funkcjonowania organizmu potrzebuje tlenu. Jest aktywnym spalacz tłuszczu i może pomóc każdej kobiecie na drodze do szczupłej figury. Wielu powie, że jesteśmy tak stale oddychać dzień i noc, ale jakoś nie chudniesz. Fizjologiczne oddech – naturalny dla organizmu do przetwarzania. Ale jeśli oddycha pierś, tlen nie może przenikać do wszystkich komórek organizmu. Musimy nauczyć się oddychać, tak aby mięśnie brzucha były zaangażowane. Jeśli nauczysz to oddech, bardzo szybko można zauważyć, że waga jest zredukowana, a ogólny stan zdrowia poprawia się.

load...

W jaki sposób ćwiczenia oddechowe dla odchudzania

Pamiętam, jak dzieci oddychać grudnichki. Ich klatka piersiowa pozostaje nieruchoma, jego brzuch jednocześnie aktywnie pracuje. Z wiekiem człowiek oddycha za pomocą mięśni brzucha, coraz mniej. Podczas oddychania piersi, człowiek wykorzystuje tylko jego płuc o 20%. Rozciągnąć mięśnie przepony, oddychanie przystanki na wysokości klatki piersiowej, więc tlenu nie dostać się do innych narządów w odpowiedniej ilości.

Bodyflex uczy prawidłowego układu oddechowego – za pomocą mięśni brzucha. A kiedy dana osoba wykonuje statycznej postawy, jego ciało napina oraz narządów jest zalegającą krew. Jeśli oddychać w tym przypadku prawidłowo, krew będzie nasycenia organizmu w tlen, który pomaga spalać tłuszcz. Tlen, który dostaje się do organizmu za pośrednictwem krwiobiegu, spala tłuszcz na swojej drodze, masaż narządów wewnętrznych.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Program odchudzania „Body flex”

Program zawiera szereg ćwiczeń, które są pożądane, aby wykonywać rano przed śniadaniem. Ale przed rozpoczęciem ich badania, trzeba nauczyć się właściwego układu oddechowego. Ćwiczenia są wykonywane w 5 etapach:

 • Etap pierwszy: wydech całe powietrze przez usta. Zebrać usta do probówki, a następnie powoli wydech całe powietrze z płuc.
 • Drugi krok: Oddychaj w powietrzu szybko przez nos. Warg, powinno być niewielkie, i szybki, gwałtowny i niepowodzenia w celu napełnienia płuc powietrzem. Podczas wdechu usta pozostają zamknięte, a następnie otwarte natychmiast w celu przeprowadzenia powolny wydech.
 • Trzeci etap: wydech powoli przez otwarte usta. Jeśli robisz to ćwiczenie poprawnie, należy uzyskać dźwięk przypominający „krocze”. Zauważ, że dźwięk powinien być gardła.
 • Czwarty krok: ciągnąć żołądek i wstrzymaj oddech. Po wydechu całe powietrze, zamknąć usta i zatrzymać oddech. Maksymalna wciągnąć brzuch, pochylił głowę w dół w tym samym czasie. Spróbuj jak to możliwe, aby podnieść się z żołądka. To ćwiczenie pomoże osiągnąć płaski brzuch. W tej pozycji, starają się pozostać przez 8-12 kont.
 • Piąty etap: relaks i oddech. Musimy odpocząć, a następnie wdech, opuszczając mięśnie brzucha. W tym momencie poczujesz efekty ćwiczenia oddechowe – w płucach dosłownie rozerwać powietrze.

Samouczek wideo „Schudnąć w jednym Go!»

Ćwiczenia na ćwiczenia oddechowe

Gdy uczyć ćwiczenia oddechowe, przejdź do kompleksowego wykonywania, która opracowała Greer Chayderls. Można wykonać wszystkich proponowanych ćwiczeń, można wybrać te, które są niezbędne dla Ciebie. Niektórzy widzą efekt w ciągu tygodnia, nawet jeśli nie zastosuje się do każdej diety, jeść byle czego.

Głębokie oddychanie Bodyflex zalecane w pozycji leżącej. Więc zbadać cechy oddychanie łatwiejsze. Bodyflex Oddychanie pomaga dostosować metabolizm.

W celu przeprowadzenia ćwiczenia, trzeba położyć na płaskiej powierzchni. Jeśli mata podłogowa może podstelit. Jeśli jest to sofa, trzeba zrobić to szerszy, ale nie miękkie.

 • Ćwiczenie 1: wdech-wydech

Głęboko oddychać powietrzem i połóż dłonie na brzuchu tuż poniżej żołądka. Kiedy czujesz, że żołądek z powodu wdychania wyciągniętym, spróbuj oddychać kontynuować. Gdy dolne żebra rozciągnąć, można poczuć przepływ powietrza do płuc. Dolne krawędzie najbardziej otwarta? Połóż ręce na górnych żeber i obojczyków. Kontynuować oddechu, otwarcie i rozszerzenie żeber na szczycie. Powietrze wchodzi w ten sposób górną część płuc i tkankę płuc nasyconych tlenem. Niewiele trzymać powietrza i wydech powoli. Żołądek w ciągu pierwszych kilku sekund, powoli odpocząć zwijacza. W przypadku napotkania trudności, trochę kurek na brzuchu z rękami. Kontynuuj oddychać powietrzem do dolnych żeber siatkowych. Pomagając sobie rękami. Gdy średnia dostępnego światła, prowadź powolny wydech.

Po wydechu powietrza z płuc, nawet jeżeli wydaje się to, że powietrze nie jest już tam, konieczne jest zamknięcie górne żebra i uwalniania pozostałego powietrza. Ręce powinny zatem być w klatce piersiowej, w jego górnej części.

Kiedy płuca są całkowicie wolni od powietrza, starają się trzymać je trochę bez nowego oddechu. Praktyka oddech kilka razy dziennie przez kilka minut. Aby opanować technikę, trzeba wziąć 3-4 tygodni. Pamiętaj, że oddech – nie celem samym w sobie. Jest to technika, która pomaga organizować swój metabolizm, wspomaga utratę wagi.

 • Ćwiczenie 2: kotka.

Pozycja wyjściowa – na czworaka na podłodze. Powołując się na czworakach, podnieś głowę. Sprawdź, ćwiczenia oddechowe, patrząc prosto przed siebie. Ćwiczenie wielkich czynów i na plecach oraz prasę.

 • Ćwiczenie 3: Rozciąganie.

Leżącego na plecach – pozycji wyjściowej. Unieś nogi pod kątem prostym, a także wysyłać skarpetki. Ręce trzymaj jaj. Nie podnosić głowę i ramiona nad podłogą. Po ćwiczenia oddechowe delikatnie wyciągnąć nogi. Więc przywrócić elastyczność nogach i pozbyć się cellulitu.

 • Ćwiczenie 4: wyciągając nogi.

Vtante na czworakach, tak że dłonie spoczywały na podłodze, a jego głowa była w dół. Pociągnij jedną nogę do tyłu i wykonać ćwiczenia oddechowe. Postaraj się go podnieść tak wysoko, jak to możliwe, w tym samym czasie napinając pośladki. Zamrozić na 7-8 kont. Powtórzyć z drugą nogą.

 • Ćwiczenie 5: dla trudnej ud.

4 prowadzi podobną ćwiczeń, tylko jedna strona jest podana nogi pod kątem prostym. Robi ćwiczenia oddechowe.

 • Ćwiczenie 6: poprzeczne rozciąganie.

Ten ruch, który odpowiedzialny jest za cienka w talii, a także brak poprzecznych fałd tłuszczu. Pozycja wyjściowa – stopki szerokość barków, kolana lekko ugięte, ręce na kolanach, po 2 centymetrów wyżej – tak, jakby dopiero co wstał z krzesła, patrząc do przodu. Czy ćwiczenia oddechowe. Lean na lewym kolanie łokcia, przenosząc ciężar ciała. Dostarcz prawą nogę do tyłu, ciągnąc jednocześnie skarpetce. Dotrzeć w jak największym stopniu.

 • Ćwiczenie 7: górna i dolna prasy.

Pozycja wyjściowa – leżąc na plecach, ugnij nogi w kolanach tak, że nogi są w odległości 30-35 cm od siebie. Ręce podnieść, ale nie oderwać głowę z podłogi. Wykonaj ćwiczenie oddechowe. Spaść na podłogę – po pierwsze, pleców, ramion, głowy i natychmiast udać się ponownie. W „podniesionej pozycji” Wytrzymaj 10 sekund.

Wiele z tych ćwiczeń, który oferuje ćwiczenia oddechowe dla utraty wagi są dość proste, wielu znanych. Plus Bodyflex uznał, że nie wymaga ograniczeń żywności. Ale jeśli chcesz, aby osiągnąć wyniki szybciej, właściwa dieta nie zaszkodzi. Zmniejszyć ilość soli, nie jeść smażone i tłuste, zrezygnować późny obiad. Chciałbym jeść? Jedz owoce, warzywa i orzechy.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...